Autor Wątek: Podanie do korporacji  (Przeczytany 2961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Scav

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Podanie do korporacji
« dnia: Grudzień 20, 2013, 21:07:53 »
Czy istnieje coś takiego jak wzór podania do korporacji ?
Pewnie nie jeden z was mnie zbeszta, ale mimo, że jestem strasznym noobem, grającym ledwie ponad 20 dni to jeszcze mi się korporacji zachciało do prowadzenia. Chyba za bardzo się do tego przyzwyczaiłem grając w inne gry i prędzej czy później coś swojego muszę dłubać. Eve jest tak złożona, że wolę się prędzej przyzwyczajać. Założyłem więc corpo dla takich noobów jak ja (do tego uczących się o grze przez eksperymentowanie i wymianę informacji wzajemną) i zastanawiam się gdzie / czy w ogóle stworzyć podanie, które w innych gierkach zazwyczaj jest wymagane by wejść do sojuszu / przymierza / korpo. Widzę, że jest tu coś takiego jak "ADS", ale to są chyba raczej invitka publiczne. Gdzie więc szukać podań dla przyszłych memberów ?

Goomich

  • Gość
Odp: Podanie do korporacji
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2013, 21:27:12 »
Połaź sobie po wątkach rekrutacyjnych na Centrali lub EVE pooglądaj, co tam inni wymodzili i stwórz swój.

Scav

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Podanie do korporacji
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2013, 21:32:34 »
Tzn. chodzi mi o to, w którym miejscu tworzy się wzór aplikacji z panelu szefa corpo.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Podanie do korporacji
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2013, 23:00:09 »
Najpierw musisz stworzyć korporację. W tym celu trzeba zaaplikować sobie skilla Corporation Management. Sam korp się tworzy gdzieś w Corporation z panelu po lewej.

Jeżeli zaś chodzi o znalezienie miejsca, gdzie wypełniasz aplikację, żeby się gdzieś dostać - w People and Places wyszukujesz po nazwie interesujący korp, wchodzisz w Show Info i tam Apply to Join.

Ciężko mi się zorientować o co właściwie pytasz, bo są aż trzy możliwe odpowiedzi (łącznie z tym co Mona proponuje).
Cała prawda o moim graniu...