Śmietnisko > Flamewar

Odp: Czy jest sens dalej grać w EVE

(1/4) > >>

Zwami:

--- Cytat: FITTIpalti w Lipiec 17, 2014, 10:32:09 ---Słyszałem że Sokole skończył EVE

--- Koniec cytatu ---

jednego BUCA mniej wiosny nie czyni ale idze ku lepszemu w pl community  8)

Deaell Portt:
Ja wrocilem, wiec macie przejebane pizdeczki. Dla mnie tez to "watpliwa" przyjemnosc zadawania sie z polish community. Wiec witajcie wy moje polaczki cebulaczki :-).


Ps. Watpliwa przyjemnosc to jest, kiedy chcesz podrapac spiacego lwa po jajach.


Gaunt:

--- Cytat: Deaell Portt w Wrzesień 22, 2014, 09:25:01 ---Ja wrocilem, wiec macie przejebane pizdeczki. Dla mnie tez to "watpliwa" przyjemnosc zadawania sie z polish community. Wiec witajcie wy moje polaczki cebulaczki :-).


Ps. Watpliwa przyjemnosc to jest, kiedy chcesz podrapac spiacego lwa po jajach.

--- Koniec cytatu ---

nam też przykro, że znowu zaczałeś grać, generalnie każdemu community jakiejkolwiek gry jest przykro

Może jednak dasz sie skusić i jednak nie wrócisz?

Deaell Portt:
Heh widze, ze flamewar/centrala zdycha tak samo jak EVE. Zostaly tylko jakies grzeczne misie.BTW ..Jest juz tak zle, ze V0lta musi robic nabor w polish community? Az tak nisko upadli ?

Soulscream:

--- Cytat: Deaell Portt w Wrzesień 22, 2014, 12:09:58 ---Heh widze, ze flamewar/centrala zdycha tak samo jak EVE. Zostaly tylko jakies grzeczne misie.BTW ..Jest juz tak zle, ze V0lta musi robic nabor w polish community? Az tak nisko upadli ?

--- Koniec cytatu ---

Nisko upadną jak Cię przyjmą do korporacji. Na tę chwilę są to elitarne robaczki pvp.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej