Eve Online > Zloty i zlociki

Oficjalny zlot w Warszawie, 30.07.2014 (Potwierdzony)

(1/106) > >>

Lukas Rox:
Jeśli jesteś graczem EVE Online z Polski, to jak najszybciej zarezerwuj sobie wolne 30 lipca. Dlaczego?

Ponieważ z dumą ogłaszam oficjalny zlot graczy EVE Online w Warszawie, 30 lipca 2014, który uświetni swoją obecnością sam CCP Gargant z teamu Community!

GDZIE: Hard Rock Cafe
ul. Złota 59
Warszawa, Poland

KIEDY: 30.07.2014, startujemy o 19:00

Możesz już zacząć organizować transport i nocleg!

Q: Czy to aby na pewno oficjalny zlot?
A: CCP Guard właśnie potwierdził zlot: First Official player gathering in Warsaw

Q: Jak dojechać?
A: planujemy zlot w ścisłym centrum Warszawy, więc pociągi zatrzymujące się na stacji Warszawa Centralna to najprostszy dojazd. Przed Pałacem Kultury zatrzymują się też prywatne busy i autobusy, więc z dojazdem nie powinno być problemu.

Do zobaczenia na miejscu!

PS. Szczegóły pojawią się tutaj: http://pozniak.pl/wp/?p=8455 jak tylko CCP potwierdzi rezerwację lokalu (mają to zrobić na dniach)
PS.2. Wiem że to środa, ale tylko taki termin pasował ludziom z CCP. Ja biorę wolne, sporo studentów ma wakacje, więc damy radę ;-)

Rejestracja

Dodałem w oryginalnym poście na blogu Torchwood Archives formularz rejestracyjny (tylko nick postaci i email). Chcielibyśmy ocenić jak dużo osób wybiera się na event - dzięki temu dopasujemy odpowiednio salę i (piwny) catering ;-)

Z góry dzięki!

PS. Mail nie musi być prawdziwy, ale po evencie wystawię zdjęcia ze zlotu i namiary zostaną wysłane na podany w formularzu adres.

EDIT:

Zrzutka na identyfikator i gift dla Garganta - 3 PLN

Szczegółowe rozbicie kosztów tutaj:
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=12778.msg218573#msg218573

Coritsikaela Enth:
30 lipca  - środa... najlepszy dzień tygodnia na zlot ???

Lukas Rox:
Pierwotnie był planowany piątek, ale potem CCP przysłali info, że będą w Polandii 30 lipca, a to... środa

Doom:
* Doom przegląda listę osób które są mu winne przysługę w robocie

Theronth:
Poszedłbym, ale trochę się boję, że połamią mi kolana  :'(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej