Autor Wątek: zarabianie w korporacji  (Przeczytany 2830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grinn33

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grinn Utrigas
  • Korporacja: The Dwarven Khordaladrum
zarabianie w korporacji
« dnia: Grudzień 17, 2013, 11:17:09 »
Witam
Gram już jakiś czas w eve ale nie ukrywam że solowe działania zaczynają mnie nudzić. Chciałbym dowiedzieć się nieco więcej o działaniach w korporacji dajmy na ten przykład zajmującej się działalnością produkcyjną. Na ile się zorientowałem role w takiej korporacji są podzielone. Chciałbym wiedzieć jak dzielone są zyski w korporacji na przykład przy produkcji jakiegoś elementu od zera tj. górnicy wydobywają rudę, później ktoś ją przetwarza ktoś inny tworzy z niej coś a jeszcze ktoś inny sprzedaje. Jak w takim przypadku dzielone są zyski ze sprzedanych przedmiotów. Zdaję sobie sprawę że pewnie w rożnych korporacjach wygląda to inaczej, ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda to w waszych korporacjach. Za wszelkie udzielone informację dziękuję i pozdrawiam.

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: zarabianie w korporacji
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2013, 11:52:43 »
Masz 2 opcje:
-Jak komuna 'wszystko jest wszystkich' xD
-Ogarniety korp dzieli sie zyskami najczesciej dajac wieksza czesc tym slabszym graczom, ktorzy nie zarabiaja tak dobrze

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: zarabianie w korporacji
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2013, 08:51:41 »
Pamiętam, że był jakiś korp w inver brasie gdzie ludzie po prostu sprzedawali sobie śmieci po troszkę okazyjnych cenach. Tak więc górnik za zebrany urobek dostawał od producenta od razu iski a producent po prostu musiał poczekać na zarobek czas jaki był mu potrzebny na wyprodukowanie i dostarczenie sprzętu do hi sec lub sprzedaży na miejscu.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: zarabianie w korporacji
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2013, 09:22:16 »
Zazwyczaj korporacja produkcyjna nie wpieprza się w interesy poszczególnych membersów i nie narzuca jedynego, właściwego stylu rozliczeń. W większych korporacjach tworzą się pewne grupy graczy, których łączy jakieś tam zamiłowanie do veldsparu czy innej używki, grają i zarabiają razem, tworząc własny system rozliczania wspólnej farmy.
Tak miałem w highsecu, nullsecu, tak bywało w WH. Po prostu jakoś się tam dogadujecie, myślę, że stratny nie będziesz. W ich interesie jest, żebyś jak najszybciej osiągnął ich poziom wkładu w wallet, więc będą w Ciebie inwestować.