Autor Wątek: Czy NoobGarten jest potrzebny?  (Przeczytany 3200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marek28

  • Gość
Czy NoobGarten jest potrzebny?
« dnia: Grudzień 17, 2013, 16:04:31 »
Pisałem w jednym poscie ktorego byłem autorem miałem problem a zostałem potraktowany jako Trol. Skrócili mi obraźliwie, moje wypowiedzi do 1 strony a reszte nazwali wypocinami. I przewiduje ze ten post tez zostanie usunięty....  ???

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy NoobGarten jest potrzebny?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2013, 16:15:04 »
Bo Twoje posty tam to nie pytania a troche płakanie - " stoję pod bramka a nikt mi piłki nie chce podać! a ja cały mecz tu stoje i czekam! i mecz przegrywamy, nikt mi nie podaje, taka gra nie ma sensu!"  - to zaczeli trolować wszyscy to jasne.

Zapisz się do Unseen, albo corpa co Cie nauczy pvp czy też nigdy nie wylatuj z Hi-seca... kop w min 0,7-0.8 żeby suicide gank Cie nie zabił nawet i po problemie.

Czego się spodziewałeś na płacz ze przez rok straciłeś 10 shipów? Aktywnie walczący ludzie momentami miesięcznie tyle tracą, a ich ship wart więcej niż te Twoje łącznie - feroxa czy co to tam było wliczając...
Więc jakiej odpowiedzi sie od nich spodziewałeś?  "Tyy kup ten hiper super imba ship, zafituj tamten hiper super imba moduł i tak jak ja bedziesz roz*** każdego"  -> czegoś takiego sie spodziewałeś?

Zapisz sie do szkółki piłkarskiej i naczuć sie zasad gry w piłke najpierw zanim zaczniesz mardzić ze niedostatecznie wiele bramek strzelasz.
Gun for hire.

Marek28

  • Gość
Odp: Czy NoobGarten jest potrzebny?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2013, 16:25:17 »
No a nie na tym to polega? Przeciez to gra...

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy NoobGarten jest potrzebny?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2013, 16:31:40 »
Z takim podejściem to kojarzysz mi tylko z dzieciakami na Counter-Strike'u z czasów kawiarenek internetowych.  - Byle kupić snajperke (czyli scouta brali zeby smieszniej bylo bo $ nigdy nie mieli) i na pałe po respawnie.  20 sekunda rozgrywki przytula HS i 12 latek pięknie w miejscu publicznym puszcza "k** k** k** czit! czit! czit! cziter je**!!"     
Bo przeciez to nie tak mialo byc... to on mial wszystkich rozwalić, a inni gracze powinni dać sie rozwalić bo to przecież ON
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2013, 16:58:28 wysłana przez Cors »
Gun for hire.

Ostrze Halabardy

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ostrze Halabardy
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Czy NoobGarten jest potrzebny?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2013, 16:53:07 »
No a nie na tym to polega? Przeciez to gra...
To nie jest "gra", to jest EVE Online


Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Czy NoobGarten jest potrzebny?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2013, 16:58:14 »
Trafiłeś do gry dla "doroslych" ,więc wykaż trochę własnej inicjatywy 
Dałem Ci w poprzednim wątku dwa linki w których masz praktycznie wszystko opisane - przeczytaj,a w razie pytań tu wróć
- najlepiej pod innym nickiem ,bo pewnie od części ludzi już dostałeś ignora .

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy NoobGarten jest potrzebny?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2013, 17:53:24 »
[admin]Dla autora tematu 7 dni urlopu za
 - bycie / zachowywanie się jak idiota
-nieczytanie regulaminów
-nie używanie opcji szukaj
-flejmowanie
Zapraszamy ponownie jak dorośniesz do dyskusji i pyskowania tutaj
Reszta mordy w kubeł i ostatnie ostrzeżenie. W NG nie trolujemy. W NG albo pomagamy użyszkodnikom, albo sie nie odzywamy. W rzadkich sytuacjach kidy pytający zachowuje sie jak kretyn albo leń i odpowiedź jest już w dziale łątwa do znalezienia używajcie do ciężkiej cholery przycisku raportu[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.