Autor Wątek: Statek do misji l3-4  (Przeczytany 65116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 11, 2015, 10:53:53 »
BS który jest w stanie dzwignąć l4, skiluje się o wiele szybciej niż HAC i wybacza o wiele więcej. Wystarczy kadłub na 4 i t2 tank, zwłaszcza te armorowe. Jest też o wiele tańszy. Dodatkowo w tym wypadku jeśli świeżak decyduje się na rapidy nie musi skilować bs size uzbrojenia. Wszystkie fity które widziałem na ishtara wymagają już niezłego obycia i zdecydowanie lepszych skili niż BS.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 11, 2015, 10:58:08 »
Tylko czy jego przygoda z EVE ma się skończyć na robieniu misji lvl4 ? nie lepiej skillować coś co również przyda się na flotach, w gangach ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 11, 2015, 11:02:46 »
Na ishtara, czy dowolny zaawansowany sprzęt musi jakoś zarobić. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zarabiał w czasie kiedy będzie skilował.
To raz.
Dwa zbyt welu ludzi uważa że w Eve nie da się grać inaczej niż oni to robią, efektem tego jest dawanie odpowiedzi w stylu w jakim Ty to zrobiłeś. Ktoś się pyta o coś, a zamiast odpowiedzi dostaje zjebke i polecenie robienia czegoś innego. W tym dziale to jest zabronione

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 11, 2015, 11:10:57 »
Na razie jedyną osobą która dostałe zjebkę to ja od ciebie.

Czyli skillujemy przez 2 miechy niepotrzebny do niczego innego BS jednocześnie zarabiamy na shipy których nie mamy wyskillowane ?

Ja bym skillował kruzy latał na misje kruzami a na gangi frytkami które mam wyskillowane.

Gra dla samej farmy jest nudna jak kopanie pasków a pamiętamy jaka jest pierwsza rada jaką dostajesz na tym forum ?
nie kop podziękujesz później
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 11, 2015, 11:30:18 »
To może zamiast kłócić się kto robi w grze fajniejsze rzeczy - zadamy pytanie "co chcesz w Eve robić?"

W duzym skrocie w mojej bardzo subiektywnej ocenie:

    if myślisz o pvp - low/null/wh to skillowanie BS to strzał w kolano bo takim statkiem nie polatasz w pvp. (chyba ze goonoludki albo ktos taki ma doktryne na kilkaset phoonów, ale to patalogia ;P)

    if chcesz bawić się w hi sec - handlem/produkcja/kopaniem/misjami, albo grac w null jako rentier. - to BS sie nada.

    Else - napisz co chcesz robić Eve i trzeba bedzie pomyslec o statku ktory pociagnie misje i bedzie po drodze do Twojego celu a nie absolutnie obok.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2015, 11:36:22 wysłana przez [WILD5] Coritsikaela Enth »
Gun for hire.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 11, 2015, 11:37:06 »
[admin]Zwróciliście uwagę na tytuł wątku? Statek do misji 3-4, w rozwinięciu z pierwszego posta jest doprecyzowanie ze jest to sprzęt na zaraz nie na za kwartał. Koniec offtopu w stylu wujków ja wiem lepiej od Ciebie co chcesz robić. [/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 11, 2015, 11:52:45 »
i sprzęt "jak najszbciej" - polecasz BS? :)

podejscie "wsiadłem - znaczy moge latać" ? 
Gun for hire.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 11, 2015, 12:25:20 »
Jako lowsecowy dresiarz serdecznie zachęcam do wsiadania w zabawnie sfitowane BSy i lecenia nimi na paski w low.  >:D

A bardziej serio powiem tak: jeśli kolega chce skillować BSy, to jak najbardziej go do tego zachęcam. To jest jednak niesamowity "skok" wsiąść wreszcie w swojego pierwszego Battleshipa i oglądać go w słońcu jakiegoś hisecowego systemu. Mnie to baaardzo zboostowało morale pamiętam. :) Jesli to ma być coś, co kolegę zatrzyma w EvE na tyle długo, żeby potem znowu próbować czegoś nowego, np. pvp, to IMHO zawsze warto.

Oczywiście nie byłem na tyle durny, żeby lecieć swoim pięknym nowym Abaddonem do low ^^, tylko tłukłem nim misje, zabrałem do null i służy mi do sporadycznego racenia do dzisiaj. :D

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 11, 2015, 13:31:37 »
Na razie jedyną osobą która dostałe zjebkę to ja od ciebie.

Czyli skillujemy przez 2 miechy niepotrzebny do niczego innego BS jednocześnie zarabiamy na shipy których nie mamy wyskillowane ?

Ja bym skillował kruzy latał na misje kruzami a na gangi frytkami które mam wyskillowane.

Niewyskillowany hac, bez skilli pobocznych i obycia w lataniu choć trochę pvp może być ciekawym widowiskiem ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 11, 2015, 13:57:29 »
Niewyskillowany hac, bez skilli pobocznych i obycia w lataniu choć trochę pvp może być ciekawym widowiskiem ;)

Dokładnie, a za BSa jeszcze przynajmniej porządny insurance dostanie. :P

Kiki McArron

  • TLIB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kiki McArron
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 11, 2015, 17:36:04 »
Fitti nie wiem czy czytałeś wcześniejsze komentarze, ale ja mam w6skilowane na 5 kadłuby do bc włacznie i mam sporo skilli pobocznych do 5 i obecnie robię misje l3 w stabberze (DOOM dzięki Twojej propozycji fita wczoraj pierwszy raz udało mi się zrobić blokadę na l3 :-) ) i planuję zakończyć zabawe w misje po kilku z l4 a do tego mi chyba nie wystarczy bc chyba że się mylę.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 11, 2015, 22:46:59 »
Cytuj
i planuję zakończyć zabawe w misje po kilku z l4 a do tego mi chyba nie wystarczy bc chyba że się mylę.
Zależy jakie to będą l4 i jaki fit bedzie na shipie. Generalnie jest to do zrobienie ale kwestią otwartą pozostaje czas jaki na to zużyjesz. Jak pisałem wcześniej BC dla młodej postacji na misjach l4 ma albo jako taki tank i kiepski dps, albo niezły dps, ale zdecydowanie za słaby tank. Kiedyś jedynym wyjątkiem był drake i myrmidon, oba z betonowym tankiem i dostatecznym walnięciem na dobrych skilach. Jak robiłem miesje drakiem na kiepskich skilach miałem ten problem że z t1 rur nie mogłem nawet przy uzyciu frakcyjnych rakieto złamać tanka bs które miały bounty na 950k i więcej

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 12, 2015, 08:04:13 »
Jest taka zależność w EVE że im mniejszy ship tym lepiej tankuje dlatego nie podniecał bym się BCkami na 5 bo może się okazać że cruise size ship za 50m lepiej tankuje misje niż Golem za 1,5b.
No i spierdolić w razie fuckupu łatwiej i nie bije po kieszeni strata shipa.

Nie chcę się wymądrzać możecie grać jak chcecie, my możemy was łapać na tych anomalkach i chyba to lepiej jak zabijemy wam tego BSa niż Ishtara za 100m
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 12, 2015, 08:33:11 »
planuję zakończyć zabawe w misje po kilku z l4 a do tego mi chyba nie wystarczy bc chyba że się mylę.
Mylisz się. :) Jak już Doom napisał, drake'iem daje się spokojnie zrobić więszkość L4. Choć to wymaga dobrego fitu i skilli.
Inna sprawa, że te misje które raz na jakiś czas klepnę drejkiem, to bardziej mnie interesuje poprawa security statusu na pół-afku gdy zamknie mi się WH do domowej dziury, niż ISKi za misję i raty. Co mój fit uwzględnia (tank > dps).

Więc jeśli planujesz i tak zrobić tylko kilka misji l4 to chyba Ci się BS nie zwróci.
Duzo misji nie klepię, ale to jest forma zarobku i jak każda musi (o ile nie robisz tego "for fun") być efektywna, nie tylko w przeliczeniu ISK/h ale też z uwzględnieniem inwestycji, tak ISKów jak i czasu, do tego jak szybko to pozwala zarabiać. (Oraz jak długo chcesz farmić w ten sposób.)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 12, 2015, 08:46:14 »
Nie chcę się wymądrzać możecie grać jak chcecie, my możemy was łapać na tych anomalkach i chyba to lepiej jak zabijemy wam tego BSa niż Ishtara za 100m

Mówimy o misjach w HIGH SEC. zrozum.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 12, 2015, 08:47:12 »
Jest taka zależność w EVE że im mniejszy ship tym lepiej tankuje dlatego nie podniecał bym się BCkami na 5 bo może się okazać że cruise size ship za 50m lepiej tankuje misje niż Golem za 1,5b.
No i spierdolić w razie fuckupu łatwiej i nie bije po kieszeni strata shipa.

Nie chcę się wymądrzać możecie grać jak chcecie, my możemy was łapać na tych anomalkach i chyba to lepiej jak zabijemy wam tego BSa niż Ishtara za 100m
Jest taka zależność w EVE że im mniejszy ship tym łatwiej spadnie jeśli pilot nie wie co robi.
Cruise size ship będzie lepiej tankował misje dopóki coś go nie złapie, dpsu będzie miał przy kitowaniu mniej niż golem.
Spierdolić w razie fuckupu wcale nie będzie łatwiej, align większy ale HP na reakcję masz zdecydowanie mniej.
Hull BS t1 i Ishtar mają porównywalną cenę 160-170m. No i jak zauważył Bonn, zabij go w high secu :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 12, 2015, 08:48:08 »
no wlasnie, od tego nie grania fitti chyba calkiem stracil orientacje w przestrzeni.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 12, 2015, 09:01:13 »
Też kiedyś robiłem i jak się z Caracala przesiadłem na Ravena to spadłem szybciej niż w Kestrelu. Coś mnie zwebowalo i wpierdol dostałem sromotny a dps nie był większy niż w tym Caracalu. nasz MON wie co robi kupując je od Francuzów ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 12, 2015, 09:20:52 »
Caracal jest o tyle specyficzny że lekko poskilowany szczela na 100km bez większych ale, ma małą sygnaturę itp, noob raven jest krową która też może daleko strzelać ale odskoczyć od ratów jest mu zdecydowanie trudniej no i fakt że jak wsiadasz w BS to masz mieć kurwa 5 małych dronek do obrony. Też po przesiadce na ravena zostałem z niego wyłuskany właśnie po tym jak coś mnie złapało. Wtedy musiałem przeprosić się z dronami i zacząć je skilować :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kiki McArron

  • TLIB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kiki McArron
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 12, 2015, 09:32:54 »
To może jeszcze raz zacznę od początku. Wracam do EVE po 3 latach przerwy. Wcześniej latałem trochę gang PVP w małym polskim korpie. Rataxas Immortal się nazywał gościu który to prowadził, ale potem dostał bana za nielegalny handel PLEXami, może znaliście gościa, w każdym razie on mnie trochę nauczył latać i pomógł skillować pod solo pvp. Jak się korp rozpadł to latałem solo FW i całkiem sobie radziłem, ale potem z braku czasu grać przestałem. Po 3 latach wróciłem i zacząłem od FW, ale jak się okazało skille zostały ale moje umiejętności latania poszły w niepamięć i przegrałem cały dobytek. Żeby się odkuć i trochę ograć z grą postanowiłem przez jakiś czas porobić misje. Teraz robię l3 w stabberze i świetnie sobie radzę :-). Dodatkowo jak wrócę do pvp to Misje chcę traktować jak dodatkowe źródło ISK jak będzie bida więc chyba najprościej będzie to robić BSem.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 12, 2015, 09:34:32 »
Fitti slowo klucz to MJD...
zeby zginac BSem trzeba byc naprawde retardem albo dostac DCka gdy masz pkt od rata. dlatego te BSy wcale nie sa az tak glupie.

Kiki... nie chcialbym mocno Cie podkopywac ale z tym "Jak się korp rozpadł to latałem solo FW i całkiem sobie radziłem" to troche... hmmm https://zkillboard.com/character/92446898/
ja wiem, ja wiem, kiedys seriale byly lepsze, gry byly lepsze i wogole wszystko bylo lepsze... Ale jak dzis sie odpali czy zobaczy to okazuje sie kupa: ] hehehehe
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2015, 09:45:31 wysłana przez KoMic »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 12, 2015, 09:46:52 »
ja wiem, ja wiem, kiedys seriale byly lepsze, gry byly lepsze i wogole wszystko bylo lepsze... Ale jak dzis sie odpali czy zobaczy to okazuje sie kupa: ] hehehehe

Właśnie jestem na etapie ponownego oglądania miodowych lat i twój argument jest inwalidą :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 12, 2015, 09:55:09 »
Glassu stare... stare to nie te z eszlego tygodnia, druyzna A, MacGyver, AirWolf, Seaquest... itd.
za dzieciaka, katowalo sie takie "super" produkcje.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 12, 2015, 09:58:12 »
Karaś słowo klucz to kiedy ja robiłem te misje w HI i od kiedy jest coś takiego jak MJD plus dodaj sobie że skille mialem takie że Caracal miał większy DPS niż ten BS ;)
gram od 2008 ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 12, 2015, 10:21:51 »
Fitti, ale swiat poszedl do przodu. jesli obecny sprzet daje wieksze mozliwosci, to przeciez, nie bedziemy wracali do fitow z 2008?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Kiki McArron

  • TLIB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kiki McArron
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 12, 2015, 10:23:31 »
KoMic wcale mnie nie podkopujesz bo jak się przyjrzeć dokładniej to właśnie w FW od czasu do czasu udało mi się kogoś zestrzelić a losy to chyba nic nadzwyczajnego u kogoś kto się uczy PVP. Kto wie czy gdybym wtedy nie przestał grać to czy by się proporcje nie odwŕóciły, muślę, że mogłoby tak być. Zwróć uwagę, że odkąd powróciłem w 2015 to już same lossy i zero destroy :-/

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 12, 2015, 10:39:04 »
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 12, 2015, 12:07:14 »
Glassu stare... stare to nie te z eszlego tygodnia, druyzna A, MacGyver, AirWolf, Seaquest... itd.
za dzieciaka, katowalo sie takie "super" produkcje.

I jeszcze grom w raju, to faktycznie były chujowe :D Ale alf, cudowne lata, malcolm in the middle były świetne. No chyba że u Ciebie wtedy telewizor nie odbierał to współczuje :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Kiki McArron

  • TLIB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kiki McArron
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 12, 2015, 13:30:59 »
Cytuj
Chyba brama kogoś zabiła
https://zkillboard.com/character/92446898/kills/

FITTI nie rozumiem

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 12, 2015, 15:40:58 »
Zwróć uwagę, że odkąd powróciłem w 2015 to już same lossy i zero destroy :-/

Przejrzałem twój killboard. Pokazuje jak bardzo potrzebny jest corp, który powie ci jak wygląda obecna meta w FW i doradzi by nie wskakiwać indykiem do Huoli i Amamake :) Niestety rifter i slasher są na dnie łańcucha pokarmowego, nie na górze. Nie dziw się więc, że spadałeś i nic nie mogłeś sam ustrzelić. Kiepskie statki + słabe fity + brak obycie w PvP = klops. Żeby latać solo trzeba mieć sporo wiedzy na temat tego, co lata i jak lata w strefie FW. Bez tego, to nie ma większego sensu. W tym momencie w FW rzadzą Tristany, których popularność sprawia, że 3/4 frejek t1 jest bezużyteczna oraz deski t3, które jakiś idiota z CCP wpuściła na small plexy milicyjne przez co wszystkie deski t1 i 2 oraz afki poszły do kosza. Wyskakiwanie do nich rifterem/slasherem to samobójstwo.


Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 12, 2015, 15:48:56 »
Pokazuje jak bardzo potrzebny jest corp, który powie ci jak wygląda obecna meta w FW i doradzi by nie wskakiwać indykiem do Huoli i Amamake :)
Chętnie zaprosiłbym do siebie, ale kolega od kilku dni nie pokazuje się w EvE.

Kiki McArron

  • TLIB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kiki McArron
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 12, 2015, 16:24:23 »
MGGG ja się noe dziwię ani trochę i mam tego pełną świadomość o czym piszesz, i dlatego uciekłem z FW i zanim się doszkolę postanowiłem porobić misje po to, żeby sobie dorobić i trochę na nowo obyć się z lataniem :-)

qlko1 jak to mnie mie ma online. Niemal codziennie jestem między 21 a 24. Wczoraj byłem i przedwczoraj też. Niestety ale z powodów zawodowych tylko taki czas mogę na grę poświęcić a i to jie zawsze bo czasem żona nie pozwala ;-)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 12, 2015, 16:38:30 »
qlko1 jak to mnie mie ma online. Niemal codziennie jestem między 21 a 24. Wczoraj byłem i przedwczoraj też. Niestety ale z powodów zawodowych tylko taki czas mogę na grę poświęcić a i to jie zawsze bo czasem żona nie pozwala ;-)
To się mijamy, bo ja wieczorami chleję piwo ze znajomymi póki mam urlop :) Dziś mnie żona wyciąga na noc spadających gwiazd czy coś tam na jakieś zadupie (przejazd leśnymi drogami i polami do punktu obserwacyjnego). Złóż aplikację i wpadaj. Misje lvl4 sobie darujemy, rzucę Ci parę groszy, podszkolę Cię w milicyjnym fachu i będziemy śmigać.

Kiki McArron

  • TLIB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kiki McArron
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 12, 2015, 16:41:56 »
qlko z przyjemnością się przyłączę. Powiedz tylko do jakiego korpa mam aplikować :-)

Kiki McArron

  • TLIB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kiki McArron
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: Statek do misji l3-4
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 12, 2015, 16:45:42 »
I jeszcze jedno, żona akceptuje żebym grał w EVE ale pod warunkiem, że nie będę używał komunikatorów głosowych bo ją to wkurwia jak gadam do mikrofonu. Mam nadzieję, że to nie problem? Jak wybudujemy dom to będę miał oddzielny pokój z kompem i wtedy będę mógł gadać do mikrofonu ile wlezie, a narazie trzeba iść na kompromisy ;-)