Autor Wątek: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)  (Przeczytany 35847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven

Cytuj
Tylio:
Tak na serio to po skandalicznym "dochodzeniu" GM Novy dział Internal Affairs uznał, że Nova bezpodstawnie nadużył władzy i cofnął ciążące na mnie zarzuty.


Tylio, ty kurwa gościu wstydu nie masz. Jaką trzeba być kanalią by opierdolić kumpla, z którym się gra 5-6 lat? „Bikól który z Xeowarem będzie gasił światło w C0VEN’ie”. Ciebie do GBT przyjęli z polecenia – dyrka z GBT który był twoim współlokatorem w akademiku. Okradliście ludzi których znaliście wiele lat, w części irl; część miała wasze nr telefonów,.. kontrakty, srakty, to nie byli obcy tylko wieloletnie znajomości. Mieliście ludzi którzy stali za wami MUREM, nie mogli uwierzyć. Xeowar, Akira, Jav… Moja żona w szoku była jak wyszło, że to Beecool & company.
Także Tylio, wracaj pod kamień spod którego wyszedłeś. Przytul się do dziadka Becolla który jeszcze za komuny kradł wagony z węglem i przestań pierdolić o błędach proceduralnych GM’a. Żal.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2014, 15:04:42 »
Zak, jak na obecną/byłą głowę CIA w c0venie słabo zbierasz informacje. Grałem w c0venie 1 rok i 10 miesięcy nie 5-6 lat. Nie znam nikogo z c0venu irl. Dostałem się z polecenia szarego membera (nie dyrka), który nie gra od grudnia 2010 (przestał grać miesiąc po tym jak mnie polecił). W sumie w GBT każdy jest dyrkiem, ale tylko po to, żeby wszyscy mięli dostęp do każdego hangaru i innych pierdół w grze. Prawdziwych dyrków (np reprezentujących corp przed sojuszem) jest 2-3. Nie było mnie w c0venie już 6 miesięcy jak ktoś wam zwijał tytany. Poza tym z tymi "dobrymi znajomymi" to bym nie przesadzał. Jak siedzieliśmy u was na TSie to co drugi dzień ktoś nam zarzucał szpiegostwo, podawanie waszych składów flot itd. waszym przeciwnikom w Stain. Dodatkowo jeden z was wysmarował maila do naszego CEO, że siedzimy z wami na TS i szpiegujemy NC. na rzecz c0venu. Naprawianie sytuacji trochę zajęło. Przyjaciele z was jak nic! Moja dziewczyna też była w szoku jak się dowiedziała, że mi zablokowali konto za podejrzenie jednej osoby.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2014, 11:39:29 »
Cytuj
Zak, jak na obecną/byłą głowę CIA w c0venie słabo zbierasz informacje. Grałem w c0venie 1 rok i 10 miesięcy nie 5-6 lat. Nie znam nikogo z c0venu irl. Dostałem się z polecenia szarego membera (nie dyrka), który nie gra od grudnia 2010 (przestał grać miesiąc po tym jak mnie polecił). W sumie w GBT każdy jest dyrkiem, ale tylko po to, żeby wszyscy mięli dostęp do każdego hangaru i innych pierdół w grze. Prawdziwych dyrków (np reprezentujących corp przed sojuszem) jest 2-3. Nie było mnie w c0venie już 6 miesięcy jak ktoś wam zwijał tytany. Poza tym z tymi "dobrymi znajomymi" to bym nie przesadzał. Jak siedzieliśmy u was na TSie to co drugi dzień ktoś nam zarzucał szpiegostwo, podawanie waszych składów flot itd. waszym przeciwnikom w Stain. Dodatkowo jeden z was wysmarował maila do naszego CEO, że siedzimy z wami na TS i szpiegujemy NC. na rzecz c0venu. Naprawianie sytuacji trochę zajęło. Przyjaciele z was jak nic! Moja dziewczyna też była w szoku jak się dowiedziała, że mi zablokowali konto za podejrzenie jednej osoby.

No nie tylko wstydu, ale tupetu też ci nie brakuje. Jesteście złodziejami i to tymi z tej najgorszej kategorii - robiącymi swoich. Nawet cyganie jak kradną, to nie robią tego w bloku w którym mieszkają. A jak kiedyś urosną ci jaja, to wejdź na naszego TS'a i powiedz kolegom/nie_kolegom o swoich powodach skrzywdzony smuteczku.

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2014, 08:35:18 »
WhiteCat, Anthar:
Zakładka profil: znajomi / ignorowani
ignorowani tylio

Nie rozmawiajcie z tym zerem, bo to tutaj próbuje się rehabilitować wciągając was w dyskusje. Reszcie kolegów z sojuszu też sugeruję taką formę ostracyzmu.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2014, 08:54:39 »
Lepiej róbcie to co mowi Zakalve! Wymachując niczym nie popartymi oskarżeniami tylko się pogrążacie. Lepiej nie widzieć moich postów i się nie odzywać. Myslę, że i wam i dyskusji wyjdzie to na dobre ;D
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2014, 09:15:14 »
Tylio, tak sie przypadkowo zlozylo, ze po waszym odejsciu do NCDOT zniknely nam tytany i znalazly sie na kontach NCDOT. Przypadkowo Becool znal haslo, przypadkowo mial bul dupy po oskarzeniach o teamspeakowe szpiegostwo, i przypadkowo reprezentowal ten sam typ tandetnej pogardy wobec sojuszu i grupy ludzi, z ktorymi bawil sie latami, co ty prezentujesz tutaj na tym forum. Tak sie zlozylo, ze akurat jechal przez Warszawe w Bieszczady, wiec niechcacy mijal w swoim Lexusie pierogarnie na Pulawskiej, z ktorej IP dokonano kradziezy. Przypadkowo kreciliscie sie o tej godzinie cyniarkami po systemach, zniknely tytany, poszly przelewy, a niesprawiedliwy GM pochopnie pobanowal wszystkie zwiazane z tym konta i cofnal transfery ISK, oczywiscie tylko i wylacznie w reakcji na histeryczna reakcje Xeo. Przypadkowo przez rok (!) nie pokazales sie na TS ani nawet na chacie, zeby chociaz slowko na swoje usprawiedliwienie pisnac, mimo ze dlugo niektore osoby czekaly na taki gest, bo cie po prostu zwyczajnie lubily i nie mogly uwierzyc w cala ta sytuacje, mialy nadzieje ze to jakis koszmarny lancuch nieporozumien. Przez ten rok nadzieja powoli gasla, a jednym z najpopularniejszych memow TSowych zostalo powtarzane co jakis czas przy roznych okazjach przez Java zdanie: "Wiesz, kiedys czesto powtazalem, ze jestem czegos tak pewny, ze dalbym sobie za to reke uciac. Po tej akcji z Becoolem, Tylio i Uizja przestalem tak mowic, bo uswiadomilem sobie, ze nie mial bym reki". Teraz po roku, w trakcie ktorego wyplakaliscie sobie u CCP rewizje procesu poszlakowego, bo przeciez tytany nie byly na waszych kontach i nie ma 100% dowodow przylazisz tu po to, zeby nas przekonac, ze to byla tylko koincydencja zdarzen, tak? Co prawda czas na to byl dawno temu, ale wiesz co, ja ci wierze. Wracaj do nas, na lono covenu, osobiscie dam ci voucha i postawie cyno, a nasza aliansowa flota 4 drejkow powita cie fajerwerkami :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2014, 09:59:59 »
Cat, Ciebie chyba nie bylo wtedy na TS.
Jeden z nich sie pojawil i przeprosil za to.
Teraz Tylio sie wykreca, bo mu CCP powiedzialo, ze ich odbanowuje.
Nie powiem ktory, wtedy na TS bylo z 8 osob na kanale.

Tylio to co czekamy az pojawi sie jakis H.E.R.O i wspomoze N2 w walce?
Czy moze jestescie zbyt 'PRO' aby poprosic o pomoc noobow z Brave i Testow?

Juz nie moge sie doczekac tego nerfa dron ... i czekam na kolejne rzeczy bijace w assyste i 'bojowe' carriery.

Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2014, 10:09:29 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2014, 10:13:31 »
Ok ale szczerze , kto wierzy ze "Swieta Trojca od Tytanow" ich nie ukradla?
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2014, 10:35:35 »
tak apropo to same problemy przez te tytany;p Może powinno się je parkować na specjalnych posach (nie znikały by nigdy po wylogowaniu) i np wg ról w ally/corpie móc je obsługiwać. Bo na obecną chwile to bez senu niby ally posiada tytana a tak naprawdę to jedna osoba może go używać bo account sharing itp.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 04, 2014, 10:47:03 »
Znów klamstwa...

Tylio, tak sie przypadkowo zlozylo, ze po waszym odejsciu do NCDOT zniknely nam tytany i znalazly sie na kontach NCDOT. Przypadkowo Becool znal haslo, przypadkowo mial bul dupy po oskarzeniach o teamspeakowe szpiegostwo, i przypadkowo reprezentowal ten sam typ tandetnej pogardy wobec sojuszu i grupy ludzi, z ktorymi bawil sie latami, co ty prezentujesz tutaj na tym forum.

Nie gardzę c0venem tylko poszczegónymi trollami z c0venu ;) To, że się przykro robiło jak niektórzy takie głupoty gadali to prawda.

Tak sie zlozylo, ze akurat jechal przez Warszawe w Bieszczady, wiec niechcacy mijal w swoim Lexusie pierogarnie na Pulawskiej, z ktorej IP dokonano kradziezy.

Jechał w góry (nie wiem czy Bieszczady czy inne). Nie wiem czy jechał obok jakiejś pierogarni. Rozumiem, że to potwierdzone informacje. Macie wróżki i nadajniki GPS, ktore stale wskazują wam nasze pozycje. Swoją drogą ten adres IP to teraz pierogarnia? Tej wersji jeszcze nie słyszałem. Wcześniej podawaliście adresy prywatnych mieszkań.

Przypadkowo kreciliscie sie o tej godzinie cyniarkami po systemach, zniknely tytany, poszly przelewy, a niesprawiedliwy GM pochopnie pobanowal wszystkie zwiazane z tym konta i cofnal transfery ISK, oczywiscie tylko i wylacznie w reakcji na histeryczna reakcje Xeo.

Codziennie chodzę spać w środku nocy, cyniarkami też często latam. Generalnie w NC. sporo pilotów ma capitale, więc to dośc normalne. O tym na jakiej podstawie banowali konta pisałem. GM nie cofnął kasy z żadnych transferów, tylko zabrał całą kasę wchodząc nam ostro na minus na kontach.

Przypadkowo przez rok (!) nie pokazales sie na TS ani nawet na chacie, zeby chociaz slowko na swoje usprawiedliwienie pisnac, mimo ze dlugo niektore osoby czekaly na taki gest, bo cie po prostu zwyczajnie lubily i nie mogly uwierzyc w cala ta sytuacje, mialy nadzieje ze to jakis koszmarny lancuch nieporozumien. Przez ten rok nadzieja powoli gasla, a jednym z najpopularniejszych memow TSowych zostalo powtarzane co jakis czas przy roznych okazjach przez Java zdanie: "Wiesz, kiedys czesto powtazalem, ze jestem czegos tak pewny, ze dalbym sobie za to reke uciac. Po tej akcji z Becoolem, Tylio i Uizja przestalem tak mowic, bo uswiadomilem sobie, ze nie mial bym reki".

Tłumaczyłem dlaczego dopiero teraz się odzywam. Na TS nie wchodziłem, bo zakladałem, że normalnej rozmowy tam nie uświadczę. Jak widać się nie myliłem.

Teraz po roku, w trakcie ktorego wyplakaliscie sobie u CCP rewizje procesu poszlakowego, bo przeciez tytany nie byly na waszych kontach i nie ma 100% dowodow przylazisz tu po to, zeby nas przekonac, ze to byla tylko koincydencja zdarzen, tak? Co prawda czas na to byl dawno temu, ale wiesz co, ja ci wierze. Wracaj do nas, na lono covenu, osobiscie dam ci voucha i postawie cyno, a nasza aliansowa flota 4 drejkow powita cie fajerwerkami :P

Powodem cofnięcia banów był brak jakichkolwiek dowodów, a nie tylko to, że tytany nie były na naszych kontach. GM po długiej dyskusji z Xeovarem postanowił cofnąć ciążące na nim zarzuty. My niestety okazji do normalnej rozmowy z GMem nie dostaliśmy, dlatego tyle to trwało.

Podsumowując wasze zarzuty:
-chodzę późno spać (w sumie nie wiem o której poszedłem wtedy spać, wczoraj poszedłem o 3 w nocy)
-czasami latam statkami z cynem (ostatnio wczoraj leciałem z cynem, sprawdź czy wam tytan nie zginął)
-jest szansa, że BEC00L jechał przez Warszawę w góry i po drodze miał pierogarnię, która być może ma taki adres IP i być może była otwarta w nocy

Wiesz, że tak dopasowując domysly mogę powiedzieć, że to był każdy? Może to ja poleciałem samolotem w tą i z powrotem w nocy do Warszawy do owej pierogarni? Może to sam Mittani odwiedził tą pierogarnię tej nocy? Może...

Doskonale pokazałeś, że nie macie pojęcia kto was tak urządził, ale na siłę próbujecie dopasować rzeczywistość do waszych oczekiwań, żeby pasowało, że to my. Gratuluję wyobraźni!

Cytuj
Czy moze jestescie zbyt 'PRO' aby poprosic o pomoc noobow z Brave i Testow?
Jak przylecą to przylecą, z tego co wiem to nie zamierzają się zajmować sovem przynajmniej na razie.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 04, 2014, 10:48:28 »
Ogolnie planowanie statkow CCP wychodzi "z dupy"
Zobaczcie ile czasu potrzeba aby zbalansowali glupie frejki.
Odkad gram w eve - ciagle robia ich rebalance ;)

Nie mowiac juz o capslach, czy tez superach.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2014, 10:57:37 wysłana przez Mona X »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Horb

  • Gość
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 04, 2014, 12:25:13 »
Mnie w c0ven nie bylo jak ginely tytki.
Nie znam tych gosci.
Nie ma jednak dymu bez ognia a niewinni bronia sie do upadlego gdy padaja oskarzenia a nie rok pozniej.
To juz niewazne czy sa dowody na twoja wine czy nie - swoim zachowaniem potwerdziles obawy i EOT.
Te zalosne posty tutaj to jak rozumiem trol i nabijanie postow.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 04, 2014, 12:45:22 »
Nie broniłem się rok później, z CCP byłem w ciągłym kontakcie. Chodzi Ci o to, że c0venowi raportow nie zdawałem? A po co? Z wami jak widzisz ciężko porozmawiać. Do c0venu nie mam i nie mialem zamiaru wracać, więc wasza opinia o mnie nie jest dla mnie specjalnie ważna. Po prostu uzupełniam luki w historii przedstawionej przez was rok wcześniej. Wasze posty doskonale pokazują ewentualnym zainteresowanym jak bardzo oderwani od rzeczywistości jesteście w swoich bezpodstawnych ostarżeniach, więc mój cel został osiągnięty. Z mojej strony też EOT ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 04, 2014, 13:08:31 »
balbalbla

Wasze posty doskonale pokazują ewentualnym zainteresowanym jak bardzo oderwani od rzeczywistości jesteście w swoich bezpodstawnych ostarżeniach, więc mój cel został osiągnięty.

blablabla

Mylisz się, twoje posty pokazują, że próbujesz jak to mówią ordynarnie "wybielić czarnucha odplamiaczem"... i nic więcej.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 04, 2014, 13:17:35 »
Spoko, jak na razie to nikt nie przedstawił żadnego dowodu, więc nie muszę się nawet "wybielać" ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 04, 2014, 13:35:07 »
Ależ dowody zostały przedstawione dawno temu dlatego zostałeś razem z pozostałymi winnymi kolegami zbanowany.

Teraz cię odbanowali za błędy jakiegoś tam admina, że niesumiennie, że coś tam bla bla bla...
CCP działa jak amerykańskie sądownictwo - to, że osoba NIE ZOSTAJE skazana z powodów proceduralnych (prokurator coś spieprzył) nie oznacza, że nagle dla ogółu społeczeństwa staje się niewinna. Masz pecha, tak to działa. 

Edit:
I nie żebym był jakoś pR0 c0venowy czy coś bo nie jestem, uważam, że oni za złamanie konkretnych punktów EULA też powinni być pobanowani (suma sumarum tytki powinny znaleźć się z powrotem na zbanowanych kontach czyli tak jakby wyparować) no ale cóż... zadziałali jakoś sprawniej ;)

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 04, 2014, 13:37:51 »
Dowody nigdy nie zostały przedstawione. W tym problem. CCP też nam ich nie przedstawilo mimo naszych próśb. Nie odbanowali nas za błędy proceduralne, tylko za brak dowodów.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 04, 2014, 14:00:40 »
... więc nie muszę się nawet "wybielać" ;)

Dowody nigdy nie zostały przedstawione. W tym problem. CCP też nam ich nie przedstawilo mimo naszych próśb. Nie odbanowali nas za błędy proceduralne, tylko za brak dowodów.

BULLSHIT i tyle: ], mimo ze jestes niewinny i nie musisz sie wybielac to od kilku stron nie robisz nic innego poza wybielaniem: ] EOT.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 04, 2014, 14:17:57 »
Jak już pisałem - przedstawiam ciąg dalszy historii, a właściwie jej zakończenie. Nie próbuję nikogo do niczego przekonać. Jeżeli widzialem, że ktoś wypisuje głupoty to starałem się je sprostować. Przedstawianie faktów, a wybielanie to nie to samo. Macie teraz na forum kompletną historię. Co z tym kto zrobi to już nie moja sprawa ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 04, 2014, 14:22:24 »
Ja tam chce aby zrobic na centrali podobna ankiete jak mial swego czasu Mr Ozzy, ale dotyczaca naszej "Swietej Trojcy od Tytanow".

Da sie zmienic
Cytuj
Tylio
Użyszkodnik
na
Cytuj
Tylio
Ukradlem Tytki i mnie zlapali
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 04, 2014, 14:49:41 »
BULLSHIT i tyle: ], mimo ze jestes niewinny i nie musisz sie wybielac to od kilku stron nie robisz nic innego poza wybielaniem: ] EOT.

Polska logika, ktoś jest przeciw większości to znaczy, że jest chujowy i nie ma racji. Żaden z Was nigdy się nie dowie jak było, a rozpisujecie się jakby zajebali Wam prezydenta kraju po raz kolejny. Wyjdźcie na podwórko dajcie sobie po pysku, a później na piwo.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 04, 2014, 15:41:09 »
Polska logika, ktoś jest przeciw większości to znaczy, że jest chujowy i nie ma racji. Żaden z Was nigdy się nie dowie jak było, a rozpisujecie się jakby zajebali Wam prezydenta kraju po raz kolejny. Wyjdźcie na podwórko dajcie sobie po pysku, a później na piwo.

normalnie az musze soulskrimowi przyznac racje dzisiaj. Do czego to doszlo..

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 04, 2014, 18:25:09 »
co ja tu słyszę - zajebali prezydenta kraju? - to to już nie był wypadek??
to już to nie była brzoza... to jeszcze czas przeprosić macierewicza który jako jeden z nielicznych miał odwagę o tym mówić kiedy innym brzozy w gardle stanęły.
czy jeszcze jest ktoś wierzy w dobre intencje i niewinność putina?  :D
dobry putinek dobry... tylko 3 wojnę światową nam skurwysyn szykuje. pogłaskać po łysej główce - to nie on zajebał tych co byli niewygodni i mieli odwagę coś robić choćby tupać nogą z braku innych możliwości.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 04, 2014, 18:28:14 »
Wystarczyło coś o tytanach i intelekcie ... ;D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 04, 2014, 18:30:46 »
teraz to klękać chamy przed macierewiczem i kaczyńskim po prostu  :).
i polerować kamasze na wszelki wypadek ci z kategorią a.
trochę autorefleksji.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Goomich

  • Gość
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 04, 2014, 20:44:55 »
Ale co ma Kaczyński do Narutowicza?

Horb

  • Gość
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 04, 2014, 20:45:58 »
tzn co  ? to Putin zajebal tytki ?

Goomich

  • Gość
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 04, 2014, 20:52:09 »
W TVNie 24 mówili coś o tytkach C0venu nad Krymem.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 05, 2014, 00:13:34 »
Ale co ma Kaczyński do Narutowicza?

W sensie mentalny przodek Kaczynskiego zastrzelil Narutowicza. Ale co obaj maja wspolnego z Putinem?

A i jak juz jestesmy na Krymie to faktycznie da sie pewne analogie zauwazyc. Oto Tylio, jak dziennikarz Russia Today, tworzy historie alternatywna, pelna wyszkolonych przez polskie sluzby specjalne faszystow z Majdanu, tfu, c0venu i przbywa by niesc Pokoj i Prawde na pancerzach czolgow.

Powiedz, jaki cel mialby c0ven w obrabianiu wam dupy? Malo to ludzi od nas odeszlo? Malo z nich nas hejtuje? A jednak nie oskarzylismy Piotrka1982 o kradziez tytanow. Nie oglosilismy, ze zrobili to agenci-pogrobowcy Mr Ozzy'ego. Zrobiliscie to Wy. Wiele osob w to nie chcialo wierzyc, chociaz akurat ja nie mialem zadnych watpliwosci, ze taki zadufany w sobie buc i mitoman jak Becool bylby w stanie odwalic taki numer. Nie jestescie jedyni, ktorzy chcieliby cos takiego zrobic, ale jako jedyni mogliscie. Dodajac dwa do dwoch - wychodzi 3 muszkieterow.

P.S. Jak bedziecie latac z PL nastepnym razem i we flocie bedzie Dirk Action to sie nie przyznawajcie, ze jestescie z Polski. ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2014, 00:32:10 wysłana przez Isengrim »

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 05, 2014, 00:34:27 »
Nie moglbym sobie odmowic zaistnienia w tym watku.

"W sensie mentalny przodek Kaczynskiego zastrzelil Narutowicza. Ale co obaj maja wspolnego z Putinem?" by Isengrim.

To proste - zarowno w nazwisku Kaczynski, Narutowicz i Putin wystepuje liera "I".

Nie wyjezdzac mi z tytanami w C0venu na Krymie, bo sie wyda, ze Wlodzio P. mial racje z bandytami szkolonymi w Polsce! I sie bany na rope i gaz posypia! Albo przyjada do Bialegostoku z Moskwy autobusy pelne "Polakow" protestujacych chec powrotu do macierzy rosyjskiej!

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 05, 2014, 00:39:28 »
Dzisiaj juz dyrekcja c0venu ustalila, ze jesli Rosja napadnie na Polske to w ramach sankcji zresetujemy DD.  ;D

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 05, 2014, 01:19:34 »
Dodajac dwa do dwoch - wychodzi 3 muszkieterow.

Czterech ;D
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 05, 2014, 07:50:15 »
co ja tu słyszę - zajebali prezydenta kraju? - to to już nie był wypadek??
to już to nie była brzoza... to jeszcze czas przeprosić macierewicza który jako jeden z nielicznych miał odwagę o tym mówić kiedy innym brzozy w gardle stanęły.
czy jeszcze jest ktoś wierzy w dobre intencje i niewinność putina?  :D
dobry putinek dobry... tylko 3 wojnę światową nam skurwysyn szykuje. pogłaskać po łysej główce - to nie on zajebał tych co byli niewygodni i mieli odwagę coś robić choćby tupać nogą z braku innych możliwości.

Diagnoza:
Osobowość paranoidalna
Zaburzenia afektu
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 05, 2014, 10:58:30 »
Nie żebym się jakoś mocno wtrącał, ale o co ta dyskusja?

Tylio uczestniczył w kradzieży tytanów, więc jest złodziejem (kropka). I on i wy o tym doskonale wiecie.
On się do tego i tak nie przyzna, więc po jakiego penisa próbujecie go do tego zmusić? Wydaje mi się, że wystarczy wiedzieć i pamiętać na przyszłość. Nikt nic więcej nie osiągnie.

To mówiłem ja, Jarząbek