Eve Online > PVP

Anty Cep

(1/4) > >>

Filip Bonn:
Poszukuję statku do pvp z statkami klasy interceptor. Chodzi mi o statek zafitowany tylko pod to konkretne zadanie, najlepiej "cicho ciemny" tzn nie wzbudzający podejrzeń ,że jest to maszynka do mielenia wszystkiego za 500m ISK. Chodzi mi o solo pvp ewentulanie 1v2, jak sie da coś urwać przed spadnięciem 1v3+ to tez nie będzie źle (oczywiście ten wariant jest jak się domyślam mało prawdopodobny). Natomiast nie interesują mnie statki do floty do roamowania.

Proszę o nie wpisywanie postów typu "każdy statek jest dobry jeśli masz skill" (są filmiki na których goście ubijają cepy z large railgun... i co z tego skoro udaje sie to raz na xxx prób) , chodzi mi o statek którym da radę coś urwać średnio 'oblatany' pilot.

Ostatnio latałem trochę DD za 200m i dawał radę ale 1v1 ew 2v1  przy mega farcie ale koszt tego shipa w porównaniu do kosztów ubijanych statków jest mega nieproporcjonalny :/

Centurion:
Karakol! :P

A tu masz fit miszcza karakoli:
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=94181

GlassCutter:
Albo taki wynalazek:
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=21954422

SokoleOko:

--- Cytat: Mapryl w Marzec 11, 2014, 09:47:07 ---najlepiej "cicho ciemny" tzn nie wzbudzający podejrzeń

--- Koniec cytatu ---

Cent, czego nie zrozumiałeś w tym zdaniu? Caracal jest defaultowym "pogromną frytek" i każdy pilot cepa o IQ wyższym od liczby slotów w swoim statku nawet do niego się nie zbliży.

O Stratiosie myślałeś? Masz 3 pulsy, medium neuta i bonusowane drony. Ship kosztuje już poniżej 300 mln i wszystko wskazuje, że wkrótce będzie sporo tańszy (zmiany w dzisiejszym patchu). Teoretycznie do domknięcia fitu shieldowego z pulsami potrzebujesz RF punkta (co też bardzo się przydaje w walce z małymi shipami), ale być może kosztem tanka jesteś w stanie wepchnąć tam T2.

Centurion:

--- Cytat: SokoleOko w Marzec 11, 2014, 10:11:53 --- Caracal jest defaultowym "pogromną frytek" i każdy pilot cepa o IQ wyższym od liczby slotów w swoim statku nawet do niego się nie zbliży.


--- Koniec cytatu ---

to wcale nie takie częste zjawisko - wystarczy pooglądać killboardy ile karakole zabijają małych gówien codziennie :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej