Autor Wątek: Salvaging  (Przeczytany 9088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Salvaging
« dnia: Grudzień 12, 2014, 06:53:20 »
Witam,

Zainstalowałem zgodnie z waszymi sugestiami salvagera i mam pytanie - co zrobić z takmi popsutymi częściami zanlezionymi, wyrzucić od razu, sprzedać, przerobić na sórowce, zachować?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2014, 08:04:48 »
Jak chce Ci się produkować rigi to to jest właśnie materiał z którego rigi się produkuje, jak nie to na market.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2014, 09:05:34 »
sórowce


Dafaq, jest tu jakiś moderator?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2014, 09:21:31 »
Witam,

Zainstalowałem zgodnie z waszymi sugestiami salvagera i mam pytanie - co zrobić z takmi popsutymi częściami zanlezionymi, wyrzucić od razu, sprzedać, przerobić na surowce, zachować?

Jak interesuje Cię kariera Salvagera to zgłoś się do korpa Pro Synergy, kanał Pro Synergy.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2014, 09:30:28 »

Dafaq, jest tu jakiś moderator?
Ta i zaraz Cie palnie za robienie offtopica 8)
Witam,

Zainstalowałem zgodnie z waszymi sugestiami salvagera i mam pytanie - co zrobić z takmi popsutymi częściami zanlezionymi, wyrzucić od razu, sprzedać, przerobić na sórowce, zachować?
Osobiście na początku bym to sprzedawał, ale ponieważ rig partsy są mało żerne jeśli chodzi o cargo nie lataja z tym na market po każdym wraku tylko rób kurs tam gdzie Ci dają najwięcej siana za to raz na jakiś cza. Jak już sam pewnie zauwazyłeś różne kawałki salvagu mają rózną cenę. Jak zwracałem jeszcze na to uwagę najlepiej schodziły armor platy, coś z circut w nazwie i malted costam. Scrap metal który czasem też pozyskujesz z salvagu jest wyjątkiem to się mieli aby uzyskać trytanium. Sam sprawdź czy w Twojej okolicy lepiej jest sprzedawać to w kawałku czy zmielić nawet na uber stratnych bazowych skilach i sprzedać pozyskany tryt

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2014, 10:25:22 »
Jak chce Ci się produkować rigi to to jest właśnie materiał z którego rigi się produkuje, jak nie to na market.

A skąd wiadomo na jaki rig taki materiał się nadaje? Jak klikam info - pokazuje tylko co to jest i ew. cena - nie ma info co z tego może np. powstać.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2014, 10:32:31 »
Bluprinty na każdy przedmiot, jaki mogą wytworzyć gracze zawierają tez informacje jakie materiały i w jakiej ilości są potrzebne do produkcji tego przedmiotu. Tak więc musisz szykac w bluprintach rogów.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2014, 10:41:53 »
albo przeczytać np to https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Rigs_guide
Zwróć uwagę że raty zazwyczaj wywalają partsy charakterystyczne dla grupy rigów które fluficznie są powiązane z nimi i jedną z czterech nacji empire.
Np z gueristów które są głównie odłamem caldari pozyskasz partsy na rigi shildowe, rakietowe itp, z blood i sansh (amarr) rigi armorowe,laserowe i prąd itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2014, 10:48:16 »
Dzięki wielkie, lece po bluprinty i nowe skille do rigów :)

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:47:23 »
Nie rob tego.
1. BPO musza byc przebadane, albo bedziesz duzo dokladal.
2. Ciezko bedzie wyprodukowac Ci cokolwiek w wiekszej ilosci, gdyz zawsze bedzie Ci czegos brakowalo.
3. Aby produkcja miala sens w higsecu , musisz robic to na posie, z dala od innych producentow
4. Jak juz cos wyprodukujesz okaze sie ze po podliczeniu dolozyles sporo do interesu , gdyz miedzyczasie jakis relic runner zwiozl 2 miesieczy urobek ... i ceny materialow spadly o 30% wiec  i ceny gotowych produktow.
5. Jak juz podskocza ceny , to nim sie zorientujesz rynek zostanie zasypany przez innego producenta, ktory produkuje na 30 charow i dla niego urwanie 5% nie jest problemem , szczegolnie ze wrzucil na rynek rigow za 20b
6. Jak juz bedziesz wiozl swoj urobek do innego huba ... i bedziesz mial w cargo te 200-300mil to zgankuja cie 2 catalisty, lub jakis vexor ... jak nie , to po podliczeniu czasu jaki poswieciles na caly powyzszy proces , wyjdzie ci, ze kopiac przez ten caly czas veldspar noobshipem zarobilbys wiecej.

W skrocie HIGSEC :)
( o czyms zapomnialem ? )

ISKI w high = Farma, lub scam (chyba ze masz spory kapital startowy)
Chcesz zarobic w high :
Na start , Frejka:
- Konstelacje COSMOS , latasz po paskach lejesz raty , zbierasz tagi, itki do misji COSMOS sprzedajesz na kontraktach - ludzie to naprawde kupuja. 
miedzyczasie wbijasz sentry oraz rattlesnake i jak juz masz tego rattla podskilowanego na 1k dps przesiadasz sie na misje.

NIGDY nie kop w high.
Jest to nudne , kasa do d....y , a czas ktory zainwestujesz w te skille nie powiazesz z niczym pozytecznym , wiec tak naprawde caly ten czas jest stracony.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2014, 14:01:48 »
W skrocie HIGSEC :)
( o czyms zapomnialem ? ).
Tak, zapomniałeś jak się pisze HIGHsec :P

Ale generalnie Anthar ma rację, w high najwięcej zarobisz z misji (szczególnie na początku), kopanie opłaca się jak masz do tego 30 charów, a eksploracja wymaga trochę skili i czasu.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 16, 2014, 07:35:18 »
Co zrobić by Salvaging było skuteczniejsze? Mam level 3 w Salvaging a i tak 2 na 3 wraki mam "failed".

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 16, 2014, 07:50:22 »
mam legiona na all lvl3 ciekawe co by tu zrobic aby nie spadac jak szamta za kazdym razem gdy tylko spotkam na bramie cos silniejszego niz indyk, hmmm, sam nie wiem.
jpkm
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 16, 2014, 08:19:10 »
Co zrobić by Salvaging było skuteczniejsze? Mam level 3 w Salvaging a i tak 2 na 3 wraki mam "failed".
ale wiesz ze nawet jak ci napisze failed to klikasz znow i krecisz az zsalvaguje

mam legiona na all lvl3 ciekawe co by tu zrobic aby nie spadac jak szamta za kazdym razem gdy tylko spotkam na bramie cos silniejszego niz indyk, hmmm, sam nie wiem.
jpkm

kto lata legionem solo ?  ???
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 16, 2014, 08:34:34 »
kto lata legionem solo ?  ???

Sporo osób
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 16, 2014, 08:46:21 »
Co zrobić by Salvaging było skuteczniejsze? Mam level 3 w Salvaging a i tak 2 na 3 wraki mam "failed".
https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Noctis

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 16, 2014, 08:46:59 »
mam legiona na all lvl3 ciekawe co by tu zrobic aby nie spadac jak szamta za kazdym razem gdy tylko spotkam na bramie cos silniejszego niz indyk, hmmm, sam nie wiem.
jpkm
alt w falconie, kolejny z linkami + cyno na legionie + koledzy na tytanie / w capsach :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 16, 2014, 12:07:03 »
Co zrobić by Salvaging było skuteczniejsze? Mam level 3 w Salvaging a i tak 2 na 3 wraki mam "failed".

No nie wiem, Salvaging na 4 wbic? A nawet na 5, to bedziesz mogl modulek t2 zamontowac!

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 16, 2014, 12:40:58 »
Kup noctisa
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Salvaging
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 16, 2014, 12:48:39 »
Są jeszcze rigi do salvagu.