Autor Wątek: Fallout 4  (Przeczytany 66685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 11, 2015, 00:39:06 »
Już ci kiedyś pisałem, że lubujesz się w głoszeniu truizmów ale żebyś zrozumiał więc "piszesz o rzeczach oczywistych czyli to o czym każdy wie".
Tobie muszę wyłożyć jak totalnemu tłukowi, bo potrafisz się uprzeć, że oczywiste dla inteligentnego dorosłego człowieka bzdury mają sens.
Dobrze, że chociaż zauważyłeś że poza nazwą nic te gry nie łączy a skoro robią zupełnie co innego pod tą samą nazwą (bo to się sprzeda) mam prawo do tego się przypierdolić.
Masz pełne prawo przypierdalać się do czego chcesz. Problem w tym, że Bethesda nigdy nie twierdziła że zrobi F3 (czy F4) przypominającego F1 i F2. Pretensje że na wycieczce w Tatrach nie widać morza.
Naszczęści pod koniec dnia sam już mogłeś sobie odpowiedzieć na to pytanie   :D
Nie mam magicznej kuli. Nadal za chuja nie wiem dlaczego twoim zdaniem spartolili F4, chyba, że chodzi o twoje tupanie nóżką: "Bo nie zrobili takiej gry jak F1 i F2!"

Cieszę się, że to rozumiesz. Sądziłem, że już to ustaliliśmy  ;D
Dużo razy jeszcze będziesz głosił takie prawdy objawione?  ;)
A tu akurat z kontekstu wyrwałeś zdanie które brzmiało "A ty później zacząłeś wylewać swoje gorzkie żale, że Bethesda nie zrobiła takie Fallouta jak Interplay, i że Bethesda i ogólnie zło całego świata[...]". Cieszysz się z tego, że wiem, że cię dupa boli bo Bethesda nie zrobiła takiego Fallouta jak Interplay? Wystarczyło napisać "Dupa mnie boli", dostałbyś odpowiedni obrazek i po krzyku.

Tak Fallout to marka, warta kilkadziesiąt milionów $, wbij sobie to do głowy.
Ale warta te kilkadziesiat milionów dzięki wydaniu Fallouta 3, bo w 2007 była warta dokładnie 5.75 miliona. Teraz sobie oszacuj czy te twoje "kilkadziesiąt milionów $" to dużo więcej niż 5.75 miliona czy może mniej?

Bethesda też jest marką (zdziwiony?) , tak każdy gracz wie jakie gry robi Bethesda - zabugowane, sanboxy, z gównianą fabułą, które potem wszyscy modują bo każdy wie że da się to zrobić lepiej, no i z Fallouta zrobiła shootera
co już ustaliliśmy... prawda?
Zupełnie pomijasz fakt że większość gier Bethesda sprzedaje na konsole i dotychczas nie było możliwości modowania żadnej gry Bethesdy na konsolach. Skoro już "wszyscy modują" obaliliśmy, to pozostają "zabugowane", "sandboxy", "z gównianą fabułą". Sandbox, to cecha, a nie wada czy zaleta, więc pominę. Zabugowane? Zabugowany, to jest nowy Batman na PC, a gry Bethesdy jeżeli chodzi o stosunek bugów do "core" kodu + skryptów wychodzi naprawdę całkiem przyzwoicie. Na pewno bugi są, ale nie wiem ile softu w swoim, życiu napisałeś, więc zakładam że w ogóle, więc nawet nie ma co z tobą na ten temat dyskutować, po doświadczenie pokazuje, że laicy nie mają pojęcia skąd się bugi biorą, jakie są metodologie testowania i dlaczego w złożonych produktach końcowych bugów nie da się ustrzeć. "Z gównianą fabułą": to akurat pozostanie twoją opinią, która ja mogę w przypadku F3 podzielać, ale nie podzielają jej miliony graczy na całym świecie. A ja opinię większości w tak błahej sprawie bez problemu potrafię uszanować, a ty będziesz tupał nóżka.

