Autor Wątek: Time code (jak to działa)  (Przeczytany 4844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aeuipl

  • Gość
Time code (jak to działa)
« dnia: Grudzień 05, 2014, 20:21:13 »
Witam , jestem ultra nowy, kończy mi się trial po stwierdzeniu że działam w EVE dalej, wykupiłem time code (30 dni) w INEXUSie, po czym wykorzystałem ten kod w panelu konta na stronie EVE, kod był prawidłowy wyświetlił się komunikat że przedłuża konto o 30dni.... i nic, dalej mam triala z 6 dniami do końca w Transaction history :
Payment ID    Date                                              Payment Method    Description                            Amount            Status
29105650    12/5/2014 9:18:04    AM UTC                                            1 x EVE Retail Code 1 PLEX    Free              Paid
-                    11/25/2014 3:07:45  PM UTC        FreeCCP              Promotional Game Time             14 Days      Paid
do rzeczy, co jest nie tak i jak to naprawić, szukałem wielkiego fleszowego buttona "aktywuj doładowanie" ale nie widzę. Może ktoś mógłby poprowadzić mnie za rączkę. Pozdrawiam

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Time code (jak to działa)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2014, 20:47:43 »
Jesli dobrze widzę to dostałeś od inexusa plex'a. Powinieneś mieć redem item na ekranie wyboru postaci / jak wcisniesz esc, pojawi Ci się pleź, potem ppm -> add game time

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Time code (jak to działa)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2014, 22:12:09 »
Już nie ma "time code"-ów. Tylko kody na PLEXy. Zrób jak Doom napisał: zaloguj i plex będzie pod portretami postaci, wybierzesz której go dać, zalogujesz na tę postać i zrobisz z plexem co chcesz.