Autor Wątek: Zima 2014  (Przeczytany 134921 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:36:30 »
Podstawowe surowce są w 00 łatwiej dostępne niż w high, problem w tym aby komuś się chciało wsadzić dupe w koparke

Jednak ktoś musi tą koparkę przywieźć z empire. Btw w GS są korpy industrialne co maja opy i kopią. Używają rurek to przewiezienia tej rudy np na stacje.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:37:46 »
Czyli w Nullu nie da się złożyć koparki? To jest problemem?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:39:58 »
Każdy sojusz w CFC ma swoje dywizje logistyczne i niech oni się martwią o zaopatrzenie swoich terytoriów w różne pierdoły. Ja patrzę na to z perspektywy gracza, który np chce mieć swoje posy do reakcji, produkcji cokolwiek.

Jak byłem młody i głupi to miałem swoje 3 posy reakcyjne i potrzebne półprodukty/surówki kupowałem w granicach 3, 4j od posów od miejscowych. Z paliwem było inaczej, kupowałem na stacji bo ludzie prywatnie dowozili i sprzedawali. Wszystko miałem ugadane i woziłem to sobie industrialem. Mogłem też kupić od górników, ale oni nie byli zainteresowani bo jf'em wozili do jita i mieli w dupie miejscowych :( No ale byłem młody i głupi, teraz są inne czasy i każdy chciałby kupować wszystko w jita i żeby ally przywiózł.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:42:48 »
Jednak ktoś musi tą koparkę przywieźć z empire. Btw w GS są korpy industrialne co maja opy i kopią. Używają rurek to przewiezienia tej rudy np na stacje.
A powiedz mi Panie Logistyk gdzie zlokalizowane jest gron bardzo mało liczne stacji na któych można kupić bpo na koparki?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:49:01 »
TCF rozpadło sie same, korpy które poszły na wędrówkę po swoich bojach w curse wróciły do ludzi z RSF, dziwne nie ? Razor po upadku północy otrzymał kanapę na odbudowę i jakoś dziwne, że chca być razem dalej z przyjaciółmi. Jest to jeden z sojuszy ze starego NC z którymi łączy nac coś więcej niż polityka. Historii WI do końca nie ogarniam, ale też mieli problem z memberami. Wypełnili lukę po Battlestarach. MM wypieło się i zaczęło obwiniać GS za własny beton który powstał i robiło GRRR GOONS bardzo długo. Masz wybiórczą pamieć.

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie rzecz w tym, że GS z kimś się kumpluje. Rzecz w tym, że GS wchłania wszystko dookoła w jedną, szarą masę. Przez lata RSF i NC mieli blue standy, ludzie się wkurzali, ale dało się jakoś żyć, bo jednak każde prowadziło swoją politykę. MM farmiło w Tribute, Razor roamił w Curse, Iron, Pure, Hydra, WI, milion innych robiło swoje. Teraz mittani ściągnął wszystkich pod jeden sztandar i po prostu nie dało się tego skontrować. Tworzenie superbloba do pokonania "jednego złego" ma sens w RL. W MMO jest po prostu nudne.

Cytuj
Jak uważasz, że nerfy które idą to nerf GS to jesteś w błędzie. Nie raz GS udowodnił, że umie się adaptować i rozwijać w nowych realiach. Nerf należy się imperiom rentierskim i to im wypowiedziało wojnę CCP.
Nerf należy się blobom które tych imperiów rentierskich broniły. Jak ostatnie wydarzenia pokazują, małe, ale aktywne sojusze, są w stanie bez problemu rozprawić się z rentierami. To wielotysięczne, risk-averse sojusze dropujące 10 tytków, 50 matek, 100 arhconów i 400 bsów były problemem.

Cytuj
On zrobił co mógł by obronić swój obóz przed osobami które rozkręciły na południu biznes i superami potrafiły wciągu doby wyczyścić region z wież.

GS robi dokładnie to samo. Zamiast 100 matek jest po prostu 1000 dominixów. Pomijam fakt, że CFC ma teraz chyba większego bloba superów niż NC.

Cytuj
Jak GS podbijał północ to robił to w większości subcapsami i każdy się śmiał, że orają wieże i TCU bomberami zamiast użyć superów. Sojusze takie jak PL, NC, ex DRF powinny być obwinianie za sytuacje to, że balans w końcu jest po stronie GS i spółki.

Ciągle patrzysz na tą grę z punktu widzenia GS vs [tu wstaw sojusz którego Mittani nie lubi]. Jest mnóstwo ludzi których gówno obchodzi co robi ten czy tamten blob. Chcą po prostu ciągnąć do siebie, mieć własne opcje bez opowiadania się po jednej czy drugiej stronie. Po to są te zmiany.

Cytuj
To co masz teraz to wyłącznie efekty ciężkiej pracy całego bloku by zapewnić członkom dostateczny rozwój i miejsce do mieszkania w normalnych warunkach.

To jest evka, nie simsy. Naprawdę być albo nie być GS zależy od trzymania sova i siedzenia w ciepłym zadupiu?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:50:49 »
Czyli w Nullu nie da się złożyć koparki? To jest problemem?

Tą pierwszą tak, blueprint do składania też. W 0.0 też powinny powstać trade'huby ale musi się opłacać produkować i wozić do trade huba.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:54:13 »
tak bardzo mam wyEBane na posiarzy, ze az ciesze sie, ze nef logi was boli. bo juz nie wystaczy raz na miesiac zalogowac sie na 10min, aby zrobic jump jump (JTTA), jump jump, (pos w czarnym zadupiu). Moze dzieki temu w wasze miejsce wskocza jakies mlode krwiozercze kerbiry z hiseca, ktorym bedzie sie chcialo na to poswiecic 2-3h zamiast 10min.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:55:02 »
dla 40 tysięcznej koalicji chyba się opłaca zwłaszcza że statów traci dość dużo i dość często


ps aż się zalogowałem czytając płacz szafowego milorda :)



Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 10, 2014, 12:04:19 »
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie rzecz w tym, że GS z kimś się kumpluje. Rzecz w tym, że GS wchłania wszystko dookoła w jedną, szarą masę. Przez lata RSF i NC mieli blue standy, ludzie się wkurzali, ale dało się jakoś żyć, bo jednak każde prowadziło swoją politykę. MM farmiło w Tribute, Razor roamił w Curse, Iron, Pure, Hydra, WI, milion innych robiło swoje. Teraz mittani ściągnął wszystkich pod jeden sztandar i po prostu nie dało się tego skontrować. Tworzenie superbloba do pokonania "jednego złego" ma sens w RL. W MMO jest po prostu nudne.
Nerf należy się blobom które tych imperiów rentierskich broniły. Jak ostatnie wydarzenia pokazują, małe, ale aktywne sojusze, są w stanie bez problemu rozprawić się z rentierami. To wielotysięczne, risk-averse sojusze dropujące 10 tytków, 50 matek, 100 arhconów i 400 bsów były problemem.

Skoro ludzie chcą tak grac i uważają, że to ich wizja grania to będziesz ich sztucznie ograniczał ?

Cytuj
GS robi dokładnie to samo. Zamiast 100 matek jest po prostu 1000 dominixów. Pomijam fakt, że CFC ma teraz chyba większego bloba superów niż NC.

GS miał w ostatnich latach jeden pokaz siły, było to ze 2 tygodnie temu Y-2. Wiecznie wyśmiewano siegefleet (bombery) przez elyte pvperów z NC. i im podobnych. Fikali, dostali wpierdol i teraz płacz na forach go GS jest za silny.

Cytuj
Ciągle patrzysz na tą grę z punktu widzenia GS vs [tu wstaw sojusz którego Mittani nie lubi]. Jest mnóstwo ludzi których gówno obchodzi co robi ten czy tamten blob. Chcą po prostu ciągnąć do siebie, mieć własne opcje bez opowiadania się po jednej czy drugiej stronie. Po to są te zmiany.

Jestem Goonem i zawsze z nimi się bede identyfikowal. A nas gowno obchodzi co inni chca dopoki GS i przyjaciele bedzie sie rozwijal tak jak chca czlonkowie bloku. Zmiany nie sa wprowadzane by uderzyc w GS, sa wprowadzane by rozbic rentierke z poludnia. CFC zobaczylo zmiany i sie zaadaptowalo. Znow jest polnoc + fountain, Proponuje spojrzec na mapie co jest od dronkowa po delve.

Cytuj
To jest evka, nie simsy. Naprawdę być albo nie być GS zależy od trzymania sova i siedzenia w ciepłym zadupiu?

Ty dalej nie rozumiesz. To nie jest być, a nie być to po prostu każdy gra jak lubi i skoro GS i spółka chcą tak grać jak grają to środkowy palec każdemu kto się z tą wizją nie zgadza. To, że CFC umie wystawić 4 tysiące pilotów w strategicznym opie to hm tylko pochwalić.

tak bardzo mam wyEBane na posiarzy, ze az ciesze sie, ze nef logi was boli. bo juz nie wystaczy raz na miesiac zalogowac sie na 10min, aby zrobic jump jump (JTTA), jump jump, (pos w czarnym zadupiu). Moze dzieki temu w wasze miejsce wskocza jakies mlode krwiozercze kerbiry z hiseca, ktorym bedzie sie chcialo na to poswiecic 2-3h zamiast 10min.

:rolleyes:

dla 40 tysięcznej koalicji chyba się opłaca zwłaszcza że statów traci dość dużo i dość często


ps aż się zalogowałem czytając płacz szafowego milorda :)

Czekałem aż przyjdziesz, jak tam ofensywa na fountain :-*

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 10, 2014, 12:08:52 »
dużo sp w hipokryzji widzę :)


CFC też miało rentierów więc pomyśl zanim napiszesz. Dronkowa nikt nie broni. Podobnie detorid scalding pass czy ismother. Nikt nie płacze z powodu upadku rentierskiego imperium



co do ofensywy w fountain to nie mam pojęcia. My siedzimy na południu i wymieniamy ciosy z ruskimi i c0venem

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 10, 2014, 12:12:59 »
dużo sp w hipokryzji widzę :)


CFC też miało rentierów więc pomyśl zanim napiszesz. Dronkowa nikt nie broni. Podobnie detorid scalding pass czy ismother. Nikt nie płacze z powodu upadku rentierskiego imperium

Oczywiście nikt nie broni, a delve i period basis kupiło się same. Teraz skoro mówisz o myśleniu???? To pomyśl dlaczego nie gram z GS tyle czasu. Od dawna nie akceptuje wielu decyzji Mittaniego (zresztą nie raz o tym pisałem , ale szanuje go wciąż za pewne decyzje, które podjął.)GS dla mnie zrobił się za super serious buissness, ale z drugiej strony to ocaliło cały sojusz po fuck upie Karttoona.

Tak patrzę na mapę i jest jeden region buforowy rentierski, reszta to tak naprawdę sojusze CFC no faktycznie hipokryzja jak cholera.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 10, 2014, 13:03:04 »
Skoro ludzie chcą tak grac i uważają, że to ich wizja grania to będziesz ich sztucznie ograniczał ?

Jeżeli w ten sposób ograniczają innych? Tak. W piaskownicy wszystko jest dozwolone. Ale jak jeden większy dzieciak wyrzuci wszystkie inne z placu zabaw to przychodzą rodzice (CCP) i stawiają go tam, gdzie jego miejsce.

Cytuj
Zmiany nie sa wprowadzane by uderzyc w GS, sa wprowadzane by rozbic rentierke z poludnia. CFC zobaczylo zmiany i sie zaadaptowalo. Znow jest polnoc + fountain, Proponuje spojrzec na mapie co jest od dronkowa po delve.

Nikt nie kwestionuje, że N3 też jest problemem. Ale jeśli sugerujesz, że są między CFC a N3 jakieś fundamentalne różnice, to chyba się mylisz.

Cytuj
Ty dalej nie rozumiesz. To nie jest być, a nie być to po prostu każdy gra jak lubi i skoro GS i spółka chcą tak grać jak grają to środkowy palec każdemu kto się z tą wizją nie zgadza. To, że CFC umie wystawić 4 tysiące pilotów w strategicznym opie to hm tylko pochwalić.

Inni najwyraźniej się z tym nie zgadzają. I CCP też nie. Środkowy palec nie na wiele się zda, jak devsi utną GS ręce siekierą.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 10, 2014, 13:27:11 »
Jeżeli w ten sposób ograniczają innych? Tak. W piaskownicy wszystko jest dozwolone. Ale jak jeden większy dzieciak wyrzuci wszystkie inne z placu zabaw to przychodzą rodzice (CCP) i stawiają go tam, gdzie jego miejsce.

Jak to było ? Adapt or die?

Cytuj
Nikt nie kwestionuje, że N3 też jest problemem. Ale jeśli sugerujesz, że są między CFC a N3 jakieś fundamentalne różnice, to chyba się mylisz.

Każdy member CFC jest tam bo chce być, a nie jest w sojuszu rentierskim.

Cytuj
Inni najwyraźniej się z tym nie zgadzają. I CCP też nie. Środkowy palec nie na wiele się zda, jak devsi utną GS ręce siekierą.

GS nie zgadzało się lata z innymi i obwinianie GS za stan gry w mniejszym lub mniejszym stopniu jest idiotyczne póki robią to w granicach mechaniki tej gry. Devsi odpowiedzialni za ten stan powinni dostać kij w dupę.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 10, 2014, 13:28:44 »
Ale jeśli sugerujesz, że są między CFC a N3 jakieś fundamentalne różnice, to chyba się mylisz.
CFC rentuje całe pół regionu w Vale i 1/3 w Branch(82 systemy).
Natomiast NA. ma 629 systemów w 15+ regionach (powoli część traci, zapewne będą mieć ~10 regionów).
NA: 10.000 membersów w 300 korpach, PBLRD 2700 w 61 korpach.

:-\

Gooni istnieli, istnieją i zapewne istnieć będą, ale dziwnym trafem zmiany w Power projection nie zostały wprowadzone po tym jak gooni zajęli Delve, tylko po tym jak N3 z PL zajęło pół mapy poprzez rentierskie alianse z możliwością wskoczenia superami na dowolny koniec swojego imperium w pół godziny i zaorania tego co trzeba.
Jump Fatigue jest uciążliwe, ale da się z tym żyć. Logistyka też nie jest jakoś mega straszna, mogli to inaczej rozwiązać z JFami, ale tragedii nie ma.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 10, 2014, 13:41:10 »
CFC rentuje całe pół regionu w Vale i 1/3 w Branch(82 systemy).
Natomiast NA. ma 629 systemów w 15+ regionach (powoli część traci, zapewne będą mieć ~10 regionów).
NA: 10.000 membersów w 300 korpach, PBLRD 2700 w 61 korpach.

:-\

Gooni istnieli, istnieją i zapewne istnieć będą, ale dziwnym trafem zmiany w Power projection nie zostały wprowadzone po tym jak gooni zajęli Delve, tylko po tym jak N3 z PL zajęło pół mapy poprzez rentierskie alianse z możliwością wskoczenia superami na dowolny koniec swojego imperium w pół godziny i zaorania tego co trzeba.
Jump Fatigue jest uciążliwe, ale da się z tym żyć. Logistyka też nie jest jakoś mega straszna, mogli to inaczej rozwiązać z JFami, ale tragedii nie ma.

Widzisz rentierskie południe to też wina GS bo o tak.

Goomich

  • Gość
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 10, 2014, 14:23:37 »
Widzisz rentierskie południe to też wina GS bo o tak.

A Kopernik też była z GSu!

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 10, 2014, 14:32:30 »
do niedawna CFC miało 5-6 regionów wynajętych, c0ven rencił od kiedy zasiedlili eso, PL od zawsze, ruscy to samo, AAA i wielu innych


Podziwiam waszą wybiórczą pamięc i fakt że na dobrą sprawę zaczęło wam to przeszkadzać jak straciliście to wszystko. Nie mam na myśli udzielających się tylko w topicu ale wszystkich innych.

Jak solary trzepały kase z rentu w dronkowie przed nerfem plushów to jakoś nikt nie marudził. To samo było z AAA jak wynajęli 2 regiony. Można tak wymieniać i wyniemiać. Ja też nie lubię rentu ale nie jestem hipokrytą i nie wmawiam innym że ja jestem święty a tylko ci źli stworzyli taki mordor. Wszyscy macie coś za pazurkami tylko niktn ie chce otwarcie się do tego przyznać


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 10, 2014, 15:18:51 »
do niedawna CFC miało 5-6 regionów wynajętych, c0ven rencił od kiedy zasiedlili eso, PL od zawsze, ruscy to samo, AAA i wielu innych

Serio 5, 6?

Pół delve, period basis i to co jest na północy. Faktycznie 6 regionów. Odkąd pamiętam to CFC było nastawione anty rentiersko v0v (to jedno z tych co nie lubię i nie chce grać w takich warunkach).

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 10, 2014, 15:35:52 »
period bassis delve querios vale of silent i północne systemy

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 10, 2014, 15:36:08 »
Odkąd pamiętam to CFC było nastawione anty rentiersko v0v (to jedno z tych co nie lubię i nie chce grać w takich warunkach).

Ciekawe czemu? Może słowo na 't'?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Goomich

  • Gość
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 10, 2014, 15:44:35 »
c0ven rencił od kiedy zasiedlili eso,

Lekki bullshit, rentierka na poważnie zaczęła się od nerfa R64.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 10, 2014, 16:01:00 »
period bassis delve querios vale of silent i północne systemy

Querious nie było rentierką, Vale of silent nie zmieniło się do tej pory tak jak i północne tereny, połowa delve. Napisałem.

Ciekawe czemu? Może słowo na 't'?

Żadna tajemnica, kiedy ja grałem i nie byliśmy super fucking serious to wszyscy byli traktowani równo. Dlatego mieliśmy przyjaciół co chcieli zawsze z nami latać, stąd się wzięły więzi z korpami z RA i TCF. Za bardzo kojarzyło się to z BoBem i jego peciarnią. Tylko to było kiedyś GS ewoluował by oddawać kasę za pvp wtopy i inne fuck upy trzeba zarabiać kase. Nie zgłębiałem programu rentierskiego GS, ale  wątpie by były tam zapisy krzywdzące ludzi co wynajmują system.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 10, 2014, 16:11:02 »
yup


też uważam że odstzrelenie 8 rentierskich supercapitali to przysługa....

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 10, 2014, 17:59:44 »
Tudziez scam, albo zlamanie umowy o produkcji supercapitali. Wiem, ze takie cos istnieje bardzo dlugo. Zreszta za to kolejny kij w dupe sie nalezy (super capitale nie powinny byc w tej grze).

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 13, 2014, 11:43:27 »
trolo lolo

http://evf-eve.com/services/brcat/?s=3100&b=6284550&e=90&t=urr

https://www.youtube.com/watch?v=ouoH5mTl6MM


przynajmniej coś się dzieje :)


ten gość od nyxa to jakiś kompletny retard....
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2014, 15:03:26 wysłana przez azell »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 13, 2014, 14:26:10 »
trolo lolo

https://zkillboard.com/related/30003100/201412130700/o/%7B%22A%22%3A%5B%2299002119%22%2C%221756521678%22%2C%2299001407%22%2C%221000162%22%2C%2298315519%22%5D%2C%22B%22%3A%5B%221340512066%22%2C%2299003581%22%2C%2299001954%22%2C%221463354890%22%5D%7D/

https://www.youtube.com/watch?v=ouoH5mTl6MM


przynajmniej coś się dzieje :)


ten gość od nyxa to jakiś kompletny retard....

Nie retard tylko Chinol. Pewnie nie skumal rozkazow. Albo nie byl nawet na commsach. Juz w czasie Halloween War Chinole tak tracili supery.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 13, 2014, 14:50:46 »
japończyk jeżeli chcesz być precyzyjny. Mylisz caldarius z pangu

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 13, 2014, 15:12:38 »
taiwańczyk.

bijmy się.  >:D
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 13, 2014, 16:20:28 »
Nyx byl z Fraternity, a nie z Caldarius, panie ekspercie. A Fraternity to Chinczycy.

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 13, 2014, 19:03:52 »
Isen, właściwie to on może mieć rację. Ja nie kumam mozaiki etnicznej we Fraternity / Caldarius Alliance.

Cytuj
japończyk jeżeli chcesz być precyzyjny. Mylisz caldarius z pangu
,

Azell, jak możesz rozjaśnij nam przynależność Fraternity, Caldarius Alliance, Pangu Coalition?
Mi się wydaje, że jednak Fraternity to chińczycy którzy grają z poza Chin, między innymi Japonii <- ??

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 13, 2014, 19:37:02 »
Corp, do którego należał Nyx, ma opis po chińsku (z niewyjaśnionych przyczyn jest to biografia Ronalda Reagana... )  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 13, 2014, 19:38:12 »
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o to abyś się zastanawiał o co chodzi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 13, 2014, 20:03:45 »
Isen, właściwie to on może mieć rację. Ja nie kumam mozaiki etnicznej we Fraternity / Caldarius Alliance.
,

Azell, jak możesz rozjaśnij nam przynależność Fraternity, Caldarius Alliance, Pangu Coalition?
Mi się wydaje, że jednak Fraternity to chińczycy którzy grają z poza Chin, między innymi Japonii <- ??

więc tak:
Pangu to chińczycy
Fraternity to tajwańczycy czyli chińczycy z tajwanu
Caldarius to japończycy :)

@Isengrim z tego co pamiętam to pangu straciło sporo superów i captili podczas ostatniej wojny nie fra

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 13, 2014, 21:36:35 »
A, myślałem że odnosiłeś się do tego Nyxa co dziś spadł. To zwracam honor.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zima 2014
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 14, 2014, 01:06:20 »
Wszystko żółte, wszystko pisze krzaczkami, więc na jedno wychodzi :D