Autor Wątek: POS i Silos  (Przeczytany 4124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Remx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xon
  • Korporacja: ex-SHCK 2005-08
POS i Silos
« dnia: Marzec 08, 2014, 12:10:10 »
Witam

Mam zamiar postawić POSa do wydobywania z Moona.
Wiem ze do silosa można wkładać tylko 1 składnik i na każdy Harwaster potrzeba 1 silos.
Ale to jest jak się kopie 2 rożne składniki  a co przy kopaniu tego samego składnika ?

I tu moje pytanie: gdy kopie dwoma Harwesterami ten sam składnik (bo mam dwa) to czy wystarczy na to 1 silos ?
To samo gdybym chciał to przerabiać czy mogą kopać do tego tymczasowego i z niego brały by dwie SimpleObrabiarki ?


Dziękuje

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: POS i Silos
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2014, 12:40:54 »
I tu moje pytanie: gdy kopie dwoma Harwesterami ten sam składnik (bo mam dwa) to czy wystarczy na to 1 silos ?
Nie ma dwóch, ma jeden. Cyfra o której myślisz znaczy tyle co nic.

To samo gdybym chciał to przerabiać czy mogą kopać do tego tymczasowego i z niego brały by dwie SimpleObrabiarki ?
Kopiesz harvesterem do silosa z którego następnie pobiera sobie reaktor.

Układanie jak największej ilości reakcji na najmniejszej możliwej liczbie posów to fajna zabawa, gdyby nie zabawa z paliwem.. Powodzenia.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: POS i Silos
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2014, 07:33:46 »
Z tymi dwoma minerałami to nie wiem natomiast jak układasz reakcję to wykorzystuj jak najmniej silosów bo one wpizdu CPU pożerają ;) do silosów wkładasz rzeczy któwe nie znajdują się na moonie a które potrzebujesz do reakcji.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POS i Silos
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2014, 11:57:18 »
Zdaje mi sie czy kiedyś była blokada na tylko jeden aktywny świder na posie -> kopanie tylko jednego minerału?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POS i Silos
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2014, 12:24:58 »
Zdaje mi sie czy kiedyś była blokada na tylko jeden aktywny świder na posie -> kopanie tylko jednego minerału?

To musiało być chyba wtedy, gdy do kopania moonów używano brontozaurów. Możesz użyć jednego harvestera do kopania jednego surowca. Są moony, które mają trzy różne surowce i tu możesz kopać trzema harvesterami na raz, o ile fitting POS-a wyrobi.

Natomiast parametr "abundance" surowca to jakaś totalna lipa - coś kiedyś to miało znaczyć, ale typ, który ten fragment kodu napisał, odszedł z CCP i od tamtej pory każdego śmiałka, który próbował to zrozumieć, pochłaniał ogień piekielny. "One simply does not touch POS code in Eve" :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POS i Silos
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2014, 14:13:15 »
Zwłaszcza że za każdym razem jak grzebią w posach t w rewanżu po implementacji odstrzeliwują właścicieli? >:D ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POS i Silos
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2014, 15:00:36 »
Może nie tyle "grzebią w POS-ach", a naruszają ich nader kruchą otoczkę Feng Shui.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...