Autor Wątek: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION  (Przeczytany 21078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« dnia: Grudzień 14, 2014, 09:58:19 »
Cytuj
EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION

HOLIDAY SPECIAL: PURCHASE BETWEEN 28 NOVEMBER AND 11 JANUARY AND RECEIVE 90 DAYS GAME TIME

Co myślicie? Jak dają 90dni opłaconego konta do zakupu to pierwszy raz jak do tej pory jest sens się zastanowić czy warto?
cena 75 euro, po odliczeniu ceny abonamentu za 3 miesiące wyszło mi jakieś 180zł, tylko ciekaw jestem ile przyjdzie zapłacić za ewentualną przesyłkę ?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2014, 11:20:59 »
Tak z ciekawości pytam (bo i tak bym tego nie kupował) co wchodzi w skład tej kolekcjonerskiej edycji?

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2014, 12:15:26 »
Imo takie przypierdzielanie się na siłę widzę. Zestaw kosztuje 300zł i nic dziwnego, że część osób nie zdecyduje się go kupić bez względu na to, co by było w środku, bo po prostu nie mają kasy, czy zwyczaju takich pieniędzy w gry pakować. Natomiast co do samej zawartości: https://store.eve.com/collector-s-edition/eve-the-second-decade-collector-s-edition-116

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2014, 14:24:55 »
Co myślicie? Jak dają 90dni opłaconego konta do zakupu to pierwszy raz jak do tej pory jest sens się zastanowić czy warto?
cena 75 euro, po odliczeniu ceny abonamentu za 3 miesiące wyszło mi jakieś 180zł, tylko ciekaw jestem ile przyjdzie zapłacić za ewentualną przesyłkę ?
Sam się zastanawiałem.

Jeśli dobrze patrzę w linku od Larvinga piszą że wysyłka do Polski to ~10 euro. Ale jak w środku jest kod na między innymi PLEXa, to masz jakby łącznie 4ry PLEXy i inne (in-game) śmieci.
Liczę: ( 75 euro + 10 euro ) * 4,2 zł/euro - ~200 zł = ~157 zł
           Paczka + dostawa                          2x 2 PLEXy
(Kewtia jeszcze za ile te "śmieci" da się opchnąć - bo jeśli nie chcesz np. tej mechanicznej łapki, to może się jeszcze trochę ISKów z tego wyciśnie.

Więc pytanie sprowadza się do:
czy za "in-game śmieci" + IRL stuff chcesz dać te ~160zł?

Prywatnie, to soundtrack i artbook bym przygarnął, ale USB-riftera już niekoniecznie. Jak i ten in-game-stuff: mechaniczna łapka? Srsly?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2014, 15:01:15 »
nie zapominaj o smiecach do dust, bonusie do Vakiri (to wyszło już? o.0 ) i malowaniu dodatkowym :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2014, 15:36:06 »
Prywatnie, to soundtrack i artbook bym przygarnął, ale USB-riftera już niekoniecznie. Jak i ten in-game-stuff: mechaniczna łapka? Srsly?

Też najbardziej interesował by mnie CD + artbook, rifter to już tylko gadżet który będzie stał półce i się kurzył. Po cichu liczyłem że z tego in-game śmiecia dało by się wyciągnąć na jeszcze jednego plexa ale tak na szybko patrząc to nie wiem czy starczyłoby na pół. :/ Chyba że znajdzie się jeszcze pomysł na wykorzystanie tego 60 dniowego klucza dla nowego konta.

No i jeszcze jedno.. dochodzi cło do opłacenia czy nie?

Edit: Ok, drut na Golden Pod kupują w jita po 1b  ;D więc mamy kolejnego plexa i jeszcze zostaje nam jakieś 250m + 300 lub 400m za resztę śmieci :)

Więc cenę można by już rozpatrywać jako 110zł + ~400-600m (w dużej mirze zależy od tego jak opchniemy blueprint na 5x Gnosis)
Nadal zastanawiam się skąd to wysyłają i czy będzie cło ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2014, 15:55:35 wysłana przez [TS] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2014, 17:40:43 »
Hmmm... no to faktycznie - chyba się szarpnę na to: zamiast kupić 3 x "2xPLEX" code kupię sobie taki zestaw. Tzn o ile doszukam jak z tym cłem, bo nie widziałem info o tym jak klikałem żeby kupić (poprzez zarządzanie kontem).

nie zapominaj o smiecach do dust, bonusie do Vakiri (to wyszło już? o.0 ) i malowaniu dodatkowym :P
Nie wiem czy te dustowe śmieci ktokolwiek kupi...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 14, 2014, 20:16:14 »
Dają jeszcze Rorqual ORE Edition ship skin ! Nie wiem jak to działa czy dostaje się cały ship (to było by zbyt piękne) czy może używa się to na własnego zwykłego Rorquala. W Jita różnica między zwykłym a pomalowanym to kolejny 1b ISK  >:D tylko rynek zbytu mały, ale jak komuś się nie śpieszy to potencjalnie jest szansa na zarobienie z tego pakietu na szóstego PLEXa.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2014, 20:30:13 »
skina zuzywasz tak że wrzucasz do pica skin i statek a po chwili (w przypadku capsa dłuższej chwili może byc) masz przemalowaną łajbę iterion którego dostałem w warszawie robił sie chyba 5 minut

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 14, 2014, 20:32:59 »
Chyba już wiem co będę chciał znaleźć pod choinką  ::)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2014, 20:42:20 »
znaczy co? zakneblowanego i związanego w baleron industrialistę  z wygodnie podłączonym do jajec akumulatorem oraz przyciskiem zamykającym obwód w systuacji w której powie "nie" na Twoją propozycję sprzedaży przemalowanej rurki?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2014, 21:33:46 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8Pij0ps3iRU[/youtube]

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 18, 2014, 14:41:11 »
Dziś otrzymałem EVE Collectors Ediotion, niecały tydzień od złożenia zamówienia. Całość kosztowała 327 PLN, żadnych dodatkowych opłat za przesyłkę czy cło.
Zawartość była omówiona powyżej, ja przedstawię jak to się skalkulowało od strony ekonomicznej.

W promocji do 11 stycznia są 3 miesiące subskrypcji, a więc równowartość 150zł, więc 327 - 150 = 177zł , następnie dostajemy kod na kolejny PLEX więc 177-50=127zł ; za digital items dołączonych w kodach wyciągnąłem 1,7B ISK (sprzedając po cenach 'buy' w Jita) za co kupię dwa kolejne PLEX in game 127-100=27 zł
 
Cenę miesięcznej subskrypcji liczę jako 50 zł, bo w takiej cenie ostatnio kupowałem kody. Więc po odliczeniu 6 miesięcznej subskrypcji za EVE, którą i tak bym zapłacił grając w grę, koszt dodatku skalkulował się w wartości 27 zł. Taką cenę zapłaciłbym za sam soundtrack na którym mi najbardziej zależało a dostałem jeszcze świetny artbook (200 stron) i kilka innych pierdołek, więc jak dla mnie inwestycja spełniła oczekiwania. Z itemów został mi jeszcze blue print na Rorqual ORE ship skin, za który też coś z ISKów wpadnie i mnóstwo innego stuffu in game. Jak ktoś się wahał, to mam nadzieję, że pomogłem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2014, 22:22:20 wysłana przez [TS] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 18, 2014, 15:09:41 »
żadnych dodatkowych opłat za przesyłkę czy cło.
To znaczy sprawdziłes że nie ma, czy poprostu (jak narazie?) nikt się nie czepił? :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 18, 2014, 15:17:15 »
Tak jak pisałem Tobie wcześniej, zamawiałem kiedyś produkt od firmy z Chin :) (akurat tam była siedziba), cło wtedy naliczone płaciłem na poczcie przy odbiorze.
EVE Collector's Edition przyszła kurierem UPS, facet dał paczkę i życzył miłego dnia. Wydaje mnie się ,że gdyby w grę wchodziło cło to już bym zabulił. Chyba ,że ktoś ma inne doświadczenia?

edit: było nie było UPS to prywatna firma i za nikogo zakładać nie będzie,a gdyby było cło to sami musieli by pokryć na granicy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2014, 15:38:45 wysłana przez [TS] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2014, 15:20:08 »
EVE Collector's Edition przyszła kurierem UPS, facet dał paczkę i życzył miłego dnia. Wydaje mnie się ,że gdyby w grę wchodziło cło to już bym zabulił, chyba ,że ktoś ma inne doświadczenia?

Różnie bywa, pytanie czy do ceny był doliczony VAT? Jeżeli był to prawdopodobieństwo, że celnik się przyczepi jest bliskie zeru. Jak ciągnę rzeczy z USA to norma, że doliczają 23% VAT.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2014, 15:44:43 »
Z info podawanego przy kupowaniu VAT doliczają do ceny. Więc pewnie w poniedziałek sobie zamówię. Dzięki za info.

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2014, 21:41:59 »
Filip

Dopiszesz coś odnośnie tego info na temat 3 miesięcy suba do 22.01? Nic o tym nie ma na stronie, natomiast jest to: New account CD Key with 60 days of game time

Rozumiem, że to 60 dni dla nowego konta. Czy można to jakoś sprzedać na legalu? Nie jest mi potrzebne 3 konto. Doprecyzuj, proszę.

Pzdr

Boft Caen

  • B-H-I
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Boft Caen
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: Get Off My Lawn
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2014, 22:11:18 »
Filip

Dopiszesz coś odnośnie tego info na temat 3 miesięcy suba do 22.01? Nic o tym nie ma na stronie, natomiast jest to: New account CD Key with 60 days of game time


Dokladnie tez nie widze tam tego info :-)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2014, 22:15:18 »
Ja informacje o promocji od CCP dostałem na maila, ponadto jak wejdziesz w Account Managment na stronie eve to w zakładce Services wybierasz EVE Collector's Ediotion i również na zielono będziesz miał informację o tej promocji. 3 miesiące gry dostajesz automatycznie przy zakupie ze strony EVE zaraz po wykonaniu przelewu. Reszta itemków,kodów przychodzi w pudełku. Na te 60 dni masz kod, który może użyć każdy. Co z tym kodem zrobisz zależy od Ciebie.


Edit: wkradł się błąd, promo jest do 11 JANUARY
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Boft Caen

  • B-H-I
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Boft Caen
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: Get Off My Lawn
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 18, 2014, 22:20:15 »
Fakt, dzieki :)

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 18, 2014, 23:03:19 »
Wszystko się zgadza. Zatem robi się ciekawie. Do tej pory mam tylko jedną kolekcjonerkę, czyli Wiedźmina 2. Należało kolegów wesprzeć. CCP chyba także ;) Dzięki za info!!!

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 22, 2014, 17:21:42 »
Zamówiłem, ale teraz w zarządzaniu kontem mam takie info: "Your current subscription plan is 3 month(s) (90 day) recurring and the next billing date is 25 April 2015." - tak ma być? Nigdy za EVE kartą nie płaciłem, więc nie jestem pewny. Czy to samo będzie próbowało ściągać kasę z konta? Czy to się zmieni jak dodam 30 dni z PLEXa?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 22, 2014, 19:10:34 »
Nom, mnie też tak dodało, płaciłem przez PayPal, potem w grze wbiłem PLEX i doliczyło kolejne 30 dni. Nie zdarzyło mnie się aby ściągnęło mi automatycznie kasę ale nie płaciłem też bezpośrednio kartą, zawsze przez PayPal. Dla pewności sprawdź w ustawieniach konta czy nie ma opcji autościągania.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 22, 2014, 22:19:27 »
Zamówiłem, ale teraz w zarządzaniu kontem mam takie info: "Your current subscription plan is 3 month(s) (90 day) recurring and the next billing date is 25 April 2015." - tak ma być? Nigdy za EVE kartą nie płaciłem, więc nie jestem pewny. Czy to samo będzie próbowało ściągać kasę z konta? Czy to się zmieni jak dodam 30 dni z PLEXa?

Generalnie jak masz recurring to sprobuje na koniec suba pociagnac kase z ostatniego srodka platnosci. Jak nie jest to karta albo paypal pozwalajacy na automatyczne obciazenie to nic sie nie stanie, po prostu ci sie skonczy sub.

Jak sie boisz to mozesz dac cancel sub, przejdzie w stain cancelled ale bedzie dzialac do daty konca.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 23, 2014, 15:26:15 »
przejdzie w stain cancelled
Ryje dekiel, nie? :D
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 24, 2014, 10:40:30 »
Ryje dekiel, nie? :D

Taaaa, już do końca życia stain mnie nie opuści ;)

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 30, 2014, 17:16:20 »
Mam pytanie do ludzi ktorzy kupili kolekcjonerke ze strony ccp, czy wasze pudelka w srodku tez byly poszarpane?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 30, 2014, 17:35:10 »
Ale co dokładnie masz poszarpane? U mnie wszystko git było.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 30, 2014, 20:51:17 »
Moje było. Przedarte mam teraz w środku to kartonowe. Ledwo się trzymało jak przyszło.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 31, 2014, 10:35:34 »
Właśnie rozpakowałem. :D
Łączny koszt: 342,68 zł (75 euro + prowizja za przewalutowanie, dostawca chciał tylko podpis).

To kartonowe ze środka pudła też miałem rozdarte w jednym miejscu. Ale według mnie to mogło pęknąć jak kręciłem kartonem żeby go rozpakować z foli, a potem samym pudłem kolekcjonerskim żeby pozbyć się kolejnej folii.

ipman1

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 31, 2014, 20:17:33 »
Szybkie pytanie,

Czy da się kupić ją za PLEXY kupione na markecie w jita, czy trzeba kupić plexy przez dolce i gabone?

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 31, 2014, 21:23:15 »
PLEX to PLEX - bez znaczenia jak go zdobyłeś. O ile pamiętam trzeba mieć 12 PLEXów - nie tak mało.

Jeszcze mam taką uwagę, dla zainteresowanych edycją przez USB-riftera: to chiński badziew, mój jest lekko nie symetryczny i widać niedbałe wykonanie. Jeśli ten rifter miałby być główną przyczyną zakupu - to nie polecam.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 05, 2015, 20:41:17 »
A se zamówiłem też, przeliczając na iski, tc itp to za 15 złotych mnie stać... Całość 339 pln.

Pzdr...

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: EVE: THE SECOND DECADE COLLECTOR'S EDITION
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 05, 2015, 22:14:11 »
Zastanawiam się czy sobie tego nie kupić, ale nie ma mnie teraz w domu przez parę następnych tygodni. Tak mniej więcej jaką ma wagę ta paczka?