Autor Wątek: World of Warships & Beer  (Przeczytany 72572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: World of Warships & Beer
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 25, 2016, 14:32:32 »
Jest spamer "zabawniejszy" od Clevlenda, ale na EU serwerze go nie zobaczymy, a przynajmniej nie szybko i nie bedzie łatwo dostępny.
Chodzi mi o tą zmutowaną Atlantę która ma dymiarkę i jest nagrodą za rankingi czy jakoś tak na US serwerze
Flint ? Ciekawe, że ostatnio widziałem go co najmniej kilkukrotnie. Oczywiście na EU serwerze.
Wg mnie Cleveland jest średniakiem... taki Mołotov... ten to ma kopa, ale za to papierowe burty i to w dodatku chyba z papieru toaletowego. ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of Warships & Beer
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 25, 2016, 14:49:35 »
Nowe zabawki są dawane różnym comunity contributorom  i / lub Youtuberom do testów i recenzji. Czasem na kontach testowych czasem na ich własnych, ale zawsze do grania na serwerze produkcyjnym. Więc może stąd Twoja styczność z tą zabawką.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: World of Warships & Beer
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 25, 2016, 15:01:43 »
Pewnie masz rację, ale na ile się przyglądałem, to były to zupełnie różne osoby.
Natomiast może być coś na rzeczy, bo widziałem go (USS Flint) tylko przez kilka dni w czasie Gamesconu. W tym tygodniu nie trafiłem na niego ani razu.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of Warships & Beer
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 25, 2016, 15:05:01 »
No to tu jeszcze może być kwestia kont prezentacyjnych na stanowiskach WG. Na paru imprezach w polsce jak robili eventy czołgowe, jeśli były stanowiska do grania to też takie z gatunku gdzie można było pobawić sie sprzętem nie tylko zastrzeżonym dla np alpha testerów, ale i takim którego na serwerach EU oficjalnie nia ma. O ile wiem polityki w tej kwesti nie zmienili

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: World of Warships & Beer
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:26:22 »
Flint to taka gorsza (no dobra, mniej dział, ale za to dym, więc może lepsza) Atlanta, miała zdaje się być dawana jako nagroda dla ludzi którzy dali radę być dwa razy z rzędu w 1 ranku rankingówek, czy jakoś tak. W czasie Gamesconu faktycznie mogła się pojawić, bo zdaje się konta dla ludzi na GC miały dostęp do wszystkich okrętów, co skutkowało tym że i tak wszyscy grali niemieckimi pancernikami na X. :)


Kutuzow fajnie spamuje, ale jako że właśnie trafia na X częściej niż Cleveland na VIII, to jego spamowanie bardzo często kończy się 100 trafień i 8000 dmg, bo w okręty X tieru pożary słabo wchodzą. :P


P.S. Na Flincie na serwerze EU ludzie mają rozegrane ponad 5000 gier, co sugeruje że w ograniczonym zakresie, ale już jest normalnie częścią gry.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2016, 11:32:40 wysłana przez Isengrim »