Eve Online > Market

Hawk na koszulkach

<< < (2/5) > >>

sztosz:
@Doom: A tak z ciekawości spytam, bo niestety większość zachodniego społeczeństwa jest zastraszona i myśli, że "Nic nie wolno i chuj!", jesteś w 100% pewien że ManganMan potrzebuje jakikolwiek papier od kogokolwiek żeby coś takiego dystrybuować? :) A jeżeli jesteś pewien, to czy potrafisz rzeczowo wyjaśnić dlaczego? ;) A jeżeli to był żart z tym papierem, to się mną w ogóle nie przejmuj.

ManganMan:

--- Cytat: sztosz w Sierpień 31, 2015, 08:48:30 ---@Doom: A tak z ciekawości spytam, bo niestety większość zachodniego społeczeństwa jest zastraszona i myśli, że "Nic nie wolno i chuj!", jesteś w 100% pewien że ManganMan potrzebuje jakikolwiek papier od kogokolwiek żeby coś takiego dystrybuować? :) A jeżeli jesteś pewien, to czy potrafisz rzeczowo wyjaśnić dlaczego? ;) A jeżeli to był żart z tym papierem, to się mną w ogóle nie przejmuj.

--- Koniec cytatu ---
Z gościem od obrazka sobie pogadam, ale Doomowi chodziło raczej o koszulki z kontentem bądź co bądź pantentu CCP HF... ;)

Doom:
Pisałem do Ezeko.
Forum utrzymuje luźne, ostatnio bardzo luźne kontakty z CCP, koszulki przedstawiają jeden z ich znaków towarowych, co za tym idzie na otwarty handel czymś takim warto mieć ich oficjalną zgodę, zwłaszcza że jeśli się nie mylę licencję na koszulk dali już J!nx, które (tu poprawcie mnie jeśli się mylę) działa też w naszym kraju.
Nie mam ani czasu ani ochoty tłumaczyć się przed przedstawicielami kogos z wymienionych dlaczego na to pozwoliłem jeśli mieliby o to pretensje.

ManganMan:

--- Cytat: Doom w Sierpień 31, 2015, 10:06:15 ---Pisałem do Ezeko.
Forum utrzymuje luźne, ostatnio bardzo luźne kontakty z CCP, koszulki przedstawiają jeden z ich znaków towarowych, co za tym idzie na otwarty handel czymś takim warto mieć ich oficjalną zgodę, zwłaszcza że jeśli się nie mylę licencję na koszulk dali już J!nx, które (tu poprawcie mnie jeśli się mylę) działa też w naszym kraju.
Nie mam ani czasu ani ochoty tłumaczyć się przed przedstawicielami kogos z wymienionych dlaczego na to pozwoliłem jeśli mieliby o to pretensje.

--- Koniec cytatu ---
Przed chwilą patrzyłem na J!nx, zgoda od CCP najwyraźniej już wygasła :(

Ezoko:
Rozumiem.
Póki co, CCP mi nie raczyło odpisać -gdyby tak było, to reklama byłaby pełną gębą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej