Eve Online > Centrum Rekrutacyjne

[BU FU] - Beach Boys rekrutuje!!!

<< < (2/5) > >>

Okropniak:

--- Cytat: FITTIpalti w Lipiec 14, 2014, 10:31:21 ---...z (jeszcze) przyjaciółmi z YARRR and CO.
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=107560
...

--- Koniec cytatu ---

Jeszcze?!? ;-)
No i trzeba teraz wam będzie na ręce patrzeć bo cholera wie kiedy się celownik na naszą potylicę nie przełączy...

A szczerze - miło się lata, jest pyskówka czasem na TS ale bez dram wykraczających poza normalny poziom konwersacji - to nie to BuFu które miałem "przyjemność" poznać laaata temu.
Naprawdę miło mieć obok korp który naprawdę lata PVP a nie tylko deklaruje chęć do tego - doszło do tego że to my pędzimy w te i tamte bo znowu ktoś z BuFu coś wyeskalował czy wręcz już złapał i trzyma...

Zakalve:

--- Cytuj ---A szczerze - miło się lata, jest pyskówka czasem na TS ale bez dram wykraczających poza normalny poziom konwersacji - to nie to BuFu które miałem "przyjemność" poznać laaata temu.
--- Koniec cytatu ---

Dzieki, dzieki, tak to już parę lat nad nimi pracujemy, cieszę się, że nie przeszło niezauważone.  :)
Przykre, tylko że w brutalny sposób odcinają się od swoich korzeni, ba, wypierają czy wręcz nie postują. :/
http://hq.c0ven.pl/index.php?topic=11245.msg132547;topicseen#new

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: Zakalve w Lipiec 14, 2014, 13:46:04 ---Dzieki, dzieki, tak to już parę lat nad nimi pracujemy, cieszę się, że nie przeszło niezauważone.  :)

--- Koniec cytatu ---
Jeszcze troche w c0venie, i chlopaki zaczna jesc beze lyzeczka

Okropniak:

--- Cytat: CATfrcomCheshire w Lipiec 14, 2014, 14:18:33 ---Jeszcze troche w c0venie, i chlopaki zaczna jesc beze lyzeczka

--- Koniec cytatu ---

Wiesz co - ja chyba wolę ich tak jak teraz, jak jedzą nożem jedynie i to tym samym którym skórują pokonanych wrogów :)

a jedyne co w głowie to "target, target, target, target, target, target, target, target, target, target, target, target"

Ostatnio dla wprawy Borysa... albo Sin'a łapali na wlocie WH jak wracał indykiem z zakupów ;)

Musimy znowu zrobić turniej frytek T1 jak parę tyg temu - zobaczymy kto teraz zwycięży, ostatnio było z tym masę zabawy a i miły przerywnik do "zanim się ludzie pologują" :)

Szakal:
Oh Stare dobre BUFU  8) az sie lezka kreci w oczku  >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej