Forum Gry > World of Tanks

Parę porad dla spóźnionego czołgisty?

<< < (2/29) > >>

Zsur1aM:
Z mojej strony jedna rada, najlepiej darować sobie granie w tą gre..

Jako osoba która zaczęła w becie napisze tak.. gra miała potencjał ale imho gdzieś po drodze wargaming ostro zjebał, tak od patcha bodajże 0.7.4 położono największy nacisk na dojenie kury znoszącej złote jajka i z każdym następnym patchem było już tylko gorzej.  Generalnie ja i większość moich znajomych którzy grali w tą grę przez dłuższy czas doszli do podobnych wniosków: ta gra jest ZJEBANA i szkoda na nią czasu. Kiedy jeszcze w zeszłym roku logowałem się żeby zagrać strongholda ze znajomymi zauważyłem ze 95% mojej listy friendsów w grze jest nieaktywna od dłuższego czasu, więc chyba coś w tym musi być.

ps. jak ktoś chce chętnie 'oddam' konto z 3ma premium T8 jakies 11k golda, kilkoma niepełnymi branch'ami, ~2200 wn8/60% win ratio/10k walk

Doom:

--- Cytuj ---Teraz naszła mnie ochota aby pograć w to i zastanawiam się czy są jakieś "taktyki" gry aby w miarę szybko dogonić starych graczy? Tzn czy powinienem odblokować jakiś konkretny model czołgu do "farmienia", jakąś konkretną nację czy po prostu grać czym popadnie i samo wszystko z czasem przyjdzie?
--- Koniec cytatu ---
Nie ma nic takiego. Stary gracz od nowego różni się tym że ma więcej czołgów i ewentualnie lepsze załogi. Oraz strasznie duże pokłady zgoszknienia. Ewentualnie lepszy skill do samej gry.


--- Cytuj ---Warto jak najszybciej wbić jedną konkretną 10tkę do klanowych,
--- Koniec cytatu ---
7 dziesiątek jeśli HT - po rozjebaniu w CW czołg jest blokowany na 7 dni (że niby remont) i jak masz tylko jeden to jestś bezuzytecznym żetonem dla klanu. Różne typy maszyn mają różny czas blokady, najkrócej arta, ale aby wzięto Cię na arcie musisz być bardzo dobry na niej, albo klan musi być w ciężkiej potrzebie

--- Cytuj ---jedną dobrą 8mkę (polecam IS-3)
--- Koniec cytatu ---
A ja T32 lub rhm'a, zabawne jest też isu

--- Cytuj ---jedną dobrą 6tkę (hellcat?)
--- Koniec cytatu ---
Czołg dla pedbearów, w dodatku niedawno znerfiony. Na topce sprzetu tier VI dalej jest ruska KW-85

--- Cytuj ---W miarę wbijania wyższych tierów (od 8 wzwyż) zauważysz , że przestajesz wychodzić na 0 w kredytach.
--- Koniec cytatu ---
Tak jest już o teirów VII, zwłaszcza jak strzela się premium ammo, niemniej dobry gracz nawet na tierze X wyjdzie na plus bez konta premum

--- Cytuj ---2. Kupujesz czołg premium, najlepiej 8 tier (z tych polecam T34, dobrze mi się tym jeździ).
--- Koniec cytatu ---
Obecnie z czołgów tier VIII dostępnych najlepiej zarabia jagtiger acht acht, podobnie jak pestkoplije z tier VII. Wszystko na tier VIII co ma pestki po 1k kredytów musi naprawde mocno dmg naprodukować aby dać dobry zarobek, pestkopluje sądo przodu choćby przez koszt amunicji za 1k masz 4+ pociski które czesto zrobią więcej dmg niż taki za 1k w dodatku bedą wystrzelone szybciej niż taki za 1k, no i te plujki mają premiowany mm

--- Cytuj ---Ujmę to tak, wczoraj miałem pierwsze poważne podejście do WoTa od 4 miesięcy. Jesli chodzi o 6tki to wielbiłem swojego KW1Sa, ale coś mi pomieszali i nie ma już działa OP. A że często obok KW1Sów w sparingach pojawiał się hellcat, to rzuciłem go jako propozycję (opatrzoną "?" jako że nie mam doświadczeń z tym sprzętem).
--- Koniec cytatu ---
Dalej ma rure 122mm tylko wreszcie zbalansowaną. Obecnie najlepsze działo dla tego bydlaka to 100mm na którym jest jeszcze bardziej morderczy niż był jak ktos umie grać. Jak ktoś był pomidorem któremu stara wersja 122mm robuła staty no to sorry

Qlko1:

--- Cytat: Zsur1aM w Styczeń 02, 2015, 10:45:12 ---Z mojej strony jedna rada, najlepiej darować sobie granie w tą gre..

--- Koniec cytatu ---
Mam w zasadzie podobne odczucia, raz na jakiś czas ściągnę 1-2gb patcha, zobaczę czym gra stoi, a później z goryczą odstawiam na kolejne parę miesięcy. Generalnie free to play to syf. Abonament daje przynajmniej równe szanse :)


--- Cytat: Doom w Styczeń 02, 2015, 11:31:25 ---Tak jest już o teirów VII, zwłaszcza jak strzela się premium ammo, niemniej dobry gracz nawet na tierze X wyjdzie na plus bez konta premum

--- Koniec cytatu ---
Z tymi VII to nie wiem, np bawiąc się ISem rewelacyjnie mi się zarabiało. Co do X wyjść na tym na plus bez premki... szacun.


--- Cytat: Doom w Styczeń 02, 2015, 11:31:25 ---Dalej ma rure 122mm tylko wreszcie zbalansowaną. Obecnie najlepsze działo dla tego bydlaka to 100mm na którym jest jeszcze bardziej morderczy niż był jak ktos umie grać. Jak ktoś był pomidorem któremu stara wersja 122mm robuła staty no to sorry
--- Koniec cytatu ---
Tak jak pisałem, nie miałem jeszcze czasu poczuć wszystkich zmian na własnej skórze  ;) Dziś jak wrócę z pracy od razu zakupię tę setkę i zobaczymy co się będzie działo.

Azbuga:
mnie najbardziej bawily w tankach czolgi tak do 3 tieru. im wyzej tym nudniej - ale jazda pierwszym amerykanskim tank destroyerem albo marderem byla  fajna

Asag:
A wybór serwera ma jakieś znaczenie? Dawniej tego nie było.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej