Eve Online > NoobGarten

rafinacja, fittowanie, market, NPC itp. WTF ?!?

(1/3) > >>

Icarus:
po pierwsze tak, lece sobioe na ateroide wydobywam minera?y co nie, ok potem z tymi minera?ami lece do stacji dokuje klikam prawym na carko i tam mam minera?y biore prawym na nie i Rafinered czy co? takiego klikam i pisze ?e do jakiego? hangaru to idzie a ja chce kase zarabia? oco wogóle chodzi, po 2 ceny to s? kosmiczne ale to szczegó? w tych sklepach porsze help

ADMIN EDIT: doprecyzowany tytu? w?tku.

dzikus:
Pozosta?e odpowiedzi (czyli wszystkie) przenios?em do dzia?u Flamewar jako typowe wycieczki osobiste. Je?eli kto? jednak chce odpowiedzie? na temat, to prosz? bardzo.

1) nie rafinuj samodzielnie - przy tych umiej?tno?ciach, które posiadasz, masz za du?e straty by by?o to op?acalne. Lepiej prze?ó? rud? do hangaru i sprzedaj j? bez rafinacji - powiniene? zarobi? wi?cej.
2) Twój hangar to to co si? kryje pod ikonk? Items (pierwsza od do?u po lewej stronie).
3) Ceny nie s? kosmiczne, to ty po prostu ma?o zarabiasz. W EVE mo?na zarabia? miliony ISK na godzin? gry, wtedy ma si? inn? perspektyw? na ceny towarów.

Je?eli chcesz zarabia? kopi?c, to spróbuj zarobi? na lepszy statek (albo porzyczy? pieni?dze) i podszkoli? umiej?tno?? Mining - to pozwoli ci za?o?y? np. 2 lasery kopi?ce zamiast jednego, i by? mo?e lepsze lasery - o lepszej wydajno?ci.
Dobrym zarobkiem na pocz?tku s? tak?e misje dla agentów. Mog? by? bojowe, mog? by? kurierskie. Polecam poczyta? forum, znajdziesz tu troch? informacji. Poza tym jest jeszcze poradnik (po angielsku), który warto przeczyta?. Projekt jego t?umaczenia niestety upad?. Ale kto wie, mo?e od?yje kiedy? 8)

Icarus:
Ok teraz kolejne pytanie. Kase jest najlepiej zarabia? na statkach oznaczonych czervonym krzy?ykiem czyli tak zwane WANTED zabijam je i za jednego dostaje sie 2.500.00 ISk oczywi?cie te statki maj? VERY LOV LVL ok pozabija?em kilka stateczków, i szybko zarobi?em kase, OK konkretnie teraz chodzi mi oto, Kupi?em Laser za 8.000.00 ISK i takmam go i czy laser ma wymagania czyli mam CPU 187 laser hce 25 a POEVERGRID czy jako? tak on chce 74 a ja mam 25 czy to s? wymagania postawione przez laser?? 2 pytanie kópi?em sobie statek i on znajduje sie tylko w jednej stacji bojak lece do innych niema tat tego mojego statku i ?eby sie przesi??? musze zapiepsza? spowrotem a to czasem jest m?cz?ce 3 pytanie do tego nowego statku niemoge w?o?y? ?adnej broni dlaczego ?? a pozatym ja niewidze tam 51 tysi?cy statków ?eby lata?o :P

dzikus:
odszyfrowanie twoich pyta? jest trudne. Wstawiaj mo?e ENTERy, mo?e troch? mniej tych ca?kiem niepotrzebnych "ok". Zastanów si? troch? nad tym co robisz.

A co do twoich pyta?:
1) tak, laser ma wymagania:
- fitting - czyli co jest wymagane od statku, ?eby go mo?na zamontowa?. CPU, Power Grid - je?eli nie masz dostatecznie du?o, to znaczy, ?e masz za s?aby statek, by? mo?e zas?abe umiej?tno?ci. Zmie? statek albo laser. I czytaj zanim kupisz.
- skills - umiej?tno?ci. Mo?esz nie mie? do?? umiej?tno?ci, ?eby u?ywa? danego przedmiotu, to te? sprawdzaj zanim co? kupisz.

2) Tak, statek nie b?dzie si? za tob? teleportowa?. B?dzie tam gdzie go zostawisz. Tak jak i inne przedmioty.

3) Mo?e by? wiele przyczyn - ma?o PG, za ma?o CPU, brak wolnych slotów (High, bo tylko tam wchodzi bro?), brak umiej?tno?ci w obs?udze danej broni. Nie wiem co jeszcze. Obawiam si?, ?e musisz wi?cej czyta?, bo nie da ci si? inaczej pomóc.

Aenyeweddien:

--- Cytat: "Icarus" ---Ok teraz kolejne pytanie. Kase jest najlepiej zarabia? na statkach oznaczonych czervonym krzy?ykiem czyli tak zwane WANTED zabijam je i za jednego dostaje sie 2.500.00 ISk oczywi?cie te statki maj? VERY LOV LVL ok pozabija?em kilka stateczków, i szybko zarobi?em kase, OK konkretnie teraz chodzi mi oto, Kupi?em Laser za 8.000.00 ISK i takmam go i czy laser ma wymagania czyli mam CPU 187 laser hce 25 a POEVERGRID czy jako? tak on chce 74 a ja mam 25 czy to s? wymagania postawione przez laser?? 2 pytanie kópi?em sobie statek i on znajduje sie tylko w jednej stacji bojak lece do innych niema tat tego mojego statku i ?eby sie przesi??? musze zapiepsza? spowrotem a to czasem jest m?cz?ce 3 pytanie do tego nowego statku niemoge w?o?y? ?adnej broni dlaczego ?? a pozatym ja niewidze tam 51 tysi?cy statków ?eby lata?o :P
--- Koniec cytatu ---

Im ni?szy poziom systemu tym trudniejsze statki NPC...
Kazdy sprzet ma swoje wymagania a statek mozliwo?ci - je?eli laser chce 74 powergrid a ty masz 25 to go nie w?o?ysz...
Statek pojawia si? w konkretnej bazie je?eli chcesz go przewie?c do swojej to najpro?ciej kupi? schutla...
Ka?dy statek w informacji ma podane co mo?esz na niego za??dowa? - mo?e Twój akurat nie obs?uguje broni któr? chcesz w?o?y?, np. chcesz w?o?y? rakiety a on obs?uguje tylko turrenty...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej