Autor Wątek: Czy były jakieś darmowe dni grania??  (Przeczytany 4772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[STI] Anormalny Sigmahor

  • STI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anormalny Sigmahor
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Czy były jakieś darmowe dni grania??
« dnia: Listopad 05, 2014, 13:17:30 »
Witam
Miałem ostatnio przerwę od gry bo grałem w AA. Kończył mi się czas gry (jak pamiętam miałem coś koło 30 dni jeszcze) a dzisiaj się loguję i widzę 65 dni (na stronie secure.eveonline.com) gdzie włączając grę i w widoku wyboru postaci nie pokazuje mi dni.
Miałem też inne konto aktywne, ciągle tam mam z trochu dni grania ale tam nie dostałem NIC darmowego a tutaj jak pisałem powyżej prawie 2 miesiące. Można jakoś sprawdzić?? W Historii transakcji nic mi nie pisze abym coś dostał. Nie chce mieć banana czy cuś.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy były jakieś darmowe dni grania??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2014, 13:40:25 »
Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakaś subskrybcja z karty, która automatycznie pobiera Ci siano z konta w banku i ładuje konto, tyle że to zwykle było na miech nie dwa do przodu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy były jakieś darmowe dni grania??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2014, 13:55:09 »
Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakaś subskrybcja z karty, która automatycznie pobiera Ci siano z konta w banku i ładuje konto, tyle że to zwykle było na miech nie dwa do przodu

No chyba że ma dłuższy okres subskrypcji, wtedy może być co 3, 6 lub 12 miechów.

Druga opcja, ktoś Ci zdalnie załadował plexa - teraz już się da, wystarczy aktywując plexa podać odbiorcę i on z bańki i bez potwierdzenia dostaje czas gry do konta.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy były jakieś darmowe dni grania??
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2014, 13:55:40 »
Witam
Miałem ostatnio przerwę od gry bo grałem w AA. Kończył mi się czas gry (jak pamiętam miałem coś koło 30 dni jeszcze) a dzisiaj się loguję i widzę 65 dni (na stronie secure.eveonline.com) gdzie włączając grę i w widoku wyboru postaci nie pokazuje mi dni.
Miałem też inne konto aktywne, ciągle tam mam z trochu dni grania ale tam nie dostałem NIC darmowego a tutaj jak pisałem powyżej prawie 2 miesiące. Można jakoś sprawdzić?? W Historii transakcji nic mi nie pisze abym coś dostał. Nie chce mieć banana czy cuś.

Napisz do supportu, tylko skutek może być odwrotny i Ci zabiorą pomyłkę systemową :-D.

[STI] Anormalny Sigmahor

  • STI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anormalny Sigmahor
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: Czy były jakieś darmowe dni grania??
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2014, 14:48:34 »
Napisałem wcześniej ale napisali iż nie jest to błąd systemu i mam tyle dni ile mam. Nie napisali skąd mi się wzięły te dodatkowe dni. No nic, trochu dni wpadło, szkoda iż kończę z grą... konto zostawię, może kiedy wrócę a pozostałe dni wykorzystam do skillowania.
Subskrypcję usunąłem od razu jak na początku zapłaciłem via paypal.

Temat można zamknąć.