Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 12736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vaderhammer

  • Gość
Powitanie
« dnia: Grudzień 04, 2013, 19:32:43 »
Czesc wszystkim.
Na forum jestem nowy, chociaz czytam go z przerwami od dluzszego juz czasu. Do gry wrocilem po dluugiej nieobecnosci.
Niemniej nawet przed ta nieobecnoscia bylem jedynie noobem, ktory probowal wielu rzeczy, a zadnej porzadnie nie skonczyl :).

Jako ze moja zyciowa milosc MMO, czyli Warhammer Online konczy sie oficjalnie 18-go grudnia, to mnie naszla ochota sprobowac jeszcze raz z Eve. Poprzednimi razami jakos szczescie mi nie dopisywalo, mimo ze gra pociaga mnie swoim swiatem i mozliwosciami. A to zaczalem grac samemu, jakies misje robic itp, ale ze do PvE mam wstret, to szybko mi przeszlo... A to za nastepnym razem do korpa porzadnego w 0.0 sie wciagnalem, takiego, ktory nawet w C0venie byl!... ale zycie w 0.0 okazalo sie 3x nudniejsze niz w imperium, bo jeno ratow trza bylo klepac, a jedyna rozrywka byly dramy w Aliansie. Korp jakos pozniej sie rozlecial, a ja wrocilem do imperium. No to zabralem sie za produkcje, kilometry tutoriali przeczytalem jak z blueprinta T1 zrobic T2 i wyprodukowac Rage Fury missila... Super, ustawilem produkcje, naprodukowalem missili cos 50 tys sztuk [czy moze 500 tys]... po czym patch wyszedl, zmienil mechanike i ceny missili polecialy :). Stwierdzilem, ze chyba powinienem byl zostac scoutem PvP, jak na poczatku mi sie marzylo i calkiem niezle szlo, poza tym, ze systemow nie znalem i nie wiedzialem gdzie wlasciwie lece :). To przynajmniej bylo mniej kosztowne niz moja nieudana produkcja. Konto zawiesilem i odalem sie urokom machania nielubianym przez Sokole Oko orkowym toporem..

To tak krotkim wstepem...

P.S. jestem chlopem w sile wieku po 40-ce, hetero. to tak a propos watku o rownouprawnieniach :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2013, 19:50:20 »
Witamy na forum!

P.S. Zaskoczyłeś mnie. Nie wiedziałem, że jedno z bardziej znanych MMO będzie zamknięte . Ale nie interesowałem się tym zbytnio to nie wiedziałem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 20:05:03 wysłana przez Zgudi »

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2013, 20:02:43 »
Joł, witamy witamy :)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2013, 20:09:12 »
Witamy z powrotem :)

Może poszukaj po prostu nie-polskiej korporacji - zwykle międzynarodowe towarzystwo to większy fun :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

vaderhammer

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2013, 20:46:28 »
Szczerze mowiac tez mi to juz przyszlo do glowy...
Tak po prawdzie moja wizja przyjemnej gry to male PvP, cos w rodzaju roamow po low-secu, jaki kiedys tam zaliczylem wspolnie z UA.
Lecialem jako noob scout, naladowany adrenalina ze strachu, w rifterze :). Jak na ktorejs tam bramie w koncu trafilem na kampe to spadlem w 5 sekund, ale i tak mi sie podobalo. Siedzenie w 0.0 po to, zeby farmic kase i raz na miesiac leciec na zwiady w ogole do mnie nie przemawia.

A co do Warhammera to niestety, chyba najlepsze "ciupane" PvP sie konczy i nie ma sensownej alternatywy. Wsrod graczy ogolna zaloba...

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2013, 21:05:04 »
Szczerze mowiac tez mi to juz przyszlo do glowy...
Tak po prawdzie moja wizja przyjemnej gry to male PvP, cos w rodzaju roamow po low-secu, jaki kiedys tam zaliczylem wspolnie z UA.
Lecialem jako noob scout, naladowany adrenalina ze strachu, w rifterze :). Jak na ktorejs tam bramie w koncu trafilem na kampe to spadlem w 5 sekund, ale i tak mi sie podobalo. Siedzenie w 0.0 po to, zeby farmic kase i raz na miesiac leciec na zwiady w ogole do mnie nie przemawia.

A co do Warhammera to niestety, chyba najlepsze "ciupane" PvP sie konczy i nie ma sensownej alternatywy. Wsrod graczy ogolna zaloba...

Nie każdy korp w 0.0 tylko farmi;p poszukaj korpa zamieszkującego NPC 0.0 może a najlepiej region CURSE bo tu obecnie ciągle coś się dzieje:)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2013, 21:06:02 »
Szczerze mowiac tez mi to juz przyszlo do glowy...
Tak po prawdzie moja wizja przyjemnej gry to male PvP, cos w rodzaju roamow po low-secu, jaki kiedys tam zaliczylem wspolnie z UA.

Zagadaj do tych:
http://evemaps.dotlan.net/corp/V_I_R_I_I

To jest właśnie small scale PvP w NPC 0.0 - siedzą w Curse.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2013, 21:18:47 »
Zagadaj do tych:
http://evemaps.dotlan.net/corp/V_I_R_I_I

To jest właśnie small scale PvP w NPC 0.0 - siedzą w Curse.

Pewnie chcesz tam szpiega mieć?;p

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2013, 21:25:01 »
A co panowie z Factional Warfare? Jest PvP, jest szybki zysk... Jest wszystko co jest potrzebne :D


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2013, 21:27:35 »
Pewnie chcesz tam szpiega mieć?;p

A po co?

To po prostu niezły korp, który ciągnie mój dawny alians. Dość wyluzowana ekipa.

A co panowie z Factional Warfare? Jest PvP, jest szybki zysk... Jest wszystko co jest potrzebne :D

Lolsecowe gay-parade :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

vaderhammer

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 04, 2013, 22:19:21 »
Najpierw pogadam troche tutaj z Wami.
Mam trudnosci w nawiazywaniu kontaktow z calkiem obcymi :). Dlugi czas przyzwyczajania sie.
Rozwazalem juz tez, czy nie pojsc drugi raz do UA na podszkolenie sie, ale nie wiem czy ma to sens, skoro interesuje mnie wlasciwie tylko PvP.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 04, 2013, 22:34:10 »
Najpierw pogadam troche tutaj z Wami.
Mam trudnosci w nawiazywaniu kontaktow z calkiem obcymi :). Dlugi czas przyzwyczajania sie.
Rozwazalem juz tez, czy nie pojsc drugi raz do UA na podszkolenie sie, ale nie wiem czy ma to sens, skoro interesuje mnie wlasciwie tylko PvP.

Na pewno nie zaszkodzi. Przypomnisz sobie wszystko ładnie, poznasz też z bliska polskie korpy które prowadzą tam rekrutacje szkolenia;)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2013, 09:05:27 »
aaah ty Zygi, przeciez wiesz ze w UA nie wolno szkolic tzn rekrutowac: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 05, 2013, 11:20:50 »
aaah ty Zygi, przeciez wiesz ze w UA nie wolno szkolic tzn rekrutowac: ]

U nas mamy masę takich "wracających" - wczoraj prawie płakałem ze śmiechu jak jeden próbował testować czy bańka ściągająca jest dobrze ustawiona... cepem :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2013, 14:46:26 »
Ty chyba w LFNie byłeś, bo żadnego innego corpa w c0venie (przynajmniej za mojej kadencji) w którym trzeba byłoby farmić ISKi na czas to nie znam.  ;D

Nullsec wbrew pozorom wcale nie jest taki nudny, zarówno ten, o którym piszą Sokole i inni (czyli życie w małych organizacjach wywodzących się z NPC-space) jak i ten "blobowy" null z sovem. Oczywiście, chyba że trafisz do rentierskiego corpa, którego jedynym celem jest zarabianie na tytana dla właściciela (i czynsz) to można się zniechęcić. :P

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 05, 2013, 15:10:48 »
Dobra dobra wydało się. C0ven sami farmerzy.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 05, 2013, 15:27:05 »
Dobra dobra wydało się. C0ven sami farmerzy.

To, że macie swoje alty do bocenia racenia w Northern Associates. również nie zmienia charakteru Waszego sojuszu. :P

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 05, 2013, 15:52:11 »
Jak to się dzieje że jak widze kogoś z c0venu to mam wrażenie że taki delikwent mysli zawsze i wyłącznie o botach.

vaderhammer

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 05, 2013, 17:19:26 »
Ano wlasnie to byl taki rentierski korp. Jak sie zapisywalem to byli w nim naprawde fajni ludzie, ale pozniej jakos sie  pozmienialo i nowa mloda krew zaczela wprowadzac innowacje. Z reszta wkrotce po tych pomyslach z obowiazkami korpa szlag trafil i sie rozlecial, bo ludzie nie zdzierzyli.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 05, 2013, 17:26:18 »
Ano wlasnie to byl taki rentierski korp. Jak sie zapisywalem to byli w nim naprawde fajni ludzie, ale pozniej jakos sie  pozmienialo i nowa mloda krew zaczela wprowadzac innowacje. Z reszta wkrotce po tych pomyslach z obowiazkami korpa szlag trafil i sie rozlecial, bo ludzie nie zdzierzyli.

Wypisz wymaluj LFN.  >:D

Ale jeśli to prawda, to nie bój nic, "fajni ludzie" ciągle są w c0venie, w innych korporacjach. :P

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 05, 2013, 22:36:17 »
Ty chyba w LFNie byłeś, bo żadnego innego corpa w c0venie (przynajmniej za mojej kadencji) w którym trzeba byłoby farmić ISKi na czas to nie znam.  ;D

http://evewho.com/pilot/Vaderhammer
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 05, 2013, 22:43:49 »
BWC? :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 05, 2013, 23:14:57 »
BWC? :D

LOL. Zaraz zarzadzimy komisje sledcza. ;)

vaderhammer

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 05, 2013, 23:32:06 »
Ehemm, panowie, moze lepiej nie :)
W moim korpie byli naprawde fajni ludzie i nie chce im robic jakiejkolwiek antyreklamy z powodu kilku mniej rozgarnietych osobnikow. A pomyslodawcy owych inteligentnych zmian zapewne juz od dawna nie graja...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 05, 2013, 23:39:18 »
No już się nie kryguj jak mała dziewczynka - BWC?

Możesz mi na priv napisać ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 06, 2013, 00:29:21 »
Aktualne BWC chyba faktycznie ma z tym starym niewiele wspolnego. Mam nadzieje.   :P

vaderhammer

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 06, 2013, 09:03:39 »
Jeszcze mi brakuje, zebym w watku powitalnym rozpetal flamewar i dostal bana na forum po 3 dniach aktywnosci :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 06, 2013, 09:25:27 »
Wbrew pozorom aż tak łatwo tu się bana nie dostaje ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 06, 2013, 10:14:19 »
Ano wlasnie to byl taki rentierski korp. Jak sie zapisywalem to byli w nim naprawde fajni ludzie, ale pozniej jakos sie  pozmienialo i nowa mloda krew zaczela wprowadzac innowacje. Z reszta wkrotce po tych pomyslach z obowiazkami korpa szlag trafil i sie rozlecial, bo ludzie nie zdzierzyli.

Aleś wodzu walnął :) Starzy ludzi odeszli bo im się po prostu znudziło racenie (jak większości którzy odchodzą) a BWC ma się chyba obecnie lepiej niż kiedykolwiek z tego co ostatnio się interesowałem.

P.S.
Vader to taka osoba wiecznie poszukująca idealnego MMO, PvP only, ale najlepiej takie pvp jak jest w MMO dla małych dzieci (z opcją INSTANT_RESPAWN_MY_DEFEATED_HERO) :)

vaderhammer

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 06, 2013, 10:55:18 »
Vader to taka osoba wiecznie poszukująca idealnego MMO, PvP only, ale najlepiej takie pvp jak jest w MMO dla małych dzieci (z opcją INSTANT_RESPAWN_MY_DEFEATED_HERO) :)
Ee tam, wcale nie. Owszem, instant respawn jest wygodny, ale powoduje, ze najlepiej maja sie w takiej grze szalency, ktorzy napakowani super gearem wpieprzaja sie w srodek zadymy, gina, healer ich podnosi i napieprzaja dalej. Akurat to mi srednio odpowiada, bo faworyzuje farmerow, ktorzy maja mnostwo czasu na ciagle granie. Niemniej w Eve z tego co [malo bo malo] gralem widzialem tendencje odwrotna. Ludzie unikaja walki o ile nie maja przewagi 3:1, a i wtedy najlepiej jak maja gdzies lotniskowiec na podoredziu gotowy skoczyc na cyno :). Tyle ze takie cos akurat jest bardziej naturalne niz krasnal slayer w klapkach, ktory napierdala dwurecznym mieczem, a po zginieciu odradza sie w 30 sekund w takim samym stanie jak przez zginieciem...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 06, 2013, 14:50:57 »
Gracze z jajami w EvE to może kilka proc. populacji. Reszta to obszczymurki.

Kojarze gracza o nicku Vader z DaMord. Burlok baby ;) Posłuchaj rady starego Warhammerowca i idź na początek do FW. Postrzelasz sobie radośnie przez 1-2 miesiące, obczaisz na nowo grę i możesz ruszać dalej w świat.


vaderhammer

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 06, 2013, 16:03:31 »
Kojarze gracza o nicku Vader z DaMord [...]
Ee.. no tak, to ja :)
FW wydaje mi sie jak na razie zbyt skomplikowane.. Leci gdzies czlowiek na zakupy i napadaja na niego zza winkla. Prawie jak w Katowicach..

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 06, 2013, 17:33:54 »
Ee.. no tak, to ja :)
FW wydaje mi sie jak na razie zbyt skomplikowane.. Leci gdzies czlowiek na zakupy i napadaja na niego zza winkla. Prawie jak w Katowicach..

A co jesteś z Sosnowca?;p

vaderhammer

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 06, 2013, 19:51:40 »
nie, z Katowic wlasnie :).. wiec wiem co mowie.. ale Sosnowiec widze z okna, jak dobrze szyje wyciagne.

Havk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 06, 2013, 20:09:06 »
(...)
P.S.
Vader to taka osoba wiecznie poszukująca idealnego MMO, PvP only, ale najlepiej takie pvp jak jest w MMO dla małych dzieci (z opcją INSTANT_RESPAWN_MY_DEFEATED_HERO) :)
To pewnie darkfall (pvp only, full loot, brak instancji etc.) bardziej by mu się spodobał niż eve, tyle że gra chyba znowu zdycha :/