Autor Wątek: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE  (Przeczytany 14204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« dnia: Czerwiec 21, 2015, 18:27:50 »
Błąd w tytule. FAQ to nie Fak Ju, ale Fa Kju.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2015, 18:44:00 »
Błąd w tytule. FAQ to nie Fak Ju, ale Fa Kju.

Z całą pewnością wiem jak chciałem nazwać ten temat.

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2015, 18:50:10 »
Zatemro zumiemtodo skonale.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2015, 18:51:55 »
o lol
MortiPL opuścił swój topic i rozprzestrzenia się na forum


Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2015, 19:07:28 »
o lol
MortiPL opuścił swój topic i rozprzestrzenia się na forum




Wiesz noob garten to miejsce w sam raz dla kogoś takiego jak ja. Chociaż jak widzę nie tylko dla mnie. Będziemy sobie cisnąć na forum, czy wyluzujesz?

Vilendra

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vilendra Sharvas
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 21, 2015, 20:20:38 »


Nie psuć tematu, trole!

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2015, 20:55:13 »
Wiesz noob garten to miejsce w sam raz dla kogoś takiego jak ja.

Fajno, ale skup się na słuchaniu zamiast się wymądrzać.

Poproszę admina o wyczyszczenie tego wątku w wolnej chwili.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2015, 22:39:07 »
Wiesz noob garten to miejsce w sam raz dla kogoś takiego jak ja. Chociaż jak widzę nie tylko dla mnie. Będziemy sobie cisnąć na forum, czy wyluzujesz?

"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2015, 23:14:43 »
Ja domyślam się, że czytanie FAQ jako "Fak ju" miało być "dowcipne", ale zapis "Fak ju" dowcipny nie jest, tylko wulgarny. "Fa Kju" nie jest tak dosłownie wulgarne i pozostawia miejsce na interpretację. No chyba, że to taki wysublimowany styl, który świadczy o tym co Ci się wydaje za zabawne i niczym więcej.

A odnośnie wymądrzania się i słuchania to zauważyłem, że sporo osób w tym pierwszym jest naprawdę niezłe, natomiast w tym drugim to kuleje. Jakby tak porównać ilość odpowiedzi na moje pytania z ilością wymądrzania się (czyli rad i inwektyw) to proporcja wypada naprawdę słabo. Może to dlatego że niewielu nowych ludzi tu zagląda, może dlatego, że jak zaglądają to spotykają się z ekipą zblazowanych graczy, którzy widzieli wszystko, wiedzą wszystko i noob ma robić tak jak mówią, albo jest głupi. Z jednej strony Puszek i kolega o normańskim nicku (sorry nie pamiętam) wspominają, że pięknie się bawili odkrywając złożoność świata eve i robiąc błędy. Z drugiej strony właśnie tego większość użytkowników forum stara się pozbawić noobów.
"Chcemy cię uchronić przed błędami, musisz szybko zmądrzeć, albo nie wróżę ci długiej kariery, jest tylko jeden sposób gry".
A sami jednak popełniali błędy i bawili się świetnie. Nie daje to do myślenia ani na chwilę?
A może ludzie odpływają z tego forum, bo właśnie wkurwia ich takie traktowanie, a nie to, że gra się im nie podoba. Jakiś gracz powiedział, że lata frachtowcem po hajseku. Śmichy-chichy eurotruck simulator. Jak myślicie? nie został na tym forum dlatego, że gra mu się znudziła czy może dlatego, że raczej nie widział sensu gadać z gośćmi co go obrażają.

 Zamiast protekcjonalnych albo burackich tekstów można przecież odpowiedzieć na pytanie "słuchaj, kopanie/fracht jest bez sensu, ale jak chcesz to robić to rób to dobrze. Otóż zrób tak....". Niestety nie - tu jest taki uber pro level, że znany jest tylko jeden jedyny sposób gry, a każdy kto chce zrobić coś innego jest po prostu głupi i się nie zna. "To nic osobistego, ale takie są fakty". I oczywiście jego rolą jest "słuchanie". Ale niestety nawet nie ma czego słuchać, bo większość pro rad jest takich "obserwuj rynek i myśl", gdyż "eve wymaga od graczy samodoskonalenia", "a nie prowadzenia za rączkę" i tak dalej w tym stylu. W rozmowach prywatnych usłyszałem że "EVE jest najbardziej nieprzyjaznym środowiskiem dla graczy" itd. Może i jest, ale jakoś styl wypowiedzi na forach anglojęzycznych jest inny. Środowisko środowiskiem, ale po angielsku czy rosyjsku nie czytałem takich "rad" jak tutaj. Nieodparcie przychodzi mi na myśl cytat z Marszałka, że naród wspaniały.

Na zakończenie coś pozytywnego. Znakomity pomysł, qlko1 FAQ

[ZBJ] Drakkainnen

  • ZBJ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Drakkainnen
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2015, 23:31:06 »

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 22, 2015, 03:59:26 »
stuff
::)
Nie chcesz słuchać rad od osób które już swoje błędy popełniły i chcą przed nimi ustrzec innych spoko. Ale nie mów, że wszyscy są tacy i każdy nowy gracz musi przejść przez kopanie velda industrialem (btw: ludzie jeszcze to robią?)
Ja przeszedłem przez etap "wszystko robię sam" i nie żałuję, dowiedziałem się sporo o mechanice, polityce, wpierdzielaniu kapsli etc. Ale nie każdego to musi interesować i nie każdy ma tyle czasu co przeciętny uczeń czy student.

A i przytoczę tu fragment który ewidentnie przegapiłeś:
Co to jest?
Garść (w mojej opinii) najczęściej pojawiających się i najbardziej istotnych pytań wraz z osobistymi odpowiedziami.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 22, 2015, 07:43:16 »
Ja domyślam się, że czytanie FAQ jako "Fak ju" miało być "dowcipne", ale zapis "Fak ju" dowcipny nie jest, tylko wulgarny. "Fa Kju" nie jest tak dosłownie wulgarne i pozostawia miejsce na interpretację. No chyba, że to taki wysublimowany styl, który świadczy o tym co Ci się wydaje za zabawne i niczym więcej.
FAQ EVE czyt. (Fuck You Eve) nawiązuje do rozgoryczonych młodych graczy, którzy nie mogąc sobie poradzić stwierdzają: Fuck You Eve... I wychodzą.

Po raz kolejny wpieprzasz się w temat jako "ekspert", dokonujesz oceny o którą nikt Cię nie prosił wybitnie gówno ze wszystkiego rozumiejąc.

Rozumiem ze w innych mmo mogłeś otoczyć się wianuszkiem wiernych małolatów strugajac wszystkowiedzacego, ale teraz przyszedłeś do eve. Twoje mędrkowanie i pyskowki nie robią tu na nikim wrażenia. Myślisz ze jak się napuszysz i szczekniesz to wzbudzisz jakiś szacunek?

Kilka razy w swoim topicu podkreśliłeś jakiego rodzaju rad od Nas oczekujesz. Pozwól że wyprowadzę Cię z pewnego błędu. Nie masz najmniejszego prawa oczekiwać czegokolwiek i stawiać jakichkolwiek warunków. Bo jak dostajesz coś za darmo, to dziękujesz i zamykasz jadaczkę. A jak Ci się nie podoba styl, forma i charakter rad które otrzymujesz, to tam są drzwi. Nikt tutaj nie będzie przez następne pół roku głaskał Cię po pupci żebyś łaskawie się czegoś nauczył. Dołącz do jakiejś korporacji i niech tam się z Tobą męczą i inwestują w Ciebie swój czas, wiedzę i atencję. Będziesz tam płacił podatek, partycypował we flotach, może im się jakoś to zwróci.

To moja ostatnia rada dla Ciebie. Ponieważ nie rozumiesz panujących tu zasad i nie potrafisz normalnie rozmawiać z ludźmi tutaj - ZAMILCZ. Bo w końcu dojdzie do tego, że kogoś wkurwisz tak bardzo, że zacznie czerpać sadystyczną przyjemność z psucia Twojej zabawy. W tej materii nasze community tez ma duże doświadczenie i naprawdę bogatą historię.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2015, 09:27:42 wysłana przez qlko1 »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 22, 2015, 09:40:16 »
Rozumiem ze w innych mmo mogłeś otoczyć się wianuszkiem wiernych małolatów strugajac wszystkowiedzacego, ale teraz przyszedłeś do eve. Twoje mędrkowanie i pyskowki nie robią tu na nikim wrażenia. Myślisz ze jak się napuszysz i szczekniesz to wzbudzisz jakiś szacunek?

Ty masz dres w trzy paski z ortalionu ?

Cytuj
Kilka razy w swoim topicu podkreśliłeś jakiego rodzaju rad od Nas oczekujesz. Pozwól że wyprowadzę Cię z pewnego błędu. Nie masz najmniejszego prawa oczekiwać czegokolwiek i stawiać jakichkolwiek warunków. Bo jak dostajesz coś za darmo, to dziękujesz i zamykasz jadaczkę. A jak Ci się nie podoba styl, forma i charakter rad które otrzymujesz, to tam są drzwi. Nikt tutaj nie będzie przez następne pół roku głaskał Cię po pupci żebyś łaskawie się czegoś nauczył. Dołącz do jakiejś korporacji i niech tam się z Tobą męczą i inwestują w Ciebie swój czas, wiedzę i atencję. Będziesz tam płacił podatek, partycypował we flotach, może im się jakoś to zwróci.

A Ty nie masz najmniejszego prawa mówić mu co mu wolno co nie wolno. Nie jesteś administratorem tego forum, w sumie to jesteś tylko zwykłym użytkownikiem, takim samym jak on i się pyszczysz i starasz się być na siłę elitarny, czasem zabawny. Szkoda, że Ci to nie wychodzi. Zamiast pisać morze porad, trzeba przejść obok i selekcja naturalna sama zdecyduje czy dana gra jest dla tej osoby lol

Cytuj
To moja ostatnia rada dla Ciebie. Ponieważ nie rozumiesz panujących tu zasad i nie potrafisz normalnie rozmawiać z ludźmi tutaj - ZAMILCZ. Bo w końcu dojdzie do tego, że kogoś wkurwisz tak bardzo, że zacznie czerpać sadystyczną przyjemność z psucia Twojej zabawy. W tej materii nasze community tez ma duże doświadczenie i naprawdę bogatą historię.

Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją i przestań się zachowywać jak urażony dziadek, gdzie jakiś młody człowiek nie ustąpił mu miejsca w autobusie. Jak go ktoś zajedzie to go zajedzie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 22, 2015, 09:55:39 »
Ty masz dres w trzy paski z ortalionu ?
???

A Ty nie masz najmniejszego prawa mówić mu co mu wolno co nie wolno. Nie jesteś administratorem tego forum, w sumie to jesteś tylko zwykłym użytkownikiem, takim samym jak on i się pyszczysz i starasz się być na siłę elitarny, czasem zabawny. Szkoda, że Ci to nie wychodzi. Zamiast pisać morze porad, trzeba przejść obok i selekcja naturalna sama zdecyduje czy dana gra jest dla tej osoby lol
Jeśli przychodzisz do kogoś do domu i czegoś chcesz, to przyjmujesz zasady gospodarza albo wychodzisz. Chętnie bym przeszedł obok (podziękowałem za dyskusję w autorskim topicu), tyle że gość włazi mi na wycieraczkę na siłę wtrącając swoje trzy grosze.

Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją i przestań się zachowywać jak urażony dziadek, gdzie jakiś młody człowiek nie ustąpił mu miejsca w autobusie. Jak go ktoś zajedzie to go zajedzie.
Tak, prawda jest jak dupa, jeśli większość stwierdza że jest brzydka, należy trzymać ją w spodniach i nie pokazywać jej na siłę wszystkim naokoło. A to co zacytowałeś to nie groźba tylko autentyczna rada, napisana bez cienia złośliwości.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2015, 10:01:56 wysłana przez qlko1 »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:00:04 »
Może to dlatego że niewielu nowych ludzi tu zagląda, może dlatego, że jak zaglądają to spotykają się z ekipą zblazowanych graczy, którzy widzieli wszystko, wiedzą wszystko i noob ma robić tak jak mówią, albo jest głupi. Z jednej strony Puszek i kolega o normańskim nicku (sorry nie pamiętam) wspominają, że pięknie się bawili odkrywając złożoność świata eve i robiąc błędy. Z drugiej strony właśnie tego większość użytkowników forum stara się pozbawić noobów.
"Chcemy cię uchronić przed błędami, musisz szybko zmądrzeć, albo nie wróżę ci długiej kariery, jest tylko jeden sposób gry".
A sami jednak popełniali błędy i bawili się świetnie. Nie daje to do myślenia ani na chwilę?

Gdybyś, zamiast próbować nasz oszołomić swoim krasomówstwem, skupił się na tym co próbujemy Ci przekazać, zrozumiałbyś że -
1. Tak, owszem, najlepsze w tej grze jest samodzielne jej odkrywanie, ale:
2. bez pomocy starszych jest to utrudnione, ale:
3. nie niemożliwe
4. ludzie którzy graja w to kilka lat i uczyli sie od ludzi którzy grali w EVE kilka lat, wiedzą co mówią.
5. jeśli Ci mówią, odpowiadając na Twoje pytania,  żebyś nie wkładał palca do wrzątku to tylko dlatego że sami to zrobili i wiedzą czym to sie skończyło.
6. i najważniejsze - EVE TO NIE WOW, AION CZY PODOBNE GRY, TU ŚCIEŻKA ROZWOJU NIE JEST LINIOWA. Żądanie dokładnej instrukcji jak grać, czym latać, co skillować itp jest idiotyczne. To tak jak żądać instrukcji krok po kroku jak wygrać w szachy z każdym. Jedyne porady jakie możesz otrzymać to porady ogólnikowe. Eve jest bardzo specyficznym wirtualnym światem, tu, nawet kilkuletni gracz wiecznie sie czegoś nowego uczy.
Jeśli uważasz że w ciągu miesiąca nabędziesz wiedzę porównywalną z kilkuletnim graczem, albo że ktoś jest w stanie nauczyć Cię wszystkiego... sorki, przemyśl czy warto się angażować w ten świat.
Bo jak tu wyżej napisano, wreszcie kogoś na tyle wkurwisz (a swoim mędrkowaniem robisz to bardzo skutecznie), że tak Ci uprzykrzy życie w grze, że zrezygnujesz z hukiem  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2015, 10:06:25 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:09:36 »
Ty masz dres w trzy paski z ortalionu ?

Imię postaci: qlko1
Korporacja: Beach Boys
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:10:19 »
Imię postaci: qlko1
Korporacja: Beach Boys

+1  ;D

Gal Anonim

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gal Anonim
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:16:11 »
Nie ma takiego gracza w EVE jak MortimerPL i podejrzewam, że nigdy nie było, wnioski wyciągnijcie sami, jednak warto rozważyć pytanie, czy ktoś Was nie wkręca w jałowy trolling, próbując zniechęcić do pomagania nowym graczom w grze.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:21:51 »
Nie ma takiego gracza w EVE jak MortimerPL i podejrzewam, że nigdy nie było, wnioski wyciągnijcie sami, jednak warto rozważyć pytanie, czy ktoś Was nie wkręca w jałowy trolling, próbując zniechęcić do pomagania nowym graczom w grze.

Jest, mam jego nick w logach eve. To nie troll, to jego autentyczny styl.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:30:36 »
chyba brak stylu, osobiscie czekam na banana, bo i tak nie czytam tych scian wypocin i z dupy wyciaganych wniskow...
lepszym pomyslem na spedzenie tego czasu jest ogladanie reklam na TVN
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Gal Anonim

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gal Anonim
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:33:01 »
Może był  :), bo wyszukiwarka w EVE pokazuje na chwile obecną, że jednak nie ma.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:38:05 »
Może był  :), bo wyszukiwarka w EVE pokazuje na chwile obecną, że jednak nie ma.
Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Gość gra, jaki ma nick? Nie pamiętam, ale gdzieś go mam w logach.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 22, 2015, 11:27:35 »
Karas a ty jeszcze w Polsce ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 22, 2015, 19:23:46 »
Karas a ty jeszcze w Polsce ?

Czyżby obiecał, że wyjeżdza z kraju, jeśli wybory prezydenckie wygra A. Duda?  ;D
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 24, 2015, 00:08:14 »
Karas a ty jeszcze w Polsce ?
najdluzszy dzien w moim zyciu, cala historia na naszym forum: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"