Autor Wątek: Czas się pożegnać  (Przeczytany 12155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Czas się pożegnać
« dnia: Grudzień 06, 2014, 07:11:01 »
Gdyby ktoś nie wiedział, to Isengrimus pytając się o ban miał na myśli mnie. Nie za RMT czy coś podobnego tylko za opublikowanie zawartości rozmów z GMami. co zrobiłem świadomie wiedząc jakie będą konsekwencje. Akt zapewne bezsensowny, niczego nie zmieniający ale zapewniający mi słodkogorzką satysfakcję. Na razie nie jestem zbanowany ale zważywszy, żę wątek na oficjalnym forum jest zamknięty więc powolne trybiki machiny zwanej CCP prawdopodobnie już się kręcą.

Wszystkim życzę duzo radości z gry i co najwążniejsze wszystkiego najlepszego w normalnym życiu. Z niektórymi pewnie spotkam się w innych grach. Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2014, 07:24:08 »
To może powiedz o co chodzi? Tu CCP nie ma wtyczek, zresztą jak piszesz i tak już złamałeś ich kodeksy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2014, 08:18:23 »
Alt sprawdzał Adeel i zobaczył na skanie Dominixa i plexowe wraki. Wyrzuciłem proby, znalazłem go, wskoczyłem do plexa (serpentisowy Hydroponic, 5/10) Jankiem w Garmurze a 2 alty leciały aby Dominixa dpsować po tym jak Janek go złapie. Ale misiek w Ziemniaku zrobił coś sensownego czyli użył wreszcie skanera i wyskoczył z systemu. Akurat jak lądowałem w ostatnim roomie. Skoro nie było co łapać to odpaliłem 1 cykl MWD aby odbić od NPC frytek i nie dostać od nich punkta przypadkowo oraz kazałem warpnąć Jankowi na p1. Jak już wchodziłem w warp, w tym momencie kiedy szip zatrzymuje się tuż przed wejściem w warpa, dostałem 3 weby od wież na plexie. I szip sobie stał i stał. Garmur dużo tanka nie ma i aczęłem mocno obrywać. Odpaliłem oba ASB aby prztrwać do wejścia w warp ale nici z tego. Szip nie odwarpił. Jakieś 2-3 tygodnie wczesniej miałem coś podobnego ale w highsecu i tam zabiła mnie policja. CCP oddało szipa tego samego dnia. Stwierdziłem, że teraz też napiszę petycję bo być może tez zwrócą ale w sumie nawet nie bardzo liczyłem się z tym. Ale nie liczyłem się z tym, że odpowie mi niejaki GM Fox z kretyńskim wytłumaczeniem:
After having looked at your ticket we have gone over the data we have at our end and we see no irregularities. Your Garmur was triple webbed by Serpentis NPC, that is why it took you so long to get up to speed and warp out.
Czyli po sprawdzeniu okazało się, ze mój Garmur był zwebowany przez 3 wieże NPC dlatego tak wolno rozpędzałem się do warpa...
 Na początku pomyślałem, że on sobie jaja robi albo coś takiego. No bo chyba powazny GM nie napisze, że zwebowana frytka ma problem aby rozpędzić się do prędkości niezbędnej do warpa? Jeśli juz to ja musiałem teraz zwolnić a nie rozpędzić się więc o co tu biega. Zgłupiałem na tyle, że robiłęm sobie eksperymenty na kolejnym Garmurze. Próbowałem podjąc z GMem jakąś konwersację ale gośc wręcz raził brakiem znajomości podstaw mechaniki gry więc poprosiłem o eskalację do senior GMa. GM Fox ostrzegł mnie, że najprawdopodobniej dostanmę taką samą odpowiedź i nie pomylił się.
Greetings, I am Senior GM CiD,

Thank you for your reply and your patience. We have now looked into this and we have confirmed the findings the GM handling your ticket, sadly this means we will not be able to reimburse your loss, as there is nothing in the logs that indicates anything abnormal taking place.

If we can assist you in any other way, please let us know.

Best regards,
Senior GM CiD
CCP Customer Support | EVE Online | DUST 514

Senior GM CiD potwierdził to co znalazł GM Fox.

W pierwszym odruchu pomyślałem, że oni chyba sobie naprawdę żartują bo niemożliwe jest aby 2 GMów nie znało się na grze. Ale po chwili zaczęło we mnie kiłkować przekonanie graniczące z pewnością, że tu mamy sytuację jak ze skeczu z Janem Kobuszewskim o Ksiązce Życzeń i Zażaleń. Czyli GM CiD nawet nie przeczytał petycji tylko walnął standardową formułkę aby spławić upierdliwego klienta. Więc zapytałem go czy przeczytał petycję i jak się może ustosunkować do webów spowalniających fregate tak, że potrzebuje ona dużo więcej czasu aby odwarpić. GM CiD zmienił wersję na nastepująca - mój szip dostał polecenie do warpa w tym samym momencie kiedy wybuchał i  rzeczywiście weby nie miałyby żadnego wpływu na warpa. Więc będąc wrednym z natury zadałem podchwytliwe pytanie to jak może się zgodzić z wersją GM Foxa bez zgadzania się teraz z wersją GM Foxa. i dlaczego GM Fox nie znalazł wczesniej, że ja niby za późno kazałem odwarpić tylko stwierdził, że za wolno się rozpędzałem do warpa. Niestety próby uzyskania sensownej odpowiedzi nie dały żadnych rezultatów za to GM CiD wymyślił coś jeszcze ciekawszego - My colleague did make a mistake, confusing webs and warp scramblers. No to już wiedziałem, że wyjasnić to ja już nie wyjaśnię poza tym, że GM aby spławić mnie będzie wymyślał jakies głupie wymówki. Gdyby dac wiarę tej wymówce to:
1) kogo oni tam zatrudniają?
2) jak można pomylić weby z scramblem i nie zorientować się w pomyłce juz na poziomie pierwszego GM?
3) jak można pomylic działanie weba i scrambla? Przecież GM Fox napisał centralnie, że mnie weby spowolniły. Gdyby pomylił weby ze scramblami to napisałby, że nie mogłem odwarpić bo miałem założonego scrambla.

Oczywiście petycja została odrzucona. Samo odrzucenie nie ruszyłoby mnie wcale. To tylko fregata i wina mogła leżeć np po stronie mojego netu, itp. Wkurzyła mnie totalna niekompetencja i próba zrobienia ze mnie większego głupka niż jestem. Przy okazji GM CiD też trochę mieszał raz piszac, że garmur eksplodawał w tym samym momencie, kiedy wydałem polecenie do odwarpienia a w następnej odpowiedzi, że wybuchł w momencie wchodzenia w warpa. Dla mnie to już nie robiło w sumie róznicy bo wiedziałem, ze szipa nie dostanę. Tylko dlaczego gośc nie mógł po prostu przeprosić, że pierwszy GM popełnił błąd  a on nawet nie sprawdził na co odpowiada po prostu poparł kolegę. Mnie po prostu wkurzyło to jak ze mnie durnia chciał zrobić brnąc coraz głebiej. Aby nie przedłużać to złożyłem petycję na brak kompetencji GMów - mamy taką możliwość. niestety GM Arcade mgliście mnie jednozdaniowo za coś przeprosił i zaczął rozpisywać się o tym jakichś 20-30 sekundach od kiedy Garmur wylądował w ostatnim roomie od momentu kiedy eksplodował. przecież i tak już wiedziałem, że Garmura nie dostanę. Byłem tylko wkurzony na GMów i ich nieporadność/olewanie pracy. Gdyby mi GM Fox napisał nawet, że u nich nic nie widać niezwykłego poza tym, że kazałem warpić szipowi w momencie kiedy on już eksplodował to petycja dawno byłaby zamknięta. Wziąlbym na klatę,może albo to mój net albo coś w tym stylu i już. Ale miał pecha, że palnął głupie wytłumaczenie a ja akurat miałem ciężki dzień i drążyłem to dalej.

W sumie to wiem, że to nie jest warte aby za głupią odpowiedź na petycję o fregacie eskalować tak bardzo ale... Jestem Polakiem a my lubimy wlaczyć o sprawy, które są z góry skazane na przegraną. Tak ze zwykłego uporu. I jestem absolutnie pewny, że opublikowanie odpowiedzi GMów nic nie da i nic nie zmieni. Ale ja i tak nie mam już prawie czasu i ochoty grać. Więc po raz kolejny moja złośliwość odbije się czkawką na mnie ale pokaże jak GMowie mogą nie mieć pojęcia o grze względnie totalnie olewać na co odpisują. W sumie to zresztą i tak nie będzie żadne objawienie, bo większośc starych graczy opinię o supporcie ma już wyrobioną. To taka manifestacja w stylu "CCP mam głeboko gdzieś, że mnie zbanujecie".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2014, 08:59:17 wysłana przez Jan Morgenstern »

Neb

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Virien Kansene
  • Korporacja: Garoun Investment Bank
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2014, 08:51:57 »
Powaznie myslisz, ze Cie zbanuja za opublikowanie rozmow z jakimis trollami ;)?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2014, 09:52:50 »
Zacznijmy od tego, że Jan-ek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków w grze i to dotyczy ogółu graczy a nie tylko Polaków.

Inna sprawa, że weby wręcz powinny Ci pomóc się rozpędzić. Jak by nie było nie raz spowalniałem rapierem frachta kolegi z korpa.

Trafiłeś na dwóch debili i jeśli ktoś by mi napisał sensownej treści petycję to z chęcią wyślę ją do CCP z komentarzem, że lepiej wypier... tych niedorobków z roboty niż pozbawić zasłużonego dla community gracza możliwości gry.

Jak by dostali kilkadziesiąt petycji od różnych graczy to może by poszli po rozum do głowy a nie zachowywali się jak by mózg mieli w tylnej części pleców.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2014, 09:55:12 »
Powaznie mu rym zagrozil Senior GM. Janek, jesli Cie naprawde zbanuja, to wal z tym na TMC, EN24 i w ogole gdzie tam jeszcze - bo forum eve-o to faktycznie kiepskie miejsce na wojowanie z CCP.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2014, 10:31:07 »
Imo trzeba było na samym początku po odmownej odpowiedzi złożyć drugą petycję, na przykład w innej kategorii. A nuż trafiłaby na kogoś poważniejszego. A rzeczowych GMów jest naprawdę sporo.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2014, 11:36:14 »
Stare, dobre CCP...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2014, 11:40:58 »
A gdzie stara kultura pracy CCP i słynne "ur logs, show nothing" TM by SGM Nova

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 06, 2014, 12:02:33 »
Kufa... szkoda.
Ale nie mam innego pomysłu jak dać znać "GMowym szefom" że ich podkomendni się nie znają na grze, niż tego typu eskalowanie petycji.

Ninja edit:
Będzie brakowało nam Twoich historyjek. :(

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 06, 2014, 13:29:46 »
Moje doświadczenia mogą okazać się cenne. Uszanujmy kolegę i nie trollujmy ;) Kroki walki z CCP są następujące:

1. GM - Game Master - Gdy chcemy walczyć dalej piszemy odpowiedź na petycję w której prosimy o eskalację do Senior Game Mastera.
2. SGM - Senior Game Master - zazwyczaj mówi, że wierzy w osąd GMa. Twierdzi, że GM na pewno zrobił co w jego mocy i on podtrzymuje jego decyzję, ewentualnie zaczyna się plątać w tym co mówi i ucina petycję. Coś w stylu "Sprawa jest trudna, ale jak nie masz nic do dodania to zamykam petycję - wszystkie twoje petycje od teraz będą ignorowane". Gdy chcemy walczyć dalej piszemy odpowiedź na petycję w której prosimy o eskalację do Lead Game Mastera.
3. LGM - Lead Game Master - czas jego odpowiedzi czasami można liczyć w tygodniach. LGMów jest bardzo mało (2 czy 3 chyba) ale naprawdę ograniają. Generalnie wczyta się w Twoją sprawę i tu są 2 możliwości:
3a - przyzna Ci całkowitą rację - naprawi to co zepsuli jego poprzednicy
3b - powie, że "sprawa jest trudna", przyzna Ci częściową rację, ale ze względu na skomplikowanie sprawy nie może powiedzieć czy poprzednie decyzje były złe na 100% więc przeprosi Cię, ale zmian nie cofnie
Po eskalowaniu do LGM petycjami już nic nie ugramy. Zostaje nam "wewnętrzna policja CCP" ;) Dział Internal Affairs.
4. Intrernal Affairs - info ze strony: http://community.eveonline.com/support/knowledge-base/article.aspx?articleId=29

Cytuj
Internal Affairs

Please note that support tickets are not a tool to contact Internal Affairs. If you have a reasonable suspicion that an employee is abusing his/her position in some way in the game, you can contact Internal Affairs directly by sending an e-mail to internalaffairs@ccpgames.com.

Keep in mind that if such matters are to be investigated, you will need to include some solid evidence within your mail.

Jeżeli uważamy, że jakiś GM leci w kulki to możemy iść z tym do Internal Affairs wcześniej, ale zazwyczaj chcą, żeby przelecieć przez wszystkie instancje GMów. W zależności od skomplikowania sprawy ich odpowiedź i reakcja może zająć miesiące ;/ Musimy mieć naprawdę mocne argumenty po naszej stronie, żeby liczyć na pomoc ze strony tego działu, więc zalecam wymienić jak najwięcej maili z GMami na wszystkich poziomach, aby ukazać ich brak argumentów lub błędny tok myślenia w jak największej ilości maili. Najlepiej jakby sami sobie zaprzeczali, albo sami łamali EULA swoimi decyzjami (czym ostrzej tym lepiej ;) ). Podejście tego działu różni się tym, że nie są GMami i patrzą na sprawę z zewnątrz. GMi zazwyczaj klepią się po plecach i trzymają razem. Jedną z głównych rzeczy które Internal Affairs sprawdza jest to czy policy CCP nie zostały za bardzo nagięte. Co znaczy "za bardzo" to już tajemnica tego działu ;) Brak bana za złamanie EULA albo ban "za nic" to nie niewiedza GMów, to nagięcie prawa na które pozwolił sobie GM, jeżeli uważasz je za zbyt ostre to eskaluj do Internal Affairs.

Imo trzeba było na samym początku po odmownej odpowiedzi złożyć drugą petycję, na przykład w innej kategorii. A nuż trafiłaby na kogoś poważniejszego. A rzeczowych GMów jest naprawdę sporo.
Różne petycje dotyczące tej samej sprawy zazwyczaj prędzej czy później trafiają do jednego GMa.

Na razie nie jestem zbanowany ale zważywszy, żę wątek na oficjalnym forum jest zamknięty więc powolne trybiki machiny zwanej CCP prawdopodobnie już się kręcą.
Jedną z ciekawszych rzeczy, których dowiedziałem się podczas moich doświadczeń z CCP jest to, że polityki CCP to tylko wyznacznik i mogą być interpretowane i naginane w zależności od potrzeby. Jeżeli "szkodliwość społeczna" czynu była mała (a przecież była) to jest szansa, że Cię nie zbanują (albo odbanują, gdybyś się od ewentualnego bana odwołał).
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2014, 13:39:16 »
Na razie to trzeba Janka przekonać, żeby mu się chciało przechodzić przez tę procedurę, bo się zniechęcił po tym kolejnym pokazie "customer care" ze strony CCP. :(

Also: wiesz, że nie jest mi lekko to napisać, ale dzięki Tylio. ;)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 06, 2014, 13:45:55 »
IA jest od spraw typu że pracownik CCP cię obraził, zwyzywał, ewidentnie pomógł przeciwnikowi, lub zrobił coś wprost przeciwko Tobie, a nie do eskalowania petycji.
TBH dużo webów i brak warpa przypomina exploit Garmona z dual/triple 90% web i martwe frachty/JFy, wygląda na to że naprawili to po stronie mechaniki PVP ale PVE już nie.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 06, 2014, 14:12:03 »
Co nie zmienia faktu że w takiej sytuacji jest to ich błąd i ship powinni oddac a nie pierdolić i dawać do rozpatrzenia petycje szympansom które nawet nie czytają tego co już było napisane w sprawie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 06, 2014, 15:56:02 »
Może to zdziwi, ale ja na to patrzę nieco inaczej. W większości gier mmo support ma (mocne słowo dla oddania faktycznego stanu) "totalnie wyjebane" na skargi graczy. Więc dobre i to, że chociaż próbują odpisywać i tłumaczyć sprawę pomimo niewielkiej wiedzy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2014, 16:06:38 wysłana przez Zgudi »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 06, 2014, 15:59:43 »
Może to zdziwi, ale ja na to patrzę nieco inaczej. W większości gier mmo support ma (mocne słowo dla oddania faktycznego stanu) "totalnie wyjebane" na skargi graczy. Więc dobre i to, że chociaż próbują odpisywać i tłumaczyć sprawę pomimo niewielkiej wiedzy.

To ten pierwszy. Ten Senior GM dal ciala  nie tyle niewiedza, ile wlasnie podejsciem "mam pana w dupie i co pan nam zrobi" - i dlatego Jan sie wkurwil.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2014, 16:03:19 »
co do webpow, to podobno jest cos takiego. ze jesli suma webow zwolni Twoja max predkosc ponizej 1m/s to nie odwarpisz mimo braku punkta. ale to jest bardziej spotykane na kapslach.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 06, 2014, 19:38:15 »
Zasadniczo ciekawi mnie sam fakt że nie otrzymałeś zwrotu. W 2/3 petycjach taki zwrot dostałem. Czasem zdarza mi się że latając dwoma charami zfreezuje mi jedno konto, ale tylko tengacza na plexie nie oddali.

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 06, 2014, 19:53:43 »
Skoro nie było co łapać to odpaliłem 1 cykl MWD aby odbić od NPC frytek i nie dostać od nich punkta przypadkowo oraz kazałem warpnąć Jankowi na p1. Jak już wchodziłem w warp, w tym momencie kiedy szip zatrzymuje się tuż przed wejściem w warpa, dostałem 3 weby od wież na plexie.
Czyli po sprawdzeniu okazało się, ze mój Garmur był zwebowany przez 3 wieże NPC dlatego tak wolno rozpędzałem się do warpa...

giń waść i wstydu oszczędź  :).

1) kogo oni tam zatrudniają?
2) jak można pomylić weby z scramblem i nie zorientować się w pomyłce juz na poziomie pierwszego GM?
3) jak można pomylic działanie weba i scrambla? Przecież GM Fox napisał centralnie, że mnie weby spowolniły. Gdyby pomylił weby ze scramblami to napisałby, że nie mogłem odwarpić bo miałem założonego scrambla.

4) jak można w eve grać tyle lat i nie zorientować się że cię walą w hya  ;) i najwyższy czas wygrać eve i przestać w to badziewie grać.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 15, 2014, 17:57:36 »
Jan Morgenstern@
 Moim zdaniem to się kwalifikuje do 7-dniowego zawieszenia konta na forum(upowszechnianie konwersacji pomiędzy Tobą a GM'ami), pisemnym ostrzeżeniem i tyle.
 Poza tym CCP woli "przekwalifikować" pracownika niż go zwolnić, jeżeli z czymś sobie nie daje rady, dlatego też na konkretne przeprosiny bym nie liczył.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 30, 2014, 23:23:02 »
I jak to się dalej potoczyło??
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 31, 2014, 10:20:20 »
Janek nie daje znaku życia, więc pewnie nie za ciekawie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czas się pożegnać
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 01, 2015, 17:25:47 »
Janek jest na urlopie od Evki więc się nie odzywa ani nie gra. Miał wrócić bodajże w połowie stycznia i sprawdzić, czy CCP zareagowało i jak.