Tak właśnie napisałem wcześniej i nadal to podtrzymuję a Ty chyba do tej pory tego nie załapałeś. Przez moment wręcz twierdziłeś, że coś takiego jak marka produktu nie decyduje o zakupie i odbieraniu produktu przez konsumenta (nie chce mi się szukać cytatu). W tamtym momencie zacząłem się zastanawiać czy mam do czynienia z trollem czy poprostu z kretynem do kwadratu...
Ciesze się że teraz po raz kolejny w tej dyskusji przeczysz sobie,tym razem dostrzegając że marka produktu jest ważna, oznacza to że nie jesteś kretynem do kwadratu ale niestety jesteś trollem który zrobi wszystko aby postawić na swoim w dyskusji.
Filipie, przeczytaj jeszcze raz, zacytuję sam siebie sprzed kilku postów:
Cytuj
Nie napisałem, że nikt się tym nie kieruje. Napisałem, że kierują się tylko idioci[...]
A ty mi łaskawie napisz gdzie twierdziłem, że coś takiego jak marka nie decyduje o zakupie? A skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to może zapisz się na jakieś lekcje.

Idioci kierują się marką, bo brak im inteligencji do krytycznej i konstruktywnej oceny produktu, a potem tupią nóżkami, że jeden produkt nie jest taki fajny jak drugi, a są przecież tej samej marki. Ci sami idioci uważają, że marka jest ważna i że lepiej kupić np. gówniane buty rozreklamowanej firmy za 3 stówy, niż np. porządne buty firmy która nie wydaje kupy kasy na reklamę. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy zna się na wszystkim i sam czasem nie wiem czym się kierować przy zakupie danego produktu. Nie mniej jednak rozmawiamy o grach kupowanych przez graczy, więc jeżeli kierujesz się tytułem przy zakupie gry, a nie jej treścią i formą, to jesteś idiotą.


Nic takiego nie pisałem [...]
To o co Ci chodziło z tym, że Bethesda robiąc swojego Fallouta jedzie na marce "starych" Falloutów? Chodzi o to, o czym później pisałeś? Jak niby shooter ma być zrobiony na miarę RPG'a? Można pisać co najwyżej o wspólnych elementach, ale zostają tylko ogólniki. Grafika? 10 lat różnicy, nie ma co porównywać. Fabuła? To jest to sprawa zupełnie subiektywna. Jeżeli to wszystko na chłodno przeanalizować, to naprawdę nie wiem co może sprawić, że shooter będzie na miarę RPG'a lub na odwrót.


Wiesz, jestem pewien że tak naprawdę o co chodziło, załapałeś dopiero po poście Pynia  ;D
Ale ty też jesteś pewien, że wyjątki potwierdzają reguły, więc jak to mówią amerykanie "let's agree to disagree".

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 11, 2015, 07:48:14 »
Problem w tym, że Bethesda nigdy nie twierdziła że zrobi F3 (czy F4) przypominającego F1 i F2.

Kto napisał, że tak twierdziła? Napisałem, że robi chujowe Fallouty? Czego nie rozumiesz tłuku?

Nadal za chuja nie wiem dlaczego twoim zdaniem spartolili F4
Interfejs jak zawsze chujowy Bethesda miała, taki ma. Trzeba poczekać na moderów ;)
...szczerze wszystkim polecam wstrzymanie się z zakupem do póki nie pojawią się pierwsze łatki (bo podobno bugów jest od cholery). Ogólnie gra na poziomie F3
Więcej argumentów nie będę pisał, niech będzie to co sam napisałeś. Oczywiście trzeba Ci to przypominać bo jak pisałem jesteś troll.
Czyli Twierdzisz, że zrobili grę na poziomie gry sprzed 8 lat ale teraz będziesz się zapierał, że to plus żeby się ze mną nie zgodzić. No cóż, jak już pisałem jesteś trollem i takiej reakcji się spodziewałem.

że Bethesda nie zrobiła takie Fallouta jak Interplay, bo Bethesda nie zrobiła takiego Fallouta jak Interplay?
Ile razy jeszcze będziesz to pisał? My wszyscy o tym wiemy a Ty?  :-\

Zupełnie pomijasz fakt że większość gier Bethesda sprzedaje na konsole
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bethesda_Softworks
tak oczywiście ciołku, najwięcej elderów sprzedało się na konsole <facepalm>

dotychczas nie było możliwości modowania żadnej gry Bethesdy na konsolach.
Skąd Ci się wziąły te konsole? pytam poważnie? Jesteś aż tak głupi czy aż takim trollem?
Rozmawiamy cały czas o grach na PC, skąd Ci się wzieły konsole ?!!
Ach tak, zapomniałem widocznie, że rozmawiam z idiotą i trollem i akurat Ci pasowało napisać o konsolach żeby obalic argument o modowaniu...
Twoje prostactwo dyskusji poraża  :-X

Skoro już "wszyscy modują" obaliliśmy
Nie obaliliśmy Trollusiu, gry Bethesdy to jedne z najczęściej modowanych gier na pc  :D
Bo o grach na pc ciągle rozmawiamy (przypominam) trollu.

to pozostają "zabugowane", "sandboxy", "z gównianą fabułą".
Tak , Bethesda robi gry zabugowane, z gównianą fabułą które ratują się tylko otwartym światem lub namiastką sandbox.
Poczytaj sobie recenzje i opinie, bo na swojej lepiej się nie opieraj, skoro twierdzisz że najwięcej Elders Scrolli Bethesda sprzedała na konsole, lol

"Z gównianą fabułą": to akurat pozostanie twoją opinią, która ja mogę w przypadku F3 podzielać, ale nie podzielają jej miliony graczy na całym świecie.
Miliony na całym świecie uznały F3 za najsłabszą część serii.
No ale trolluś sztosik ma własne teorie.

A ty mi łaskawie napisz gdzie twierdziłem, że coś takiego jak marka nie decyduje o zakupie?
Idioci kierują się marką, bo brak im inteligencji do krytycznej i konstruktywnej oceny produktu...Ci sami idioci uważają, że marka jest ważna i że lepiej kupić np. gówniane buty rozreklamowanej firmy za 3 stówy, niż np. porządne buty firmy która nie wydaje kupy kasy na reklamę.

brak mi słów,
najpier twierdzisz że każdy który kieruje się marką przy zakupie to idiota a potem stwierdzasz że lepiej kupic coś "porządnej firmy"...
To jest właśnie marka kretynie, wiedza że jak kupisz towar konkretnej firmy to masz pewność że będzie porządny. Marka to coś co buduje każda firma, jedna to robi poprzez reklamy a druga np przez robienie porządnych towarów.
Po raz kolejny piszesz o czymś czego nie rozumiesz, przeczysz sobie, robisz z siebie idiotę. Wszystko tylko po to aby trollować ale idiotę robisz z siebie.
i jeszcze masz część definicji:
Cytuj
Marka, inaczej znak fabryczny, znak firmowy (ang. brand, trade mark) – znak określający producenta: nazwa lub symbol graficzny (znak towarowy) umieszczany na wyrobach w celu ochrony przed naśladownictwem lub podrabianiem, podszywaniem się, przypisywaniem sobie autorstwa. Traktowana jest jako rodzaj świadectwa: producent nie wstydzi się swego wyrobu, „podpisując” go, gwarantuje jego jakość. Stąd „marka” jest synonimem opinii.
abyś miał pewność że to o czym pisałeś to właśnie marka.

Nie mniej jednak rozmawiamy o grach kupowanych przez graczy, więc jeżeli kierujesz się tytułem przy zakupie gry, a nie jej treścią i formą, to jesteś idiotą.
Napisałem, że przy kupnie gry kieruję się jej tytułem i tym co prezentuje. Więc, po raz kolejny wyrywasz pojedyncze stwierdzenia z moich wypowiedzi aby tylko strollować, więc sam jesteś idiotą co już ustaliliśmy wielokrotnie wsumie    :)
Sam załatwiłeś sobie gierkę na premierę bo nie mogłeś się doczekać żeby pograć i nie wmawiaj nam że tytuł tej gry nie miał przy tym znaczenia.
Na cały hype w okół tej produkcji składa się między innymi tytuł. Pisałeś wcześniej że pół miliona graczy grała wczoraj w F4, cóż w takim razie pół miliona gracz przy kupnie kierowała sie tylko tytułem a nie tym co gra prezentuje. Bo nie mogli w dniu premiery wiedzieć co gra sobą prezentuje, gdyż nie było żadnych rzetelnych recenzji, oprócz recenzji serwisów które robią laskę producentom i recenzji pisanym na kolanie po przegraniu 4-6 godzin.
Więc mamy pół miliona idiotów wśród graczy, która dała kasę w ciemno kierując się tylko tytułem a ty dopierdalasz się do mnie...
No cóż nie spodziewałem się że będziesz w stanie połączyć w całość te kilka rzeczy.

Reszty twojej wypowiedzi nie będę komentował bo to jakiś totalny bełkot i troll speech.
Szkoda czasu na dyskusję z tak ograniczonym osobnikiem, nie rozumiejącym wyrazów których używa, przeczącym samemu sobie i przeinaczającym wypowiedzi.
Nie dość że troll to jeszcze idiota.
Czy złodziej? (bo jak zrozumiałem sugerowałeś że grasz w pirata).
Pogratulować.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2015, 08:35:26 wysłana przez [EVOLL] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 11, 2015, 08:11:57 »
Już mi się nie chce Ci odpisywać, wyrywasz moje zdania z kontekstu. Twierdzisz, że coś napisałem, mimo że nie potrafisz zacytować, gdzie to pisałem. Rzucasz linkiem do listy gier (co mam niby z tego wyczytać?), zamiast do tego ilości sprzedanych gier z rozbiciem na platformy (tu masz np. à propos skyrima http://www.statisticbrain.com/skyrim-the-elder-scrolls-v-statistics/ ) Przeczysz oczywistym faktom.

Nie dość że troll to jeszcze idiota i złodziej (bo jak zrozumiałem sugerowałeś że grasz w pirata).

A teraz jeszcze dopuszczasz się pomówienia (wiesz, że to już podchodzi pod kodeks karny?).

Więcej z Tobą nie mam zamiaru dyskutować i nie próbuj mi znów swoich idiotyzmów wysyłać na priva zamiast w temacie, tak jak to robiłeś z "wyjątkiem od reguły", chyba ze strachu, że się jeszcze bardziej przed "centralą" zbłaźnisz.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 11, 2015, 08:33:39 »
à propos skyrima http://www.statisticbrain.com/skyrim-the-elder-scrolls-v-statistics/ )
Podałeś jedną z kilkudziesięiu gier Bethesdy, swoją drogą jedną z najczęściej modowanych, co jak twierdziłeś nie ma miejsca...

A teraz jeszcze dopuszczasz się pomówienia (wiesz, że to już podchodzi pod kodeks karny?).

OH wait, premiera jest dzisiaj, a ja już grałem wczoraj wieczorem.* A nie ważne, przecież jak ktoś gra to musi kupić bo przecież z żadnych innych źródeł nie dostanie, a wszyscy źli ludzie siedzą w więzieniach.

No jasne najlepiej zasłaniać się pomówieniem...
kiedy samemu wyraźnie sugerujesz że gry nie kupiłeś.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 11, 2015, 08:54:58 »
Tak dla jasności, bo tego też nie jesteś w stanie pojąć, istnieje wiele innych innych możliwości niż kupno gry. Można wygrać w konkursie, są różne programy typu xbox gold czy ps plus. Redakcje gazet i portali dostają gry do zrecenzowania. Różni "celebryci" youtuba dostają gry do recenzji również. Wyobraź sobie, że można też dostać w prezencie coś  ??? Ja dostałem linka od kumpla z redakcji z prośbą o opinię sceptyka, który będzie w stanie obiektywnie napisać parę słów. Ale ty potrafisz tylko nazwać mnie złodziejem. Równie dobrze mógłbym Cię nazwać mordercą, bo gdzieś coś tam pisałeś, być może, że kogoś zastrzeliłeś, czy tam zestrzeliłeś.

Cytuj
[...]jedną z najczęściej modowanych, co jak twierdziłeś nie ma miejsca...
Co nie ma miejsca na konsolach, czyli 85% sprzedanych kopii. Ale ty znów tylko z kontekstu potrafisz coś wyrwać.

Serio, Over and Out.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 11, 2015, 09:00:54 »
Ale skąd Ci się wzięły te konsole?
Pewnie stąd, że w ten sposób łatwo było obalić mój argument o modowaniu a są ludzie którzy takie gry kupują tylko na pc dla modów.

Słuchaj, sugerowałeś co sugerowałeś, pretensje miej do siebie. Albo teraz się wykręcasz albo mówisz prawdę przyznając że to wcześniejsze to był kolejny troll...
W obydwu przypadkach pogrążasz siebie.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 11, 2015, 09:13:59 »
Czy was popieściło jakie licho? Szarpać się tyle postów o jakieś pierdoły i jeszcze podciągać to pod złodziejstwo i morderstwa?  ??? :P

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 11, 2015, 09:40:52 »
KOŃCZĄC ZBĘDNE PIERDOLENIE

Boże jaka ta gierka ma super klimat, ale grając od wczoraj na NORMALNYM poziomie trudności  mam  taki problem ze znalezieniem zasranej amunicji, ze to porażka.
Nawet mając wystarczającą ilość kapsli te głupie NPC mają niewystarczającąc ilość amunicji na sprzedaż!
Wygląda to tak, że idę na misje, walę z głównej broni (laserowej dzidy 3000) i po 1/3 misji muszę zmieniać broń bo amunicja już na kompletnym wykończeniu i tak w koło Macieju....

Czasami mnie to wkurwia to nieprzytomności, że kupiłem sobie mnóstwo amunicji do laserków itd. lecę na poważną misje, gdzie mam uratować świat a tu oczywiście co?

Zabijają mnie jakieś komary bagienne czy inne ssacze matkojebcy...

Błędy w tłumaczeniu, mnóstwo bugów, ale gra fajna :D, czy dla zapalonego gracza ma się wrażenie, że to już było? TAK
pewpew

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 11, 2015, 10:29:33 »
Czy ktoś może mi tylko napisać (najlepiej na spokojnie) jak to jest z tym Power Armor? Wiem, że dali go od razu na początku, ale czy jest jakoś to sensownie rozwiązane, czy kwestię pancerza do końca gry mamy "rozwiązaną"?

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 11, 2015, 11:41:57 »
Czy ktoś może mi tylko napisać (najlepiej na spokojnie) jak to jest z tym Power Armor? Wiem, że dali go od razu na początku, ale czy jest jakoś to sensownie rozwiązane, czy kwestię pancerza do końca gry mamy "rozwiązaną"?

Power armor dostajemy na początku gry jednak okazuje się, że do jego używania potrzebne są swoistego rodzaju baterie, które znajdujemy w grze albo kupujemy.
Drogie toto i rzadko się znajduje dlatego na po 8 godzinach grania, eksploruje normalną postacią, natrafiam na trudnych przeciwników to wracam się do miasta, zakładam power armor i wpadam tam ich rozjebać. Kapsli brak już i znalazłem jedno a te ogniwa dosyć szybko się wyczerpują dlatego power armorem nie biega się na zasadzie z poprzednich cześci.
pewpew

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 11, 2015, 11:55:17 »
Kapsli brak już i znalazłem jedno a te ogniwa dosyć szybko się wyczerpują dlatego power armorem nie biega się na zasadzie z poprzednich cześci.
http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/77/? To powinno załatwić sprawę. Chcesz latać w PA non-stop to tam znajdziesz baterię.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 14, 2015, 12:34:48 »
Flip? :P

W sumie to i ja...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 15, 2015, 09:29:53 »
[youtube]http://youtu.be/kC5i7qKuGvs[/youtube]
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 16, 2015, 07:18:41 »
a mnie się podoba.
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 16, 2015, 09:49:07 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 16, 2015, 19:36:18 »
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją... można też wklejać linki z gadającymi bez sensu głowami spuszczającymi się nad tym czemu jabłka nie smakują tak dobrze jak 20 lat temu...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 16, 2015, 20:32:23 »
No tak... to najlepiej zamknijmy wszystkie fora internetowe...
Bo i tak każdy ma swoją opinię...
I jeszcze kilka kropek ....
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 20, 2015, 22:11:23 »
Podsumowanie dialogów i fabuły w F4
(Porównanie do F2 i F:NV;
kto nie ma czasu może obejrzeli pierwsze 30 sek. )

http://tvgry.pl/?ID=5889
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2015, 07:41:37 wysłana przez [EVOLL] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 20, 2015, 23:11:30 »
KOŃCZĄC ZBĘDNE PIERDOLENIE

Boże jaka ta gierka ma super klimat, ale grając od wczoraj na NORMALNYM poziomie trudności  mam  taki problem ze znalezieniem zasranej amunicji, ze to porażka.
Nawet mając wystarczającą ilość kapsli te głupie NPC mają niewystarczającąc ilość amunicji na sprzedaż!
Wygląda to tak, że idę na misje, walę z głównej broni (laserowej dzidy 3000) i po 1/3 misji muszę zmieniać broń bo amunicja już na kompletnym wykończeniu i tak w koło Macieju....

Czasami mnie to wkurwia to nieprzytomności, że kupiłem sobie mnóstwo amunicji do laserków itd. lecę na poważną misje, gdzie mam uratować świat a tu oczywiście co?

Zabijają mnie jakieś komary bagienne czy inne ssacze matkojebcy...

Błędy w tłumaczeniu, mnóstwo bugów, ale gra fajna :D, czy dla zapalonego gracza ma się wrażenie, że to już było? TAK

Dlatego warto brać perka zwiększającego drop ammo, różnica jest zauważalna. Mnie najbardziej wkurza zarządzenie osadami. Zrobić coś takiego i nie wprowadzić jakiegoś interfejsu do zarządzania osadnikami to jakaś paranoja, spróbuj zapanować nad tym kto jest przydzielony do jakiego zadania przy paru osadach, masakra.

Co do modów nie uznaję żadnych które ułatwiają rozgrywkę jak nieskończone ammo, zmiana perków jak np Life Giver który usuwa tez RAD itp. Mi by to kompletnie zepsuło zabawę. Co innego mody które tylko poprawiają tekstury, interfejs itp tylko cholera jeszcze nic nie powstało do tych osad :(

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 21, 2015, 16:10:07 »



Co do modów nie uznaję żadnych które ułatwiają rozgrywkę jak nieskończone ammo, zmiana perków jak np Life Giver który usuwa tez RAD itp.

Kiedyś to się nazywało czity, dziś "modowanie" :)

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 17, 2016, 08:20:23 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 17, 2016, 08:39:56 »
Wiedźmin III na 6 pozycji, to naprawdę też musi być niezły shit.   :(

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 17, 2016, 16:47:16 »
http://www.purepc.pl/rozrywka/najgorsza_gra_2015_roku_wyniki_glosowania_czytelnikow

Takie tam, nekro...

Ta lista tylko pokazuje że ludzie to debile i trolle. Mało to razy widziało się oceny 0/10 nawet niezłej gry tylko dlatego że po skrakowaniu wywalało i sypało błędami? F4 na pewno nie jest grą idealna ale drugie miejsce jako najgorsza gra roku kiedy to tyle gniotów wychodziło w które nawet 2h się nie dało pograć? Wiedźmin 3 na 6 miejscu? No comment.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 17, 2016, 16:57:06 »
Po prostu na tych grach ludzie najbardziej się zawiedli.

Poza tym zgadzam się że lista jest z dupy, Fallout 4 powinno być na pierwszym miejscu !!!!!!11111oneoneone

:D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 17, 2016, 17:51:27 »
Ej bo zawołam Xantinosa żeby ci wytłumaczył że tak nie jest  >:D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 17, 2016, 22:44:37 »
Fallout 4 zwiódł całe grono ludzi którzy uważali że w najgorszym razie będzie to coś na poziomie 3. NAJGORSZYM. Dostali coś gorszego wiec mnie nie dziwi że taki hejt poszedł. Pozostałych tytułów nie grałem / nie widziałem, ale słyszałem dość aby wiedzieć czemu mogły tam trafić, zwłaszcza o PC porcie batmana. Co mnie natomiast dziwi to fakt że Wiedzmin 3 wogle trafił do głosowania na taką listę...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 17, 2016, 23:41:40 »
Co mnie natomiast dziwi to fakt że Wiedzmin 3 wogle trafił do głosowania na taką listę...

Trolling is a art.