Autor Wątek: NC. supery na gridzie. YQX-7U  (Przeczytany 35008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 12, 2015, 08:48:01 »
Tajmery (obrona sova) to dla "blobów" (IMHO) średnio potrzebna rzecz, w systemach bez stacji. Gdzieś na zadupiu zajmowanego terenu.
Proszę o coś co tyczy się punktu 2. i daje to sov w systemach bez stacji. (w systemach -0.1, -0.2 i -0.3)

Tajmery, a że trzeba płacić? Płaci to bot, przepraszam rentier, więc po co się przejmować. Jest po to żeby było trudniej zabrać.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 12, 2015, 09:17:48 »
@Soul mnie także nie interesuje czy ktoś Ci bije pokłony. Co do pouczania. Być może inaczej po prostu nie potrafisz swoich myśli ubrać w słowa.

Płakałeś kiedyś, że Ci posty minusują. Jesteś męczący na dłuższą metę i wiele osób Ci nie raz to powiedziało, ja problemu z wysłowieniem się nie mam. Nie raz, nie dwa udowodniono CI ( w tym wątku też ), że wypowiadasz się w kwestiach których generalnie nie rozumiesz tudzież nie znasz i mówisz tylko wyłącznie z perspektywy swojej osoby. Nie patrzysz na problemy z punktu widzenia dużych społeczności graczy, ale co tam żyj we własnym świecie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 12, 2015, 09:44:58 »
Człowiek z czasem się zmienia.
Mógłbym znów się z kimś poprztykać na słowa ale ... dawno temu coś @Doom-owi obiecałem i słowa dotrzymam.
Masz prawo do swoich poglądów i pozwól abym i ja je posiadał a także je wyartykułował. Pisz argumenty a nie wycieczki słowne.
Dziękuje i przestańmy robić offtop-a

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 12, 2015, 09:52:32 »
Masz prawo do swoich poglądów i pozwól abym i ja je posiadał a także je wyartykułował. Pisz argumenty a nie wycieczki słowne.
Dziękuje i przestańmy robić offtop-a

Jesteś człowiekhipokryzja.txt

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 12, 2015, 11:58:23 »
Tajmery, a że trzeba płacić? Płaci to bot, przepraszam rentier, więc po co się przejmować. Jest po to żeby było trudniej zabrać.

Zupełnie nie rozumiem tego co, o czym piszesz, jako odpowiedz na moje pytanie o punkt 2.

(na grzyba komuś sov w systemie -0.1 bez stacji, o mam! jumpbridge - ale po wprowadzeniu jumpfatigue też nie są juz tak porządane jak kiedyś)

Przepraszam.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 12, 2015, 12:18:32 »
Taki system możesz wynająć rentierom. Właściciel może poinstalować upgrejdy i będzie zacnie tudzież taki system czasem jest potencjalnym węzłem sieci jumpbridgowej i dzięki utrzymaniu sova można ja szybko zmienić w razie W.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 12, 2015, 14:58:12 »
Zajrzałem sobie tu wczoraj po długiej przerwie, przeczytałem pomysł na wykończenie EVE i pomyślałem, że zbliża się nerwówka w robocie więc w ramach przygotowań psychicznych warto by coś tu napisać w efekcie czego uznałem, że dorzucę parę zdań do tego offtopa.

Tej grze (EVE) na obecną chwilę brakuje tylko pełnego wymazania danych i postaci.
Taka zmiana oznacza, że w EVE nie ma nic. Market pusty, bo nie ma ludzi mogących coś wyprodukować z braku skilli. Jak już się znajdą ludzie mający skille to nie mają z czego produkować, bo nie ma skąd brać wystarczającej ilości minsów. Nie ma bowiem kto ich wykopać gdyż potencjalni górnicy nie mają skilli na koparki i nie mają też koparek, gdyż nie ma kto ich wyprodukować. Mielenie złomu z ratów jest zbyt mało efektywne, a jak już ktoś ma trochę minsów przekazuje je na corpa by w zamian za nie dostać frytkę T1. Kiedyś.
0.0 i WH stoją puste gdyż nikt nie ma siły by tam zamieszkać, a siły nie ma gdyż brak skilli na bicie ratów. Do tego nie istnieje tam zaopatrzenie, ani produkcja.
Low stoi puste bo milicja nie ma sensu, a kopanie/racenie tam jest zbyt niebiezpieczne, gdyż ewentualna utrata statku może oznaczać długą przerwę w grze.
Nie istnieją statki T2 gdyż nikt nie ma skilli by nimi latać i nikt nie ma skilli by je wyprodukować, a tym bardziej by przeprowadzić inwencje do której zresztą brakuje datacorów.
Online w granicach 1-2k i jeden wielki napland. Pvp praktycznie nie istnieje gdyż wszyscy farmią.
Po kilkunastu miesiącach sytuacja powróciłaby do normy przy online kilka razy niższym od obecnego. Być może w wyniku jakiejś dramy napland obejmujący całe 0.0 by się wtedy rozpadł na kilka powerbloków co dałoby jakieś pole do roamów frytkowych.
Corpy spoza power bloków zostałyby całkiem odcięte od 0.0.
Najbardziej z tego by się zapewne ucieszyły osoby racące/kopiące na kilka kont by mieć iski na plexy. Już sobie wyobrażam tą ich radość z jaką wracają do latania frytką T1 na jednym koncie za które muszą płacić twardą walutą  >:D
Faktycznie piękna przyszłość. Aż człowiek zaczyna się zastanawiać co by zrobił z tą ilością wolnego czasu, który teraz traci na EVE.

Mam rozumieć, że rozwój jest gorszy od stagnacji i wojny pozycyjnej jak za czasów 1 wojny światowej?
Cofnięcie się do początków by potem mozolnie dążyć od tego co było to nie rozwój. Idący tym tokiem rozumowania to w ramach walki o rozwój ludzkości powinno się wywołać na ziemi jakąś globalną katastrofę, która cofnęła by ludzkość do epoki kamienia łupanego.

==========

Co chwile gdzieś tak jak i tu pojawiają się pomysły zmiany w mechanice SOVa. Zmienić to, zmienić tamto. Prawie nikt jednak nie zadaje pytania (a jak już ktoś zada to zbiera takie bęcki, że znika z forum ;) ) czemu po prostu nie wywalić mechaniki SOVa w cholerę skoro ten SOV powoduje tyle problemów.
Zlikwidować SOVa i masę sztucznych ograniczeń z końca pleców + wprowadzić jakiś sensowny mechanizm przejmowania stacji i niech gracze robią sobie co chcą.
Chcą sobie postawić upgrade systemu to niech stawiają. Chcą postawić sobie setkę JB niech stawiają. Chcą postawić stacje droga wolna. Jak będą chcieli utrzymać jakiś teren to będą musieli o niego walczyć i go pilnować bo inaczej pewnego dnia okaże się, że ich stolica jest polem bitwy na zakończeniu JBstrad wszystkich sojuszy z EVE.

PS
Propozycji było wiele przez te lata nawet tu na centrali zebranych można je odkurzyć i przemyśleć
Takie coś kończy się tu na 1 z 2. sposobów

1. Uznanie, że dyskusja nie ma sensu gdyż CCP i tak ma w nosie graczy więc jak genialnego pomysłu się tu nie opracuje to i tak nic z tego nie będzie
2. Na osobę poddająca pomysł pod dyskusje rzucają się wszystkie okoliczne trolle i pałują tak długo, aż pomysłodawca się nie wycofa, a pomysł utonie w bagnie tego co przy roztopach można znaleźć masowo na każdym polskim osiedlu i w co nikt nie chce wdepnąć
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 12, 2015, 15:07:55 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 12, 2015, 15:19:39 »
Może i napisał ścianę tekstu ale z sensem dlatego właśnie warto dyskutować a nie tylko łajnem się przerzucać lub e-pena nawzajem sobie masować.
Tak się zastanawiam jak to było kiedyś na samym początku i jak sobie ludzie wtedy radzili?

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 12, 2015, 16:58:07 »
Taki system możesz wynająć rentierom. Właściciel może poinstalować upgrejdy i będzie zacnie tudzież taki system czasem jest potencjalnym węzłem sieci jumpbridgowej i dzięki utrzymaniu sova można ja szybko zmienić w razie W.

-0.1 - -0.3 Wynająć? masochiści w EvE juz nie graja.
jumpbridge jedyna ~rozsadna rzecz w takim sovie - ale to sam napisałem wczesniej.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 12, 2015, 17:26:29 »
-0.1 - -0.3 Wynająć? masochiści w EvE juz nie graja.
jumpbridge jedyna ~rozsadna rzecz w takim sovie - ale to sam napisałem wczesniej.

Roamując przez eve nie spotykałem się z systemami bez sova.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 12, 2015, 18:44:17 »
Roamując przez eve nie spotykałem się z systemami bez sova.

Ja pytam cały czas o to: (sens)
"2. Gdyby systemy traciły sova w momencie nie korzystania z danego systemu. Aby nie istniały regiony gdzie niby sov jest albo nawet go nie ma ale nikt tam nie może zamieszkać bo zaraz zostanie na glanach wyniesiony do hi sec-a"

A Ty o tym co jest teraz, no to sobie nie popiszemy...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 12, 2015, 20:02:56 »
Ja pytam cały czas o to: (sens)
"2. Gdyby systemy traciły sova w momencie nie korzystania z danego systemu. Aby nie istniały regiony gdzie niby sov jest albo nawet go nie ma ale nikt tam nie może zamieszkać bo zaraz zostanie na glanach wyniesiony do hi sec-a"

A Ty o tym co jest teraz, no to sobie nie popiszemy...

STAGE FUCKING POINT

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 12, 2015, 21:37:19 »
Centrala 2015: Herezja sie lictuje z Soulscreamem, kto jest wiekszym hipokryta, a kto grafomanem. Tloluvin nadal wali glowa w wall of texty, ktorych  i tak nikt nie czyta. Jabolex nadal nic nie rozumie. Niebieski paczek nadal okupuje nullsec, a c0ven nadal nie chce sie rozpasc.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 12, 2015, 22:08:38 »
A kolega z postu powyżej wyskakuje jak filip z konopi i jak zwykle nic konstruktywnego do dyskusji nie wnosząc.
Doom prośbę mam.
Usuń wszystkie offtopowe posty bo śmietnik jest już dokumentny.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 12, 2015, 22:57:01 »
A kolega z postu powyżej wyskakuje jak filip z konopi i jak zwykle nic konstruktywnego do dyskusji nie wnosząc.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 13, 2015, 09:37:37 »
Centrala 2015: Herezja sie lictuje z Soulscreamem, kto jest wiekszym hipokryta, a kto grafomanem. Tloluvin nadal wali glowa w wall of texty, ktorych  i tak nikt nie czyta. Jabolex nadal nic nie rozumie. Niebieski paczek nadal okupuje nullsec, a c0ven nadal nie chce sie rozpasc.

Przepraszam.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 13, 2015, 09:46:11 »
Centrala 2015: Herezja sie lictuje z Soulscreamem, kto jest wiekszym hipokryta, a kto grafomanem. Tloluvin nadal wali glowa w wall of texty, ktorych  i tak nikt nie czyta. Jabolex nadal nic nie rozumie. Niebieski paczek nadal okupuje nullsec, a c0ven nadal nie chce sie rozpasc.

Dziękuje, że kopiujesz styl z goonfleet dot com, Mittani byłby z Ciebie dumny. Rozumiem, że mogę już wbić flagę z grubą pszczołą w polskie community i napisać achivement unlocked?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 13, 2015, 13:46:55 »
Dziękuje, że kopiujesz styl z goonfleet dot com, Mittani byłby z Ciebie dumny. Rozumiem, że mogę już wbić flagę z grubą pszczołą w polskie community i napisać achivement unlocked?

No co Ty, przynajmniej jeśli chodzi o c0ven, to przecież od dawna jesteśmy petami Goonów, wystarczy poczytać relację z dowolnej bitki z N3.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 13, 2015, 14:18:04 »
No co Ty, przynajmniej jeśli chodzi o c0ven, to przecież od dawna jesteśmy petami Goonów, wystarczy poczytać relację z dowolnej bitki z N3.

Ja mówie o centrali, załatwie jakąś pod domene evecentralapl.goonfleet.com.

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 13, 2015, 18:00:36 »
a c0ven nadal nie chce sie rozpasc.

w myśl zasady, że kupy nikt nie ruszy? - wiesz, trzeba mieć jeszcze czym się rozpadać..

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 13, 2015, 20:38:23 »
Usuń wszystkie offtopowe posty
Usun konto.

Dziękuje, że kopiujesz styl z goonfleet dot com, Mittani byłby z Ciebie dumny. Rozumiem, że mogę już wbić flagę z grubą pszczołą w polskie community i napisać achivement unlocked?
Oczywiscie, kopiuje styl z gooncostam.com, Goonsi odniesli nademna, zaraz jak to bylo, #culturalvictory

w myśl zasady, że kupy nikt nie ruszy? - wiesz, trzeba mieć jeszcze czym się rozpadać..
Napisz czasem cos sensownego, bo az sie ciezko czyta ten hejt.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 14, 2015, 14:41:54 »
Napisz czasem cos sensownego, bo az sie ciezko czyta ten hejt.

Ale, gdzie tu hejt ja tylko stwierdzam fakty poparte liczbami powiedz jeszcze, że AAA też się nie rozpadło oh wait zapomniałem zombie never dies.
Bandę kilku wrednych leśnych dziadków raczej nie nazwał bym aliansem pvp zrobiliście se tylko kurwidołek dla botów w głębokiej dupie i myśleliście, że świat tam o was zapomni. Jeśli, by, wam zależało na ludziach i na grze, to coven, by tak nie wyglądał, jak wygląda. Właściwie, to coven rozpadł się po wyjściu pbn.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 14, 2015, 15:12:34 »
Właściwie, to coven rozpadł się po wyjściu pbn.
Wlasciwie to c0ven nie rozpadl sie tylko dlatego, ze PBN zechcial nas laskawie opuscic, ale opinia zjebow jeszcze dlugo sie za nami ciagnela  8) Twoj styl wypowiedzi, jako ich fana (lub raczej bylego tepego czlonka) kolejny raz przypomina, czemu tak sie stalo.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 14, 2015, 15:30:49 »
Wojna o stołki na górze do jedno, a zmarnowany ludzki potencjał (mega skilowy i ogarnięty) to, co innego

Russian pet's FOREVER




EOT cya
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2015, 15:37:45 wysłana przez Zwami »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 14, 2015, 15:41:15 »
Wojna o stołki na górze do jedno, a zmarnowany ludzki potencjał (mega skilowy i ogarnięty) to, co innego
Oczywiscie, potencjal zostal zmarnowany, bo nie bylo tak jak ja bym chcial, zeby bylo :) To takie typowe, przypomina troche dziecko w piaskownicy, ktore burzy innym zamki z piasku, bo akurat samo chcialo robic babki... Albo zabiera innym dready, bo "z tego i tak juz nic nie bedzie skoro odchodzimy"... Niestety, w swiecie EVE teoria Darwina dziala w przyspieszonym tempie, i eliminuje jednostki lekko uposledzone, sfrustrowanych megalomanow i ludzi, ktorzy sobie gra w gre rekompensuja jakies przegrywy w realu.

Dlatego C0ven nadal istnieje, a Kroliki wyginely  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 14, 2015, 15:45:15 »
Albo zabiera innym dready, bo "z tego i tak juz nic nie bedzie skoro odchodzimy"...

Dalej o to dupa boli? lol.. Ile to już lat?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 14, 2015, 15:48:15 »
Dalej o to dupa boli? lol.. Ile to już lat?
Zawsze ktos lyknie i temat dzieki temu dalej plynie :) Zaraz sie zjawi Kira, zeby opowiedziec jak je potem sprzedawal za real kase :>
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 14, 2015, 15:50:59 »

Dlatego C0ven nadal istnieje(...)

http://evemaps.dotlan.net/alliance/C0VEN

potwierdzam, dotlan was jeszcze wyszukuje

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 14, 2015, 15:55:26 »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 14, 2015, 16:48:29 »
Kb covenu przypomina trochę kb piratów z lowseka. Może był by już czas na kolejny poziom degradacji i na kampienie bramy w low... Odnosilibyście tam sukcesy...

Kamel

  • PBN
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kamelox
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 14, 2015, 18:42:34 »
Widzę, że poziom niezmienny :D

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 15, 2015, 16:38:44 »
Może tak z mojego wątku pójdziecie sobie do wątku o C0ven!


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 15, 2015, 17:01:14 »
Może tak z mojego wątku pójdziecie sobie do wątku o C0ven!

Walki trwają nadal? To pisz relacje, no chyba że pierwotny temat się już wyczerpał ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: NC. supery na gridzie. YQX-7U
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 15, 2015, 20:03:41 »
Tak w ogóle to ile graczy należy do tych całych lajansów?
Gdzieś czytałem że Goonie to jakieś 100k ludzi :O prawda to?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?