Eve Online > NoobGarten

rafinacja, fittowanie, market, NPC itp. WTF ?!?

<< < (2/3) > >>

Blaster:

--- Cytat: "Icarus" --- 3 pytanie do tego nowego statku niemoge w?o?y? ?adnej broni dlaczego ??
--- Koniec cytatu ---


Moze kupiles wlasnie shutla, czyli szybki i tani statek sluzacy tylko do przemieszczania sie miedzy stacjami w celu podmiany na inny zakupiony statek


--- Cytat: "Icarus" --- a pozatym ja niewidze tam 51 tysi?cy statków ?eby lata?o :P
--- Koniec cytatu ---


Nie bardzo pecyzyjne stwierdzenie z twojej strony i nie bardzo wiem o co chodzi.
Jesli chodzi ci o ilosc graczy znajdujacych sie w danej chwili w grze i ze nie widzisz ich w danej chwili to hmmm
Otwórz sobie mape wszechswiata i spróbuj policzyc wszystkie systemy  :P  - jest ich tysiace a gracz moze przebywac w kazdym z nich

BTW: PRZECZYTAJ DOKLADNIE WSZYSTKIE POSTY W TYM DZIALE i najlepiej wszystkie na tym forum a bedziesz mial o tej grze jako takie pojecie.
Ja zanim zaczalem grac (nawet w triala) przeczytalem caly dzial Noob Garten  8)

dzikus:
Wszystkich systemów dost?pnych graczom jest bodaj?e oko?o 3 tysi?cy. Dodatkowe 2 tysi?ce podobno czekaj? - z czego cz??? to tereny Jove.

Graczy w szczycie jest oko?o 11-12 tysi?cy na raz. Ponad 50 tysi?cy to jest kont na serwerze, i jak wida? nie wszyscy na raz graj?. Jak si? rozrzuci tych 12 tysi?cy graczy na 3 tysi?ce systemów to wychodzi ?rednio 4 graczy na 1 system. Ale wystarczy polecie? do Yulai i posta? tam chwile przy którejkolwiek bramie. W systemie w zasadzie na sta?e jest ponad setka graczy a przy bramie jest non stop ruch - albo pojawia si? kto? nowy albo kto? odlatuje.

Icarus:
Pi?knie :) ... OK ... teraz kolejne pytanie, zapomnia?em w jakim uk?adzie zostawi?em statek ..  :cry:  holercia no... a mi sie niechce przeszukiwa? 3 tysi?ce uk?adów i ka?dego DOKU bo bym hyba zdech?  :cry:  mój nick w grze to  Sayborg, i zapomnia?em gdzie zostawi?em statek...

ok dalej statek to o nazwie ejst Caldari ten za 8.000.00 ISK z 3 ?ilnikami
pozatym EVE niejest po polsku to niewiem co kupuje, jedynie co znam angielski to przeczytam, ale jakie? trudniejsze s?owa i wysiadam, kest spolszczenie do tej gry? i trzymam sie ?e najlepiej jest zarabiac na statkach WnateD :)

partridge:
Po prostu nacisnij na assets i zobacz co gdzie masz.

dzikus:
Wersji polskiej nie ma i nie b?dzie. ?ap za s?ownik i ucz si? j?zyków obcych jak chcesz si? bawi? w Internetowym ?wiecie. Nawet WoWa nie spolszczyli i nie maj? zamiaru.
Uczy? si?!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej