Autor Wątek: Powrót starego gracza  (Przeczytany 25270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[HU] Khaleesi Montegro

  • HU
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khaleesi Montegro
  • Korporacja: Hedion University
Powrót starego gracza
« dnia: Wrzesień 09, 2015, 08:01:54 »
Witam, wracam do eve po przerwie niestety swoje konta sprzedałem, założyłem nowe, skiluje bombera i będę robił misję matarskie, zrobię kasę i kupię chara z bazaru, pytanie co warto kupić do pvp?  Słyszałem ze obecnie nerfia capsle coraz bardziej, celowalem w sumie w dreda ale sam nie wiem czy to dobry pomysł, myślałem żeby latać w low secu lub nullu, chociaż wiadomo jak to w nullu nuda, może wh? Chciałbym latać matarami ewentualnie jakiś cross

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2015, 08:30:45 »
... pytanie co warto kupić do pvp?  ...
... celowalem w sumie w dreda ale sam nie wiem czy to dobry pomysł, ...
masz racje to ch.. pomysl. farm od razu do ragnara, pvp murowane.

a tak bez smiania sie. sama idea nafarmienia kasy na postac pvp jest bardzo dobra, bo zdecydowanie skraca czas wejscia w rozne statki z odpowiednimi skillami. Ja osobiscie celowalbym w chara co najmniej 50mSP+ small/med shipy bo tym sie glownie lata. Ale to oczywiscie zalezy od preferencji.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2015, 08:37:00 »
Kup sobie coś 100m plus.    Miesiąc farmienia dluzej a różnica skilli 5 lat. Będzie juz sensownie latać każdą rasą w statkach t2 do BSa i prawdopodobnie będzie juz miał jakiegoś capsa. Celuj w naglfara lub Phoenixa.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2015, 09:25:28 »
kup coś 160m+
raptem pół roku różnicy farmienia a będziesz mógł powiedzieć wszystko widziałem,zrobiłem i mogę zrobić uninstall
a tak na poważnie to 30m SP wystarczy Ci , farmiąc więcej wyżygasz EVE zanim zdążysz na dobre wrócić.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2015, 09:29:18 »
kup coś 160m+
raptem pół roku różnicy farmienia a będziesz mógł powiedzieć wszystko widziałem,zrobiłem i mogę zrobić uninstall
a tak na poważnie to 30m SP wystarczy Ci , farmiąc więcej wyżygasz EVE zanim zdążysz na dobre wrócić.
Dokladnie , teraz nie trzeba duzo aby latac uzytecznymi ( i fajnymi stateczkami ) T3 deseczka zapewni Ci duzo zabawy,  a to skilluje sie naprawde szybko.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2015, 09:31:03 »
A main Chribby (ma dreda w hajseku!!!) to ile farmienia? :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2015, 09:46:39 »
kup coś 160m+
raptem pół roku różnicy farmienia a będziesz mógł powiedzieć wszystko widziałem,zrobiłem i mogę zrobić uninstall
a tak na poważnie to 30m SP wystarczy Ci , farmiąc więcej wyżygasz EVE zanim zdążysz na dobre wrócić.
Filip 100m pojawiło się nie bez powodu. Przy 50m sp masz dobrze rozwinięte skille poboczne, zrobioną jedną rasę i kilka statków kolejnej (albo capsy). Przy 100m masz wszystkie rasy i zdecydowaną większość statków t2.
1. W praktyce przy każdym nerfie CCP słyszysz płacz naokoło a sam masz to w dupie, bo po prostu przesiadasz się bez bólu i dodatkowego skillowania w inny ship.
2. Gość wspomniał o capsach, zakładam więc, że zamierza się nimi pobawić w 0.0. A w większych ally 0.0 lata się doktrynowo, zmieni się taktyka u FC i co? Skillowanie pół roku do nowego setupu bo akurat tej rasy i tego statku jeszcze nie mam?
3. Nawet jeśli wylądujesz w małym corpie PVP, czasem na szybko trzeba się przesiąść przed wylotem, bo we flocie czegoś bardzo brakuje. Potrzebny jest Scimitar a ty krzyczysz "sorry ja latam tylko amarr" Taka elastyczność jest doceniana.
4. Czasem trzeba wsiąść nieoczekiwanie w capsa bo Twój kolega z wh znalazł we wrogim 0.0 stadko bezpańskich carrierów na posie bez force fielda.
itp.

Ogólnie jestem przeciwnikiem kupowania postaci, uważam, że najwięcej zabawy jest w rozwijaniu swojego chara od 0. Ale jeśli już decydować się na kupno, to tak, żeby faktycznie stanowiło to ułatwienie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2015, 09:54:22 wysłana przez qlko1 »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2015, 09:54:41 »
qlko1 nie musisz nikogo przekonywać do tego że lepiej jest mieć 100m niż 10m SP  ;D

Nie neguje tego, że 100m SP pozwala na latanie wszystkim z dobrymi bonusami ale równie dobrze można by napisać kup postać z 200m SP.
Wyraziłem jedynie opinię, że farmienie żeby kupić 100m postać jest pozbawione sensu, bo już z 30m można się fajnie bawić.

Pr0 Tip: farma matarska trwa już czwarty jak nie piąty miesiąc i lada moment się skończy i będzie posucha przez najbliższe pół roku. Więc z góry współczuje jeśli będzie chciał farmić na chara 50m,100m czy 150m SP.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2015, 10:19:52 »
Wyraziłem jedynie opinię, że farmienie żeby kupić 100m postać jest pozbawione sensu, bo już z 30m można się fajnie bawić.

Pr0 Tip: farma matarska trwa już czwarty jak nie piąty miesiąc i lada moment się skończy i będzie posucha przez najbliższe pół roku. Więc z góry współczuje jeśli będzie chciał farmić na chara 50m,100m czy 150m SP.
Skoro już zdecydował się farmić na kupno postaci, to niech chociaż kupi porządną  :)

Co do matarskiej farmy, prawda. Powoli z cienia wychodzą Amarzy. Ale to kwestia kilku miesięcy, aż osiągną sensowny tier. W sumie to teraz nadchodzi najmniej sensowny czas na farmę misji FW.

[HU] Khaleesi Montegro

  • HU
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khaleesi Montegro
  • Korporacja: Hedion University
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 09, 2015, 10:29:56 »
Czemu najmniej sensowny?  Nie zarabia się już na misjach tak jak kiedyś?  Czym amarzy robią misję w.sumie mogę.zrobić 2 chary jeden pod misję amarskie a drugi pod matarskie. Nigdy nie byłem w caldari i galente milicji tam też takie zarobki są? 

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 09, 2015, 10:38:58 »
Czemu najmniej sensowny?  Nie zarabia się już na misjach tak jak kiedyś?  Czym amarzy robią misję w.sumie mogę.zrobić 2 chary jeden pod misję amarskie a drugi pod matarskie. Nigdy nie byłem w caldari i galente milicji tam też takie zarobki są?

Chodzi o tier w milicji. Wysokość tiera (przewagi jednej milicji nad drugą) decyduje o tym czy za misję LVL4 dostaniesz 20k LP czy 50k.

Caldari i Gallente od dłuugiego czasu mają lvl2 (więc bonus wynosi 0). Amarr powoli zaczyna stabilizować lvl 2, podczas gdy matarzy mają tier 3 (niech mnie ktoś poprawi, latam w caldarskiej więc nie mam podglądu).

Sytuacja ogólnie jest taka, że amarzy odbijają powoli systemy, co oznacza że matarom tier za jakiś czas spadnie. Ale przez kilka miesięcy ani jedni ani drudzy nie będą mieć sensownej przewagi do drukowania LP na misjach.

[HU] Khaleesi Montegro

  • HU
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khaleesi Montegro
  • Korporacja: Hedion University
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 09, 2015, 10:49:40 »
Wczoraj matarzy mieli tier 4 ale na styk,  rozumiem że zarobki wszędzie takie same tylko zależne od tieru, czym robią misję amarzy?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 09, 2015, 11:22:27 »
houndem, jesli juz musza
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[HU] Khaleesi Montegro

  • HU
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khaleesi Montegro
  • Korporacja: Hedion University
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 09, 2015, 11:33:10 »
Ktoś może to potwierdzić?  Kiedyś słyszałem ze tam się bomber nie sprawdza?  Czemu jeśli już muszą?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 09, 2015, 12:04:50 »
Bo nikomu się nie chce farmić lepiej kupić plexa sprzedać i mieć 1 B na zakup 1500 tristanów na 1 rok grania...
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[HU] Khaleesi Montegro

  • HU
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khaleesi Montegro
  • Korporacja: Hedion University
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2015, 12:46:12 »
Chyba do wegetacji w eve wtedy może i wystarczy, ale i tak na plexa co miesiąc. Musi zbierać dużo ludzi robi misję, dużo ludzi sprzedaję iski oraz plexa np na allegro

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 09, 2015, 14:12:48 »
Ktoś może to potwierdzić?  Kiedyś słyszałem ze tam się bomber nie sprawdza?  Czemu jeśli już muszą?
Houndem da radę, trzeba go zrobić na 80-100km zasięgu rakietek i na tej orbicie tłuc misje. Ten setup jest dość delikatny, są dwie czy trzy misje których nim nie zrobisz. Najbardziej bezstresowy w misjach FW będzie zapewne Tengu/Ishtar/Vexor navy.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 09, 2015, 17:17:35 »
Przynajmniej bezstresowy w sensie ratów, bo już kolegów z milicji przeciwnej i lokalnych zabijaków niekoniecznie...;)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 09, 2015, 18:08:42 »
Przynajmniej bezstresowy w sensie ratów, bo już kolegów z milicji przeciwnej i lokalnych zabijaków niekoniecznie...;)
Ja tam z zamiłowaniem poluję na bombery. W fw matar vs amarr lata się glownie we fretach.
O ile bomber w tej sytuacji jest naturalną ofiarą, tak na tengu/ishtara się tristanem nie rzucę.

Bomberkiem zdecydowanie łatwiej się poruszać po okolicy, to duży plus bo za misja i lata się po całym regionie.
Z drugiej strony dużo łatwiej w amarskich misjach spaść przez nieuwagę. Matarskie podobno są łatwiejsze, że względu na zasięg npc i brak rakiet.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 10, 2015, 08:23:19 »
tylko, ze jak trafisz speed lock campe z protkiem to mowisz pozdro 200m, bomberkiem spada sie tylko przez wlasne lamerstwo. poza tym tylko 30m
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 10, 2015, 09:37:34 »
tylko, ze jak trafisz speed lock campe z protkiem to mowisz pozdro 200m, bomberkiem spada sie tylko przez wlasne lamerstwo. poza tym tylko 30m
Wygoda lotu po regionie za wygodę robienia misji :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 10, 2015, 10:06:17 »
Jakbym złożył bombera za 200m też miałby 800 dps.
:>

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 10, 2015, 14:01:21 »
Szczerze mówiąc nie ma do czego wracać, ot twórcy Eve znaleźli sobie niszę i teraz już tylko doją naiwnych. Gra jest strasznie słaba i nie ma jakiejkolwiek przyszłości, a najśmieszniejsze jest to, że z graczy robi się idiotów przez wmawianie im jacy to nie są super elitarni - oczywiście wszystko po to, żeby zarabiać na ich głupocie pieniądze. Dzięki grze (mimo, że słabej) czują się dowartościowywani, więc wciąż przy niej trwają. Tania i oczywista manipulacja, ale na sporą ilość otumanionych ludzi to chcąc nie chcąc wciąż działa.

Reasumując: lepiej poczytać dobrą książkę, niż tracić na to czas.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 14:08:30 wysłana przez Xar »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 10, 2015, 14:23:51 »
Bez rolpleja? Bez patetycznej muzyki? Bez cnót strażnika?

Zawiodłem się na Twoim poście.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 10, 2015, 14:31:19 »
zenujaca proba trolowania.

przychodzisz tu na forum TEMATYCZNE, w swoich swiecacych teczowych cizemkach pedalstwo+5. i probujesz wciskac jakies bzdury ktore generalnie ch kogo obchodza. bo gdyby nawet kogos obchodzily. to pewnie ci ludzie siedzieli by na forum gw2. i powiedz mi chlopcze, na co ty liczysz?

zrob screena z ewki, na obecna chwile tylko pajacujesz wypowiadajac sie o czyms czego nawet na oczy nie widziales.
ja przynajmniej mam gw2 na dysku
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 10, 2015, 14:32:56 »
w swoich swiecacych teczowych cizemkach pedalstwo+5. i probujesz wciskac jakies bzdury ktore generalnie ch kogo obchodza.
I to ja jestem gburem i chamem  :D

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 10, 2015, 14:33:41 »
a, ze niby ja nie?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 10, 2015, 14:37:20 »
a, ze niby ja nie?
Nie wiem, spytaj soula.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 10, 2015, 14:38:09 »
nie ma co pytac, zdania sa wyrobione: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2015, 16:30:36 »
Szczerze mówiąc nie ma do czego wracać, ot twórcy Eve znaleźli sobie niszę i teraz już tylko doją naiwnych. Gra jest strasznie słaba i nie ma jakiejkolwiek przyszłości, a najśmieszniejsze jest to, że z graczy robi się idiotów przez wmawianie im jacy to nie są super elitarni - oczywiście wszystko po to, żeby zarabiać na ich głupocie pieniądze. Dzięki grze (mimo, że słabej) czują się dowartościowywani, więc wciąż przy niej trwają. Tania i oczywista manipulacja, ale na sporą ilość otumanionych ludzi to chcąc nie chcąc wciąż działa.

Reasumując: lepiej poczytać dobrą książkę, niż tracić na to czas.

i lepiej pograć w latanie po krzakach i bicie wilków :D
 
ps. najlepsze w eve jest biadolenie takich co nie przebrnęli przez tzw. bariere gimbusów i ludzi z wow-a
eve rulez słabeuszu :D
pewpew

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 10, 2015, 16:42:36 »
Nie wiem, spytaj soula.

Odpowiadam, wszyscy tutaj jesteśmy podludźmi :)

Szczerze mówiąc nie ma do czego wracać, ot twórcy Eve znaleźli sobie niszę i teraz już tylko doją naiwnych. Gra jest strasznie słaba i nie ma jakiejkolwiek przyszłości, a najśmieszniejsze jest to, że z graczy robi się idiotów przez wmawianie im jacy to nie są super elitarni - oczywiście wszystko po to, żeby zarabiać na ich głupocie pieniądze. Dzięki grze (mimo, że słabej) czują się dowartościowywani, więc wciąż przy niej trwają. Tania i oczywista manipulacja, ale na sporą ilość otumanionych ludzi to chcąc nie chcąc wciąż działa.

Reasumując: lepiej poczytać dobrą książkę, niż tracić na to czas.

Kompletnie dwie różne gry, odrębny target. Obie są tak samo elitarne chociaż nie ma co ukrywać EVE jest trudniejsze i rodzi większy hype niż GW2 jak już do tego dojdzie. Guild Wars 2 jest casualowe, EVE to praca na długie lata.

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 10, 2015, 19:31:15 »
Yyy, okje, ale pokaż mi w którym miejscu wymieniłem GW2 w swoim poście... xD

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 10, 2015, 20:26:59 »
Niech GW2 będzie 12 lat na rynku chłopcze to pogadamy, która gra nie ma przyszlości.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 10, 2015, 20:45:21 »
Yyy, okje, ale pokaż mi w którym miejscu wymieniłem GW2 w swoim poście... xD

W stopce chociażby :)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 10, 2015, 21:55:57 »
Niech GW2 będzie 12 lat na rynku chłopcze to pogadamy, która gra nie ma przyszlości.
A jaką ty niby przyszłość widzisz przed Eve? Porozmawiaj sobie z devami tej gry (nie jako konsument) i sam zobaczysz jakie jest ich faktyczne podejście do tej produkcji.

W stopce chociażby :)

Trochę pudło, bo w stopce nie ma żadnej wzmianki o GW2.