Autor Wątek: No Man's Sky  (Przeczytany 27024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: No Man's Sky
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 19, 2016, 08:20:01 »
A tak by the way, znana jest już data premiery scam citizena? Hłe hłe

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No Man's Sky
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 19, 2016, 09:11:04 »
A tak by the way, znana jest już data premiery scam citizena? Hłe hłe
Kobiet o wiek się nie pyta bo to obraza. Tak samo Cloud Imperium Games o datę też się nie pyta. >:(

Tak na marginesie nie wiem skąd to się bierze ale "fani" SC na pytanie o premierę nieraz reagują agresywnie wobec pytającego :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2016, 11:20:41 wysłana przez Zgudi »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: No Man's Sky
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 19, 2016, 11:01:11 »
Ja jestem tylko pełen szacunku dla Brabena, jak wypuścił Elite:Dangerous to gra może nie miała bóg wie ile contentu, nawet i mi się znudziła :P Ale mimo wszystko, nie brakowało niczego z tego co zapowiadali, poza jedną rzeczą: trybem zupełnie off-line, nie będę komentawał, bo ja rozumiem skąd się to bierze, ale też nie ma co ukrywać, że taki tryb był zapowiadany. Gra płynnie działa nawet na tosterach a z każdym patchem jeżeli chodzi o content jest coraz lepiej. To naprawdę sztuka zbudować całkiem przyzwoity hype, bez okłamywania i mówienia o swoich chęciach tak jakby to już było zaimplementowane.

Cytat: Gabe Newell
"You have to stop thinking that you're in charge and start thinking that you're having a dance. We used to think we're smart [...] but nobody is smarter than the internet. [...] One of the things we learned pretty early on is 'Don't ever, ever try to lie to the internet - because they will catch you. They will de-construct your spin. They will remember everything you ever say for eternity."

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: No Man's Sky
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 20, 2016, 13:56:42 »
To co Braben prezentuje na GamesCom to naprawdę wielka sprawa. Widać ogrom pracy, tytuł rozrasta się bardzo szybko i w dobrym kierunku.

Co by nie zmieniać tematu:

Pan Murray czy jak mu tam pewnie znowu będzie zaskoczony.

Oto centrum galaktyki i zasadniczo "koniec gry" (po ilu dniach od wydania?). Od razu piszę, że to spoiler, ponieważ zobaczycie "end game". Jednak spokojnie, po tym wszystkim co naobiecywali urwania dupy się nie spodziewajcie, a wręcz przeciwnie  8) . Można spokojnie oglądnąć... końcówka filmu najlepsza ;) 60EU...

https://www.youtube.com/watch?v=aXzoCavC0WA

ps. nie czytajcie komentarzy, ponieważ zepsujecie sobie "niespodziankę".

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No Man's Sky
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 12, 2018, 14:33:17 »
Postanowiłem wrócić do gierki i widzę, że bardzo dużo się poprawiło. Lepsza grafika, ciekawsza flora i fauna, handel, zbieranie i budowanie baz, wszystko się poprawiło. Jednak grając w trybie normal przez kilkadziesiąc godzin odwiedzając 5 planet nie zauważyłem aby chociaż jedna kreatura próbowała mnie atakować. Wszystkie, nawet te największe uciekają piszcząc i charcząc, nawet jak prowokuję. W sumie nie wiem po co mam pistolet, jeszcze nie musiałem go używać. Do robotów strażników nie strzelam tylko uciekam bo na jeden zabity respawnuje się za rogiem kilka bo działo to tak samo jak w GTA, są gwiadki "wanted" od 1 do 5. W trybie Survival jest inaczej? Warto się przesiadać?

Ogólnie podoba mi się jak przez ostatnie 2 lata gra się rozwinęła, szczególnie pod względem różnorodności, grafiki i dźwięku. Tylko żenująco wygląda akcja kiedy 5 metrowy goryl z kłami, pazurami czy mackami o długości 2 metrów spie...ala przed małym człowieczkiem w hełmie, trochę nierealistyczne i brak poczucia zagrożenia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2018, 15:18:33 wysłana przez Zgudi »