Autor Wątek: Używany laptop do grania  (Przeczytany 26101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Danath Riddick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Danath Riddick
  • Korporacja: Devion Corporation
  • Sojusz: YARRR and CO
Używany laptop do grania
« dnia: Kwiecień 06, 2015, 21:15:08 »
Podsuńcie jakieś rekomendacje na używany laptop z dobrą kartą graficzną, aby dało się grac w EVE i w większości nie wymagających gier.
Ostatnio miałem Lenovo T61 z Nvidia Quadro NVS 140M kupiony za ok 500 złotych, ale może jest coś lepszego w tej cenie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2015, 08:40:38 »
hp dv6 z radeon 6770, daje radę, uzywka ok 1300zl?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:58:15 »
http://allegro.pl/okazja-lenovo-z570-i3-4gb-500gb-gt630-win7-999zl-i5235278765.html

Gram na czymś takim tylko, że z i5, ssd i 8gb ramu. Przed upg dawał rade z eve na max detalach. Ciągnie całkiem dobrze również takie tytuły jak WoT i Rift. Od 3 lat nie widziałem BSOD i się nie zawiesił. Bardzo dużym plusem jest amelinowa obudowa. Minus to błyszcząca matryca.




Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2015, 10:10:57 »
To coś z i3, bez ssd i małą ilością ramu to jednak nie jest to czego on szuka. Ten i3 to dolna (może średnia) półka dolnej półki procesorów tej rodziny, brak ssd jest jeszcze do przeżycia, a ram można dokupić ale procek kładzie sprawe jak dla mnie, zwłaszcza że cholerstwo jest zrobione pod czas działania nie wydajność.
Karta graficzna też dupy nie urywa, a stwierdzenie sprzedawcy "Bardzo wydajna dedykowana" to jest jakaś prowokacja. Miałem nieprzyjemność mieć sprzęt z tym układem i powiem że absolutnie się nie zgadzam, chyba że ktoś lubi grać na ultra low ustawieniach gier młodszych niż wydanych w 2010

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2015, 10:20:34 »
Sprzedam lenovo y530, 300zł, muszę mieć pretekst przed żoną do kupienia nowego sprzętu  :D

Niesamowity procek Intel Pentium Dual Core T4200 (szybki ze o ja pieeeeeee*dolę)
Porażająca grafa GeForce 9600m GS (Mario nigdy nie wyglądał tak dobrze na twoim ekranie)
4GB ram (jedyny parametr, który trzyma jeszcze minimalnie standard)
250GB (Star Citizen może się i zmieści - do pierwszego dodatku za 10000$, ale i tak ni ch*ja nie pójdzie)
Ekran działa (jedynie 3 umarłe piksele) - ponieważ większość bebechów mocowana jest w plastikowych gniazdach musiałem dokonać małego usprawnienia wymieniając zawiasy.
Bateria działa (do 5 minut jak ma dobry dzień), traktuj jako komputer stacjonarny.

Pierwszy właściciel, bezwypadkowy, licznik nie był kręcony.

PS. Eve śmiga, WoT śmiga, WT usiłuje śmigać, PlanetSide2 sie nie pier*oli i nie śmiga :( W część "bezprzesadnie" aktualnych gier da się grać, o ile dostosujesz ustawienia graficzne do tego staruszka. Skyrim np. działa zadziwiająco płynnie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2015, 11:19:55 wysłana przez qlko1 »

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2015, 11:12:16 »
Za 500 pln to se w sapera można pograć i nie ma gwarancji że na wyższych rozdzielczościach nie będzie cięło podczas odkrywania większej ilości pól na raz  8)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2015, 11:31:38 »
Za 500 pln to se w sapera można pograć i nie ma gwarancji że na wyższych rozdzielczościach nie będzie cięło podczas odkrywania większej ilości pól na raz  8)
Bo saper jest ch*jowo zoptymalizowany  :P

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2015, 11:38:23 »
A eve wręcz przeciwnie :)
Kolega Komic siedział  pół roku w WH i zastanawiał się jak ludzie rozpoznają gdzie prowadzi konkretna dziura, do jakiego regionu po czym raz włączył grafike na High i uwidział różnice.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 07, 2015, 11:39:54 »
Skoro mowa o laptopach to sprzedam jak ktoś chętny Dell inspirion 5537 wersja z I7 za 2500zł. 5 lat gwarancji - zostało 4.5. BF 4 śmiga na b. wysokich bez zająknięcia. Arma 3 Multi na wysokich działa dość płynnie poza pewnymi wyjątkami. Malo oblegany serwer 50 kl, pełny typu king of the hill 20 kl. Far Cry 3 płynnie na ultra. 7 days to die tnie jak cholera na ultra low. Homeworld Remastered płynnie na ultra. Niestety na Multi zdarza mu sie klatkować. Watch Dogs pelna płynność tylko na medium. Eve nie wiem.  Najmocniejszy laptop na rynku w niskiej 1366x768 rozdzielczości. P.S. Szlag trafił fakturę ale mam umowę na 5 lat dodatkowej gwarancji.

Gdybym sprzedał to dokładam sobie kasę do cos tańszego z gtx 960m/970m

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2015, 12:31:02 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 07, 2015, 12:03:29 »
Bez dokumentu sprzedaży gwarancja jest nieważna. Proś o duplikat.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 07, 2015, 12:07:45 »
No to będę musial poprosić. Rozszerzenie gwarancji kosztowało prawie 900zl.

Aha. Star Citizen raczej nie będzie działać. To nie sprzęt na tę grę :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2015, 12:29:36 wysłana przez Zgudi »

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 07, 2015, 14:50:10 »
Powiem tak: Bez minimum FXów (lub raczej w wersji typowo polskiej A6) bądź i5 nie warto nic tykać wg mnie.
Wiem, bo na swoim Asusie X501A (z 4 GB RAM i prockiem i3-2350M+HD3000) Space Engineers się tną jak jasny gwint na minimum; a EVE ledwie co daje radę także na minimum.

Za 500 zeta nie trafisz już na nic przyzwoitego, chyba że coś takiego, ale to licytacja: http://allegro.pl/acer-5755g-core-i5-2x-2-50ghz-nvidia-gt630m-okazja-i5239453290.html

A tak to za 1000-1200 masz coś takiego: http://allegro.pl/samsung-np350v5c-s0fpl-i5-6gb-750gb-radeon-i5211937117.html - Radeon HD 7670M - da radę z grami nawet ze średniej półki - jedynie nie działa napęd DVD (zniszczony wewnętrzny port SATA).

No i masz jeszcze Packard Bella: http://allegro.pl/packard-bell-tm85-i5-460-15-6-4gb-500gb-gt420-w7-i5246399017.html
Coś w stylu lapka zaproponowanego przez @AmekaVi, ale w wydajności ma mocnejszy procek (i5 zamiast i3) kosztem karty graficznej (GT 420M zamiast GT 630M).





Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 07, 2015, 17:31:39 »
Cytuj
http://Radeon HD 7670M - da radę z grami nawet ze średniej półki
Z takimi sprzed 4-5 lat :)

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:35:14 »
Powiem tak: Bez minimum FXów (lub raczej w wersji typowo polskiej A6) bądź i5 nie warto nic tykać wg mnie.
Wiem, bo na swoim Asusie X501A (z 4 GB RAM i prockiem i3-2350M+HD3000) Space Engineers się tną jak jasny gwint na minimum; a EVE ledwie co daje radę także na minimum.


Możesz coś dobrego powiedzieć o lapkach opartych na prockach  AMD ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:41:53 »
Możesz coś dobrego powiedzieć o lapkach opartych na prockach  AMD ?

Coś dobrego.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:45:23 »
Możesz coś dobrego powiedzieć o lapkach opartych na prockach  AMD ?

Z procków AMD są fajne breloczki :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:20:45 »
Możesz coś dobrego powiedzieć o lapkach opartych na prockach  AMD ?

W tej samej cenie (w stosunku do intela) dostaniesz procka ze zintegrowaną lepszą grafiką niż ta intela. Ale jeżeli chcesz dedykowaną grafikę to jednak lepiej brać intela. Przy tej samej wydajności są na pewno bardziej energooszczędne. A przy takim samym TDP będą na pewno wydajniejsze. Niestety w tej chwili AMD nadaje się tylko do stacjonarek i to wtedy kiedy za stosunkowo niewielką kasę chcesz bardzo mocno kręcić procka.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:40:25 »
Możesz coś dobrego powiedzieć o lapkach opartych na prockach  AMD ?

Coś dobrego.

Wyłączając oczywistość, że te procki są najbardziej dostosowane pod polskie realia finansowe, to sztosz właściwie opisał sytuację (prócz tego, że w parametrze cena/wydajność to AMD jest bliżej złotego środka); poza tym niewiele jest lapków z prockami AMD (sam trafiłem kiedyś na całkiem nowego lapka z prockiem A6 w sklepie z używaną elektroniką)... http://www.spidersweb.pl/2014/11/amd-notebooki.html

EDIT:
Znalazłem 2 lapki z prockami AMD, jeden z Phenomem: http://allegro.pl/hp-dv7-6031-bdb-stan-100-sprawny-i5240322352.html a drugi z A10: http://allegro.pl/acer-v5-552pg-amd-a10-5757-hd8750m-4gb-320gb-win8-i5247172193.html

EDIT2:
Tak, wiem że phenomy są starsze od FXów, ale także mają dobre parametry jak na AMD przystało.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2015, 11:08:53 wysłana przez ManganMan »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 08, 2015, 11:34:46 »
Ja mam blaszaka opartego na AMD i nie narzekam  chociaż wiadomo że Intel jest lepszy. Zastanawiam się co sądzić o lapkach opartych na AMD np http://www.agito.pl/laptop-hp-probook-455-g1-f0x70ea-pl-947415-f0x70ea/pd/D2DB9MBBM/  tak wiem że to jest wchuj kasy i można by juz poszukać coś w intelu ale pamiętając doświadczenia z blaszakami pamiętam że w tej cenie można już dostać znośny procek z super grafą albo intela do przeglądania internetu :)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 08, 2015, 13:10:16 »
Ja mam blaszaka opartego na AMD i nie narzekam  chociaż wiadomo że Intel jest lepszy. Zastanawiam się co sądzić o lapkach opartych na AMD np http://www.agito.pl/laptop-hp-probook-455-g1-f0x70ea-pl-947415-f0x70ea/pd/D2DB9MBBM/  tak wiem że to jest wchuj kasy i można by juz poszukać coś w intelu ale pamiętając doświadczenia z blaszakami pamiętam że w tej cenie można już dostać znośny procek z super grafą albo intela do przeglądania internetu :)

Ładny laptop, tylko grafa dość słaba.
http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-8950M-vs-Radeon-HD-8750M

Skoro ja miewam problemy z najnowszymi grami, to tym bardziej ten będzie miał i to jakie. Moim zdaniem nie ma sensu szukając laptopa do gier pchać się w coś poniżej gef gtx 860/960m lub Rad 8970m. No chyba, że tylko pod EVE, albo do internetu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2015, 16:55:49 wysłana przez Zgudi »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 08, 2015, 13:27:36 »
Jakby nie patrzeć w Polsce, przy naszych średnich zarobkach laptop gamingowy to jest nadal mit. Nie kupisz czegoś takiego w przyzwoitej cenie. Lapki które rzeczywiście nadają się do grania to są specjalne gamingowe serie asusa, czy della. Owszem na tych słabszych grafach da się grać, ale trzeba zawsze z ustawieniami grafiki w grze, czy rozdzielczością kombinować.

Tylko że autor tematu chce grać w Eve i inne niewymagające gry. Nie wiem jak teraz, ale jeszcze dwa lata temu mogłem spokojnie w Eve grać na i3 + GF310M, chyba tak wiele z tą evką się nie zmieniło przez ostatnie dwa lata? ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 08, 2015, 13:46:12 »
chyba tak wiele z tą evką się nie zmieniło przez ostatnie dwa lata? ;)

Graficznie - bardzo dużo.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 08, 2015, 16:34:23 »
Graficznie - bardzo dużo.
Czyżby Sokół chciał powrócić? :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 08, 2015, 16:36:27 »
Gram od miesiąca :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 08, 2015, 16:50:52 »
Co do laptopa.

Powyżej kilka osób proponowało lapki za 2500zł. Moim zdaniem znacznie lepiej poczekać kilka tygodni na dostepność kolejnej odsłony lenovo y50-70 z gtx 960m w cenie ok 3500zł i mieć ok. 3-4-ro krotnie wydajniejszy laptop za 1000zł więcej.

Danath Riddick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Danath Riddick
  • Korporacja: Devion Corporation
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 12, 2015, 23:38:21 »
Dzięki wszystkim za rady ale laptop za 3500 odpada totalnie a za 1000 to już coś ale też za dużo. Poszperałem troch i znalazłem lenovo T61p
http://allegro.pl/lenovo-t61p-core2-2-2-160gb-nvidia-quadro-wsxga-i5230138691.html

Co myślicie o tym? To trochę lepsza wersja poprzedniego mojego lapka T66, mały dysk ale w dobie szybkiego internetu to bez znaczenia.
Chyba ze jest coś lepszego w podobnej cenie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 13, 2015, 06:58:12 »
Jakby nie patrzeć w Polsce, przy naszych średnich zarobkach laptop gamingowy to jest nadal mit. Nie kupisz czegoś takiego w przyzwoitej cenie. Lapki które rzeczywiście nadają się do grania to są specjalne gamingowe serie asusa, czy della.
ROGal asusa daje rade. jest to wydatek okolo +5k, ale jak ktos chce miec lapka do gier za 2k, a nie tuningowanego golfa. to niech kupi sobie blaszaka imo rozsadniejsze.
natomiast jesli ma byc to do eve, to w zasadzie wszystko co ma grafike powinno dzialac; ], mi na naprawde smieciowym zestawie odpalila evka, na zaskakujaco satysfakcjonujacym poziomie, jak na jakos mikrofalowki na ktorej ja odpalalem: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 13, 2015, 07:33:23 »
Chłopak założył temat:
Chcę pójść w góry jakie buty mi polecacie a wy my na to lepiej poleć na Karaiby kup se TU-154, co niektórzy napominają że TU-154 bywa awaryjne i może nie dać rady więc lepiej Airbus A-320...
Może wrócimy do tematu i odpowiemy koledze czy mu evka pójdzie na tym złomie ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 13, 2015, 08:02:50 »
Fitti, sam wiesz, to byloby zbyt proste...
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 13, 2015, 08:45:01 »
Tak naprawdę zabrakło tylko, aby ktoś stwierdził, że w sumie to EVE jest do dupy, a od lapka lepsza konsola, to niech sobie używaną PS3 kupi. :D
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 13, 2015, 09:11:09 »
Od tego samego sprzedawcy, którego podałeś Riddick

LENOVO X201 i5 2.4 4GB , NOWY 120GB SSD
http://allegro.pl/laptop-lenovo-x201-i5-2-4-4gb-nowy-120gb-ssd-fv-i5237210536.html

Fakt faktem grafika jest zintegrowana ale całkiem niezła poza tym masz dobry procesor i dysk ssd + DDR3 a nie 2 jak w Twojej aukcji a cena przystępna bo 869 zł. Jedyny widoczny minus to Matryca 12 cali więc nie za duża.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 13, 2015, 09:52:53 »
mam wątpliwości czy na tej grafice eve wogle się odpali
ram brzmi fajnie tak długo jak się nie pamięta że ten chipset zje go całkiem sporo do działania

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 13, 2015, 09:58:11 »
Tak naprawdę zabrakło tylko, aby ktoś stwierdził, że w sumie to EVE jest do dupy, a od lapka lepsza konsola, to niech sobie używaną PS3 kupi. :D
Żeby w DUST'a 514 cisnął, taa jasne >.<

Kolejne oferty jakie znalazłem:

http://allegro.pl/lenovo-x201-i5-2-4ghz-2gb-320gb-kam-bat-ok-10-i5239662447.html - nie ma systemu, ale jak nie mierzi cię używanie linuxów (jak np. Ubuntu), to granie w EVE nie powinno sprawić problemu (ot tylko nie właź w CQ i nie używaj EVE Voice).

http://allegro.pl/dell-e5410-i5-2x2-40ghz-3gb-250gb-win7-1440x900-pl-i5249420202.html

http://allegro.pl/hp-6555b-amd-2-8ghz-4gb-250gb-ladny-dk116-i5255158833.html

http://allegro.pl/hp-6455b-amd-phenom-n620-2-80ghz-4gb-250gb-f-vat-i5238374324.html

HPki jadą na Phenomach, bo nic na A6-A10/FX nie ma za ~500 stów.

Dell ma standardowy Intel GMA HD, hpki AMD HD 4200.

Aha, i jeszcze:

http://allegro.pl/hp-6555b-amd-2-8ghz-2gb-250gb-zadbany-dk79-i5227475420.html - wariant z HD 4250



Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 13, 2015, 09:59:25 »
Zintegrowana grafa to jakiś żart. Dla picu u siebie odpaliłem EVE na IntelHD. Low detale, 12fps zadokowany w stacji...

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Używany laptop do grania
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 13, 2015, 10:03:30 »
mam wątpliwości czy na tej grafice eve wogle się odpali
ram brzmi fajnie tak długo jak się nie pamięta że ten chipset zje go całkiem sporo do działania

Nie znalazłem proofa na wydajność na Intel HD 4500, ale poniżej jest vid o  HD 4000:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I35gFrRDDJM[/youtube]

Zintegrowana grafa to jakiś żart. Dla picu u siebie odpaliłem EVE na IntelHD. Low detale, 12fps zadokowany w stacji...

Jak masz intel i3 i  HD 3000 to co się dziwisz, mam tak samo >:(


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681