Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

[CHUJI] Grupa Operacyjna ZLY CHUJI (czyt. ZŁY CHUDŻI) - Emeryt PVP - Dyskusja

<< < (2/11) > >>

[CHUJI] Fairfax Narmolaya:
Dlaczego wylam? To jest gra czy real-life simulator ze trzeba wiazac sie z kims na stale? :P
Do TSNK mam szacunek, lata tam wciaz wielu moich dobrych kumpli :)
W zyciu mi sie troche pozmienialo i nie bylem w stanie spedzac wieczorem czasu z korporacja, jak sie logowalem pozniej to na wlasna reke musialem szukac sobie zajecia.
Kompletnie mi to nie odpowiadalo. Poza tym pomysl na wlasna mala korporacje wciaz byl zywy i stad realizacja pomyslu :)

TTesla:
Wow, easy there! Napisałem wyłam, bo napisałeś że będzie to mały korp założony przez dobrych kumpli. Tak jakoś wywnioskowałem że kumple też  z tsnk.

Hairpins Blueprint:

--- Cytat: [P-WH] Fairfax Narmolaya w Czerwiec 25, 2014, 12:00:46 ---Dlaczego wylam? To jest gra czy real-life simulator ze trzeba wiazac sie z kims na stale? :P
Do TSNK mam szacunek, lata tam wciaz wielu moich dobrych kumpli :)
W zyciu mi sie troche pozmienialo i nie bylem w stanie spedzac wieczorem czasu z korporacja, jak sie logowalem pozniej to na wlasna reke musialem szukac sobie zajecia.
Kompletnie mi to nie odpowiadalo. Poza tym pomysl na wlasna mala korporacje wciaz byl zywy i stad realizacja pomyslu :)

--- Koniec cytatu ---


Mam nadzieje że cię się uda : ), bez ogarniętej ekipy graczy którym się chcę jest cholernie trudno zbudować corpa, jaki by nie był.


jak nie wypali to zapraszam do -CBC- ^^ nie ma spiny, nieważne kiedy się logniesz jest jakiś kontent czy na solo czy na flote.

[CHUJI] Fairfax Narmolaya:
Probowalem kiedys mieszkac w nullu, jednak tamtejsze srodowisko jest zupelnie nie dla mnie.
Dla mnie zdecydowanie w wormholu jest prosciej i ciekawiej :P


Hairpins Blueprint:

--- Cytat: [P-WH] Fairfax Narmolaya w Lipiec 01, 2014, 16:30:58 ---Probowalem kiedys mieszkac w nullu, jednak tamtejsze srodowisko jest zupelnie nie dla mnie.
Dla mnie zdecydowanie w wormholu jest prosciej i ciekawiej :P

--- Koniec cytatu ---

Prościej to na pewno nie : DD tego to jestem pewien 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej