Autor Wątek: Użycie Mining Foremana  (Przeczytany 3837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Scav

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Użycie Mining Foremana
« dnia: Grudzień 24, 2013, 00:59:42 »
Witam. Nie mogę sobie poradzić z użyciem tego skilla. Zrobiłem go na drugi level, tworzę fleeta, ustawiam się jako Squad Commander i fleet booster. Dodaje mi bonus, ale pozostałym członkom składu nie. Jesteśmy w tym samym pasie asteroidów. Czy czegoś im brakuje, lub trzeba ustawić im jeszcze jakąś opcję by to działało ?

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Użycie Mining Foremana
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2013, 03:13:53 »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Goomich

  • Gość
Odp: Użycie Mining Foremana
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2013, 04:29:26 »
Scav - nie da sie przypadkiem ustawic na squad boostera? ZTCP. Jesli ustawisz się na boostacza floty, to potrzebujesz wc i sc do przekazywania bonusow dalej.

Colonel, w tym linku masz, ze te moduly wymagaja mining directora.

Scav

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Użycie Mining Foremana
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2013, 09:24:31 »
No właśnie wydaje mi się, że do mining foremana nie potrzeba dodatków. A to nie jest tak, że ja mogę być SC i fleet boosterem i wystarczy by ktoś był WC ? No i WC chyba też powinien dostawać, jak np. lecimy we dwójkę i ja jestem SC a on WC, to on chyba też powinien mieć... ?

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Użycie Mining Foremana
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2013, 09:28:14 »
No właśnie wydaje mi się, że do mining foremana nie potrzeba dodatków. A to nie jest tak, że ja mogę być SC i fleet boosterem i wystarczy by ktoś był WC ? No i WC chyba też powinien dostawać, jak np. lecimy we dwójkę i ja jestem SC a on WC, to on chyba też powinien mieć... ?

Ok, a jak stoisz z leadershipem? Czasem nie trzeba mieć go na 5, żeby bonusy były przekazywane wszystkim członkom squadu?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Starakopara

  • Gość
Odp: Użycie Mining Foremana
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2013, 09:28:41 »
dawno nie grałem, ale chyba WC jest wyżej niż SC. Jeśli się pomyliłem to nie wylewajcie mi wiadra pomyj na głowę :P

o7


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Użycie Mining Foremana
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2013, 09:38:28 »
Od Rubiconu zauważyliśmy problemy z przekazywaniem boostów we flocie. To komentarz ogólny i coś po prostu może nie działać ;)

To czemu nie działa jak napisałeś, prawdopodobnie jednak wynika z tego że ustawiany jesteś na fleet boostera a we flocie nie ma FC.
Z tego co pamiętam (na 100% się nie założę ale tak mi się wydaje), booster (zarówno squad/wing jak i fleet) będzie źródłem boostów, ale to ludzie na pozycjach SC/WC/FC muszą mieć odpowiednie skile.
Tzn jak SC będzie ktoś bez skila na leadership to squad booster nie bedzie dawal bonusow.
Generalnie używanie boosterów ma sens głównie jeśli chcesz żeby ktoś kto jest na SC/WC/FC używał fleetwarpów itp - inaczej lepiej po prostu wstawić boostera na odpowiednią pozycję we flocie.
No i oczywiście musisz mieć pozycje obsadzone - żeby ktoś na WC dawał bonusy to musi mieć skilla Wing Command oraz muszą być SC ze skilami na Leadership. Wtedy taka osoba bonusuje i wtedy jak kogosz ustawisz jako wing boostera tez bedzie dzialal. Analogicznie jest z fleet boosterem - musisz miec FC z Fleet Command, WC z Wing Command i SC z leaderhipem inaczej ustawienie kogoś na fleet boostera nic nie da.

Goomich

  • Gość
Odp: Użycie Mining Foremana
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2013, 10:12:13 »
Ale mówi o ludziach w squadzie, więc niech się ustawi na SC i tyle.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Użycie Mining Foremana
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2013, 11:38:19 »
No właśnie wydaje mi się, że do mining foremana nie potrzeba dodatków. A to nie jest tak, że ja mogę być SC i fleet boosterem i wystarczy by ktoś był WC ? No i WC chyba też powinien dostawać, jak np. lecimy we dwójkę i ja jestem SC a on WC, to on chyba też powinien mieć... ?

To co polecalem wczesniej to pewnie dla was odlegla przyszlosc, jednak warto wziac pod uwage jesli chcecie miec wydajne bonusy...
Natomiast po tym co piszesz teraz, wnioskuje ze zle sie poustawialiscie w drabince..
Nie jest wam potrzebny Fleet Commander ani Wing Commander jesli lecicie we dwoch / trzech czy kilku, ktorzy i tak sie zmieszcza w jednym skladzie.
Wystarczy jak osoba ze skilami o ktorych wspominales obejmie role Squad Commandera.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.