Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 626750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 03, 2014, 12:44:43 »
Straszny to Ty ?????

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 03, 2014, 12:46:28 »
jeszcze Eyana brakuje do kompletu

also lol c0ven wiecej convo spamu next time - 100mbit reprezentin

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 03, 2014, 13:31:59 »
CIA C0venu  XD
Z założenia każda flota ma ze 2-3 szpiegów na pokładzie . Żadne to osiągnięcie, jak by tak to całe CIA jakieś tytany ukradło albo jakiś corp hangar opierdoliło  to było by coś.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 03, 2014, 13:53:18 »
CIA C0venu  XD
Z założenia każda flota ma ze 2-3 szpiegów na pokładzie . Żadne to osiągnięcie, jak by tak to całe CIA jakieś tytany ukradło albo jakiś corp hangar opierdoliło  to było by coś.

niezupełnie - jeśliby podpieprzyli byłoby to bardziej medialne i byłoby o czym gadać, a tak robią cichą robotę i spada przez to o wiele więcej (licząc w isk choćby) ale to przecież już nie jest tak "miodne" jak podpieprzenie tytka...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 03, 2014, 13:59:12 »
CIA C0venu  XD
Z założenia każda flota ma ze 2-3 szpiegów na pokładzie . Żadne to osiągnięcie, jak by tak to całe CIA jakieś tytany ukradło albo jakiś corp hangar opierdoliło  to było by coś.

Oczywiście, łatwo napisać że c0ven to gówno i CIA Leppera. I jeszcze są tacy, którzy w to uwierzą.

A obiektywnie: to że w tym naszym "narodowym aliansie" (;)) jest kupa n00bów jest poza dyskusją. Ale poza nimi, jest cała grupa pilotów kompetentnych i doświadczonych. Nieco ponad rok temu miałem okazję FC-ować kilka opów c0venu na gościnnych występach i - choć byłem człowiekiem z zewnątrz - miałem okazję przekonać się, jak to wywiad c0venu wygląda w praktyce. W skrócie - pełna informacja, którą FC potrzebuje. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale z pełną odpowiedzialnością napiszę że miałem prywatny "opad kopary".

Szacun dla c0venowych wywiadowców, tak trzymać i trzy w cztery hejterom ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #215 dnia: Styczeń 03, 2014, 14:05:21 »
Szpiegowanie w eve: umiesc alta w rentierach/petach, wejdz do floty/obserwuj intel, powiedz Sokolowi...profit!

Pomozcie swoim aliantom, dajcie im ten wywiad:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uXSAW1_-i9o[/youtube]

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #216 dnia: Styczeń 03, 2014, 14:17:31 »
osobiście miałem okazję posłuchać kilku z takich szpieg-raportów (przypadkiem ale zawsze), nie był to bynajmniej intel czy raporty od rentierów. Ale skoro Ty wiesz lepiej niż ktoś kto "nausznie" tego doświadczył to tym lepiej dla Twoich wrogów.
Jak to na jednym szkoleniu z asertywności tłumaczyli, jak odpowiadać komuś kto się zacietrzewia w "najmojszej" racji: wolno ci tak uważać.

:)

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #217 dnia: Styczeń 03, 2014, 14:28:24 »
osobiście miałem okazję posłuchać kilku z takich szpieg-raportów (przypadkiem ale zawsze), nie był to bynajmniej intel czy raporty od rentierów. Ale skoro Ty wiesz lepiej niż ktoś kto "nausznie" tego doświadczył to tym lepiej dla Twoich wrogów.
Jak to na jednym szkoleniu z asertywności tłumaczyli, jak odpowiadać komuś kto się zacietrzewia w "najmojszej" racji: wolno ci tak uważać.

:)
Na forum kazdy moze napisac wszystko nie ma niestety mozliwosci sprawdzenia tego co piszesz, ja bylem w tych flotach co pisze Sokol i z tego co pamietam, mogl byc to Zakalve ktory wlasnie takiego intelu udzielal, jakis inny kolega logowal alta w testach, nie przypominam sobie rowniez kanalu command na starym TSie PBNu (jk) wiec wszytko slyszalem...i tyle.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #218 dnia: Styczeń 03, 2014, 14:32:06 »
Na forum kazdy moze napisac wszystko nie ma niestety mozliwosci sprawdzenia tego co piszesz, ja bylem w tych flotach co pisze Sokol i z tego co pamietam, mogl byc to Zakalve ktory wlasnie takiego intelu udzielal, jakis inny kolega logowal alta w testach, nie przypominam sobie rowniez kanalu command na starym TSie PBNu (jk) wiec wszytko slyszalem...i tyle.

Nie pamiętam, czy byłeś wtedy. Jeśli wiem dokładnie co robi każdy z aliansów w okolicy, przez którą lecę, jakie ma aktualnie floty, ilu ludzi, jakie shipy i gdzie to jest, to ja nie mam więcej pytań.

No, ale widocznie ticker PL już Ci tak odbił się czkawką, że to dla Ciebie za mało. Hint: PL to było dobre lata temu. Teraz to tylko banda supercapitalowych bloberów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #219 dnia: Styczeń 03, 2014, 14:34:10 »
[...]
Teraz to tylko banda supercapitalowych bloberów.

I dopisz mu jeszcze, że nie umie grać w EvE.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 03, 2014, 14:37:25 »
niemniej jednak wszyscy teraz mogą zobaczyć że wolisz naśmiewać się z czegoś czego nawet nie jesteś pewny niż założyć choć na chwilę że ktoś komu nie zależy na waszych przepychankach mógł powiedzieć prawdę?
owszem - na forum każdy może napisać co mu się żywnie podoba, nie wiem tylko jaki miałbym mieć w tym cel :)
ale - jak już napisałem - nie będę się kłócić - nie mam w tym żadnego celu, a póki co nie kibicuję też żadnej ze stron.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 03, 2014, 14:41:46 »
Nie pamiętam...
Dobrze ze ja pamietam, jak tak super w tym c0venie bylo mogles isc do IDEI jak cie zapraszal Najtrejwer, czy tylko ten wywiad byl taki super? Poza tym pisal bym to samo jak bym dalej sie kisil w H-ADOC w PBNie, uwierz mi nie uwazam sie jescze za pandemika i nie musisz byc zlosliwy, ja tu nie atakuje zadnej osoby z c0venu tylko organizacje jako calosc. IDEA i BUFU to super corpy sa btw. macz lofe ;) 

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 03, 2014, 15:03:25 »
Dobrze ze ja pamietam, jak tak super w tym c0venie bylo mogles isc do IDEI jak cie zapraszal Najtrejwer, czy tylko ten wywiad byl taki super?

Mogłem. Nie żałuję że nie poszedłem. Jeśli czegoś żałuję to 3 miesięcy zmarnowanych na reaktywację Cartelu :P

Co nie znaczy, że należy na c0ven bezmyślnie psy wieszać.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 03, 2014, 15:07:13 »
Mogłem. Nie żałuję że nie poszedłem. Jeśli czegoś żałuję to 3 miesięcy zmarnowanych na reaktywację Cartelu :P

Co nie znaczy, że należy na c0ven bezmyślnie psy wieszać.
Jakie wieszanie, kulturalna rozmowa. A jak wroce do domu i zobacze cie online to cie zaprosze do convo i powiem ci co mysle o twoim stylu probowania reanimacji Cartelu, oczywiscie kulturalnie...no troll

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 03, 2014, 15:21:27 »
Chyba nie jestem zainteresowany. Poza tym Cartel reaktywował Mikker, prawda? Jego pomysł i jego wykonanie? Dobra, kończymy offtopa.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 03, 2014, 15:26:29 »

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 03, 2014, 15:29:27 »
c0ven spaj


Zapraszamy dziś o 17ET do F4R2 na spektakl pod tytułem: "Apokalipsa dzień pierwszy. O rozpadzie AAA kolejna opowieść wierszem."
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 03, 2014, 15:36:51 »
c0ven spaj
Zapraszamy dziś o 17ET do F4R2 na spektakl pod tytułem: "Apokalipsa dzień pierwszy. O rozpadzie AAA kolejna opowieść wierszem."
W pracy jescze bede, oraz melbimbo.eu nie jest tajna komorka wywiadowcza c0venu, nie odpalac w robocie  ;)

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 03, 2014, 15:41:16 »
Chyba nie jestem zainteresowany. Poza tym Cartel reaktywował Mikker, prawda? Jego pomysł i jego wykonanie? Dobra, kończymy offtopa.

Mikker to go już całkiem pogrzebał, a wraz z nim to pewnie swój wizerunek..

c0ven spaj


Zapraszamy dziś o 17ET do F4R2 na spektakl pod tytułem: "Apokalipsa dzień pierwszy. O rozpadzie AAA kolejna opowieść wierszem."

Każdy dobry film/powieść się źle kończy;]

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:33:36 »
Zapraszamy dziś o 17ET do F4R2 na spektakl pod tytułem: "Apokalipsa dzień pierwszy. O rozpadzie AAA kolejna opowieść wierszem."

Meh CIA zapomniało cie powiadomić że w tym samym czasie 4 inne ihuby wyszły z final RF.  Jak ruscfc pompowało biedaka w f4r to n3 latało od systemu do sytemu RFując co sie dało. A taki dobry intel miał być :(

EDIT : pare linków żeby nie było że gołosłowny jestem .
http://www.kadeshi.com/kb/?a=kill_detail&kll_id=131811
https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_kill.php?id=726031
http://evemaps.dotlan.net/system/PPFB-U
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 21:51:08 wysłana przez Koszyk »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 03, 2014, 22:00:00 »
Meh CIA zapomniało cie powiadomić że w tym samym czasie 4 inne ihuby wyszły z final RF.  Jak ruscfc pompowało biedaka w f4r to n3 latało od systemu do sytemu RFując co sie dało. A taki dobry intel miał być :(

EDIT : pare linków żeby nie było że gołosłowny jestem .
http://www.kadeshi.com/kb/?a=kill_detail&kll_id=131811
https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_kill.php?id=726031
http://evemaps.dotlan.net/system/PPFB-U

Ojej ile złości :) Dlaczego uważasz, że  nie było dokładnego intelu co robicie :)

Fakt, że spadł system z  ważnym JB, na pewno zaboli. Ale zdajesz sobie sprawę, że przejęcie F4 byłoby dużo ważniejsze dla przebiegu wojny, a tego nie daliście rady zrobić.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 03, 2014, 22:11:10 »
Jakiej złości ? Poprostu rozczarowanie że nie broniliście nic poza f4r mimo doskonałego intela .  Przecież szpiedzy c0venu raportowali że nasze capsy nie przeleca za chuja przez cyno jammer a ishtary nullków to jedynie 150 luda. Szkoda, szkoda chłopaki że sie nie przebiliście z ta informacją przez jazgot 1300? luda w f4r. No chyba że sie jednak przebiliście i poprostu FC stwierdził że na te nullkowe ishtary potrzebne jest 1000 ruskich. Eh żeby tak c0ven dowodził obrona Catch.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 03, 2014, 22:15:29 »
Yogi, Ty żyjesz :D
* Doom idzie szukać w szufladzie z rupieciami moderatorskich pagonów aby zwrócić właścicielowi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 03, 2014, 22:22:29 »
Jakiej złości ? Poprostu rozczarowanie że nie broniliście nic poza f4r mimo doskonałego intela .  Przecież szpiedzy c0venu raportowali że nasze capsy nie przeleca za chuja przez cyno jammer a ishtary nullków to jedynie 150 luda. Szkoda, szkoda chłopaki że sie nie przebiliście z ta informacją przez jazgot 1300? luda w f4r. No chyba że sie jednak przebiliście i poprostu FC stwierdził że na te nullkowe ishtary potrzebne jest 1000 ruskich. Eh żeby tak c0ven dowodził obrona Catch.

lol taki cynojammer to straszna sprawa, musisz wyleźć z cariera i wejść w coś mniejszego - moje kondolencje

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:11:32 »
bla bla bla
Oczywiście, że o tym nie wiedzieliśmy, przecież gdybyśmy wiedzieli na pewno byśmy zostawili F4 niebronione ;)
Potwierdziliście tylko to jak bardzo Wam zależy na walkach. :D

lol taki cynojammer to straszna sprawa, musisz wyleźć z cariera i wejść w coś mniejszego - moje kondolencje
Przecież sami przyznali, że w subcapsach sobie nie radzą, jeszcze by przegrali :)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:13:54 »
lol taki cynojammer to straszna sprawa, musisz wyleźć z cariera i wejść w coś mniejszego - moje kondolencje
Powiedzial czlonek GBT, korporacji co to nie wie czym jest statek kosmiczny :-X, c0ven na pewno by wskoczyl ja?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:14:51 »
CIA C0venu  XD
Z założenia każda flota ma ze 2-3 szpiegów na pokładzie . Żadne to osiągnięcie, jak by tak to całe CIA jakieś tytany ukradło albo jakiś corp hangar opierdoliło  to było by coś.
Corp hangary opierdalamy na codzien, tytana faktycznie nigdy nikomu nie ukradlismy :( Ale kiedys dostalismy kilka w prezencie, wierz sobie albo nie. Latwiej sie dziala bez rozglosu, kiedys jak "sie skonczy ten server", i wszyscy beda mieli na wszystko wyjebane, to opublikuje takie logi, ktorych nie widzial nikt oprocz mnie, zakalve i CEO kilku najwiekszych sojuszy w tej grze, i po ktorych publikacji bylibysmy tak znienawidzeni, ze pewnie dano bysmy nie istnieli. Dyskrecja to sprawa podstawowa, i nikt aie nie bedzie wypruwal na tym forum tylko po to, zeby udowodnic cos kilku szczekaczom. Ale wiedz, ze w dupie byles i gowno widziales, a teraz sio naciskac f1.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:29:32 »
Powiedzial czlonek GBT, korporacji co to nie wie czym jest statek kosmiczny :-X, c0ven na pewno by wskoczyl ja?

27 dni w PL ? Naprawdę głośno szczekasz jak na szczeniaka. Ty chcesz coś komuś udowodnić ? :D

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:37:35 »
27 dni w PL ? Naprawdę głośno szczekasz jak na szczeniaka. Ty chcesz coś komuś udowodnić ? :D
Dlaczego uwazasz ze to co pisze ma zwiazek z tym ze jestem w PL od 27dni? Szkoda ze nie widziales forum c0venu jak mialem dostep. Kto jak kto ale ty o "glosnym sczekaniu na forum" nie powinienes nikogo pouczac, odgrzeb swoje stare posty z centrali i evo ok?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:40:02 »
Dlaczego uwazasz ze to co pisze ma zwiazek z tym ze jestem w PL od 27dni? Szkoda ze nie widziales forum c0venu jak mialem dostep. Kto jak kto ale ty o "glosnym sczekaniu na forum" nie powinienes nikogo pouczac, odgrzeb swoje stare posty z centrali i evo ok?

Przypominasz mi takich jednych co im sojusz rozwiązano i mieli plany podbicia całego 0.0 :). A swoją drogą ja wiem co pisałem i jak pisałem. Jak tego nie widzisz dlaczego tak pisałem to no cóż. Dużo nauki przed Tobą młody padawanie :).


p.s wciśkaj f5 częściej :).

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:46:01 »
Sorry klikam na odswiez bo jestem noobem :(

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 04, 2014, 00:23:47 »
1400 nerdow i cynojammer  = no fun in f4r2.


dis thread:

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 04, 2014, 08:08:40 »
Ja tam paru tych nerdów złowiłem
2x DC Typhony, afk domi na gejcie z podem za 0,5 bill i racący gedon na pasku

http://kb.cva-eve.org/?a=kill_related&kll_id=327154
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 05, 2014, 01:51:27 »
fajnie ruski fc dziś skomentował waszą  taktykę " wrzucają archony stoją i wsio, po walce " coś w ten deseń




Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 05, 2014, 02:02:00 »