Autor Wątek: Tani misjonarz L4  (Przeczytany 23515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[DZ1CZ] Rebbel'o'Ammar

  • DZ1CZ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Twinkle, twinkle little star:)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Drizzden Urtash
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Tani misjonarz L4
« dnia: Marzec 19, 2014, 17:07:31 »
Witam serdecznie!

Krótka piłka - proszę o jakiś tani fit na misjonarza do orania misji l4...
Tani dla mnie znaczy taki, żeby noob po kilku tygodniach treningu mógł w niego wsiąść i być w miarę efektywnym.

Proszę też o nie wklejenie fitu na pasywnego drejka, bo w internecie tego sporo, a ja nie mam czasu żeby kerbirzyć całą noc jedną misję bo Drake może ma fajny zasięg, ale DPS pozostawia wiele do życzenia... kucie kilku BSów sprawia że wraki zdążą zniknąć zanim wyczyszczę pocket, a na frakcyjnej amunicji przecież nie bede jechał, bo nic nie zarobię :P

Do fitu bardzo proszę o kilka słów na temat optymalnego zachowania takatycznego, celem maksymalizacji ISK / godzinę orania.

Z góry dziękuję za pomoc!


Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2014, 17:34:26 »
niema lepszego shipa dla kilkutygodniowego nooba niż pasywny drake, a frycowe w postaci marnowania czasu przez małą ilość SP duża część graczy musiała zapłacić.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

[DZ1CZ] Rebbel'o'Ammar

  • DZ1CZ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Twinkle, twinkle little star:)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Drizzden Urtash
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2014, 17:52:42 »
OK. Podnieśmy zatem poprzeczkę na parę miesięcy skillowania.. i od razu umówmy się że fit nie musi być tani jeśli chodzi o ISKi. Tak do dużej bańki..

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2014, 17:53:48 »
Drake był fajny kedyś potem go znerf "redisigne" spotkał od pierdloonego gejo lubnego chujka który aktualnie ma najwięcej do powiedzenia w tym deav teamie który balansuje shipy. Jak jest aktualnie nie wiem, ale generalnie drej na t2 i z t2 fury pociskami jechał misje l4 niż nie jeden bs.
Piszesz Drak wiec zakładam żeś Caldari pilot
Wersja bieda, ale wymaga skile minimalne moim zdaniem aby powozić bs taki aby włażyć te moduły, do tego bs na 4. Dla naprawde świeżego pilota ewentualnie arbalesty zamiast t2 - mniej cps/pg i szybciej użyjesz, drony t2 obowiązkowo podobnie jak t2 pozostałe moduły
[Raven, noob]
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Co-Processor II
Co-Processor II

Shield Boost Amplifier II
X-Large Ancillary Shield Booster, Cap Booster 400
EM Ward Field II
EM Ward Field II
Thermic Dissipation Field II
Thermic Dissipation Field II
X-Large Ancillary Shield Booster, Cap Booster 400

Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Small Tractor Beam II

Large Warhead Rigor Catalyst I
Large Warhead Flare Catalyst I
Large Warhead Flare Catalyst I

Hobgoblin II x5
Hammerhead II x5


Opcjonalnie nieco droższy niemniej bardziej wybaczający błędy:
[Scorpion Navy Issue, noob]
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Co-Processor II
Co-Processor II

EM Ward Field II
EM Ward Field II
Thermic Dissipation Field II
Thermic Dissipation Field II
X-Large Ancillary Shield Booster, Cap Booster 400
Shield Boost Amplifier II
X-Large Ancillary Shield Booster, Cap Booster 400
Phased Weapon Navigation Array Generation Extron

Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
[empty high slot]

Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I

Hammerhead II x5
Hobgoblin II x5

Boosterów używasz oszczędnie, jak jeden działa drugi uzupełnia baterie, obowiązkowo też wyłącz autorepate na nich

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[DZ1CZ] Rebbel'o'Ammar

  • DZ1CZ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Twinkle, twinkle little star:)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Drizzden Urtash
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2014, 18:43:43 »
Dziękuję Doom za te fity. To prawda, pomiędzy drejem z 2008 a tym czymś co teraz nazywa się Drake jest wielki kanion Kolorado:p dlatego szukam alternatywy.. Ale rasa dowolna, bo to akurat się zawsze przyda:) Mam Caldari i Amarr, skillę teraz Gallante i Matarów.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2014, 20:00:57 »
Skup się na jednej max dwóch rasach na początek a nie na wszystkich.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2014, 00:20:22 »
Ze swojego doświadczenia mogę polecić Ci, abyś jak najszybciej zainwestował w tani deadspace. Już C/B-type modułki, które nieraz kosztują po kilkanaście milionów, w znaczący sposób poprawiają parametry. Z drugiej strony zbyt świecąca raciarka może być obiektem ganku, więc trzeba robić to z wyczuciem, tylko tyle ile to konieczne. Sporo dobrych poradników jest w jutubach, szczególnie dotyczących caldari, bo to ulubiona rasa highsec'owych troskliwych misi.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2014, 08:38:55 »
Ishtar... dlugo dlugo nic...
na mainie skilowalem tengu, na alcie rownolegle ishtara, w tengu wpakowalem sporo kasy i zachodu aby go zrobic... 3 misje nim zrobilem i wyjebalem za burte.Ishtar 800dps ktory wchodzi tak samo dobrze w fryty jak i w BSy, zasieg operacyjny od 0 do 120km. jesli nie musisz latac od drabinki do drabinki, to nawet nie ma potrzeby ruszania sie z beacona. moj jest aktywny na armorze. Wygar BSa, zwinnosc, szybkosc i manewrowosc cruza.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2014, 09:22:57 »
I ze cztery razy tyle sp w drony niż w broń dla noob bs'a, że o kadłubie nie wspomne :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2014, 09:25:49 »
prawda, ze noobek bez skilli nie wsiadzie. Ale imo warto udac sie ta droga, bo zaprocentuje. Vexor navy juz jest bardzo przyzwoity, tylko wiecej trzeba sie nalatac: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 20, 2014, 09:29:59 »
Nie lepiej wsadzić zad w dominika / dominika navy w tym układzie? mniej manewrowa krowa, ale dla nooba dużo tańsza, szybsza do osiągnięcia i wybaczająca błędy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 20, 2014, 09:33:32 »
Nie lepiej wsadzić zad w dominika / dominika navy w tym układzie? mniej manewrowa krowa, ale dla nooba dużo tańsza, szybsza do osiągnięcia i wybaczająca błędy
Szczególnie Navy to tańsza opcja  ;) :P >:D

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że się nie opłaca. Póki nie będzie miał skilli na Tengacza to Dominix/Drake będzie lepszym wyborem. Dominix nie wybacza błędów i nie jest to zabawa w FF. Noob NIE będzie w stanie zrobić wszystkich L4 w Dominixie ! Na szczęście będzie mógł robić farmy :)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 20, 2014, 09:36:24 »
domek tak, domek navy nie. bo ma cholkowe bonusy.
Domek ma 1 zasadnicza zalete MJD. Ale to cegla: ], problem z misjami jest taki, ze aby robi je efektywnie, to trzeba byc zwinnym manewrowym. warpy, drabinki dolatywanie zbieranie dupereli z celu misji. to wszytko pochlania cala mase czasu. Dlatego Domek jako posrednie rozwiazanie tak, ale docelowo ishtar. Mi 1 postacia udaje sie trzepac okolo 40k lp na 15min. Wydlubuje tylko te szybkie i latwe misje. jesli trafia sie dluga, to cancel, az do skutku, albo do zblizenia sie do standa 5.0: ] Jak mam co robic to klepie, jak sie zacinam to przerwa i czekam na resety.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 20, 2014, 09:39:20 »
Szczególnie Navy to tańsza opcja  ;) :P >:D

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że się nie opłaca. Póki nie będzie miał skilli na Tengacza to Dominix/Drake będzie lepszym wyborem. Dominix nie wybacza błędów i nie jest to zabawa w FF. Noob NIE będzie w stanie zrobić wszystkich L4 w Dominixie ! Na szczęście będzie mógł robić farmy :)
Bedzie. Bydle ma jed z lepszych tanków w grze iw ciąż niezły wygar. Potencjalny noob wsiadający w to musi tylko wiedzieć ze nie dorusł do fitu gdzie 2/3 low i med slotów to moduły dla dron
domek tak, domek navy nie. bo ma cholkowe bonusy.
Domek ma 1 zasadnicza zalete MJD. Ale to cegla: ], problem z misjami jest taki, ze aby robi je efektywnie, to trzeba byc zwinnym manewrowym. warpy, drabinki dolatywanie zbieranie dupereli z celu misji. to wszytko pochlania cala mase czasu. Dlatego Domek jako posrednie rozwiazanie tak, ale docelowo ishtar. Mi 1 postacia udaje sie trzepac okolo 40k lp na 15min. Wydlubuje tylko te szybkie i latwe misje. jesli trafia sie dluga, to cancel, az do skutku, albo do zblizenia sie do standa 5.0: ] Jak mam co robic to klepie, jak sie zacinam to przerwa i czekam na resety.
Te lp to dalej w curse robisz? na l4 w high troche inaczej sie zarabia

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 20, 2014, 09:45:49 »
obecnie w stain.
Ale faktycznie, moze nie byc porownania misji Hi z null.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 20, 2014, 09:53:51 »
Ishtar Ishtar Ishtar....  bo szybki, twardy, mieści 3x track mobile i 1 depo bo nie musi miec ammo.
W drodze skilowania Ishtara spokojnie można robić Gilą, nawet z frakcyjnymi sentry zanim doskiluja sie t2. Troche wiecej zabawy, ale to tylko czymczasowe rozwiazanie domomentu doskilowania Ishtara.

Idzie nim zarówno szybko blitz, jak i misje gdzie wszystko trzeba zestrzelić bo ma imba dps
Gun for hire.

[DZ1CZ] Rebbel'o'Ammar

  • DZ1CZ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Twinkle, twinkle little star:)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Drizzden Urtash
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 20, 2014, 11:51:20 »
Ishtar Ishtar Ishtar....  bo szybki, twardy, mieści 3x track mobile i 1 depo bo nie musi miec ammo.
W drodze skilowania Ishtara spokojnie można robić Gilą, nawet z frakcyjnymi sentry zanim doskiluja sie t2. Troche wiecej zabawy, ale to tylko czymczasowe rozwiazanie domomentu doskilowania Ishtara.

Idzie nim zarówno szybko blitz, jak i misje gdzie wszystko trzeba zestrzelić bo ma imba dps

Wolniej!:) 3x Track mobile Mobile Tractor Unit jak rozumiem.
Ale '1 depo bo nie musi miec ammo' do mnie nie dociera :D
Rozumiem, że sentry t2 to najlepiej Garde II? Na szczęście zwykłe dronki wcisnąłem na t2 jako pierwszy system obronny (przed działami, rakietami i cap warfarem) wiec nie mam daleko...

No dobra w takim razie jesli mogę jakiś fit prosić GILA vs ISTAR vs STRATIOS ??
Widzę to tak najpierw wyskillować sentry na t2 latając GILĄ albo STRATIOSkiem a potem doskillować hull ISTAR'a..
Chyba skłaniał bym się do Stratiosa z dwu powodów:
Do dron wygląda bardzo atrakcyjnie, ma mega fajny model statki no i jak trzeba jest CovOpsem, co znaczy ze można go spokojnie do WH zabrać, tudzież polować w low secu albo nullu na exploratorów :)

Powiedzmy - czy to ma sens? (cap stable z MWD off):
http://zapodaj.net/609936fd42282.jpg.html

To dla mnie 14 dni skillowania które i tak się przyda wiec chyba zacznę już dziś robić te Garde II'ki..


Ze swojego doświadczenia mogę polecić Ci, abyś jak najszybciej zainwestował w tani deadspace. Już C/B-type modułki, które nieraz kosztują po kilkanaście milionów, w znaczący sposób poprawiają parametry. Z drugiej strony zbyt świecąca raciarka może być obiektem ganku (..) highsec'owych troskliwych misi.

Pewnie masz na myśli to: https://zkillboard.com/detail/37258120/
Z misiami jesteśmy za pan brat :D

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 20, 2014, 12:06:18 »
Jeśli chodzi o dronkowce cruzowe, to tak jak już poprzednicy wspomnieli - Gila albo Ishtar. Obowiązkowo oba na shieldzie. Co do sentry - bierzesz 3 zestawy, w zależności od tego z kim walczysz. Generalnie z tankiem nie ma problemu, wyrzucasz sentry, orbita na 2500m i większość Ciebie nie będzie trafiała. T2 hull ishtara daje Ci wspaniałe resisty, więc fit wystarczy T2 w zupełności.
Stratios to statek typowo eksploracyjny, pod misję raczej się nie nadaje.
A co do Dead i misi, dokładnie o coś takiego mi chodzi - fit który jest grubo przesadzony, 5 BCS który praktycznie nic nie daje. Gość chyba za dużo w WoWa grał ;)

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 20, 2014, 12:28:20 »
mobile depot mam po to, że w razie jak "przyafcze" i spadnie mi dronka to z cargo do drone bay przerzucam "zapasowego" garda. Mam też pvp moduły do refitu na full pvp ishtara "w razie W" ale to w hi nieistotne.

Bierz Gile nie Stratiosa - bo załadujesz low sloty drone dmg ampli i bedzie miala duzy lepszy dps.

Sentry nosze Gardy i Bouncery + małe drony do zbicia frytek jeśli za blisko podlecą (hoby + warki). Generalnie wszystkie misje które robie, to poza blokada nawet nie musze nic orbitować - tankuje stojąc w miejscu na ficie t2. Medium shield booster i heja.  A MWD i speed ishtara przydaje sie przy blitzowaniu i dolatywaniu w moment do gatów.
Plexy też ishtarem porbisz, pvp powalczysz wiec statek perspektywiczny i uniwersalny - przeciwieństwie do np jakichś ravenów
Gun for hire.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 20, 2014, 12:34:55 »
Plexy też ishtarem porbisz, pvp powalczysz wiec statek perspektywiczny i uniwersalny - przeciwieństwie do np jakichś ravenów

Tu się rozpędzasz... Robiłem anomki Chimerą (powiedzmy: taki duży Ishtar, który wywala 2x więcej dron), po czym przesiałem się na Navy Ravena z Cruise "i dopiero zaczęły się bezeceństwa", typu alfowanie BC-ków czy nawet frytek (Precision). I to na zwykłym pasywnym ficie (LSE + Hardy + MJD).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 20, 2014, 12:39:42 »
Racja - ale pisalem o plexach a nie anomkach - i wolalbym ishtara do plexów bo uważam go za bardziej "bojowego".

A anomek nie robie i nie zamierzam bo mam do dziadów uraz, ale nawet gdyby do smarcenie >> raveny czy carriery  :P
Gun for hire.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 20, 2014, 14:56:43 »
Panowie przypominam że misje w high to:
- z reguly brak pvp
- zarabianie na lp to żart - lubi sie misje z duzym bounty i opcjonalnie lootem i salvagem
- w miare możliwości takie w których nie trzeba wiosłować po gate, albo gate są blisko np angel extrawaganza, w null z tego co sam latałem zostanie na pleksie / misji / anomalce na punkcie na który zdropił warp to proszenie się o wpierdol jak sie zaspi i przeoczy lokal spike (co już samo w sobie jest proszeniem sie o wpierdol :P )
W high jesli statek nie kwalifikuje sie pod opcłacalność kamikadze (stratios może być wyjątkiem bo względnie nowy wiec jeszcze może być atrakcyjny ot tak) to może być małym bunkrem który wjedzie na poket i jak sie zatrzyma tak ruszy dopiero jak skoncza sie cele z ciekawszych jednostek jeszcze wymieniłbym matarskiego phona zwłaszcza przeciw laserowym ratom
[Typhoon, noob]
Large Armor Repairer II
Armor EM Hardener II
Armor EM Hardener II
Armor Thermic Hardener II
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II

Large Micro Jump Drive
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Cruise Missile
[empty high slot]

Large Auxiliary Nano Pump I
Large Nanobot Accelerator I
Large Auxiliary Nano Pump I

Hobgoblin II x5
Garde II x4

PS
fanów cruzów do misji uprasza sie o podanie przykładowych noob freandly (zarówno w isk jak i sp przykładów fitów)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 20, 2014, 16:16:35 »
Rigi na resy, Na low drone dmg ampli + dmg control, medy mwd + 1 omni trackind dir, dalej juz tylko lse + resy, mozna med repke jak ktoś sie boi ale nie trzeba nawet. Na hight to już tylko drone linki tyle.  Nie ma filozofi - shield ishtar i na full pvp ficie robi misje bez problemu najmniejszego

Swoja droga sprawdzilem jak te LP stoją w hi-secu i omg ;P nie sadzilem ze jest az tak źle.
Cieżko sie w hisec zarabia :P:P
Gun for hire.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 20, 2014, 16:22:54 »
Ostatni raz tak zarabiałem 3 lata temu, lp szły na działalność dobroczynną pod tytułem zaopatrzenia co mniej pyskatych kadetów w sety impli +3/+4 (za zwrotem isków)

Klepiąc misje byłem w stanie utrzymać 4 konta w tym jednego pasozyta od spawania shipów wszelakich i okazjonalnie kupując różny sprzet do zezłomowania na jakimś pvp itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 20, 2014, 20:27:49 »
To jest mankament misji highsec'owych, że jest to cel, a nie środek. Za to ceniłem misje w 0.0 - dwa dni roboty, i dwa konta były opłacone, a i zostawało klopsu na rozbijanie się po okolicy. A dodam, że nigdy mi raciarki nie odstrzelili :)

ufoman

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dariusz Betonowy
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 21, 2014, 09:24:34 »
[Raven, tania raciara]
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II
Power Diagnostic System II

Adaptive Invulnerability Field II
Adaptive Invulnerability Field II
Pith C-Type X-Large Shield Booster
Shield Boost Amplifier II
Adaptive Invulnerability Field II
Phased Weapon Navigation Array Generation Extron
Phased Weapon Navigation Array Generation Extron

Cruise Missile Launcher II, Nova Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Nova Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Nova Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Nova Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Nova Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Nova Fury Cruise Missile
[empty high slot]

Large Warhead Rigor Catalyst I
Large Warhead Rigor Catalyst I
Large Warhead Flare Catalyst I

Low-endowy deadspace shield booster z racji niskiego zużycia CPU. Fit zapina się na WU 5 bez implantów do CPU. Resy jak najbardziej do potencjalnego dopasowania pod raty, można też zamienić np. jednego invula i jeden TP na cap rechargery (zawsze to kilka cykli reperki do przodu).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 21, 2014, 12:36:02 »
Tylko po co aktywny tak, skoro możesz wstawić MJD i odskoczyć od ratów na 100 km? Wszystko spadnie, zanim do Ciebie doleci i Cię muśnie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 21, 2014, 14:22:58 »
Tylko po co aktywny tak, skoro możesz wstawić MJD i odskoczyć od ratów na 100 km? Wszystko spadnie, zanim do Ciebie doleci i Cię muśnie.

Dokładnie, kwestia oswoić się z mechaniką działania MJD żeby nie tracić czasu na 'przeładowanie'. Rebel możesz sprawdzić mój fit na Widowa: http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=8534.msg201949#msg201949 i podobnie zafitować swojego BS'a. Generalnie tankować na misjach nie będziesz musiał z takim fitem, booster przydawał się na ostatnich pocketach 8/10 i 10/10, raczej sporadycznie..
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

ufoman

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dariusz Betonowy
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 21, 2014, 15:02:36 »
Tylko po co aktywny tak, skoro możesz wstawić MJD i odskoczyć od ratów na 100 km? Wszystko spadnie, zanim do Ciebie doleci i Cię muśnie.
Trudno wykorzenić stare nawyki ;) Trzeba też przy MJD poświęcić jeszcze 1 med slot na sensor booster z targeting range skryptem, ale to już drobnostka.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 21, 2014, 15:46:19 »
Nie trzeba. Masz wolny low slot na signal amplifiera.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 21, 2014, 15:53:41 »
Bez boosterki? Pewnie, po roku czy dwóch latania. Ale skoro tani, to raczej nie ma co liczyć na doświadczenie. MJD to fajna zabawka, ale zawsze trzeba zostawić sobie jakiś margines błędu, nawet głupią largową repką na której będziemy cap stable.

[DZ1CZ] Rebbel'o'Ammar

  • DZ1CZ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Twinkle, twinkle little star:)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Drizzden Urtash
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 21, 2014, 16:44:58 »
Dziękuję za masę podpowiedzi:)  zrobiłem coś takiego i zobaczę po weekendzie jak to śmiga:

Wejdzie jeszcze prototype cloaking device jak by się chciało go z hiseka zabrać :)

Ciekawe.. czuję się dotknięty niewidzialną ręką Dapmana :P




[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 21, 2014, 16:55:23 »
Czy czasem MJD nie powinno być on a nie off?

ps. Nie wiem więc pytam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2014, 18:51:26 wysłana przez Herezja »

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 21, 2014, 17:33:20 »
m8 jest ON, zjada PG i CPU, ale jest nieaktywne, off w EFT to taki piorun afair
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Tani misjonarz L4
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 21, 2014, 18:34:15 »
EFT nie kuma mechaniki MJD, i niestety przy włączonym zużywałoby capa tak, jakby działał na zasadzie MWD.