Autor Wątek: Killboard  (Przeczytany 7214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sin Om

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kris Karoth
  • Korporacja: Stay Frosty.
  • Sojusz: A Band Apart.
Killboard
« dnia: Czerwiec 18, 2015, 23:13:14 »
Witam. Dwa razy zdarzyło się tak, że po ucieczce z bąbla na ssa zrobiłem selfdestruct statku a po chwili otrzymałem lossmaila. Tutaj -> https://zkillboard.com/kill/46936608/ koleś rozkładający bańkę był nawet ze mną we flocie. Czy ktoś wie ile trzeba odczekać by uniknąć takich sytuacji? Drugie pytanie dotyczy zakładki related kills na stronie EVE-Kill. Na przykład tutaj-> https://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=29355753 pokazuje część wrogiej floty po mojej stronie, czasami jest też na odwrót. Czy można to jakoś ustawić? Czy to ja źle czytam tę zakładkę?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Killboard
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2015, 07:14:00 »
Nie pamietam dokladnie, ale aby zrobic selfie i nie miec nikogo na KM, trzeba chyba odczekac 15m, tyle ile trwa log off timer, ewentualnie dluzej: ], Najlepszym sposobem w tym wypadku jest wyskoczenie do innego systemu i tam puff. wtedy masz 100% pewnosci. oczywiscie jesli nikt Cie nie zaagruje.
Related kills za mocno sie nie przejmuj, bo silniki do generowania bitew czesto maja problem w rozpoznaniu kto z kim i gdzie. Dlatego do bitew uzywa sie http://evf-eve.com, bo tu masz kontrole nad rozroznieniem stron.

widzisz, czasem jest sytuacja, ze np wlasne bombery zahacza o swoich ewentuialnie smarty pociagna po swoich i juz evekill ma problem z rozroznieniem o co tu qfa chodzi. stad czasem taki bajzel w killach related
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Killboard
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2015, 07:17:21 »
Żeby uniknąć lossmaila to pewnie przynajmniej 15 minut, ale niczego uciąć sobie nie dam, najlepiej wyskoczyć z systemu.

Pomieszany releated wynika z faktu, że strzelaliście do swoich, pojawiacie się w lossach obu stron i stąd zamieszanie. Killboard nie wie że macie jakieś swoje plusy. https://zkillboard.com/related/30000575/201506181900/ tu możesz sobie ręcznie poukładać strony.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Sin Om

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kris Karoth
  • Korporacja: Stay Frosty.
  • Sojusz: A Band Apart.
Odp: Killboard
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2015, 08:45:42 »
Pomieszany releated wynika z faktu, że strzelaliście do swoich
To nie wydaje mi się możliwe, nikogo - czy to blue, czy to z floty na swojej zakładce nie widzę. A z tego co wiem, to overview ma każdy tak skonfigurowane, bynajmniej każdy, kto na floty lata. Mielismy za to postawioną bańkę na ssie między bramami i to moze dlatego tak pomieszane.. Dzięki za podpowiedzi, następnym razem ucieknę z systemu :)

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Killboard
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2015, 09:17:43 »
Na kilu pojawiasz się też jak probujesz wywarpowac będąc w bance. Wtedy właściciel np Sabra ma udział w kilu

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Killboard
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2015, 09:57:51 »
To nie wydaje mi się możliwe, nikogo - czy to blue, czy to z floty na swojej zakładce nie widzę.

Możliwe że złapałeś się na mój skrót myślowy. Nie musisz widzieć swoich na overview, dronki mogły zaagrować (przypadłość logistyków głównie), mogliście próbować wywarpowywać z własnej bańki, smartki mogły swojego trafić itd itd. Zresztą już to tutaj napisano :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Killboard
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2015, 09:58:27 »
Na kilu pojawiasz się też jak probujesz wywarpowac będąc w bance.

Nie wiedząc dlaczego, masa ludzi tak robi  ;) Swego czasu pilotując w jakiejś większej bitce Devotera, byłem top "killerem" .... swoich  :P
Stąd, między innymi, related jest pomieszany.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Killboard
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2015, 10:40:23 »
W ogóle related "wiąże" w jedną bitkę wszystkie starcia w systemie zbliżone czasowo.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P