Autor Wątek: Total War: WARHAMMER  (Przeczytany 70961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 23, 2015, 15:34:56 »
Nie, to akurat był Sokół :P

Say it to my face, bitch! :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 23, 2015, 15:39:00 »
i teraz Glas będzie musiał wszedzie jeździć z wysokim barowym stołkiem aby mógł spełnić Twoją prośbe :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 23, 2015, 15:46:49 »

W oczekiwaniu na kolejną odsłonę Total War, można dołączyć do darmowych testów innego tytułu z tej serii. Czyli Total War Battles: Kingdom.

http://www.totalwar.com/kingdom

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 23, 2015, 16:45:38 »
[...]nie [...] TAK [...]
Czyli śmiało mogę założyć że jak Ci podadzą talerz pełen gówna, to zjesz cały zanim coś powiesz? ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 23, 2015, 16:58:28 »
Nawet nie zacznę.
Ale jak nie zacznę nie mogę się autorytatywnie wypowiadać że na pewno jest nie jadalne itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 23, 2015, 17:10:13 »
Sztos zmień sojusz, bo hbc od dwóch lat gryzie piach.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 23, 2015, 17:16:57 »
Już bez trolowania. Naprawdę przeżywszy te swoje 30 lat z hakiem, jestem mocno przekonany, że w temacie kinematografii czy prozy mogę wyrazić swoją opinię po obejrzeniu/przeczytaniu tylko części "dzieła". Wystarczy mi przeczytać jeden rozdział książki by móc ocenić, czy autor potrafi z sensem sklecić kilka zdań czy jest to raczej trudny do przebrnięcia bełkot. A już na pewno jestem w stanie ocenić, czy treść mnie zainteresuje czy nie. Tak samo z filmami, wystarczy często obejrzeć 15 by wiedzieć że to jest coś czego nie strawię. Może 15 minut nie wystarczy, żeby stwierdzić czy jest to wybitne dzieło, ale na pewno wystarcza żeby stwierdzić że to wybitne gówno ;)

W kwestii gier z serii Wiedźmin to była tylko opinia, skąd pomysł, że coś innego? :) 

@Theronth: Nie mogę, dostaję na forum API Error () + API call error while fetching standings: Error Code = 221 for key id = 1423062 API call error while fetching toons: Error Code = 222 for key id = 1632811
Fatal error: Call to undefined method TEA::get_error() in /home/evecen/domains/evecen.linuxpl.info/public_html/Sources/TEA.php on line 308

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 23, 2015, 18:00:06 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aLp8KcAGy1I[/youtube]

c.d.

https://www.youtube.com/watch?v=3Q-5A-7Vwgg

nawet średniaki mają lepsze momenty
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2015, 18:12:57 wysłana przez [TS] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 23, 2015, 20:12:47 »
Ale to nie momenty świadczą o tym czy film jest dobry czy nie. Wielokrotnie widząc trailer z tymi dobrymi momentami można by dojść do wniosku, że film jest warty obejrzenia... a potem się okazuje, że poza tymi momentami to zupełnie w filmie nic ciekawego nie ma.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 23, 2015, 20:15:39 »
Z drugiej strony jakbym ja podchodził Twoją miarką do literatury nie przeczytałbym wielu książek które w ostatecznym rozrachunku były zajebiste

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 23, 2015, 20:36:11 »
No ja niestety tak mam, że przeczytałem wiele książek które nie były warte tych kilku godzin. Dlatego teraz jak jestem w połowie i... nadal się męczę zamiast chłonąć, to nie robię sobie złudzeń i nie mam skrupułów żeby ją odłożyć gdzieś na zawsze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2015, 20:49:14 wysłana przez sztosz »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 24, 2015, 08:54:17 »
W sumie, to jak do tego doszło, że po bardzo udanym Shogun 2 zamiast być lepiej to było gorzej?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 24, 2015, 09:28:27 »
Zaraz, my tu mówimy o tym małym pełzaczu co na zlotach trzeba było uważać aby nie rozdeptać???
Nie, ten ma teraz prawie 8 lat, a SF i ogólnie tematy astro dla niego nie mają tajemnic ;)
Ma troszkę za mało klocków Lego żeby zbudować Avatara, ale frytki (normalnie jak matarskie) robi na pęczki  ;)

Nie, to akurat był Sokół :P
Sokoła nie było na spotkaniu, o którym pisał Mando, bo to było spotkanie wewnętrzne SHCK.

Czyli śmiało mogę założyć że jak Ci podadzą talerz pełen gówna, to zjesz cały zanim coś powiesz? ;)
To mniej więcej tak jak z kontynuowaniem picia wódki po trzeciej butelce we dwóch - wiesz, że będzie potem ciężko boleć, ale nie możesz się powstrzymać, bo już i tak masz wszystko w dupie, ale wciąż łudzisz się nadzieją, że może być lepiej, a przecież lepiej było  ;) :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 24, 2015, 11:07:59 »
W sumie, to jak do tego doszło, że po bardzo udanym Shogun 2 zamiast być lepiej to było gorzej?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DXkWfEIALxM[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L6eaBtzqqFA[/youtube]

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 24, 2015, 17:00:11 »
Dlaczego Attila jest failem, bo się przymierzałem do nabycia ostatnio? Co prawda została mi jeszcze kampania Fall of the Samurai do skończenia, bo się od pół roku z nią wożę, ale jak dotąd poza Empire + Napoleonem faktycznie nie zdarzyło mi się być niezadowolonym z tych gier (Rome 2 odpuściłem świadomie).

Co do DoW to moim prywatnym wyznacznikiem zajebistości tej gry było to, że a) dzięki niej zacząłem grać w 40-tkę na stole, b) był to RTS który POLUBIŁEM, a ta sztuka poprzednio udała się pierwszemu Red Alertowi. Więc ręce precz i tak dalej. :)

Goomich

  • Gość
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 24, 2015, 18:11:49 »
Dlaczego Attila jest failem,

Wrzuciłem wideo z oblężenia jaki mi urządzili Goci. W skrócie, przeszli przez pierwszą linię obrony i się zatrzymali na godzinę. Zdążyły dojść moje posiłki, rozłożyłem ich i bezstratnie poczekałem na zakończenie bitwy. Nawet w najlepszej (dla mnie sytuacji) mieli trzykrotną przewagę, w najgorszej było chyba 6:1.

W starym może i pchali czasem wszystkich jedną ulicą, ale przynajmniej pchali.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 24, 2015, 16:47:08 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yVgIWhf8-SA[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2015, 17:41:50 wysłana przez Mona X »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 25, 2015, 19:07:13 »
Nie wrzucałem na forum bo nie pokazali żadnych nowych screenów/gameplay. Gadka o tym jak gra będzie "ossooomm" w wykonaniu ludków z Creative Assembly? Rome 2 też miał być super produkcją. Jak wyszło wszyscy wiemy, dlatego na razie chłodno odnoszę się do tych marketingowych gadek...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 14, 2015, 10:45:42 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Goomich

  • Gość
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 14, 2015, 18:48:56 »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 14, 2015, 19:50:27 »
To teraz będą filmiki o każdym typie jednostek, tak jak w tych kosmicznych simsach? :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 15, 2015, 07:26:59 »
ja osobiscie najlepiej wspominam empire i medieval 2 tez dawal rade.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 15, 2015, 16:30:09 »
ja osobiscie najlepiej wspominam empire i medieval 2 tez dawal rade.

Empire? Serio?

Bitwy morskie ładne, ale gameplay był IMHO słaby w porównaniu z Medievalem 2 właśnie.

Mnie najbardziej podobał się Shogun 2, jest doskonały pod każdym względem, poza tym że mnie aż tak Japonia nie kręci...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 15, 2015, 17:09:22 »
Shogun 2, też w to się zagrywałem. Świetna gra.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 15, 2015, 17:56:01 »
Empire? Serio?

Bitwy morskie ładne, ale gameplay był IMHO słaby w porównaniu z Medievalem 2 właśnie.

Mnie najbardziej podobał się Shogun 2, jest doskonały pod każdym względem, poza tym że mnie aż tak Japonia nie kręci...

Kwestia gustu. Moje ulubione części to właśnie Empire i Napoleon. Wróć, najprzyjemniej wspominam Shoguna jedynkę. Ale Empire i Napoleon wolę zdecydowanie od kartagińskich słoni :)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 16, 2015, 16:40:32 »
Dla mnie Empire też jest fajny, całkiem ciekawie oddane są realia ówczesnego pola walki, salwa za salwą, później na bagnety... Czuć zmiany jakie powodują nowe technologie i przewagę jaką dają i jeszcze bardziej czuć jak na znaczeniu z biegiem lat traci kawaleria. Medievala na nowym silniku jakby im się chciało zrobić to bym pograł. W II się swojego czasu zagrywałem, ale niestety czas nie obszedł się za korzystnie z silnikiem bitewnym i mechaniką walk i już teraz nie sprawia mi takiej radochy jak kiedyś.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 16, 2015, 17:58:28 »
Zgodziłbym się z kolegami w kwestii Empire (zaś to mój ulubiony okres wojenno-historycznych gier; ach te czerwone surduty liniowej piechoty!!  ;D) gdyby nie 2 małe ale... kompletnie niegrywalne AI w czasie oblężeń. No gubi się całkowicie, albo wypuszcza jednostki pojedynczo z miasta, albo w ogóle nic nie robi. Tragedia. I całkowicie spieprzone AI na planszy strategicznej. Komp nie przeprowadzi żadnej inwazji z morza, nie wyśle jednostek na oczywiste cele. Dyplomacje można sobie włożyć w d... Mój najwierniejszy sojusznik od X tur nie wyśle mi z pomocą najmarniejszej jednostki milicji. Nic, 0, no abla inglese senhor!! Coś jak zachodni "alianci" we wrześniu 39. Wspierają mnie moralnie :D Nie ma co mówić Empire jest spieprzone. Jedyne co tą grę ratuje to bitwy w otwartym polu. Naprawdę super się gra wtedy, komp stawi jakiś opór, nawet czasami trzeba nieźle pogłówkować na wyższych poziomach.

Goomich

  • Gość
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 16, 2015, 18:13:20 »
Mój najwierniejszy sojusznik od X tur nie wyśle mi z pomocą najmarniejszej jednostki milicji. Nic, 0, no abla inglese senhor!! Coś jak zachodni "alianci" we wrześniu 39. Wspierają mnie moralnie :D

W porównaniu z backstabingiem z poprzednich gier, to jest ogromna poprawa. :P

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 17, 2015, 09:11:34 »
Ale fakt, ze oblezenia to posysaly od zawsze, shogun 2 niestety nie lepszy. ja staralem sie zawsze unikac maunualnego wchodzenia do miast. szkoda mi bylo nerwow: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 17, 2015, 14:46:49 »
Shogun 2 to jeszcze w miarę ma te oblężenia. Kiedy się bronisz za murami, to AI wyśle stado piechoty na mury, a łucznicy coś tam postrzelają. Jakoś to wygląda w miarę przyzwoicie. W Empire zdarzały mi się bitwy w których AI stała w miejscu (w czasie atakowania twierdzy) lub wysyłała 1 (słownie jedną) jednostkę piechoty (w tym czasie reszta jej armii grała zapewne w bierki) lub kiedy cudem udało się AI zrobić wyłom w murze to rzucała w wyłom na hurra wszystko co miała. Wystarczało zatkać dziurę armatami z kartaczami i do widzenia po bitwie. Czasem od święta wpakuje się piechota na mury twierdzy i wtedy chwila strachu czy moja piechota w walce na bagnety da radę. Prawie zawsze daje radę. Nie wiem czy tego AI nie dało się naprawić paczami (skoro w 2010 wydali Napoleona) ale nawet grając na DarthModzie AI posysa jak złoto, choć lepiej gra na mapie kampanii wtedy. Szok przeżyłem jak mi wpakowała desant w środek niebronionego terytorium. Takie rzeczy w zwykłym Empire nie uświadczysz.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 17, 2015, 16:44:54 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AqY4TX7EGUU[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2015, 18:39:58 wysłana przez Mona X »

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 17, 2015, 17:47:24 »
Zgodziłbym się z kolegami w kwestii Empire (zaś to mój ulubiony okres wojenno-historycznych gier; ach te czerwone surduty liniowej piechoty!!  ;D) gdyby nie 2 małe ale... kompletnie niegrywalne AI w czasie oblężeń. No gubi się całkowicie, albo wypuszcza jednostki pojedynczo z miasta, albo w ogóle nic nie robi. Tragedia. I całkowicie spieprzone AI na planszy strategicznej. Komp nie przeprowadzi żadnej inwazji z morza, nie wyśle jednostek na oczywiste cele. Dyplomacje można sobie włożyć w d... Mój najwierniejszy sojusznik od X tur nie wyśle mi z pomocą najmarniejszej jednostki milicji. Nic, 0, no abla inglese senhor!! Coś jak zachodni "alianci" we wrześniu 39. Wspierają mnie moralnie :D Nie ma co mówić Empire jest spieprzone. Jedyne co tą grę ratuje to bitwy w otwartym polu. Naprawdę super się gra wtedy, komp stawi jakiś opór, nawet czasami trzeba nieźle pogłówkować na wyższych poziomach.

Multi było epickie. Pod warunkiem, że strony zgodziły się nie używać moździerzy. A co do dyplomacji to ten sam argument można przytoczyć do chyba dowolnej części TW. Aliant=mniejsze prawdopodobieństwo, że cię zaatakuje, ale na pomoc nie ma co liczyć.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 17, 2015, 19:04:51 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AqY4TX7EGUU[/youtube]

Ni to filmik, ni to gameplay  >:(

No i przede wszystkim klimat zasysa.

Powinni trzymać poziom
[youtube]http://youtu.be/W_jI8lmQivA[/youtube]

tak... wiem, że ten cinematic miał niewiele wspólnego z grą... so what?  8)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 17, 2015, 23:27:22 »
Wole żeby kinematik był słabszy niż gra niż by był jej najlepszym elementem;) ale ja jestem dziwny...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 18, 2015, 05:52:51 »
LOL. Każdy tak woli.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?