Autor Wątek: Czy ta gra jest dla mnie?  (Przeczytany 18408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Czy ta gra jest dla mnie?
« dnia: Grudzień 08, 2014, 14:27:36 »
Witam,
Czy ta gra nadaje się do casualowego grania? np. 7-10h tygodniowo? Będzie co robić? Zdąże cokolwiek zrobić? Czy to zdecydowanie za mało? Czasem mogę nie grac np. z 2 tygodnie a potem wrocic. itp.

Sporo czasu może być gry solo ze względu na ograniczony czas i braki w możliwości dopasowania się do innych. btw. co to jest fleet Finder? można dzięki temu można jakos zlapac jakas ekipe do gry do danego zadania?

solo pvp, small group jest możliwe? jak to wygląda?

Da radę czy szkoda zachodu?

PS. Tak, zdaje sobie sprawę, ze granie solo w mmo jest nieco slabe ale nei wiem na ile mogę sobie pozwolić na cos więcej. I w zasadzie nie widze alternatyw do gier jak eve.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2014, 14:51:37 »
Witam,
Czy ta gra nadaje się do casualowego grania? np. 7-10h tygodniowo? Będzie co robić? Zdąże cokolwiek zrobić? Czy to zdecydowanie za mało? Czasem mogę nie grac np. z 2 tygodnie a potem wrocic. itp.

Sporo czasu może być gry solo ze względu na ograniczony czas i braki w możliwości dopasowania się do innych. btw. co to jest fleet Finder? można dzięki temu można jakos zlapac jakas ekipe do gry do danego zadania?

solo pvp, small group jest możliwe? jak to wygląda?

Da radę czy szkoda zachodu?

PS. Tak, zdaje sobie sprawę, ze granie solo w mmo jest nieco slabe ale nei wiem na ile mogę sobie pozwolić na cos więcej. I w zasadzie nie widze alternatyw do gier jak eve.

Witamy,

Jak najbardziej gra jest grywalna "casualowo", 7-10 h tygodniowo to naprawdę nie jest tak źle - chociaż zapewne musisz przy takim czasie założyć, że w grze nie zarobisz kokosów (a na pewno nie będzie Cię stać na opłacanie konta za pomocą PLEXów, czyli dostępnych w grze jako itemy kart pre-paidowych), bo poza zarabianiem na nie nie miałbyś czasu ani ochoty na nic innego.

O ile nie postanowisz zamieszkać w jakimś kompletnie absurdalnym miejscu, możesz też spokojnie zostawiać postać na 2 tygodnie i więcej, ba, ona w tym czasie cały czas będzie się rozwijała (dzięki ostatnim zmianom już nie musisz się logować, żeby uzupełniać tzw. kolejkę skilli, czyli umiejętności Twojej postaci rosną nawet jak nie grasz dość długo).

Solo pvp i small group jak najbardziej możliwe, z tego co piszesz to najlepiej nadawałbyś się na lowsecowego pirata i zabijakę. :) Ale i w innych rejonach gry (nullsec, czyli systemy całkowitego "bezprawia" ostatnio pozwalają też całkiem nieźle się bawić - tylko to już jak trochę nabierzesz wprawy, a Twoja postać skilli).

No i przynależność do średnio-dużego aliansu (organizacji graczy) też nie jest problemem dla graczy casualowych (takich jak np. niżej podpisany), po prostu nie latasz na każdą flotę czy operację, a tylko wtedy, gdy pozwala Ci na to czas, i tyle.

Tylko poczytaj trochę o tym, jak zorganizowana jest gra, żebyś w ogóle wiedział, o czym do Ciebie piszę. :)

P.S. Fleet finder to narzędzie w grze, pozwalające dołączać się do flot, ale rzadko kiedy są floty "losowe" przyjmujące do składu każdego, kto popadnie - w EVE takie eksperymenty zazwyczaj kończą się nawałem trolli, szpiegów i innych gości, którzy wejdą z Tobą do floty tylko po to, żeby Cię jakoś oszukać, okraść lub rozwalić.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2014, 14:55:32 »
Przy takiej ilości czasu grać się z pewnością da.
Jeśli znikasz na dłużej to będziesz musiał zrezygnować z grania w miejscach gdzie sytuacja się szybko zmienia.
Odpada WH, nie wiem co teraz z milicją, w 0.0 tydzień czy dwa nieobecności to nie jest jeszcze jakiś horror (o ile nie mieszkasz przy granicy). Warto od razu wyjaśnić ten temat z CEO korporacji.

co to jest fleet Finder? można dzięki temu można jakos zlapac jakas ekipe do gry do danego zadania?
W teorii można, w praktyce tylko i wyłącznie wewnątrz grupy (na poziomie korporacji, aliansu czy power blocka). Z ulicy łapanka do floty oznacza, że coś tu jest nie tak i trzeba spierdalać.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2014, 15:14:56 »
Z tego co piszesz, to najłatwiej byłoby Tobie w milicji, przynajmniej na początku. Tam jest dużo takich, którzy podchodzą do tematu tak samo jak Ty. Niestety od niedawna Polskie korpy milicyjne są w rozsypce. Jeśli komunikatywnie mówisz po angielsku, to możesz spróbować swoich sił w jakimś większym anglojęzycznym korpie. Gdy się już zaaklimatyzujesz, to wspólna zabawa w PVP będzie uzależniająca. Ja dość długo w takich flotach robiłem za skauta, ew. przynetę :D Generalnie w milicji (przynajmniej amarrskiej) panuje zasada "nic nie muszę", dlatego najłatwiej tam zabawić osobom mającym max. 10h tygodniowo. Ofc. wszystko ma swoje konsekwencje. Poziom "profesjonalizmu" zbieraniny wesołych niedzielnych PVP-erów jest ewidentnie niższy niż w zdyscyplinowanych korporacjach, gdzie każdy wie kiedy ma być i co ma robić. Jeśli chcesz być dobry, to omijaj takie floty szerokim łukiem i ćwicz solo. A jeśli jedynie chciałbyś się trochę "rozerwać"  >:D po ciężkim dniu pracy, to strzał w dziesiątkę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2014, 18:35:08 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2014, 19:40:02 »
Witam,
Czy ta gra nadaje się do casualowego grania? np. 7-10h tygodniowo? Będzie co robić? Zdąże cokolwiek zrobić? Czy to zdecydowanie za mało? Czasem mogę nie grac np. z 2 tygodnie a potem wrocic. itp.


Jakbym czytał siebie 2 lata temu  ;D
Generalnie na wszystkie pytania odpowiedź brzmi tak.
Mało tego przerwę możesz zrobić i 2miesiące i pół roku jak nie będziesz miał czasu (bo coś tam) i potem spokojnie wrócić i dalej latać ze znajomymi.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2014, 22:49:28 »
dzieki za slowa otuchy . Wiecznie mam wiele rzeczy na glowie i boje sie, ze nie pogodze tego.

Tak naprawde juz kilka triali eve za mna, ale czuje, ze nigdy do tego nie siadlem na powaznie i nigdy tej grze do konca nie dalem szansy.

Zarabianie na plexy in game raczej nie wchodzi w gre. W sumie to eve to chyba dosc drogie mmo w porownaniu do reszty, ale jesli bylby fun to nie mam nic przeciwko ;]

nie trzeba sie logowac by kolejkowac skille? hmm... jakies jeszcze ulatwiacze tego typu co mozna zrobic z pracy bez logowania sie? ;)


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2014, 22:58:32 »
dzieki za slowa otuchy . Wiecznie mam wiele rzeczy na glowie i boje sie, ze nie pogodze tego.

Tak naprawde juz kilka triali eve za mna, ale czuje, ze nigdy do tego nie siadlem na powaznie i nigdy tej grze do konca nie dalem szansy.

Zarabianie na plexy in game raczej nie wchodzi w gre. W sumie to eve to chyba dosc drogie mmo w porownaniu do reszty, ale jesli bylby fun to nie mam nic przeciwko ;]

nie trzeba sie logowac by kolejkowac skille? hmm... jakies jeszcze ulatwiacze tego typu co mozna zrobic z pracy bez logowania sie? ;)

Aż tak dobrze to nie ma (jeszcze... bo z tego co ktoś ostatnio pisał już niedługo mają wypuścić kod dla third-party developerów żeby można było np. gadać na Ally albo Corp chacie ze smartfona), ale teraz możesz ustawić do 50 skilli w kolejce na 10 lat, więc logować się będziesz musiał jedynie żeby dodac jakiś skill, który wymagał wytrenowania czegoś wczesniej, np. jakąś specjalizację czy coś.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2014, 23:06:39 »
Gdziekolwiek pójdziesz, pamiętaj, że sama gra nie jest najważniejsza, lecz ludzie na jakich trafisz. Jak źle, to nie bedziesz miał ochoty na dalszą grę, jak dobrze, to zabawisz następne 5-10 lat w EVE.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2014, 07:59:03 »
IMO ta gra jest wybitnie nie dla singla, community to 70% contentu. Wiec jesli dosc szybko nie znajdziesz jakiejs ekipy z ktora bedziesz mogl sie identyfikowac, skonczysz jak setki czy tysiace innych gornikow pastuchow bydla czy innego gowna hisecowego. Dodatkowo jesli zaczynasz, nie masz obycia i dobrej znajomosci mechaniki gry. Bedzie Ci bardzo ciezko. mimo ze cccp stara sie uatrakcyjnic dla casualowcow jak najbardziej to nadal wydaje mi sie to glupi pomysl.
Tak wiec, casual tak, ale musisz miec do kogo odezwac jape na TS. bez tego lepiej wrocic do wowa i dalej farmic sobie itemki czy inne gowno.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 09, 2014, 09:50:13 »
Jest w tym dużo racji, stąd ten temat. Boje się, że sam siebie oszukuje, albo oszukuje gre. Bo eve zawsze wydawal mnie się mocnym time sinkiem ;)

Naprawde chciałbym móc czasem przynolific i nie raz posiedzieć z kims na TS do 3 nad ranem itp. Ale czasu jakos mi ubywa niż przybywa, niestety.

Co do mmo, to już dawno w nic się nie wkrecilem. Ostatnio miałem epizod z Darkfallem a wcześniej to chyba był Vanilla WoW... a tak to raczej cos w stylu fps, moba. itp.

Ogolnie to cos strasznego stało się z mmo wsadzając wszędzie cos takiego jak battlegrounds. Open world pvp to jak patrząc na popularnośc gier istnieje tylko w eve. Reszta gier to battlegroundy, które nie wiem po co grac, już lepiej w CSa czy Dote...

Nie wiem, może lepiej mi czekac na Elite Dangerous albo Star Citizen, mimo, ze ma się to trochę nijak do Eve, ale jest przynajmniej kosmos ;)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 09, 2014, 09:57:22 »
Żeby się nie okazało,  że gdy CR za 2 lata pokaże persistent universe to będą tam battlegroundy. Czytałem gdzieś kiedyś, że mają być instancje jedne do PVP inne do PVE, a to już prawie to samo co battlegrounds, obym się mylił.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2014, 10:03:37 wysłana przez Zgudi »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 09, 2014, 10:02:30 »
Po pierwsze eve nie wymaga zarywania nocy. Nawet w ekipie. Po prostu raz na jakis czas jak mozesz grac to sie logujesz, lecisz na roama albo bitwe, wracasz (albo giniesz ;) ) i po 2 godzinach jestes w domu.

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2014, 10:23:27 »
I nie ma normy w stylu:
"zbieramy się wszyscy piątek, godz 20:00, jeśli kogos nie będzie to wypad" ? ;)
albo "zalegasz ze skaldka ISKow do kasy korpo, wylatujesz"
itp.

Takie reczy to żaden problem, jeśli ktoś jest na bieżąco. Ale mi nigdy nie było po drodze z czyms takim. Po prostu mogę grac w momencie gdy mam czas i ochote. Ale nie lubie być przymuszonym.
Ogolnie eve wydaje się dość dorosłym community i oczekiwałbym, ze ludzie rozumieją, ze inni maja tez zycie irl. ;)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 09, 2014, 10:24:14 »
Grasz w ekipie dorosłych ludzi, każdy ma prace, studia itd. Z zarywaniem nocy cheat'uja tylko ci którzy wyemigrowali na zachód ;)

Co do składek i jakichś wcześniej ustalonych akcji, to zależy głownie od tego jaka drogę w EvE obierzesz. Z doświadczenia wiem, że najmniej spiny jest wśród bezwzględnych i krwawych piratów :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 09, 2014, 10:25:40 »
I nie ma akcji typu 'atakujemy, bo wtedy większość spi' ?
Bo nie raz cos takiego widziałem w Darkfallu, jakies organizowanie siege o 4-5 nad ranem w srodku tygodnia  ???

ogolnie droga pirata czuje, żeby mi odpowiadala, ale zdaje się trzeba mieć dupe ze stali ;)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 09, 2014, 10:27:48 »
I nie ma akcji typu 'atakujemy, bo wtedy większość spi' ?
Bo nie raz cos takiego widziałem w Darkfallu, jakies organizowanie siege o 4-5 nad ranem w srodku tygodnia  ???

Jeżeli chcesz się bawić w trzymanie terenu i politykę to nie takie rzeczy EvE widziało ;) Szpiegostwo i meta-gaming w EvE zasługuje na osobne publikacje i prace naukowe :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 09, 2014, 10:33:19 »
Ja rozumiem, ze jest to możliwe i pewnie wielu daje rade w cos takiego się bawic. Ja raczej odpadam do czegos takiego. I chodzi o to czy jest wiele takich miejsc gdzie ludzie się az tak nie spinają ;)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 09, 2014, 10:40:28 »
Jak już Ci koledzy napisali.
W obecnym układzie sił w EVE w Twoim przypadku najlepiej byś wybrał (moim zdaniem oczywiście) jakąś walkę w Low Sec np w milicji lub pogadaj z Col-em na temat Jego watahy wrednych i rządnych krwi piratów ];) choć zdaje się, że ostatnio poszli do WH

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 09, 2014, 11:17:24 »
spina zawsze musi qrwa byc. pytanie tylko w jakim obszarze. jedni maja spine na farme inni na sowa, a mnie wqrwia jak cel ucieknie bo cos sie zjebie. Spina jest bardzo wazna, bo dzieki temu staramy sie wypracowywac techniki i sposob naszej gry aby byl najbardziej optymalny. Ambicje i masterowanie jakiejs dziedziny to czesc tej gry i bardzo mocno sobie to cenie, zawsze mozna zrobic cos lepiej, nauczyc sie czegos nowego. W zgranej ekipie ktora ma jasno wyznaczony cel i konsekwentnie dąży do niego, jakos latwiej znalesc motywacje do zalogowania sie kolejnego dnia i bycie czescia calego tego gowna zwanym eve.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 09, 2014, 12:01:50 »
Mogę się spinac w trakcie gry, jednak nie lubie poczucia "o kurde dziś musze się zalogowac a średnio mi to pasuje".

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 09, 2014, 12:37:11 »
Jak już Ci koledzy napisali.
W obecnym układzie sił w EVE w Twoim przypadku najlepiej byś wybrał (moim zdaniem oczywiście) jakąś walkę w Low Sec np w milicji lub pogadaj z Col-em na temat Jego watahy wrednych i rządnych krwi piratów ];) choć zdaje się, że ostatnio poszli do WH

Voodoo śpi od długiego już czasu. Czasem jeszcze się lognę ja w low, albo Demen lub Erato w WH. Tak, że watahy to z tego nie zrobisz :P

Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 09, 2014, 13:37:17 »
Voodoo śpi od długiego już czasu. Czasem jeszcze się lognę ja w low, albo Demen lub Erato w WH. Tak, że watahy to z tego nie zrobisz :P
Otwórz szkółkę piracką w low. Jak solidnie nagłośnisz temat to prawdopodobnie będziesz miał wielu padawanów i przy okazji z kim latać.

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 09, 2014, 13:59:28 »
Wszystko zależy od tego, na jaką grupę ludzi trafisz (lub się nadziejesz).

Niektóre korporacje, wywierają sporą presję na gracza. Wymagają np. numeru telefonu aby ściągnąć z "reala" do EVE w przypadku jakiejś zadymy. Każą się tłumaczyć, dlaczego Cię nie ma na tsie od tygodnia. Nie grasz czy nie rozwijasz postaci po ich myśli = wypad. Klikniesz nie to co trzeba i nie wtedy, potrafią rozwalić Ci w podzięce statek. Patologia.

Są też korporacje, w których grasz na luzie. Kiedy i jak możesz. Bez spiny o to, czy o tamto. Wspólne akcje to kwestia dogadania się z kolegami/koleżankami z korpa. I nikt Cię nie pokazuje palcem, jak kopiesz skałki w high secu. Żadnych list obecności itp. itd.

Pamiętaj, że to swój czas poświęcasz, Ty za tą grę płacisz więc to Tobie ma być dobrze w grze.

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 09, 2014, 23:42:34 »
hmm... a odnosnie zakupu samej gry.

moge wziac trial a pozniej sub i bede mial pelne konto czy trzeba osobno konto kupic?
Bo akurat widze jakies promo na steam http://store.steampowered.com/app/8500/?snr=1_620_4__46

najdluzszy trial jaki mozna dostac to 30 dni?

gdzie najlepiej kupowac czas gry?

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 10, 2014, 00:36:30 »
Trzymaj się z dala od Steam. Sporo ludzi narzeka na problemy techniczne, grając przez tą platformę. Lepiej ściągnij klienta bezpośrednio ze strony CCP.

Możesz dostać zaproszenie na 21 dniowego triala. Potem, aktywujesz konto do pełnego, a gracz który wysłał Ci zaproszenie, otrzymuje plexa. Jak będziesz miły, może otrzymasz tego plexa na zachętę do dalszej  gry (np. ode mnie)  :)

Osobiście, kody kupuje na Allegro. Mając dostęp do karty kredytowej czy np. PayPala, warto też szukać na sprawdzonych serwisach sprzedających klucze. Czasami trafiają się promocje. Adresów nie podam, bo nie wgryzałem się w ten temat.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 10, 2014, 08:10:29 »
najlepiej.. tzn najbardziej optymalnie ze strony ekonomicznej jest.
zalozyc triala z zaproszenia 21dni. zobaczyc czy przypadkiem na samej stronie ccp w account management nie ma przypadkiem jakiejs fajnej promocji. np na 3 miesieczna subskrypcje. w naprawde korzystnej cenie. cccp czasem zdarza sie dac trialowcom takie cos na zachete. nastepnie odzyskac tego plexa od osoby ktora wyslala Ci zaproszenie.
najlepiej zrob to z jakims znajomym, kolega, lub kims kogo znasz i wiesz, ze Cie nie wysteruje. da Ci to w sumie okolo 150 dni gry w calkiem przystepnej cenie i po tymokresie bedziesz wstanie juz cos powiedziec, czy Ci sie podoba czy nie.,
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 10, 2014, 08:49:52 »
ok, dzięki za info, ale pomysle jeszcze, bo mam pewne plany, które tez wymagają czasu i mogą przekreslic kazde mmo ;)

co do kupowania na allegro, to jest to legit? Wydawalo mnie się, ze sprzedawanie plexow za kaselamie regulamin gry, itp. i można wylapac banika.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 10, 2014, 08:52:36 »
Kody o jakich pisze Siri raczej tak. Tak długo jak dostajesz doładowanie na konto, a nie jako item w grze od postaci która do Ciebie zagadała transakcja jest legalana od strony CCP

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 10, 2014, 09:30:29 »
Karsa biorąc pod uwagę Twoja asekuracyjnosc podejrzewam że będziesz górnik/przemyslowiec albo nie zaczniesz grać wcale ;P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 10, 2014, 10:11:21 »
potęrzną liczbę asertywnych indywiduów można też znaleźć w blobach na pozycji f1 pusher

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 10, 2014, 10:51:53 »
Karsa biorąc pod uwagę Twoja asekuracyjnosc podejrzewam że będziesz górnik/przemyslowiec albo nie zaczniesz grać wcale ;P

Chodzi o czas. gdyby doba miała 72h... :/
górnictwo itp. mnie nie interesuje ;p

ale jak widze cos takiego to...
https://www.youtube.com/watch?v=uzGLk4F6aLc
fap fap fap

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 10, 2014, 10:57:32 »
Za bilet w kinie płacisz 20zl tu za 50zl masz miesiąc. To nie zawarcie związku jak po miesiącu stwierdzisz że to nie to, przestajesz płacić. Koniec żadnej filozofi jak nie sprawdzisz to sie nie przekonasz.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

karsa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:20:35 »
Nie musisz mi tego tlumaczyc. Ale mysle, ze potrafie zrobić tak by kupic i nie grac caly miesiąc...
mimo wszystko staram się ograniczać wyrzucania kasy w bloto ;)

Już kilka razy do eve podchodziłem, w międzyczasie potrafiłem stwierdzić, ze nie mam zwyczajnie czasu.


Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:40:29 »
tak jak i ja. Zdarza mi się i półtora roku nie przysiąść do gry a subskrypcja leci cały czas.

Zasada jest prosta. Trzeba wejść do gry, trzeba poszukać korpa, trzeba poznać ludzi. Wbrew pozorom Eve to w 99% ludzie. Sama gra jest... nudna :) Owszem, można sobie jakies fabryki zakładać na planetach, jakieś skałki kopać czy inne misje trzepać ale na dłuższą metę jest to po prostu nudne.

Tak więc -> kup gre -> znajdź ludzi -> lataj z nimi -> upewnij się, że nie mają spiny o bzdury
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Odp: Czy ta gra jest dla mnie?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 11, 2014, 12:05:17 »
Jak ktoś kiedyś powiedział "EvE to drugie życie". Podobnie jak w realu nie możesz funkcjonować bez ludzi tak jest i TU:)
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib