Autor Wątek: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm  (Przeczytany 225646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 26, 2014, 08:08:17 »
kolega chyba pisał po spożyciu  :P

strata vagasa w coven to taka drama jest?  ???

Właśnie mamy żałobę;P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 26, 2014, 09:52:42 »
Jakim cudem ten Vagas spadł w takiej sytuacji? Chyba musiał wejść Pilgrimowi na close i dać się wyssać/zescramblować.

W takim razie zasługuje nie tylko na hotdropa, ale nawet na starego DD z tytka.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 26, 2014, 10:09:15 »
Jakim cudem ten Vagas spadł w takiej sytuacji? Chyba musiał wejść Pilgrimowi na close i dać się wyssać/zescramblować.

W takim razie zasługuje nie tylko na hotdropa, ale nawet na starego DD z tytka.

Mysle, ze to jedna z tych sytuacji, o ktorych mowi stare powiedzonko - "piles? Nie lec." ;)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 26, 2014, 10:40:20 »
Może myślał że ma boosterek oraz samotny pilgrim rzucający się na gang to nic takiego.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 26, 2014, 10:49:49 »
Szkoła latania vagasem Sessuale - orbita 500, maximum dps, load Void.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 26, 2014, 13:02:05 »
Jakim cudem ten Vagas spadł w takiej sytuacji? Chyba musiał wejść Pilgrimowi na close i dać się wyssać/zescramblować.
......

bardzo ciasne wyobrazenie tego co moze stac sie w takiej sytuacji :]
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2014, 17:17:16 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 26, 2014, 13:42:50 »
No ale my juz znamy plany CFC na najblizszy czas.
NC bedzie musialo wybierac bic sie na 2 fronty z 2 - 3 mindponitami dla capsli , albo bronic glownych terenow rentierskich.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 26, 2014, 17:45:14 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=256671
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=256679

To chyba tłumaczy pazerność NC. na hi endy - w końcu trzeba refundować commandy...  ;D
Cała prawda o moim graniu...


Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 26, 2014, 18:30:25 »
No ale my juz znamy plany CFC na najblizszy czas.
NC bedzie musialo wybierac bic sie na 2 fronty z 2 - 3 mindponitami dla capsli , albo bronic glownych terenow rentierskich.
Najwyżej dokończymy Was później ;)

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=256671
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=256679

To chyba tłumaczy pazerność NC. na hi endy - w końcu trzeba refundować commandy...  ;D
Widać słaba kasa z tych hi-endów w Eso skoro jedyna obrona I-HUBa i 3 hi-endów na jaką c0ven było stać to ta fregata. Strach pomyśleć co działoby się z naszą flotą gdybyście mieli ich więcej.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 26, 2014, 18:44:19 »
Najwyżej dokończymy Was później ;)
Widać słaba kasa z tych hi-endów w Eso skoro jedyna obrona I-HUBa i 3 hi-endów na jaką c0ven było stać to ta fregata. Strach pomyśleć co działoby się z naszą flotą gdybyście mieli ich więcej.

Jaki przeciwnik taka obrona ;-).

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 26, 2014, 19:16:19 »
NC. tak bardzo pragnie high-endów, że zbija plusowe szpilki?  ;D
http://kboard.darknessalliance.com/index.php/kill_detail/43829/
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Goomich

  • Gość
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 26, 2014, 20:01:01 »
NC. tak bardzo pragnie high-endów, że zbija plusowe szpilki?  ;D
http://kboard.darknessalliance.com/index.php/kill_detail/43829/

Zabijajcie wszystkich, Dog-Net rozpozna swoich.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 26, 2014, 20:46:19 »
Supery ubily posa?  Pewnie byl offline, znaczy sie i tak nie potrzebny :)

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 26, 2014, 22:40:19 »
JA się dziwie po co coffin sie trzyma pazurami tej ezoterii ciagle jakby nie bylo ciekawszych miejsc...

Maciek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jesus Lord
  • Korporacja: Brutor Tribe
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 26, 2014, 22:53:30 »
Bo jest zajebiscie wygodne. W 3 strony mamy po 2 jumpy do trzech roznych aliansow do ktorych mozna strzelac. W stain tez bedzie spoko ale tyle celow co tutaj pod reka  to dawno nie widzialem. Od nubkow i polowania na raciarki do calkiem kompetentnych flotek, i mnostwo celow do solo. Nie wiem jak reszta ale mi tu sie zajebiscie podoba. Niestety na blooba NC jedyna kontra to wiekszy bloob wiec do stain i partyzantka :)

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 27, 2014, 00:05:57 »
Niestety na blooba NC jedyna kontra to wiekszy bloob wiec do stain i partyzantka :)
Blob to by był jakby tu całe N3 przyleciało ;) Myślę, że mieszkańcy Eso powinni spokojnie dać radę wystawić flotę subcapsów podobną ilościowo do naszej. Nie przeceniajcie naszych liczb. NC. ma tylko 2,5k charów. Najsilniejsi sovholderzy w Eso - C0ven i Southern Federation mają po około 1100 charów. Myślę, że inne sojusze z Eso też by po kilku pilotów dorzuciły. Rozumiem niechęć do walki bez cynojammera, ale pod działającym cynojammerem bitwy powinny być dość wyrównane. Na większość timerów nie mamy CTA tylko floty zbierane w 15 minut co znacznie uszczupla nasze liczby. Jeżeli w takiej wojnie nie chcecie się aktywnie bronić to w jakiej? W inwazji rentierów?
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 27, 2014, 00:43:00 »
Jaki przeciwnik taka obrona ;-).

co mole sprowadziły rodzinę z meksyku że znowu wylazłeś z tej zapleśniałej szafy?


mnie bardziej zastanawia gdzie jutro lecimy querios stain czy fountain

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 27, 2014, 01:20:43 »
mnie bardziej zastanawia gdzie jutro lecimy querios stain czy fountain
"[...]we will be so close to a trade hub that we can bring in all kinds of new comps while we're there"

Po tym stwierdzeniu raczej wątpię w Stain, to jest zadupie wszechświata :D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Maciek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jesus Lord
  • Korporacja: Brutor Tribe
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 27, 2014, 01:37:05 »
Blob to by był jakby tu całe N3 przyleciało ;) Myślę, że mieszkańcy Eso powinni spokojnie dać radę wystawić flotę subcapsów podobną ilościowo do naszej. Nie przeceniajcie naszych liczb. NC. ma tylko 2,5k charów. Najsilniejsi sovholderzy w Eso - C0ven i Southern Federation mają po około 1100 charów. Myślę, że inne sojusze z Eso też by po kilku pilotów dorzuciły. Rozumiem niechęć do walki bez cynojammera, ale pod działającym cynojammerem bitwy powinny być dość wyrównane. Na większość timerów nie mamy CTA tylko floty zbierane w 15 minut co znacznie uszczupla nasze liczby. Jeżeli w takiej wojnie nie chcecie się aktywnie bronić to w jakiej? W inwazji rentierów?

Nie w inwazji rentierow tylko we flotach ktore wymagaja od jednostek czegos wiecej niz align i wciskanie f1 po primary. Wiesz nie dla kazdego takie bitki sa spelnieniem marzen i tego co chce w EvE robic, bo jedyne co daja to mozliwosc ponapinania sie na forum i to wlasciwie nie wiadomo z jakiego powodu, bo 90% takiej floty mozna zastapic 3 linijkami kodu i wynik bedzie ten sam. A co do liczb to nie wiem skad je wyciagnales. Mozliwe ze gdybysmy uzyskali pomoc Southern Fed i solarow to cos mozna by powalczyc ale z tego co wiem nie interesuje ich pomoc, bo skonczy sie poprostu bloobem matek i tyle. Zupelnie zrozumiale imo, sam bym sobie nie zawracal tym glowy w takiej sytuacji tym bardziej ze sa duzo ciekawsze zajecia w EvE niz oranie sova i proba obrony przed bloobem matek. Ze swojej strony jestem milo zaskoczony Nulli secunda, bo daja sporo zajecia i calkiem fajne bitki generuja od czasu do czasu.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 27, 2014, 02:19:21 »
Nie w inwazji rentierow tylko we flotach ktore wymagaja od jednostek czegos wiecej niz align i wciskanie f1 po primary.
W obecnym systemie to się nigdy nie stanie ;/ Wszystkie floty ponad 15-20 osób zmieniają się w grupę f1 pusherów z kilkoma osobami funkcyjnymi. Sov warfare (i chyba EvE w ogóle) nie zostało zbudowane z myślą o uwypukleniu skilla pojedyńczego gracza.

Wiesz nie dla kazdego takie bitki sa spelnieniem marzen i tego co chce w EvE robic, bo jedyne co daja to mozliwosc ponapinania sie na forum i to wlasciwie nie wiadomo z jakiego powodu, bo 90% takiej floty mozna zastapic 3 linijkami kodu i wynik bedzie ten sam.
Wszystko co robimy w EVE daje co najwyżej możliwość ponapinania się na forum i czasami trochę satysfakcji ;)

A co do liczb to nie wiem skad je wyciagnales. Mozliwe ze gdybysmy uzyskali pomoc Southern Fed i solarow to cos mozna by powalczyc ale z tego co wiem nie interesuje ich pomoc, bo skonczy sie poprostu bloobem matek i tyle.
Liczby mam z dotlana. Pisałem o obronie pod działającym cyno jammerem.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 27, 2014, 09:39:44 »
Blob to by był jakby tu całe N3 przyleciało ;) Myślę, że mieszkańcy Eso powinni spokojnie dać radę wystawić flotę subcapsów podobną ilościowo do naszej. Nie przeceniajcie naszych liczb. NC. ma tylko 2,5k charów. Najsilniejsi sovholderzy w Eso - C0ven i Southern Federation mają po około 1100 charów. Myślę, że inne sojusze z Eso też by po kilku pilotów dorzuciły. Rozumiem niechęć do walki bez cynojammera, ale pod działającym cynojammerem bitwy powinny być dość wyrównane. Na większość timerów nie mamy CTA tylko floty zbierane w 15 minut co znacznie uszczupla nasze liczby. Jeżeli w takiej wojnie nie chcecie się aktywnie bronić to w jakiej? W inwazji rentierów?

http://www.poczytaj.pl/247049?sesja=43936339823 polecam :)

W książce zaprezentowano rzetelny przegląd literatury przedmiotu związanej z efektem dezinformacji, konstruktem Ja, regulacyjną rolą Ja, samooceną, dysonansem poznawczym, czy też zniekształceniami pamięciowymi związanymi z mechanizmami autoregulacyjnymi. Zaprezentowano również wyniki aż siedmiu badań o charakterze eksperymentalnym oraz ich metaanalizę. Trzy pierwsze eksperymenty związane są z wpływem negatywnej, zagrażającej samoocenie, informacji na podatność na dezinformację. Ich wyniki okazały się niespójne, jednak w metaanalizie wskazujące na to, że wskutek zagrożenia Ja osoby badane mogą być bardziej podatne na dezinformację.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczorajsza bitka https://www.youtube.com/watch?v=RsywLsZP61c
Dzisiaj w nocy znowu orka sova, wiadomo jak to w sobotni wieczor :> Zaraz sie zabieramy do pompowania na kacu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2014, 10:15:50 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 27, 2014, 09:52:17 »
Blob to by był jakby tu całe N3 przyleciało ;) Myślę, że mieszkańcy Eso powinni spokojnie dać radę wystawić flotę subcapsów podobną ilościowo do naszej. Nie przeceniajcie naszych liczb. NC. ma tylko 2,5k charów. Najsilniejsi sovholderzy w Eso - C0ven i Southern Federation mają po około 1100 charów. Myślę, że inne sojusze z Eso też by po kilku pilotów dorzuciły. Rozumiem niechęć do walki bez cynojammera, ale pod działającym cynojammerem bitwy powinny być dość wyrównane. Na większość timerów nie mamy CTA tylko floty zbierane w 15 minut co znacznie uszczupla nasze liczby. Jeżeli w takiej wojnie nie chcecie się aktywnie bronić to w jakiej? W inwazji rentierów?

Numery w sojuszach nie mają odniesienia do realiów, ale co tam linkuj sobie dotlana :D.

Maciek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jesus Lord
  • Korporacja: Brutor Tribe
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 27, 2014, 11:30:23 »
W obecnym systemie to się nigdy nie stanie ;/ Wszystkie floty ponad 15-20 osób zmieniają się w grupę f1 pusherów z kilkoma osobami funkcyjnymi.

Lol serio tak myslisz ? Wlasnie dlatego nigdy do takiego sojuszu jak NC nie dolacze, bo nie lataja niczym co wymaga wiecej niz f1 i pozniej ludzia sie wydaje ze nic innego nie istnieje.
Ostatnia bitka z wami pod cynojammerem pokazala wlasnie jak wazne jest doswiadczenie w pvp w doktrynie ktora wystawilismy przeciw wam, i przegralismy glownie przez brak ogarniecia czesci pilotow, nawet nie przez to ze bylo was duzo wiecej pod koniec. Mam nadzieje ze sporo bedziemy tym latac i ludzie nabiora doswiadczenia, bo mozna naprawde cuda taka doktryna robic szczegolnie przeciw wszelakim opartym na F1.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 27, 2014, 12:38:21 »
Numery w sojuszach nie mają odniesienia do realiów, ale co tam linkuj sobie dotlana :D.
Dają pogląd na to co teoretycznie powinien móc wystawić dany sojusz. Jeśli jakiś sojusz ma problemy z partycypacją to niech nie narzeka na bloby, a na własnych memberów. Nie mam tu na myśli c0venu. Jakby inne sojusze z Eso (nie licząc rentierskich) wystawiały floty na podobnym poziomie co c0ven to zjednoczeni obrońcy mieliby większe floty subcapsów niż my.

Lol serio tak myslisz ? Wlasnie dlatego nigdy do takiego sojuszu jak NC nie dolacze, bo nie lataja niczym co wymaga wiecej niz f1 i pozniej ludzia sie wydaje ze nic innego nie istnieje.
Ostatnia bitka z wami pod cynojammerem pokazala wlasnie jak wazne jest doswiadczenie w pvp w doktrynie ktora wystawilismy przeciw wam, i przegralismy glownie przez brak ogarniecia czesci pilotow, nawet nie przez to ze bylo was duzo wiecej pod koniec. Mam nadzieje ze sporo bedziemy tym latac i ludzie nabiora doswiadczenia, bo mozna naprawde cuda taka doktryna robic szczegolnie przeciw wszelakim opartym na F1.
Przecież Wasza doktryna to też klasyczne F1 ;D
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Maciek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jesus Lord
  • Korporacja: Brutor Tribe
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 27, 2014, 13:30:17 »

Przecież Wasza doktryna to też klasyczne F1 ;D

Doskonaly dowod na to ze mialem racje lol. Latajac we flotach F1 nawet nie masz pojecia co robi przeciwnik i dlaczego. Myslisz ze wygrywasz bo fajniej wciskasz F1 i droga flota robi to samo tylko gorzej. Ewentualnie nie trafili w resista/zasieg etc. I na tym sie konczy wiedza nt pvp.

Wlasnie dlatego doktryny F1 sa takie efektywne w wiekszosci aliansow, bo przecietnego kolesia interesuje tylko zeby bez wiekszego wysilku nabic kili na kb. Sprytni i madrzy ludzie w NC postanowili to wykorzystac i zamiast starac sie nauczyc czegos nowego pilotow i oczekiwac od nich wiedzy/ogarniecia, dostosowali doktryny i proces rekrutacji wlasnie do takich graczy(duzo sp, troche blinga na fitach i F1).

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 27, 2014, 13:43:21 »
W zasadzie każdemu większemu aliansowi na tym zależy, NC. raczej nie jest w tym temacie wyjątkiem.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 27, 2014, 14:23:22 »
Doskonaly dowod na to ze mialem racje lol. Latajac we flotach F1 nawet nie masz pojecia co robi przeciwnik i dlaczego. Myslisz ze wygrywasz bo fajniej wciskasz F1 i droga flota robi to samo tylko gorzej. Ewentualnie nie trafili w resista/zasieg etc. I na tym sie konczy wiedza nt pvp.
Wciskanie F1 uniemożliwia rozumienie tego co dzieje się na polu walki? Może w c0venie... ;)

Wlasnie dlatego doktryny F1 sa takie efektywne w wiekszosci aliansow, bo przecietnego kolesia interesuje tylko zeby bez wiekszego wysilku nabic kili na kb. Sprytni i madrzy ludzie w NC postanowili to wykorzystac i zamiast starac sie nauczyc czegos nowego pilotow i oczekiwac od nich wiedzy/ogarniecia, dostosowali doktryny i proces rekrutacji wlasnie do takich graczy(duzo sp, troche blinga na fitach i F1).
Nie robicie w Ishtarach nic co wykraczałoby poza F1 fleet choć najwyraźniej Wam to wmawiają. Align, pilnowanie odległości, strzelanie do primary, dobór odpowiedniego ammo do odległości, cyclowanie modułów i (w zależności od doktryny) rozkładanie scrambli, painterów, dampów to standardowe zachowania podczas standardowej floty. Robienie tych rzeczy w prawidłowy sposób to jest podstawa pvp, a nie dowód na to, że flota wymaga skilla ;) Nie wiem co takiego ponad to wyczyniacie w tych Ishtarach, że uważasz, że nie latacie standardową F1 flotą.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Maciek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jesus Lord
  • Korporacja: Brutor Tribe
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 27, 2014, 14:57:09 »
Polataj w innych to sie dowiesz, bo widze ze nawet nic nie zaswitalo ;D

A to ze nie ma nic dziwnego ze NC takie doktryny stosuje to nie znaczy ze nie mozna tego wysmiewac gdy ludzie pisza ze sa w pvp aliansie a tak naprawde to conajwyzej alians farmerski, tyle ze zamiast krzyzykow farmia sova :P

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 27, 2014, 15:54:52 »
Ja tylko zauważam, że latasz w tak samo wymagających flotach jak my i reszta 0.0. Twój brak wiedzy lub ignorancja nie pozwala Ci tego zauważyć. Mam nadzieję, że znajdziesz jakiś przykład i go tu zapostujesz, bo jak na razie to Twoja teoria opiera się na argumencie "bo tak". Ciężko Cię traktować poważnie, bo jak na razie zasłaniasz się jakimś no-name charem z NPC corpa.

A to ze nie ma nic dziwnego ze NC takie doktryny stosuje to nie znaczy ze nie mozna tego wysmiewac gdy ludzie pisza ze sa w pvp aliansie a tak naprawde to conajwyzej alians farmerski, tyle ze zamiast krzyzykow farmia sova :P
Wyśmiewasz to, że farmimy Waszego sova jak Sanshe? W sumie trafne porównanie ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

[G T S]-domin1

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: domin1
  • Korporacja: EVIL ONES
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 27, 2014, 15:55:53 »
o  słyszę płacz  c0venu że zaczynają go  zaorywać z chęcią poczytam i znowu będą Paragon soul odkupywać bo na pewno nie zdobywać  ps"bonne chance

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 27, 2014, 16:36:56 »
o  słyszę płacz  c0venu że zaczynają go  zaorywać z chęcią poczytam i znowu będą Paragon soul odkupywać bo na pewno nie zdobywać  ps"bonne chance

http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10000.msg167401#msg167401
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 27, 2014, 16:48:56 »
dobry kierunek obrało ccp



czasy vegasów 100km/s+, czy pojebanych nosferatu milion razy lepsze pod względem funu z gry teraz, to wszystko wygląda jak bitka sołtysów z przeciwnych wsi o kawałek pola, żeby bydło miało co jeść i dawało mleko i jeszcze FW zamieniło low w bandę frajerów we frytkach t1...

Maciek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jesus Lord
  • Korporacja: Brutor Tribe
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 27, 2014, 16:56:54 »
Ja tylko zauważam, że latasz w tak samo wymagających flotach jak my i reszta 0.0. Twój brak wiedzy lub ignorancja nie pozwala Ci tego zauważyć. Mam nadzieję, że znajdziesz jakiś przykład i go tu zapostujesz, bo jak na razie to Twoja teoria opiera się na argumencie "bo tak". Ciężko Cię traktować poważnie, bo jak na razie zasłaniasz się jakimś no-name charem z NPC corpa.
Wyśmiewasz to, że farmimy Waszego sova jak Sanshe? W sumie trafne porównanie ;)

No-name chara mam takiego bo takiego mi przyjelo na poczatku i nie chcialo mi sie zmieniac bo nie uwazam ze to ma jakies znaczenie. Jak cos to moj main to Kinwhakkl, ale nie wiem po co ci to? chcesz napisac do mnie czy cos ?

A to ze widze roznice miedzy doktrynami wynika z doswiadczenia, bo latalem wiekszoscia uzywanych doktryn i wiem mniej wiecej na czym polegaja. Roznica miedzy tempestami a armorowymi ishtarami jest ogromna, szczegolnie jesli musisz walczyc z przewazajaca flota , to kazdy damp na wlasciwym logistyku, distrupt na dpsie, neuty , tackle i orbitowanie wlasnego celu i jednoczesne ogarnianie overwiew, gdzie jest wlasna flota, gdzie logistyki przeciwnika gdzie dps itp ma ogromne znaczenie i swiadczy o wygranej lub przegranej.

W tempestach robisz align, i wciskasz f1 kiedy fc powie, i wolasz o repki jak trzeba. Jesli
nie rozumiesz roznicy to kto tu jest ignorantem ? Ale latajac tylko i wylacznie w jednym typie floty takich rzeczy sie nie widzi.

Maciek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jesus Lord
  • Korporacja: Brutor Tribe
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 27, 2014, 17:02:24 »
dobry kierunek obrało ccp


czasy vegasów 100km/s+, czy pojebanych nosferatu milion razy lepsze pod względem funu z gry teraz, to wszystko wygląda jak bitka sołtysów z przeciwnych wsi o kawałek pola, żeby bydło miało co jeść i dawało mleko i jeszcze FW zamieniło low w bandę frajerów we frytkach t1...

Niestety coraz wiecej takich zmian, ale imo ciagle mozna sporo fajnych rzeczy robic w evce, mysle ze jeszcze z 2-3 lata mina zanim do konca zarzna fun z tej gry. Ja ostatnio mam zajebisty ubaw w caracalu latajac solo i wyciagajac taklerow z duzych flot. Zajebiste uczycie ubijac ziomkow pod nosem poteznej floty i ile flame na lokalu :P

sorry za doublepost, nie moge usunac z jakiegos powodu  >:(

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 27, 2014, 17:24:19 »
Kin, Tylio wlasnie dlatego odszedl z c0venu wraz z Bec00lem i tym trzecim, bo small scale pvp bylo ponizej ich godnosci - oni chcieli byc Kosmicznymi Zdobywcami, Wladcami Nowego Edenu, latajacymi w wielkich flotach kosmicznego Wehrmachtu. Zabawy Caracalami sa dla dzieci, ktore oni obserwuja z lekkim rozbawieniem z pokladow swoich pancernych bestii.