Autor Wątek: Przełączenie grafiki  (Przeczytany 5642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thomzen

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Przełączenie grafiki
« dnia: Kwiecień 09, 2015, 22:32:28 »
Witam :)
Otóż gram na laptopie i mam 2 karty graficzne, zintegrowaną Intel HD graphics 3000 oraz NVIDIA GeForce GT 525M. W panelu sterowania NVIDIA dla EVE mam wybraną GT 525M (próbowałem tez dla wszystkich ustawień). Natomiast w grze gdzie mogę wybrać kartę graficzną mam tylko do wyboru Intel HD graphics 3000. Jak zrobić żeby dla EVE była czytana karta GT 525M, zamiast zintegrowanej?

Pozdrawiam

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Przełączenie grafiki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2015, 22:54:21 »
Heh, miałem tak samo w starym lapku. Działa ci 525, tylko wyświetla zintegrowaną grafę jako domyślną. Przynajmniej tak było w moim przypadku.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Przełączenie grafiki
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2015, 23:14:18 »
Na mojej bierzącej maszynie jest podobnie. Kontakt z supportem dał odpowiedź że to "znany" ficher. Najłatwiej nabierzesz pewności sprawdzając temperaturę lapka
Nie ważne co wyrabiasz na hd 3000 raczej nie poczujesz tego termiką, odpalenie karty graficznej zazwyczaj pozwala utrzymać temperaturę kway w kubku przy wylocie chłodzenia przez dłuższy czas ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Thomzen

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Przełączenie grafiki
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2015, 07:23:26 »
Dzięki za odpowiedzi  :). Racja, laptop bardziej grzeje, nawet nie zwróciłem na to uwagi  >:D