Eve Online > CR - Archiwum

[XPLX] Made in Poland dyskusja

<< < (2/10) > >>

[WILD5] Sheridan Philips:

--- Cytat: bazuuka514 w Styczeń 19, 2014, 12:56:05 ---a niby czemu ma to być żart ? jestesmy poważną korporacja powoli rozpoznawaną nie tylko w dust, jesli ktos ma jakieś pytanie do naszego CEO to zapraszam na chat dust pl,  na chacie można właczyć opcje "activate voice" aby z nami pogadać na luzie a hejterom z rave i coven czy kogo tam jeszcze macie powiem tyle "twoja stara", kto gra z nami ten wie o co chodzi  8)

--- Koniec cytatu ---

Pierwsze primo, hermetyczne żarty w publicznych kanałach są passe.
Drugie primo, bardzo szybko zdążyłem obrazić całkiem sporą część PL community, chociaż akurat na centrali rzucanie mięchem na c0ffin to wręcz sport narodowy.
Nie wiem jak reszta, ale na słowo 'hejter' jestem uczulony bardziej niż na tequilę.
Ale generalnie dobrze że coś się w duście rusza, czy dobrze słyszałem że gra jest dalej f2p? Może trzeba będzie odświeżyć konsolę...

bazuuka514:

--- Cytat: CATfrcomCheshire w Styczeń 19, 2014, 13:33:13 ---yyyy... ale...

Chodzi o te koszmarne bledy w opisie waszego "korpa", przeciez jak sie chce komus zaprezentowac, to warto bylo by chociaz poprawic bledy, poprosic jakiegos starszego kolege o pomoc, niech pouklada zdania, powstawia spacje, podpowie jak napisac zeby nie wygladalo ja przepuszczone przez autotranslator...
Fajnie, ze powstaja nowe korpy, i ze coraz mlodsi gracze trafiaja do EVE, warto jednak sie postarac, i jezeli jak twierdzisz jestescie "powazna korporacja" i "wazna jest dla was komunikacja" potraktowac czytelnikow z szacunkiem. Sa filtry w google, mozesz poprosic kolege z klasy ktory ma piatke z polskiego, lub w ostatecznosci nawet wychowawczynie, zeby ci taki tekst pomogla napisac skladnie i zrozumiale.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w swiecie EVE.

--- Koniec cytatu ---

totalna zlewka na to co piszesz ziomus więc już sie lepiej nie wypowiadaj elo


--- Cytat: Sheridan w Styczeń 19, 2014, 14:10:51 ---Pierwsze primo, hermetyczne żarty w publicznych kanałach są passe.
Drugie primo, bardzo szybko zdążyłem obrazić całkiem sporą część PL community, chociaż akurat na centrali rzucanie mięchem na c0ffin to wręcz sport narodowy.
Nie wiem jak reszta, ale na słowo 'hejter' jestem uczulony bardziej niż na tequilę.
Ale generalnie dobrze że coś się w duście rusza, czy dobrze słyszałem że gra jest dalej f2p? Może trzeba będzie odświeżyć konsolę...

--- Koniec cytatu ---

dalej jest i raczej będzie za darmo jak szukasz ludzie do grania w składzie to zapraszam do naszej korporacji i na chat dust pl, pozdro

Isengrim:
So very much made in Poland, elo ziomuś. Chcecie grabki?

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: bazuuka514 w Styczeń 19, 2014, 14:25:47 ---jak szukasz ludzie do grania

--- Koniec cytatu ---
Z poczatku nie zorientowalem sie, ze masz autentyczne problemy z wypowiadaniem sie, myslalem ze to zwykle lenistwo, stad moje zlosliwosci. Nie przejmuj sie tym, szkola nie jest ci tak naprawde do niczego potrzebna.


--- Cytat: bazuuka514 w Styczeń 19, 2014, 14:25:47 ---totalna zlewka na to co piszesz ziomus więc już sie lepiej nie wypowiadaj elo

--- Koniec cytatu ---
No spoko ziomek, elo respect.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XiOPAGe703I&list=RDFdCnQNuojUw[/youtube]

bazuuka514:
co to za napinka ? wasze aly zawsze jest takie zje... ? slyszalem na korpowym keidys że dobrze sie stało że wyszliśmy od was, zero organizacji  i checi pomocy w planetary conquest a grabki to sami możecie pozbierać najpierw  na meczyku jak wam łomot spuscimy  8)  odwarzcie sie wystawić cały team albo chociaż caly squad to wtedy pogadamy. Jaram wiadro i mam wyj... jak pisze hehe  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej