Autor Wątek: Total War: WARHAMMER  (Przeczytany 70967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 31, 2015, 14:38:50 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cqfW41pJXV4[/youtube]

Trochę więcej jednostek widzimy, trochę bitwy, kozackie czary szamana, i jak zwykle z dupy szarżę kawalerii w wykonaniu grafików z CA. Pytanie do fanatyków bitewniaków i malowania figurek. Czy armia Ostlandu (takie sztandary widać, na tym się opieram) jest cała taka czerwona??

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 31, 2015, 15:20:38 »
Barwy Ostlandu to biały i czarny z elementami czerwien, choć czasami ludzie malują na czarno-czerwono/biało-czerwono. Ujdzie.

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 31, 2015, 16:15:41 »
Kolory ostlandu to czerń i biel. Takie są barwy godła i takie jest, tzn było, oficjalne zalecenie malowania. Czerwone tylko dodatki. Natomiast, z tego co słyszałem, to ostatnio stary świat wybuchł i teraz są bańki rzeczywistości unoszące się w kosmosie, a imperium wygląda jak space marines  :P

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 31, 2015, 16:25:38 »
Kolory ostlandu to czerń i biel. Takie są barwy godła i takie jest, tzn było, oficjalne zalecenie malowania. Czerwone tylko dodatki. Natomiast, z tego co słyszałem, to ostatnio stary świat wybuchł i teraz są bańki rzeczywistości unoszące się w kosmosie, a imperium wygląda jak space marines  :P

Mortimer.
Lore Warhammerowy..
Turbo-Troll...

Czy Ty aby nie byłeś właścicielem Cytadeli?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 31, 2015, 16:26:07 »
"Za moich czasów" mniej więcej takie malowanie jak na filmie prezentowały regimenty z Talabheim i okolic. Po Karlu Franzu na polu bitwy spodziewałbym sie Reiksgwardii

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 31, 2015, 17:55:24 »
Mortimer.
Lore Warhammerowy..
Turbo-Troll...

Czy Ty aby nie byłeś właścicielem Cytadeli?

Dużo czasu Ci to zajęło. Pozdrówki Isengrim :)

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 31, 2015, 20:52:08 »
To mnie poprawcie. Na filmiku są sztandary z Ostlandu czy Talabeclandu, bo już sam nie jestem pewny?

Co to za nowość " stary świat wybuchł"? Kto go wybuchnął? Geezus kto ten lore teraz wymyśla?

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 31, 2015, 21:17:41 »
Jeśli chodzi o sztandary w biało-czerwoną szachownicę to sztandary Talabheim.

Wejdź na stronę GW i zobacz, że nie ma już Warhammera  8)

A co do świata co wybuchnął, to games workshop go wybuchnął. Tak powiedzieli i kabum. Tylko Lizaki przeżyły, bo zbudowały sobie titana i odlecieli do innej galaktyki. Nie ma już warhammera, a SEGA powinna pozwać GW, bo większość graczy albo stwierdziła, że tego nowego gówna które jest zamiast WFB nie kupią, część stwierdziła, że to koniec i wystawili swoje armie na ebayu od 1 USD, a bardziej hardcorowi poczuli się zdradzeni i zrobili coś takiego:


https://youtu.be/plUPJ0inN4c
Speech kończy się koło 8 minuty, potem już jest tylko śmierć i pożoga :D


Warhammer to dead game...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 31, 2015, 22:04:58 »
Nie ma już starego dobrego WFB i cały lore Warhammer został skasowany przez GW. Zastąpiła go nowa gra: Warhammer Age of Sigmar, która mechanicznie jest bardzo podobna do WH40 (skirmish, okrągle podstawki, brak regimentów itd.), ale jest bardziej casualowa. Np. brakuje punktow, które kosztuja jednostki, wiec mozna wystawic co sie chce i ile sie chce. Aha, nie ma już starych ras. Teraz są takie tworki jak Duardim, Aelfs, Orruks czy Ogors. Wszystko po to, by łatwiej można było znaczki C/TM postawić. Jednym słowem: wielki skok na kasę ze strony GW.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 31, 2015, 22:21:25 »
Tak wszedłem na stronę GW. Nie mam czasu na dokładny risercz (w pracy jestem). To co wali po oczach to nowe modele figurek. Rzeczywiście jakby prosto z WH40K przyleciały. Masakra. Dobrze że nigdy nie bawiłem się figurkami i bitewniakiem bo pewnie dostałbym udaru...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 31, 2015, 23:59:56 »
https://youtu.be/plUPJ0inN4c
Speech kończy się koło 8 minuty, potem już jest tylko śmierć i pożoga :D


Warhammer to dead game...

Debil. Za kilka lat to będzie sporo warte :D. W sensie było, będzie ? Ja mam gdzięs jeszcze sprzed 10 czy 15 lat figurki w piwnicy :-P.

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 01, 2015, 00:22:12 »
za kilka lat to będzie mniej warte niż obecnie figurki do Chainmaila :)

Co nie wpływa na moją ocenę tego czynu. Zrobił dramę, a spokonie mógł powiedzieć to co powiedział i dać linka do aukcji gdzie ta armia byłaby za 1 USD. Natomiast reakcje ludzi są jeszcze głupsze. Koleś zrobił głupio, natomiast wyznawcy GW tak się oburzali jakby tam co najmniej podpalił koran. Dlatego wywalił komentarze i zamknął możliwość komentowania.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 01, 2015, 06:00:50 »
Cytuj
Nie ma już starego dobrego WFB i cały lore Warhammer został skasowany przez GW. Zastąpiła go nowa gra: Warhammer Age of Sigmar, która mechanicznie jest bardzo podobna do WH40 (skirmish, okrągle podstawki, brak regimentów itd.), ale jest bardziej casualowa. Np. brakuje punktow, które kosztuja jednostki, wiec mozna wystawic co sie chce i ile sie chce. Aha, nie ma już starych ras. Teraz są takie tworki jak Duardim, Aelfs, Orruks czy Ogors. Wszystko po to, by łatwiej można było znaczki C/TM postawić. Jednym słowem: wielki skok na kasę ze strony GW.
A ja myślałem że wh40k zepsuli piątą edycją... :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 01, 2015, 09:45:47 »
za kilka lat to będzie mniej warte niż obecnie figurki do Chainmaila :)

Co nie wpływa na moją ocenę tego czynu. Zrobił dramę, a spokonie mógł powiedzieć to co powiedział i dać linka do aukcji gdzie ta armia byłaby za 1 USD. Natomiast reakcje ludzi są jeszcze głupsze. Koleś zrobił głupio, natomiast wyznawcy GW tak się oburzali jakby tam co najmniej podpalił koran. Dlatego wywalił komentarze i zamknął możliwość komentowania.

Uważaj, w stanach płacą za relikawia z przeszłości dosyć sporo. Black Lotus z bety MTG jest wart o 1000 dolców więcej niż 10 lat temu ;). Ja sobie poczekam jeszcze :-P.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 01, 2015, 11:24:12 »
GW zrobiło rzecz dziwną ale w czym jest problem ?
jeśli ludzie mają WFB i mają znajomych i dobrze im grać razem to w czym problem
teraz z duzym dyskontem w zasadzie mogą wykupić wszystko co im się podoba i grać do czasu kiedy przydepczą swoje siwe brody ....
Sneer Quen

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 01, 2015, 13:47:39 »
Uważaj, w stanach płacą za relikawia z przeszłości dosyć sporo. Black Lotus z bety MTG jest wart o 1000 dolców więcej niż 10 lat temu ;). Ja sobie poczekam jeszcze :-P.

Chyba nie wiesz co mówisz. Cena BL z bety przebiła w tym roku 10k dolców, a Europie najtansze sa na sprzedaż za 7 tys. EUR
https://www.magiccardmarket.eu/Products/Singles/Beta/Black+Lotus

Dwa lata temu ta karta była tańsza o jakieś 75 proc.

Plastikowe, nowe figurki do WFB nie będą droższeć. W górę będzie szła cena metalowych modeli. Takie figurki z lat 90 juz teraz są sporo warte.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 01, 2015, 14:11:17 »
Chyba nie wiesz co mówisz. Cena BL z bety przebiła w tym roku 10k dolców, a Europie najtansze sa na sprzedaż za 7 tys. EUR
https://www.magiccardmarket.eu/Products/Singles/Beta/Black+Lotus

Dwa lata temu ta karta była tańsza o jakieś 75 proc.

Plastikowe, nowe figurki do WFB nie będą droższeć. W górę będzie szła cena metalowych modeli. Takie figurki z lat 90 juz teraz są sporo warte.

Koło 2000 roku była warta 3,5k tysiąca usd. Śledze ceny kart od jakiegoś czasu. Linkujesz mi jakąś europejską stronę, a ja mówie o tym co się dzieje za oceanem heh.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 01, 2015, 14:35:06 »
To trzymaj amerykańską: http://www.mtggoldfish.com/price/Limited+Edition+Beta/Black+Lotus#paper znawco od siedmiu boleści


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 01, 2015, 15:54:57 »
Dzieci nie bić się. To że GW miało z dupy pomysł chyba się wszyscy zgodzą i to się w temacie liczy a nie jakiś śmieciowe karcianki

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 01, 2015, 16:46:32 »
To trzymaj amerykańską: http://www.mtggoldfish.com/price/Limited+Edition+Beta/Black+Lotus#paper znawco od siedmiu boleści

Wystarczy ebay lol, gdzie średnia cena samego black lotusa to 5000 dolców.   

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 01, 2015, 20:08:11 »
Dużo czasu Ci to zajęło. Pozdrówki Isengrim :)

O Jezu, to wszystko wyjaśnia...

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 01, 2015, 21:07:46 »
Obawiam się nie wszystko. Jeśli Ty jesteś tym Isengrimem, który do hobby przyszedł na fali DeAgostini, to raczej nie miałeś szansy poznać mnie na podstawie mojej rzeczywistej działalności forumowej (czyli egroups). Domniemuję zatem, że większość rzeczy jakie wydaje Ci się, że o mnie wiesz pochodzą z opowieści :)
Ale spoko, sława mrocznego gościa, który dąży do przejęcia władzy nad światem i którym się straszy małe dzieci bardzo mi się podobała :D

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 01, 2015, 21:44:22 »
Jestem Isengrimem, Adminem Gloria Victis, największego polskiego forum poświęconego 40-tce, sędzią turniejowym. Grałem i grywam wyłącznie w 40-tkę. Zacząłem w 4 edycji, nie wiem o co chodzi z DeAgostini.
Za to miałem przyjemność kupować i grywać w Cytadeli, więc jeśli to faktycznie Ty, to jednak wyjaśniło mi się sporo.  >:D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 01, 2015, 22:33:26 »
jakieś info?

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 01, 2015, 22:56:17 »
Że o cym oni mówią?
Machają e-penami jak rasowi gracze eve >:D
Z tą różnicą ze tym razem zamiast na kil'e licytują się na zasługi polskiego comunity warmłotka.
Aż dziw że Isengrimus jeszcze nie pojechał Mortiemerowi od kwadratów :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 01, 2015, 23:05:18 »
Kojarzę zatem. Pomyliłem Cię zatem z kimś o bardzo podobnym nicku, gościem, który przypłynął na fali gazetek "gry bitewne w śródziemiu" :) Przepraszam za to :)

Aż dziw że Isengrimus jeszcze nie pojechał Mortiemerowi od kwadratów :P

No jeśli uważasz, że mi się należy, to się nie krępuj :)
Zawsze z takich pojazdów dowiaduję się czegoś nowego o sobie :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 01, 2015, 23:07:38 »
* Doom pogwizdując nonszalancko podchodzi do szafki z banhammerem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 02, 2015, 14:55:05 »
* Doom pogwizdując nonszalancko podchodzi do szafki z banhammerem

Usiądź bo się zmęczysz młody.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 02, 2015, 15:42:10 »
Czy to prawda, ze sporo osob odplywa z 40k do bolt action?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 02, 2015, 16:01:55 »
Cytuj
Usiądź bo się zmęczysz młody.
Tylko uprzedzam możliwą awanturę. Znam bardzo sporo osób (w sumie to sam też się raczej do tego grona zaliczam) które za sugestię że są kojarzone nie z 40k (czym faktycznie się zajmują, lub zajmowali) tylko z LotRem, a co wydaniem gazetkowym, puściło by w ruch troche ciężkich gatunkowo argumentów, niekoniecznie tylko ustnych i pisanych :P
Cytuj
Czy to prawda, ze sporo osob odplywa z 40k do bolt action?
Zalezy jak definiujesz sporo, ale o ile wiem sporo (w moim rozumieniu) osób w to gra i zdradziło dla tego 40k, albo bawi sie jeszcze okrakiem na dwie strony nie mogąc się zdecydować

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 02, 2015, 16:54:56 »
Tylko uprzedzam możliwą awanturę. Znam bardzo sporo osób (w sumie to sam też się raczej do tego grona zaliczam) które za sugestię że są kojarzone nie z 40k (czym faktycznie się zajmują, lub zajmowali) tylko z LotRem, a co wydaniem gazetkowym, puściło by w ruch troche ciężkich gatunkowo argumentów, niekoniecznie tylko ustnych i pisanych :P

No fakt. Dobrze że grozi mi tylko pobicie za takie straszliwe zniesławienie. Mogło być gorzej :)

Zalezy jak definiujesz sporo, ale o ile wiem sporo (w moim rozumieniu) osób w to gra i zdradziło dla tego 40k, albo bawi sie jeszcze okrakiem na dwie strony nie mogąc się zdecydować

GW miało zajebity fluff będący poplukturową pulpą, dlatego tak trudny do opatentowania. Drugim atutem były najlepsze modele na rynku. Zasady robili najchujowsze na rynku, ale za to mieli najgorszy organized play support. W ramach zmian wywalili do kosza cały fluff i zastąpili go bańkami w kosmosie, a o figurkach powiedzieli, że nowe będą w innym stylu itd. Póki co dotrzymują słowa. Jesli pójdą za ciosem i odpalą identyczną atomówkę w 40k jak rok temu w battlu, to moim zdaniem nie przeżyją tego eksperymentu.

A Warhammer 40k: the end of times (nie znam dokładnej nazwy) jest już od roku przygotowany. Pytanie tylko, czy się opamiętają patrząc na wyniki sprzedaży AoS. Jeśli nie, to Bold Action jest IMO jedyną grą, która będzie mogła próbować udźwignąć rynek po GW. GW już buduje lore, że do galaktyki zbliża się wielka flota tyrków, która jest poteżniejsza niż wszystkie poprzednie, więc jest się czego bać. WFB-EOT został wprowadzony we wrześniu. Za dwa miesiące będziecie wiedzieli, czy już szybko wystawiać armie na ebayu, czy jeszcze pograć w wh40k.  >:D

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 02, 2015, 21:42:46 »
Czy to prawda, ze sporo osob odplywa z 40k do bolt action?

W mojej okolicy ludzie nie tyle odpływają z młotka do Bolta, co Bolt stanowi naprawdę atrakcyjną alternatywę i jest na niego spory boom. Jest zdecydowanie bardziej "open source" - akceptowane są modele innych producentów, pod warunkiem, że są w skali. Modele producenta też nie są specjalnie drogie.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 04, 2015, 17:04:40 »
[youtube]http://youtu.be/v_XBUC6vC0Q[/youtube]

 :-\
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 24, 2015, 12:11:25 »
http://www.pcgamer.com/total-war-warhammer-release-date-set-first-dlc-adds-chaos-warriors/

Zgodnie z przewidywaniami wielu osób w tym moimi, DLC fiesta rozpoczęta! Na początek tak dla rozgrzewki cała frakcja Chaosu wypieprzona do pre-orderów lub give me moar money!! Banda &^*%^&!!!! Data wydania 28.04.2016.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 24, 2015, 12:16:42 »
Jak to zauważył Youtuber którego kanał śledze w tym temacie - kiepsko to wróży jakości wykonania gry skoro devsi już wyciągają łapska po pieniądze graczy. Z drugiej strony steam refundy i creative asembly może dostać po pysku tak jak warner brothersi ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.