Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

The minions - dyskusja

<< < (138/138)

[BU FU] Karas:
A no było, na szczęście testy zrobili dużo więcej błędów od nas.
Na szczęście udało się wstrzelić w przewidywania, możliwego match upa. Snipe golumy naqrwiają po całej arenie, więc nie ma żadnego kitowania. To, że zignorowali mojego stronka, to też trochę pomogło. Wiemy co zjebaliśmy, co można było zrobić inaczej więc może być tylko lepiej.

Decyzja o próbie wzięcia udziału w AT też spoko, myślę, że ten mini turniej o wejście dał nam mega boosta. Dodatkowo pamiętam nasz 1 trening, 2 tygodnie przed datą turnieju, omg Brave spuściło nam taki wpierdol, taki wpierdol, że szkoda gadać, ale z perspektywy czasu, było to najlepsze co mogło nas spotkać. Taki swoisty plaskacz na ryj, aby się ocucić. Po tym, przebudowaliśmy naszą całą koncepcje, dosłownie wszystko. Więc jest fajnie, meeega fajne doświadczenie, tym bardziej, że jest nas na styk. dosłownie na styk. hehe
10 łepków z thery wpierdoliło mega aliasowi kilka tysięcy chłopa. CHoć mamy świadomość, że łatwo to już było, teraz będzie tylko gorzej.

Doom:
Które to podejście do AT? pierwsze od czasu kiedy BuFu miało Sov na terenie BoB'a?

[BU FU] Karas:
Odkąd ja gram, mieliśmy 1 podejście będąc w Covenie, to było kilka ładnych lat temu.
Jako TM, to jest nasze 1 podejście, złożyło się na to kilka aspektów, po raz pierwszy mamy na tyle silny i aktywnie grający core aby próbować wystawić team. Dla nas największym wyzwaniem jest skompletować 10 chłopa: ]. Nadal. Mimo, że przez ostatnie kilka lat doszło do nas na prawdę dużo bardzo silnych graczy. Nie będę wymieniał z nicków, co by dupy nie lizać, ale tak. Nasz obecny skład nie mógłby zaistnieć jeszcze 2-3 lata temu.
Wyeliminowanie teściaków, ledwo bo ledwo, jest tego najlepszym dowdem, teści to nie jakaś zbieranina cieci, tylko silna grupa która odpadała dopiero gdzieś w połowie turnieju.
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że jeszcze kogoś uda nam się pokonać: ], może.
Choć samo dostanie się do finalnego turnieju AT z drabinki feeder, a nie wykupieniu się iskami, powoduje, że nie musimy się obawiać kompletnej kompromitacji. : ]

Doom:
A to przeoczylem Covenowe podejscie. To co pamietam to byl Vaga gang kyory skroszyły fleet stabery na 1600 i damnation za plecami

Monter:
o/ z mojej strony wielkie gratulacje za udział w AT......The Minions. kozaki jesteście!!!, zajebiście się oglądało turniej z waszym udziałem, emocje nieporównanie większe...chyba normalne jak nasi idą w bój ........(jeszcze nam Zoxis został)
Krążą plotki, tworzone są legendy, a ojcowie opowiadają synom przy ognisku historie o tym, że wystawiliście najdroższy schip w tym turnieju.....całe high sloty na purpurowym ficie....czy coś.
Wszyscy wiedzą, że Wy tych isków nie farmicie pod parasolem.......Powinni Wam to jakoś wyrównać, jakoś was docenić i nagrodzić. Szkoda że w cccp nie pracuje nikt kto ma mózg i jakieś wyczucie, wiadomo że malusieńki kolektyw zgranych kolegów idzie się bić z tymi wielkimi i z tymi bardzo.... bardzo doświadczonymi w startach w at.

Napiszcie jak ten turniej wyglądał z waszej strony? Jak to tam było z tym flagowcem?....przyznam sie że ten ostatni setup który wystawiliście bez żadnego bs...to już rozkmina level hard.
pozdro The Minions. o7

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej