Informacje > Ogłoszenia na stronę główną

Czystki na forum

(1/3) > >>

Hastrabull:
Panowie (i panie, jeśli tu jakieś są?)

Robię czyszczenie na forum.
1. Wszyscy, którzy nie logowali się przez ostatnie 180 dni - stracili konta. Zostało 459 użytkowników (nie wiem ile było wcześniej, ale w czasach swojej świetności na centralę wchodziło 1300, 1400 unikalnych użytkowników). Chętnych zapraszam do ponownej rejestracji.

2. Pytanie do Was - które działy zostawić, które usunąć, które przenieść? Czekam na sugestie.
(Wszelkie dyskusje nie związane z tematem będą kasowane.)

3. Tak, gram. Tak, czuje się jak noob, tak, jestem noobem, uczę się zabawy od początku.

4. Są tu jakieś panie? :)

Jakub Trokowski:

--- Cytat: Hastrabull w Listopad 04, 2014, 12:37:06 ---Robię czyszczenie na forum.
--- Koniec cytatu ---
Wreście! \o/


--- Cytat: Hastrabull w Listopad 04, 2014, 12:37:06 ---2. Pytanie do Was - które działy zostawić, które usunąć, które przenieść? Czekam na sugestie.
--- Koniec cytatu ---
Jeśli serio chcesz mieć forum o EVE, to wyp wymieć wszystko co nie jest o EVE.

ManganMan:

--- Cytat: Hastrabull w Listopad 04, 2014, 12:37:06 ---Panowie (i panie, jeśli tu jakieś są?)

Robię czyszczenie na forum.
1. Wszyscy, którzy nie logowali się przez ostatnie 180 dni - stracili konta. Zostało 459 użytkowników (nie wiem ile było wcześniej, ale w czasach swojej świetności na centralę wchodziło 1300, 1400 unikalnych użytkowników). Chętnych zapraszam do ponownej rejestracji.

2. Pytanie do Was - które działy zostawić, które usunąć, które przenieść? Czekam na sugestie.
(Wszelkie dyskusje nie związane z tematem będą kasowane.)

3. Tak, gram. Tak, czuje się jak noob, tak, jestem noobem, uczę się zabawy od początku.

4. Są tu jakieś panie? :)

--- Koniec cytatu ---


Zacznę od punktu 4.:

* Podobno jest/była osoba znana jako Proxima ;D

Punkt 1.
Trwa odpływ, co tu poradzić... :/


Punkt 3.
Fajnie że wróciłeś (ale proszę cię, dołóż API ok?) ;)


Punkt 2.
Te działy wymierają moim zdaniem:

* Garażownia
* Market
* BackgroundA ten w zupełności padł:

* World Of TanksTo są oczywiście moje sugestie.

Szakal:
Lol Siema Hastra :D

ManganMan:

--- Cytat: Szakal w Listopad 08, 2014, 21:56:06 ---Lol Siema Hastra :D

--- Koniec cytatu ---
Wiesz co Szakal, od razu robi się weselej jak wraca stara gwardia  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej