Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 12407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pingwin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Witam wszystkich
« dnia: Marzec 27, 2015, 11:23:10 »
Witam wszystkich początkujących oraz zajadaczy. Jestem Pingwin lat 21. Eve od niedawna zaczęła mnie ciekawić ale w tej grze zielony więc przy okazji poszukuje osoby lub osób które chętnie by mnie wtajemniczyły w świat Eve. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pisać na gg 457535.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2015, 11:28:52 »
Potrzebujesz dołączyć do unseen academy w grze
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2015, 12:34:50 »
Nie kop, podziękujesz kiedyś.

Pingwin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2015, 16:19:52 »
Mam problem obejrzałem pewne poradniki dla początkujących graczy i rozgrywa zaczyna się d oku mając tylko kapsułę ratunkową. Ja tworząc postać i wchodząc do gry znajduję się odrazu w kosmosie oraz z jakiś statkiem. Czy od niedawna tak się zaczyna gra po stworzeniu postaci?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2015, 16:29:19 »
z tego co widzę to jeszcze 3 miechy temu zaczynało się w stacji

https://youtu.be/TCUu6v8E-ZM
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Pingwin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2015, 17:39:31 »
No właśnie patrząc na aktualne poradniki to tutaj np. https://www.youtube.com/watch?v=WgzUoNMpS1E od 3:50 znajduje sie doku wraz z kapsuła.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2015, 18:15:19 »
Zdaje się, że w ostatnim patchu zmieniali coś w samouczku, być może zmienili też miejsce pojawienia się po raz pierwszy.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Primary

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: TOP ACE
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2015, 18:38:13 »
Witam wszystkich początkujących oraz zajadaczy. Jestem Pingwin lat 21. Eve od niedawna zaczęła mnie ciekawić ale w tej grze zielony więc przy okazji poszukuje osoby lub osób które chętnie by mnie wtajemniczyły w świat Eve. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pisać na gg 457535.

Nie kop, idź do Unseen, oni spowodują, że nauczysz się czegoś grze. Potem idź se do jakiegoś naplandu w 0.0, natrzep kasy, kup sobie lepszego chara na oficjalnym bazarze, którego normalnie byś skillował dwa/trzy lata. A potem dołącz do jakiegoś strice PvP corpa np Bufu i baw się dobrze.

Skilluj póki co głównie Minmatar (najlepiej Min Frigate na V) i trochę Gallente, ta postać się potem przyda na drugim koncie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2015, 19:09:17 »
idź se do jakiegoś naplandu w 0.0, natrzep kasy, kup sobie lepszego chara

To jest najgorsza rada jaką można dać nowemu graczowi, poza kopaniem.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2015, 19:34:01 »
To jest najgorsza rada jaką można dać nowemu graczowi, poza kopaniem.

Bo...?

Primary

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: TOP ACE
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2015, 20:08:46 »
To jest najgorsza rada jaką można dać nowemu graczowi, poza kopaniem.

Ciekawe, uzasadnij.

Chłopak ma do wyboru dwie rzeczy:

albo tyrać i sfrustrowany skillować kilka lat, aż jego char będzie w końcu przydatny we flocie,

albo pójść do naplandu, wyfarmić w kilka miesięcy ISK na porządnego PvP chara na bazarze, przy okazji gość nabierze obrzydzenia do naplandu i farmy (co jest zdrowe) bo inaczej się nie da tego przecież przeżyć, zobaczy wszystko co w EvE najgorsze

i tym samym pójdzie sobie swoją drogą i skończy w jakimś porządnym korpie, gdzie będzie mógł prać się do końca życia.

« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2015, 21:00:40 wysłana przez Primary »

Chrzestny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chrzestny
  • Korporacja: Inquisition Cowboys
  • Sojusz: brak
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2015, 20:14:56 »
A kiedyś wystarczało latać jakimś cepem lub innym małym shipem, żeby być przydatnym we flocie. Wiadomo, że skilli się nie weźmie z powietrza, ale w miarę wyskilowanego tacklera można szybko zrobić skillując inne rzeczy.
System zdobywania xp w czasie ma swoje wady i zalety. Wiadomo, że gorzej jest dla początkujących niż dla ludzi co grają od kilku lat.
Dodatkowo moim zdaniem rozdzielenie niektórych skilli na skille rasowe jak np bcki itp (można wiele wymieniać) nie wiem czy był to dobry pomysł. Na pewno dobrym pomysłem było zrezygnowanie z learningów bo to była dopiero mordęga.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 28, 2015, 20:17:04 »
Bo...?

Bo po kupieniu nowego chara powinien iść do PBN, a nie do BUFU :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2015, 20:20:33 »
Bo...
1) bo nawet char ze sryliardem espeków nie robi pvperem
2) bo nawet módym charem można latać na pvp bo eve to gra dla ludzi myślących a nie głąbów z "level capem"
3) bo mówisz gościowi który zaczyna grę ,że przez najbliższe pół roku ma napierdalać mobki tracąc setki godzin tylko po to żeby kupić lepszą postać bo inaczej nic nie ugra. "bo wtedy to dopiero będzie mógł zacząć grę" W życiu nie słyszałem większego debilizmy
4) bo po takim "zareklamowaniu" eve, każdy popuka się w czoło i pójdzie szukać innego mmo.
5) bo temat był poruszany wielokrotnie na forum i to nie tylko moje zdanie (użyj opcji 'szukaj' jak nie wierzysz)
6) jak jesteś f1 pusherem a ten kto daje takie rady prawdopodobnie nim jest to i tak nie jest ci potrzebny sryliard SP
7) bo po kupieniu tego chara znów nie będzie miał kasy na statki!!!! i dalej będzie musiał farmić!!!! więc prędzej pewnie pierdolnie myszką i zrobi uninstall
8) bo mógłbym jeszcze napisać kilka rzeczy ale myślę, że wystarczy

Nie obrażając nikogo, to jedna z bardziej kretyńskich rad jakie możesz dać komuś kto chce zacząć grę.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Primary

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: TOP ACE
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 28, 2015, 20:35:11 »
Bo po kupieniu nowego chara powinien iść do PBN, a nie do BUFU :P

A to też zajebisty korp, jak Mikker znowu gra to walić w ciemno do Bunniesów :)

Bo...
1) bo nawet char ze sryliardem espeków nie robi pvperem
2) bo nawet módym charem można latać na pvp bo eve to gra dla ludzi myślących a nie głąbów z "level capem"
3) bo mówisz gościowi który zaczyna grę ,że przez najbliższe pół roku ma napierdalać mobki tracąc setki godzin tylko po to żeby kupić lepszą postać bo inaczej nic nie ugra. "bo wtedy to dopiero będzie mógł zacząć grę" W życiu nie słyszałem większego debilizmy
4) bo po takim "zareklamowaniu" eve, każdy popuka się w czoło i pójdzie szukać innego mmo.
5) bo temat był poruszany wielokrotnie na forum i to nie tylko moje zdanie (użyj opcji 'szukaj' jak nie wierzysz)
6) jak jesteś f1 pusherem a ten kto daje takie rady prawdopodobnie nim jest to i tak nie jest ci potrzebny sryliard SP
7) bo po kupieniu tego chara znów nie będzie miał kasy na statki!!!! i dalej będzie musiał farmić!!!! więc prędzej pewnie pierdolnie myszką i zrobi uninstall
8) bo mógłbym jeszcze napisać kilka rzeczy ale myślę, że wystarczy

Nie obrażając nikogo, to jedna z bardziej kretyńskich rad jakie możesz dać komuś kto chce zacząć grę.

Powiem tak, wzorując się na utalentowanym Bogusławie Lindzie. Synku, co Ty k*rwa wiesz o życiu.

Najprościej mówiąc bez tego "sryliarda" SP nie będzie czuł się komfortowo w żadnym poważnym PvP korpie. Chyba, że najbardziej zawsze marzył o byciu mięsem armatnim latającym w T1, który zawsze ginie od pierdnięcia i ciągnie się za flotą jak smród po majtkach - i zgadnij, to właśnie z Ciebie nie zrobi PvPera. Jak najszybsze kupienie porządnego chara to najszybsza droga do najlepszej zabawy w EvE jakim jest PvP. A tego nauczy się jak będzie miał w czym w porządnym latać.

I na tym skończymy wymianę poglądów. Idźże sobie pokopać na pasku, może Ci oficer wyskoczy i kupisz sobie flotę Hulków.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2015, 20:46:18 wysłana przez Primary »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 28, 2015, 20:43:23 »
lol idź do Karmafleet - tam kochają noobków i możesz ginąć szalenie w rifterach które dostajesz za darmo. Nie słuchaj tych hipokrytów tutaj.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 28, 2015, 20:54:24 »
Powiem tak, wzorując się na utalentowanym Bogusławie Lindzie. Synku, co Ty k*rwa wiesz o życiu.
Najprościej mówiąc bez tego "sryliarda" SP nie będzie czuł się komfortowo w żadnym poważnym PvP korpie. Chyba, że najbardziej zawsze marzył o byciu mięsem armatnim latającym w T1, który zawsze ginie od pierdnięcia i ciągnie się za flotą jak smród po majtkach - i zgadnij, to właśnie z Ciebie nie zrobi PvPera. Jak najszybsze kupienie porządnego chara to najszybsza droga do najlepszej zabawy w EvE jakim jest PvP. A tego nauczy się jak będzie miał w czym w porządnym latać.

I na tym skończymy wymianę poglądów. Idźże sobie pokopać na pasku, może Ci oficer wyskoczy i kupisz sobie flotę Hulków.
Po Twoich opiniach widać,że to ty kopałeś na pasku i nie masz bladego pojęcia o pvp. Jedynie gadasz o lataniu we "flocie" więc pewnie latałeś tylko w blobach i napierdalałeś f1 dlatego takie pr0 rady udzielasz. Nie masz pojęcia ,że aby z kimś wygrać nie trzeba mieć więcej sp, nie trzeba mieć lepszego statku - to jest właśnie piękno eve.  Wystarczy dobrze zafitowany statek i jaja do tego aby wydokować nawet samemu a nie w blobie z 30stoma logistykami które będą Cię repić tak jak ty to pewnie robiłeś latając w tym swoim blobie.
Dla mnie EOT, wszystko co chciałem napisałem a twoje argumenty to inwalida.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Primary

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: TOP ACE
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 28, 2015, 20:59:12 »
Po Twoich opiniach widać,że to ty kopałeś na pasku i nie masz bladego pojęcia o pvp. Jedynie gadasz o lataniu we "flocie" więc pewnie latałeś tylko w blobach i napierdalałeś f1 dlatego takie pr0 rady udzielasz. Nie masz pojęcia ,że aby z kimś wygrać nie trzeba mieć więcej sp, nie trzeba mieć lepszego statku - to jest właśnie piękno eve.  Wystarczy dobrze zafitowany statek i jaja do tego aby wydokować nawet samemu a nie w blobie z 30stoma logistykami które będą Cię repić tak jak ty to pewnie robiłeś latając w tym swoim blobie.
Dla mnie EOT, wszystko co chciałem napisałem a twoje argumenty to inwalida.

Hahaha, one more thing, kolego - to dla Ciebie zawsze flota = blob i nie wyobrażasz sobie flot kilku/kilkunastu osobowych, które są właśnie piękne. Takie undocki "z dobrym fitem" (co jest totalną abstrakcją bo dobry fit to pojęcie względne) to Ty chyba w Jita po wardeku uprawiałeś. Dziękuję.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 28, 2015, 20:59:22 »
znam tylko 1 taki przypadek, ze koles wyfarmil kase w milicji. nastepnie kupil chara pvp. byl mega ogarniety, byl mega pokorny, byl jednym z najlepszych mlodych jakich znalem w eve. na naszym forum pisalem ze to byl transfer roku, jak sie udalo chlopaka wcielic. Pisze, ze byl, bo chlopak nagle zniknal... mam nadzieje, ze nic mu sie nie stalo.

Tak wiec, jesli ktos ma glowe na karku, baaardzo sprecyzowany cel w grze, kupienie chara pvp jest bardzo dobrym pomyslem. Po prostu niewielu dorasta mentalnie do takich decyzji.

powtarzam, chlopak byl MEGA OGAR, super wybitny. wieksc moze tylko marzyc, o takim poziomie zmotywowania i checi nauki pvp.

"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Primary

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: TOP ACE
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 28, 2015, 21:03:26 »
znam tylko 1 taki przypadek, ze koles wyfarmil kase w milicji. nastepnie kupil chara pvp. byl mega ogarniety, byl mega pokorny, byl jednym z najlepszych mlodych jakich znalem w eve. na naszym forum pisalem ze to byl transfer roku, jak sie udalo chlopaka wcielic. Pisze, ze byl, bo chlopak nagle zniknal... mam nadzieje, ze nic mu sie nie stalo.

Tak wiec, jesli ktos ma glowe na karku, baaardzo sprecyzowany cel w grze, kupienie chara pvp jest bardzo dobrym pomyslem. Po prostu niewielu dorasta mentalnie do takich decyzji.

powtarzam, chlopak byl MEGA OGAR, super wybitny. wieksc moze tylko marzyc, o takim poziomie zmotywowania i checi nauki pvp.

Otóż to.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 28, 2015, 23:04:11 »
albo tyrać i sfrustrowany skillować kilka lat, aż jego char będzie w końcu przydatny we flocie,

To najgłupsza rzecz jaką przeczytałem na tym forum od dawna, dzięki. (A miałeś solidną konkurencję w ostatnich topicach)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 29, 2015, 01:30:16 »
Jak już kilka razy ludzie napisali idź do Unseen Academy. Dowiedz się więcej o grze, o tym co oferuje. W UA nie nauczysz się wszystkiego ale poznasz co można robić i dopiero sam bedziesz się w tym kierunku rozwijał. Bo problemem nowego w EVE jest zrozumienie jak wielki wybór masz i wybranie tego, co będzie Ci w przyszłości sprawiało przyjemność w grze. Olej rady "elitarnych prosów" w stylu Primary. Nie farm jak głupi aby kupić chara bo inaczej według niego nie będziesz miał przyjemności z gry. To bzdura. Jesli char będzie Ci potrzebny bo będziesz już wiedział co chcesz robić i rzeczywiście poczujesz potrzebę kupna to sobie kupisz. Ale i tak na początku Twoja wiedza będzie zbyt mała aby wykorzystać taką postac. Skillowanie postaci w EVE najczęściej przebiega w parze z nabieraniem doświadczenia przez gracza. Osiągnięcie liczby SP potrzebnych do sensownych rzeczy nie trwa długo, chyba że poczujesz koniecznośc zostania pilotem Tytka lub czegoś w tym rodzaju :D

Primary

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: TOP ACE
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 29, 2015, 01:45:00 »
Nooo, jak chłopak ma praktykować PvP w blobie to faktycznie nie ma znaczenia czy poleci T1 Rifterem, czy wsiądzie w wyskilowanego Recona czy Guardiana. Czy ma 1 mln SP, czy 60 mln SP. Za niego i tak odwali robotę 199 pozostałych graczy. Fajne takie PvP, granie ze świadomością, że tak naprawdę nie ma znaczenia czy grasz dobrze, czy źle, czy opierasz się o tytka trzy godziny - i tak blob wygra. Możesz osobiście spieprzyć wszystko po kolei, spalić nawet moduły, a blob i tak wygra. Doprawdy komfort.

Natomiast jakby poleciał w 20-40 osobowym gangu, oj mogłoby być gorąco, jeszcze puszczony jako scout w jakimś prowizorycznym cepie. Oj szybko by się przekonał, że faktycznie prawdę mieli na forum ci co bajerowali, że do PvP wcale nie potrzebuje SP.

Tutaj - w małej skali - panie kolego, trzeba kombinować, myśleć szybciej od swojego FC a jak się nie myśli, to chociaż wykonywać jego rozkazy co do słóweczka. Tutaj jak Twój char nazywa się dajmy na to Korneliusz a wrogi FC calluje targety od A, to zakładaj pampersa czym prędzej, bo we flocie nie masz przed sobą w kolejce 100 innych kolegów, co wybiorą za Ciebie alfe :D Tutaj jak floty wymieniają salwy a Ty i kolega drapiecie się po jajkach a w modułach można by piwerko chłodzić, to przez te kilka wrogich repek się nie przebijecie. I zacznie się spadanie :D

Ale za to jak wygrywasz, to jest dopiero satysfakcja, bo to Ty wygrywasz i Twoich kumple z korpa. A nie bezimienna masa, co wieczną farmę przerywa jedynie sporadycznym kilkugodzinnym staniem na tytku albo podziwianiem (nie)ruchomych obrazków w pełnym TIDI. I nie słuchaj tych co mówią ci o spróbowaniu innych rzeczy, nie ma innych rzeczy w EvE, EvE to wojna, tutaj wydobywa się, produkuje i transportuje wszystko w jednym celu - żeby zabijać :D Nie daj się zbajerować do jakiegoś korpa, gdzie będziesz latał za jakimś dziadem i zbierał mu salvage, albo wyślą na pasek i każą kopać skałki bo korp buduje tytana, a kolega z korpa Ci wjebie na alcie, tak dla zabawy :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2015, 03:06:03 wysłana przez Primary »

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 29, 2015, 03:01:44 »
Po pierwsze Primary nie zakładaj, że tylko Ty masz monopol na wiedzę co jest najlepsze w EVE. Jedyne co udowadniasz takim poglądem jest jak przerośnięte jest Twoje ego Mr Narcyz. Po drugie bycie pro nie oznacza tylko i wyłącznie latania w reconach, guardianach i innych drogich szipach. On może być pro zabijając we wspomnianym przez Ciebie rifterze inne t1 frytki znacznie częsciej niż tracąc rzeczonego riftera. Lub może to robić w jakiejkolwiek innej frytce lub t2 cruzie czy czymkolwiek. Albo może być pro w czymkolwiek innym, bo nie tylko pvp wchodzi w grę. To, że dla Ciebie tak jest, nie oznacza że dla innych też tak musi być. Bycie pro oznacza BYCIE BARDZO DOBRYM W ROBIENIU CZEGOŚ a nie robieniu tylko i wyłącznie tego, co Pan Narcyz uważa za jedyne i słuszne.

Primary

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: TOP ACE
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 29, 2015, 03:03:38 »
Po pierwsze Primary nie zakładaj, że tylko Ty masz monopol na wiedzę co jest najlepsze w EVE. Jedyne co udowadniasz takim poglądem jest jak przerośnięte jest Twoje ego Mr Narcyz. Po drugie bycie pro nie oznacza tylko i wyłącznie latania w reconach, guardianach i innych drogich szipach. On może być pro zabijając we wspomnianym przez Ciebie rifterze inne t1 frytki znacznie częsciej niż tracąc rzeczonego riftera. Lub może to robić w jakiejkolwiek innej frytce lub t2 cruzie czy czymkolwiek. Albo może być pro w czymkolwiek innym, bo nie tylko pvp wchodzi w grę. To, że dla Ciebie tak jest, nie oznacza że dla innych też tak musi być. Bycie pro oznacza BYCIE BARDZO DOBRYM W ROBIENIU CZEGOŚ a nie robieniu tylko i wyłącznie tego, co Pan Narcyz uważa za jedyne i słuszne.

Na rany Chrystusa, idźże pograj w Simsy dobry człowieku, co Ty tutaj robisz :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 29, 2015, 06:17:08 »
[admin]Spokój dzieci bo jak nie przestaniecie rzucać się kcimi kupami w piaskownicy to wam tą piaskownicę zamknę[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 29, 2015, 09:22:12 »
I tak jak zabijesz coś samemu, coś co teoretycznie jest lepsze niż Twój statek, albo coś czego jest więcej .... i zrobisz to bez kolegów dpsie, reconach czy logistykach, to i tak  będziesz miał z tego o wiele większą satysfakcję niż po udanym roamie, gdzie każdy miał statek za +2b i chara all skills on V .... wyfarmionego u jakiś łosi w nullu :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 29, 2015, 09:37:58 »
I nic, absolutnie nic nie zastąpi własnego doświadczenia. Nowy gracz bez skilli w statku poskładanym z pomocą kolegów z gangu tak by pasował do skilli, ale z chęcią jest cenniejszy od dowolnego łosia z kupionym charem. Kupując chara nie doceniasz tego co te skille Ci dały, dlaczego były skillowane. A jak masz pod górkę na początku z powodu braku skilli to uczysz się intensywniej. Rady tego primery kogoś olej, to najwyraźniej jakiś nabuzowany gimbus.. Polataj w fajnej ekipie z takimi skillami jak masz. Jak nabierzesz doświadczenia, ręce przestana się trząść i uznasz że potrzebujesz lepszej postaci to droga wolna. Na początku takie coś odradzam, a już w szczególności marnowanie czasu u jakichś farmerów, gdzie nabierzesz tylko i wyłącznie błędnego postrzegania gry i złych nawyków.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 29, 2015, 10:04:09 »
Miliony SP i dobry statek nie zrobią z Ciebie pilota, to pilot sprawa że statek staje się dobry, głupią frejką z 200k SP na koncie też można mordować i spokojnie można ubijać właśnie tych którzy zdecydowali się na zakup kilkuletniego char'a lub zwyczajnie nie latają na PVP regularnie, ale tak jak napisał Glass do tego potrzebne jest bardziej doświadczenie i wiedza niż skill pointy.

Pingwin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 29, 2015, 16:02:58 »
Dziękuje za tyle rad, cóż myślę że najlepszym wyborem będzie zgłosić się do Unseen ale najpierw chce sobie poprzechodzić tutoriale żeby ogarnąć podstawy  chociaż angielski u mnie kuleje to jednak ogólnie wiem o co chodzi. Kupowanie nowego chara dla mnie nie ma sensu nie znając gry jedynie w przyszłości mógłbym się zastanowić nad tym.