Eve Online > Patche i dodatki

Nowy SOV system

(1/31) > >>

WhiteCat:
Ukazały się najbardziej wyczekiwane dev blogi tej zimy, prezentujące zmiany w systemie przejmowania sova.

http://community.eveonline.com/news/dev-blogs/politics-by-other-means/

SokoleOko:
Na to czekałem, zimując poza Eve ;)

Ciekawe i nawet niezłe, jak na możliwości Fozziego.

Jedno kluczowe pytanie: jaki ship wytrzyma cykl modułu bez remote repek? Każdego subcapsa można zalfować, triage carrier też spadnie od bloba. Coś małego i szybkiego miałoby sens, gdyby na gridzie nie było 100-km webów.

Isengrim:

--- Cytat: SokoleOko w Marzec 03, 2015, 19:32:34 ---Na to czekałem, zimując poza Eve ;)

Ciekawe i nawet niezłe, jak na możliwości Fozziego.

Jedno kluczowe pytanie: jaki ship wytrzyma cykl modułu bez remote repek? Każdego subcapsa można zalfować, triage carrier też spadnie od bloba. Coś małego i szybkiego miałoby sens, gdyby na gridzie nie było 100-km webów.

--- Koniec cytatu ---

T2 modul ma miec 250 km zasiegu. 30 cepow i jedziesz.

Witamy z powrotem. :-)

Mnie sie nie podoba jedna rzecz - ten z dupy "vulnerability period". Ustawia timery w AU TZ i sie zesrasz, a nie zdobedziesz.

SokoleOko:

--- Cytat: Isengrim w Marzec 03, 2015, 19:41:31 ---T2 modul ma miec 250 km zasiegu. 30 cepow i jedziesz.

--- Koniec cytatu ---

Ale co Ci da 30 cepów, skoro każdy zabity oznacza restart akcji - bo tylko jeden moduł będzie aktywny?

Rozumiem wybór przed jakim stoi CCP - coś, to nie będzie "moar = better". Jednak ograniczenie się do jednego shipa wymusza zmontowanie floty obronnej w takim rozmiarze, który umożliwia zamordowanie tego shipa "na raz".

Być może w jakiś małych wojenkach - w stylu Syndicate - wystarczy triage carrier, ale w poważnym sov-warfare nawet tytek nie się utrzyma.

Ulf Nitjsefni:
Ale idą w dobrym kierunku według Was? Takie małe podsumowanie dla słabo znających mechanikę sova by się przydało... małe sojusze będą miały większe szanse zdobycia sobie terenu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej