Śmietnisko > Flamewar

Subhumans, podludzie ...

(1/5) > >>

Anthar:
Zatem zgodnie z prosba zakladam temat.


--- Cytat: qlko1 w Marzec 13, 2015, 13:28:28 ---Subhumans, podludzie... no przyznam szczerze z tym terminem spotkałem się po raz pierwszy w kontekście gry komputerowej. Nie ukrywam jest to dla mnie zaskoczenie, że wystarczy czerpać przyjemność z innego stylu gry żeby zostać ochrzczonym gorszym gatunkiem człowieka. Ostatnim razem kiedy dzielono homo sapiens na ludzi i podludzi eksterminowano kilka milionów tych drugich. Miło wiedzieć, że są ludzie na tyle inteligentni, by ta szlachetna inicjatywa mogła znaleźć kontynuację w przyszłości.

Poza tym, to, jak rozumiem, oczywiste, że żaden z dumnych Panów niepodludzi w grze nie ma nad sobą szefa i właściciela firmy i nie jest takim jego "podludziem" w rzeczywistym świecie? To by było takie upokarzające przecież robić za czyjegoś niewolnika i pracować na czyjeś zabawki i przyjemności.

Hipokryzja.

--- Koniec cytatu ---




Ps qlko1 witamy w "realnym" swiecie EVE.
Tym wlasnie jest NA / BOT miejscem gdzie sojusze takie jak NC i PL zbieraja sobie 'subhumans'.
Jest roznica miec szefa a byc dla kogos podczlowiekiem.
Tutaj sobie doczytaj : http://pl.wikipedia.org/wiki/Untermensch

[BU FU] Karas:
a to ci niespodzianka, landlordzi nie szanuja rentierow... no prosze prosze, kto by sie spodziewal.

Filip Bonn:
Bla bla bla jak dla mnie wydluzanie sobie e-penisa przez pajacow i przegrancow.

Anthar:

--- Cytat: [TS] Filip Bonn w Marzec 16, 2015, 07:11:21 ---Bla bla bla jak dla mnie wydluzanie sobie e-penisa przez pajacow i przegrancow.

--- Koniec cytatu ---
Czyli kogo ? :)

[BWTF] Xapitan Bomba:
o nie, rentierzy się obudzili że są zwierzetami do dojenia kasy?
Tak, rent to najniższa forma rozgrywki. Jak ktoś to porównuje do pracy, to chciałbym zobaczyć taką w której płacisz swojemu pracodawcy :D

Rencenie oznacza że:
a) nie ma sie jaj
b) jest się do dupy

bo tyle samo (jak nie więcej) można osiągnąć żyjąc w NPC null, wormholu czy.. Providence. Ale nieee, płaćmy komuś za bycie zamkniętym w dwóch systemach i zakaz robienia czego nam się podoba gdzie nam się podoba. Podówjny abonament + myto do piratów żeby do Ciebie nie strzelali. Cioty i podludzie, bydło, sorry ale tak jest. Już klepanie misji w high jest lepsze niż rentierka.


--- Cytat: qlko1 w Marzec 13, 2015, 13:28:28 ---Miło wiedzieć, że są ludzie na tyle inteligentni, by ta szlachetna inicjatywa mogła znaleźć kontynuację w przyszłości.

--- Koniec cytatu ---
a teraz zobacz sobie lossy w NA. i Fraternity i skeleton crew. Z dumą kontynuujemy ideę eksterminacji tego bydła w celach rozrywkowych

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej