Śmietnisko > Flamewar

Odp: Kalkulator opłacalności

<< < (5/5)

Zwami:
Podaj ktoś sześć liczb, bo dziś kumulacja w lotto.

Doom:

--- Cytat: qlko1 w Grudzień 18, 2014, 15:50:57 ---Jest to zwrócenie uwagi na fakt, że użytkownik narusza regulamin forum. Rozumiem, że powinienem otworzyć na to oddzielny topic żeby nie robić offtopa?

Już czuję, że zrobi się z tego dyskusja na temat regulaminu forum,a  ponieważ będzie to offtop tego co tu mamy, trzeba trzasnąć kolejny topic.

--- Koniec cytatu ---
Twoja postawa przypomina mi pretensje kierowcy który gonił gościa jadącego za szybko coby go nagrać i podkablować, o to że pały go shaltowały / przysłały mandat z fotoradaru, za to ze sam łamał przepisy ruchu drogowego.
Owszem regulamin zaczyna się tak jak zacytowałeś, niemniej sam go złamałeś już pierwszym postem zaczynającym ta pyskówkę, jednocześnie dodaj do tego kilka innych złamanych tylko tym jednym postem punktów regulaminu.
Przeczytaj też jeszcze raz mój post w ramce komentarza admina w temacie tego co mogłeś zrobić aby byc czystym

Qlko1:

--- Cytat: Doom w Grudzień 18, 2014, 20:40:06 ---Twoja postawa przypomina mi pretensje kierowcy który gonił gościa jadącego za szybko coby go nagrać i podkablować, o to że pały go shaltowały / przysłały mandat z fotoradaru, za to ze sam łamał przepisy ruchu drogowego.

--- Koniec cytatu ---

Twoja postawa przypomina mi admina, który stoi mężnie na straży regulaminu...no, może jakiegoś kawałka regulaminu. Doom upominasz mnie DWUKROTNIE, dostałem jakiegoś tam warna, podobno nawet jakieś punkty, a dalej zlewasz DWUKROTNIE złamany przez gościa punkt pierwszy regulaminu. 
Jak już jesteś surowym bratem pilnującym 10 przykazań, to pilnuj proszę wszystkich 10.

Ja rozumiem że twoje serce cieszy się jak nowy forumowicz pisze w poprawnym dziale, ale przy tym stopniu degradacji wymagań, za rok czy dwa będzie nas radować, że nowy umie sklecić zdanie bez ryzyka wystąpienia trwałego uszkodzenia mózgu.

Zsur1aM:
Admini na tym forum generalnie od zawsze robią co chcą, a swój własny regulamin maja głęboko..

Qlko1:
Tak daleko we wnioskach bym nie szedł. Ale widać wyraźne wyczulenie w pewnych kwestiach, w innych... no cóż.  :-\

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej