Eve Online > NoobGarten

Sposoby ucieczki

(1/3) > >>

Blaster:
Mam taka prosbe niech ktos dokladnie opisze sposoby uciekania jajem z pola walki zanim ktos zdazy zrobic jajecznice  8)
Chodzi mi zaróno o sytuacje gdy po rozwaleniu statku automatycznie laduje w jaju jak i gdy nie mam szans i sam sie katapultuje.
Co, jak, kiedy, po kolei, robic zeby ocalic klona i zachowac impy?

Podajcie swoje najlepsze sposoby zeby zachowac zimna krew i wybronic sie z opresji.  :idea:

Beda to przede wszystkim rady dla przyszlych taklerów dla których strata frei to nic ale utrata zycia chara to moga byc juz powazne straty.  :(

StellarSheep:
Jedna opcja to ustawiony autopilot i poprostu jak widzisz ze juz po tobie to odjezdzasz kamera jak najdalej sie da (mniejszy lag przy wybuchaniu statku) i wciskasz autopilota. Drugi sposob to na pale double click gdziekolwiek caly czas. Trzeci to zaznaczasz sobie planete albo cos tam nad overview i tam sie pokazuje opcja warp to poprostu naciskasz na chama i jedziesz jedziesz ;)

StellarSheep:
Ale to jest nic jak masz laga to i tak po tobie.
Ja ostatnio wdupilem scorpa bo wg gm`ow byl lag. Ja laga nie mialem ale nie bylem zescramblowany bylem tylko zjammowany i moj statek nie mial nawet opcji warp pod prawym klawiszem nie reagowal na zadne moje komendy fajnie co??? Ale bez kitu laga nie mialem nawet mi 1 fps nie spadl. No i poszedl sie statek jebac i poki co jeden gm powiedzial mi ze to nie bug ( taaaa jasne ) i ze w ogole zle petycje wypelnilem a na 2 naraze zero odpowiedzi od prawie 2 dni miiiiiiiiiiiiistrz.

Marquiz:
lol stellar, jestes takim noobem, ze petycji nie potrafisz napisac... lol kocham za to GM a ich burdel i 150 kategorii petycji, to juz wogole jakas ciezka porazka.

Hall Underley:
bo sa trzy rodzaje lagów:
- nie wyrabia klient - przytyka sie komp itp, wtedy gra sie tnie, fpsy spadaj?
- problemy z ??czem
- nie wyrabia serwer

w dwóch ostanich przypadkach nie b?dziesz mia? spadku fps, ale niewiele b?dziesz móg? zrobi?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej