Śmietnisko > Flamewar

NC. supery na gridzie. YQX-7U

<< < (2/16) > >>

Jabolex:

--- Cytat: KoMic w Luty 10, 2015, 11:44:40 ---widze, ze dla was na polnocy, supery nc to jakies zajebiscie wielkie wydarzenie...
w sumie, moze reagowalbym podobnie gdybym tyle czasu spedzal na krzyzykach.

--- Koniec cytatu ---

propvper powinien wiedzeć gdzie na mapie jest N a gdzie W.
Strzelanie do superów to jest jakies wydażenie.
Pewnie reagowałbyś podobnie (szklana kula) gdybyś tyle czasu nie spędzał na strzelaniu do raciarek.

GlassCutter:

--- Cytat: Jabolex w Luty 10, 2015, 16:42:11 ---Strzelanie do superów to było jest jakies wydażenie 5 lat temu.

--- Koniec cytatu ---

Poprawiłem

[VIDE] Herezja:
Glass nie wiem czy grasz pięć lat w sumie za to wiem, że Jabolex nie więc zrozumiałe jest jego zainteresowanie tematem.
Zapomniał dziad jak szczeniakiem był? ];)

GlassCutter:

--- Cytat: [VIDE] Herezja w Luty 10, 2015, 18:52:28 ---Glass nie wiem czy grasz pięć lat w sumie za to wiem, że Jabolex nie więc zrozumiałe jest jego zainteresowanie tematem.
Zapomniał dziad jak szczeniakiem był? ];)

--- Koniec cytatu ---

Nie o to kaman. Supery były wydarzeniem PRZED dodatkiem z anomalkami który wyprodukował ich tyle że obecnie każdy kerbir ma własnego. Nie pamiętasz już jak tu na forum pewni panowie pisali jak to rentierzy/kerbiry nie mają kasy na pvp bo muszę najpierw nafarmic na własne lotnisko, potem supera aby w końcu zacząć kolekcjonować bpo?

WhiteCat:
Pomijając pełne miłości i porad dotyczących poprawnej pisowni posty Karasia, to faktem jest, że supery na gridzie już nikogo nie dziwią.
Ich liczba zapewne zbliża się do ilości lotnisk sprzed 2-3 lat.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej