Autor Wątek: Secret Service  (Przeczytany 23214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 12, 2014, 20:31:03 »
Ja tam żadnego projektu nie wspierałem, wiec jak się czują się wspierający tę nekromancję to nie mam pojęcia.
Ale i tak czuje się wydymany.
Z czystego sentymentu kupiłem pierwszy numer, i starczył mi na całą 1h czytania i nie było tekstu który chciałbym przeczytać drugi raz.
Z sentymentu nawet nie sprawdziłem ceny.
Jakbym sprawdził, to bym nie kupił.

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 12, 2014, 20:52:55 »
Ja natomiast z sentymentu nie kupiłem, żeby nie zepsuć sobie zdania i wspomnień o tej lekturze.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 12, 2014, 21:41:30 »
Ja i tak zawsze wolałem Reset , jak już.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 13, 2014, 12:44:04 »
Ja i tak zawsze wolałem Reset , jak już.

Reset założył Micz obecny były redaktor naczelny Micz. Śmieci nie ma co prać, ale SS teraz czy Pixel to pismo Micza kropka.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 13, 2014, 17:14:36 »
internetowe żebranie o kasę na projekty powinno być zakazane i ścigane.

Ja tam jestem za tym, żeby po prostu takie akcje były dokładnie rozliczane i transparentne pod względem wydatków. Jeżeli obietnice zostały spełnione, zostało wydanych X numerów z X obiecanych, czy gra posiada implentację Y funkcjonalności z Y obiecanych... to wszystko gra. Ale jak ktoś obiecuje "Sześć kolejnych papierowych wydań Secret Service[...]" a wydaje tylko dwa numery, to powinno się tego kogoś rozliczyć co do złotówki. Niech oddaje kasę wszystkim którym swoich obietnic nie spełnił, albo do pierdla.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2014, 21:22:08 wysłana przez sztosz »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 13, 2014, 21:19:01 »
Ja tam jestem za tym, żeby po prostu takie akcje były dokładnie rozliczane i transparentne pod względem wydatków. Jeżeli obietnice zostały spełnione, zostało wydanych X numerów z X obiecanych, czy gra posiada implentację Y funkcjonalności z Y obiecanych... to wszystko gra. Ale jak ktoś obiecuje "Sześć kolejnych papierowych wydań Secret Service[...]" a wydaje tylko dwa numery, to powinno się tego kogoś rozliczyć co do złotówki. Niech oddaje kasę wszystkim którym swoich obietnic nie spełnił, ale do pierdla.

Gdybyś był w temacie to byś nie pierdolił jak potłuczony. Łapusz niezadowolonym oddaje kase jak chcą lub 5 numerów nowego Piksla.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 13, 2014, 21:21:54 »
Czyli robi dokładnie to o czym napisałem, oddaje kasę co do złotówki. Więc to ty pierdolisz jak potłuczony.

PS. W ostatnim poście przedostatnie słowo: zamiast albo było ale. Co nie zmienia faktur, że to ty pierdolisz jak potłuczony, bo nie potrafisz kontekstu uchwycić.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 13, 2014, 21:28:42 »
Nie oddaje co do złotówki.
A) oddaje tylko tym co wyłozyli siano na fundowanie 6 numerów
b) nie oddaje całości tylko proporcjonalnie mniej ponieważ dwa numery się pojawiły / lub oferuje zamiast siana 5 numerów nowego tworu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 14, 2014, 04:34:03 »
Czyli robi dokładnie to o czym napisałem, oddaje kasę co do złotówki. Więc to ty pierdolisz jak potłuczony.

PS. W ostatnim poście przedostatnie słowo: zamiast albo było ale. Co nie zmienia faktur, że to ty pierdolisz jak potłuczony, bo nie potrafisz kontekstu uchwycić.

Kontekst jest taki, że 48h po całym zajściu uprawiasz tutaj swój szamanizm i mówisz co biedny człowiek ma zrobić. Nie robi tego co dokładnie Ty napisałeś, ale spoko możesz się poprawiać tak długo jak uznasz to za stosowne.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 14, 2014, 10:54:26 »
@Doom, a dlaczego ma oddawać tylko proporcjonalnie? Jeżeli pójdę do fryzjera, a ten tylko zetnie mi włosy na połowie głowy, to mam mu zapłacić połowę wartości usługi? Albo jak w barze kupie sześć pierogów, ale tylko dwa będą ugotowane, to mam grzecznie zapłacić za te dwa zamiast wpierdolić kucharzowi?

@Soulscream: No właśnie ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ja w ogóle nie pisałem w kontekście Łapińskiego. Chociaż nazywanie go biednym człowiekiem to zwykłe kłamstwo. Brak zabezpieczenia praw do nazwy dla odpowiedniej ilości numerów to głupota a nie bieda, albo na zimno skalkulowane skurwysyństwo... Ale nie o tym. Ja pisałem w kontekście ogólnym, cytując post Zwamiego. To że jego posta teraz nie ma, to już inna historia, albo troll sam usunął (nie wiem czy się da), albo jakiś admin usunął. Dlatego przestań mi wmawiać, że ty wiesz lepiej o czym ja pisałem.

Tak jeszcze dla jasności, w dupie mam cały ten Secret Service, nie składałem się. Pierwszy nowy numer, który kupiłem w kiosku, w porównaniu do starych numerów, które mam w pudle w garażu był po prostu strasznie słaby. Kilka razy "składałem się" na inne projekty. Kilka wypaliło całkiem fajnie, kilka zakończyło się fiaskiem. Zdania swojego nie zmienię, jeżeli fiasko wynika z kiepskiej jakości produktu finalnego, albo rozminięcia się moich subiektywnych oczekiwań z wizją autora, cóż moja strata. Ale jeżeli fiasko jest wynikiem braku dostarczenia produktu, albo dostarczenia produktu, który nie spełnia w ogóle części oczekiwań, to Autor powinien się rozliczyć co do złotówki i zwrócić wszystko wszystkim tym, którzy nie dostali tego za co zapłacili. A jak nie zapłaci to kurwa pod ścianę.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 14, 2014, 11:59:46 »
Ja zadnego posta Zwamiego nie widzialem, moze dlatego nie moge wylapac kontekstu. Lapusz rozlicza sie ze wszystkiego i tyle

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 14, 2014, 14:06:48 »
Pamietaj  że na tym forum czasami posty znikają, jak naruszaja regulamin forum

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 14, 2014, 16:33:55 »
Pamietaj  że na tym forum czasami posty znikają, jak naruszaja regulamin forum

Pamiętam, ale widzisz niby skąd mam się o tym dowiedzieć jak go nie widziałem :D ?

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 14, 2014, 19:55:42 »
Pamiętam, ale widzisz niby skąd mam się o tym dowiedzieć jak go nie widziałem :D ?
Pewien mędrzec rzekł: Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. :P


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 14, 2014, 20:25:58 »
Pamiętam, ale widzisz niby skąd mam się o tym dowiedzieć jak go nie widziałem :D ?
Stąd że ktoś się odnosi do posta którego nie możesz znaleźć?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Secret Service
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 14, 2014, 21:38:13 »
@Doom, a dlaczego ma oddawać tylko proporcjonalnie? Jeżeli pójdę do fryzjera, a ten tylko zetnie mi włosy na połowie głowy, to mam mu zapłacić połowę wartości usługi? Albo jak w barze kupie sześć pierogów, ale tylko dwa będą ugotowane, to mam grzecznie zapłacić za te dwa zamiast wpierdolić kucharzowi?

Ja Cię rozumiem i teoretycznie się zgadzam, ale praktycznie będąc na ich miejscu wydałbym bezpowrotnie część kasy i kombinowałbym jak tu coś zyskać albo przynajmniej nie stracić.

Podane przez Ciebie przykłady nie są trafione idealnie, bo nie obejmują pewnych rzeczy. Kucharz czy fryzjer obsługuje dziesiątki klientów dziennie, setki miesięcznie, a tu chodzi o JEDNĄ akcję. Co to ma do rzeczy? A no to że za błąd fryzjer zapłaci mało, a Oni kierując się tą logiką zapłaciliby wszystko.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2014, 21:51:43 wysłana przez Zgudi »