Śmietnisko > Off Topic

Dyskusja: Najlepsza ksiazka Sci-fi ktora przeczytales i wracasz do niej po latach...

<< < (71/71)

Doom:
niby co tam poprawiali?

ManganMan:

--- Cytat: Doom w Sierpień 23, 2020, 14:22:05 ---niby co tam poprawiali?

--- Koniec cytatu ---

Literówki i gramatyka; poza tym dodano wątek Stanislausa Skjorninga, w tym ofensywę naziemną na Cimmaron po kasacji Longbowa, wątek miłosny (z Tatianą chyba) i to chyba tyle.

Phunas:
a piątkę już poprawili? bo to co rebis zrobił to jakaś kpina jest.

EDIT: może się bezsensownie pieklę i tak naprawdę to jest wina autora a w zasadzie jego brak; odejście webera jest mocno odczuwalne moim zdaniem, 6-tkę dorwałem tylko po angielsku dotychczas.

ManganMan:

--- Cytat: Phunas w Sierpień 24, 2020, 02:57:56 ---a piątkę już poprawili? bo to co rebis zrobił to jakaś kpina jest.

EDIT: może się bezsensownie pieklę i tak naprawdę to jest wina autora a w zasadzie jego brak; odejście webera jest mocno odczuwalne moim zdaniem, 6-tkę dorwałem tylko po angielsku dotychczas.

--- Koniec cytatu ---

Wiesz, ja podejrzewam, że raczej autorów.

Doom:
Oj czuć brzk nadzoru Webera, a Rebis dorzucił swoją cegiełkę dając jakieś z dupy tłumacza według którego np obcy mają tylko myśliwce i dredy rożnych rozmiarów...

Pociesza mnie to że najprawdopodobniej Weber wróci do serii aby opisać Wojny Wstydu (czytaj z Kociambrami)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej