Autor Wątek: In-gamowy mentor.  (Przeczytany 3387 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Largen

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
In-gamowy mentor.
« dnia: Sierpień 17, 2014, 17:00:33 »
Jako że to już moje trzecie podejście do tej gry, postanowiłem postarać się tym razem nieco bardziej. Bardzo chciałbym wciągnąć się w tą grę gdyż fascynuje mnie jak żadna inna, lecz im bardziej się staram tym bardziej ta gra daje mi w kość ponieważ natłok informacji jest porównywalny z uderzeniem obuchem w głowę. Grając czuję się jak dziecko zagubione we mgle. Puki co zrobiłem wszystkie misje początkowe ze wszystkich podstawowych dróg rozwojowych, wstąpiłem do Akademii Milicyjnej lecz i tak wiem niewiele. Tyle pytań tak mało odpowiedzi. Bardzo mi zależy by lepiej poznać tę grę i pozostać w niej na dłużej. Dlatego tutaj moje pytanie. Szukam doświadczonej osoby która poświęciła mi troszkę swojego in-gamowego czasu na odpowiedzi odnośnie moich pytań, na doradztwo i moralne wsparcie w okresie załamania. Taką osobę która nie będzie irytowała się gdy będę zadawał debilne pytania. Także teraz wstrzymam się puki co z kupieniem PLEXA aż taka osoba się znajdzie.

Pozdrawiam.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: In-gamowy mentor.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2014, 18:03:23 »
wątpię aby ktoś był wobec Ciebie aż takim altruistą. Osobiście polecałbym Ci zmienić szkołę na UA lub eve uniwersity. Kolejnym rozwiązaniem jest np kanał Centrala noobs w grze, na którym można zadawać pytania i oczekiwać odpowiedzi (prób trolowania też, ale raczej krótko trzymamy tam trole, więc nie odbijesz się od buractwa pokroju panującego na trolishu aka polishu)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Largen

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: In-gamowy mentor.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2014, 18:23:07 »
Pewnie masz rację, ale zapytać nie zaszkodzi a tak czy owak pewnie będę starał się by przystąpić do UA.

Ulcus DeVroc

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulcus DeVroc
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: In-gamowy mentor.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2014, 15:33:16 »
Jak znasz angielski i chcesz polatać w BNI to się odezwij, coś wymyślimy :)